Νέα

Μπουρδέλα για πρωκτικό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 744K
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Kαι το Λιοσιων 73Α παιζει κουλουρι σε μεταμεσονυκτιες βαρδιες!

Συνηθως απο μια σαπια Ελληνιδα δεν θυμαμαι ονομα!
Θα σας την παρουσιασει ο """φυσηξε ελαφρος αερας, αχ καλε""" Τσατσος!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Όπως είχα υποσχεθεί, αφού κέρδισε η ΑΕΚ, κατέβηκα για κουλουρότσαρκα.
Δεν βρήκα κουλούρι σε Κολοκυθούς 63, Μεγ. Αλεξάνδρου και Ρεμούνδου, που συνήθως κάτι υπάρχει.
Αντιθέτως τα κλασσικα Αχιλλέως, Κολοκυνθούς 38 προσέφεραν κανονικά.
Στη Λεωνίδου 28 δεν πήγα γιατί με πήρα μια μπόχα πλησιάζοντας έξω από το μαγαζί και εξαφανίστηκα.
Επίσης κουλούρι βρήκα στην Αλκιβιάδου 16Α η Κατερίνα, την Άννα Κων/πολεως 166 και στη Φυλής 136 στον όροφο μια τροφαντή μεγαλούτσικη κοπέλα.
Δεν πήρα καμία, είτε γιατί τις είχα πάρει, όπως την Άννα, είτε γιατί μου βρώμαγε ξεπέτα και βαρεμάρα.
Αν δοκίμαζα κάποια θα ήταν Κολοκυνθούς 38 στο ισόγειο, ήταν μια ψιλή κοκκινομάλλα, με μπλέ εσώρουχα. κάτι με χάλασε και την έκανα. Αν την έχει πάρει κανείς, ας ενημερώσει.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Η Αννα στο Κωνσταντινουπολεως 166 παιζει ακομα?
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Προχθες που πέρασα βραδινή βάρδια, αυτή έκανε συνήθως η Αννα, δεν ηταν. Είχε έρθει μια καινούργια, παναγια μου βόηθα. Και δεν έδινε και λοκο.
Όποιος ξέρει, ας αναφέρει καμια κοπέλα που να δίνει λόκο και να μην είναι ΙΚΕΑ...
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Προχθές που κατέβηκα (αλλά δεν γάμισα τελικά) έπαιζε πολύ προσφορά κωλοτρυπίδας! Κολοκυνθούς στο υπόγειο, Ιάσωνος 37Β (αυτή έκανε και πίπα χωρίς λάστιχο), Κολοκυνθούς 38Β (ένα μπάζο) κι άλλα πολλά! Δεν πήρα γιατί είμαι και λίγο περίεργος! Τρελαίνομαι για κώλο αλλά θέλω καθαριότητα... δεν μπορώ έτσι!

Μάλλον η Φυλής είναι καλύτερη αν κι έχει λιγότερη προσφορά.
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Προχθες που πέρασα βραδινή βάρδια, αυτή έκανε συνήθως η Αννα, δεν ηταν. Είχε έρθει μια καινούργια, παναγια μου βόηθα. Και δεν έδινε και λοκο.
Όποιος ξέρει, ας αναφέρει καμια κοπέλα που να δίνει λόκο και να μην είναι ΙΚΕΑ...

Η Αννα ηταν καλη περιπτωση... το χασαμε το κορμι πατριωτη :headbang:
 

heya

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Τίποτα νεότερο?
 

silvestros

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2010
Μηνύματα
335
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Καποιος εγραψε κριτικη για την Αννα στο 166, επεστρεψε να υποθεσω.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
την Τετάρτη στην πρωινή βάρδια στο Ιάσωνος 37Β δούλευε η Δήμητρα. έχοντας ακούσει πολλά, αλλά και λόγω της καυλευρής της εμφάνισης είπα να δοκιμάσω.
στήθος μικρό και πεσμένο, με λίγα λόγια χάλια. πίπα μέτρια και μετά κωλαράκι. στο στήσιμο ήταν καλή, με τις ψεύτικες φωνές της, αλλά το κορμί της είναι αρκετά χαλαρό.
δεν μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα ή ότι θα την έπαιρνα ξανά!!!
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
τρίτη απογευματινή βάρδια μόλις ξεκίνησε.
στο φυλής 86β δούλευε ένα όμορφο μωρό με μαύρο μαλλί, γυμνασμένο κορμί και πολύ ωραίο βυζάκι!!! :tits: :tits: :tits:
πρόγραμμα φουλ ανακοινώνει η τσατσά!!!
μπαίνω στο δώμα, και μετά από ένα πελάτη έρχεται το μωρό. όνομα μου είπε Σελένα.
δεν ξέρω αν είναι αυτή που περιγράφουν στο φυλής 59, αυτή πάντως μίλαγε λίγα ελληνικά.
ρώτησε αν θέλω σκουφί, και αφού το έβαλε, άρχισε ένα τρομπόνι με το ένα χέρι να χαϊδεύει τα μπαλάκια και το άλλο να εμποδίζει αρκετά την πίπα.
ήμουν πολύ καυλωμένος και την σταμάτησα γρήγορα.
την γύρισα από πίσω όπου η θέα της κωλάρας της ήταν φοβερή!!! :kissass: :kissass: :kissass:
λόγω ελαφριάς χαλάρωσης δεν μπόρεσα να τον βάλω στην στενή σουφρίτσα της. μόνη της προσφέρθηκε ξανά για πίπα όπου εκεί έγινε και το τελείωμα!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1:
αν και με προφυλακτικό τραβήχτηκε γρήγορα >:( >:( >:(
το κακό της είναι ότι φοράει πολύ και έντονο άρωμα, οπότε για κάποιον που γυρίζει σπίτι μετά υπάρχει κίνδυνος να μυρίζει!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: αλλιώς είναι να το βουτάς αγκαλιά και να μην το αφήνεις :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθές κατά τις 12 το βράδυ βρέθηκε λόκος στη Φυλής στα μαγαζία 59 Αφροδίτη, 65πάνω Κάρμεν και 84 Αντριάννα.
Η Κάρμεν είχε ξανατιμηθεί, σταθερή αξία, η Αφροδίτη αν και ωραία δεν την δοκίμασα γιατί πήρε πάκι και η Αντριάννα τιμήθηκε, στενό κουλούρι, γλυκό κορίτσι αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο απο συμμετοχή.
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
ποια Αντριάννα εννοείς; αυτή από το Φυλής 71 και 67;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
οχι άλλη είναι αυτή που λες. η Αντριάνα του 71 και 67 τα έχει τα χρονάκια της!!! αλλά έχει και καυλερό κορμί!!!
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Σε χθεσινοβραδυνή τσάρκα στη Φυλής απογοήτευση, του λόκου.
Πήγα σε όλα στη Φυλής και τη Φώκαιας, λόκο βρήκα μόνο στην Φώκαιας (το τρίτο δεξιά, με τα πολλά σκαλιά, από Αχαρνών), η Αντριάννα που έχω πάρει στο Φ84. Γινόταν χαμός και την έκανα. Κατα τα άλλα όλα ψόφια.
 

gingery

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Είναι αλήθεια ότι τα ωραία στενά προσφερόμενα κολαράκια είναι δυσεύρετά στην φυλής. γιατί άραγε?
 

greenside

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
3.000
μηπως επειδη δεν υπαρχουν στενα κολαρακια !!!!! :think: :think: :think: :think: :think:
 

gingery

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Εννοώ ότι δεν βρόσκονται αδυνατούλικα κολαράκια αλλά κολάρες, και αυτές σπάνια!
 

Teobig

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανένας οπαδός της πίσω πόρτας κανένα καλό και προσφερόμενο κωλαράκι περιοχή Φυλής και πέριξ :idiot:
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
απορώ ενώ υπάρχουν τόσες πολλές ... κοπέλες που προσφέρουν το κωλαράκι τους, γιατί δεν γράφει κανείς εδώ!!!
να κάνουμε ένα διαγωνισμό για το καλύτερο κωλαράκι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom