Νέα

Μπάσκετ Ολυμπιακού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 129K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Αυτό που λες είναι όντως καλύτερη μέθοδος αλλά και πάλι δε θα βγάλουμε άκρη.
πχ. μπορεί οι "βασικοί" μιας ομάδας να είναι καλύτεροι από της άλλης αλλά η άλλη ομάδα να έχει βασικούς και αναπληρωματικούς στο ίδιο περίπου επίπεδο. Επίσης ο χρόνος συμμετοχής παίζει ρόλο γιατί καθορίζει την "αποτελεσματικότητα" του εκάστοτε ρόστερ.
Δε ξέρω αν γίνομαι κατανοητός... :think:
Και στις 2 περιπτώσεις που λες,είναι ανώτερος ο Παναθηναϊκός,αλλά όντως,δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη,αφού οι ίδιοι παίχτες θα είναι εντελώς διαφορετικοί σε άλλη ομάδα,με άλλους συμπαίκτες και άλλο προπονητή.Παράδειγματα;Πολλά.Π.χ:
Νίκολας:ήρθε ως πρώτο βιολί,"πολυβόλο" και δεν ξέρω και γω τι άλλο,στον ΠΑΟ όμως εξελίσσεται διαφορετικά,με πολύ λιγότερους πόντους,αλλά και πολύ καλλίτερη άμυνα
Μπετσίροβιτς:στον ΠΑΟ δεν ήταν αυτό που περιμέναμε,στη Ρόμα όμως (ξανα)βγάζει μάτια(θυμίζω,MVP της φάσης των ομίλων)
Παλιότερα,ο Τζόνι Ρότζερς,που είχε τεράστια διαφορά από τον Ολυμπιακό στον ΠΑΟ,όπως και ο Ζίζιτς,με την αντίθετη πορεία.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Προσωπικά θεωρώ και τα 2 πολύ καλά ρόστερ με δυο διάφορες. Το μεν του Ολυμπιακού θέλει δουλειά σαν ομάδα άλλα και σαν μονάδες , το δε του Παναθηναϊκού  πρέπει να βελτιώσει κάποιες μονάδες ( πχ χαμένες βολές Διαμαντίδη δεν ταιριάζουν για ένα παίχτη του επιπέδου του )αλλά σαν ομάδα λειτουργεί άριστα . Πράγμα που το ρόστερ του Ολυμπιακού θέλει δουλειά .

Σαν Ολυμπιακός δεν ξέρω από που να αρχίσω.....Την επιθετική δυστοκία του Βασιλόπουλου ?? Τα κιλά του Σόφο ή τις βολές του ?? Το σούτ του Chilli ? Την υπερβολική αυτοπεποίθηση του Πρίντεζη  ?  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Οι βολες του Διαμαντιδη ειναι ατυχες παραδειγμα,ο Μητσος ειναι λιρα 100 απο την γραμμη των βολων.

Ειπα και πιο πανω πιστευω οτι ο Παναθηναικος ειναι καλυτερος και σε μοναδες και σε ομαδα.Εκει που υπερεχει ο Ολυμπιακος ειναι σε βαθος παγκου και σε ταλεντο(ταλεντο με την εννοια την ηλικια ορισμενων παικτων του).

Ο Βασιλοπουλος στο χαντμπολ μπορει να ηταν ο καλυτερος παικτης.Επιθετικα ειναι ο πιο ακινδυνος παικτης του Ολυμπιακου.
Ο Τσιλντρες χωραει σε οποιαδηποτε ομαδα του ΝΒΑ,πως ομως θα κανει την διαφορα στην Ευρωπη οταν το σουτ του ειναι σε πολυ χαμηλο επιπεδο?
Ο Σχορτσανιτης ειναι 1 μεσα-10 εξω.
Ο Πριντεζης ειναι παρα πολυ καλος παικτης και συνεχιζει να βελτιωνεται. ;)
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Με καλυψε η απαντηση σου.
Απλα ορμωμενος απο κατι σχολια και εδω μεσα (ειδικα παλιοτερα) και γενικα απο ολυμπιακους ειπα να κανω μια ερωτηση.
Γνωμη μου ειναι οτι εχετε υπερκτιμησει το ροστερ σας,αλλα οκ μπορει να ειμαι εγω πολυ καυλωμενος και να τα βλεπω ολα πρασινα.
Απλα η αποψη μου ειναι οτι Διαμαντιδης-Σπανουλης-Γιασικεβιτσιους-Πεκοβιτς-Μπατιστ δεν υπαρχουν στον Ολυμπιακο.Σαυτη την 5αδα μπορει να μπει μονο ο Παργκο(αν καταφερει να προσαρμοστει) και απο του χρονου-αν συνεχισει ετσι-ο Μπουρουσης.
Παπαλουκας και Βουισιτς δεν τραβανε.Ο Κροατης μπορει να παιρνει κατι ματσακια με τους αρηδες και με τους παοκ αλλα στα μεγαλα ματς ειναι αφαντος.Ποιος αλλος μενει?
Εχετε ελπιδοφορους παικτες και ειστε πιο πληρεις σαν 12αδα αλλα ποιοτικα πιστευω πως ειστε πιο κατω.

ΥΓ:Μπορει να προξενει εντυπωση σε μερικους οτι βαζω και τον Σαρας μεσα,αλλα φετος ο Λιθουανος γαμαει.

Όσο εμείς υπερεκτιμούμε το ρόστερ μας άλλο τόσο καυλωμένοι είστε με το δικό σας.
Σχολιάζω αυτά που είπες και προσθέτω. Ο Διαμαντίδης είναι ο πιο ολοκληρωμένος παίχτης στη θέση του ενώ ο Σαρούνας είναι μακράν το καλύτερο pg στην Ευρώπη επιθετικά. Εμείς δεν έχουμε την πολυτέλεια να μιλήσουμε σε συτή τη θέση για τόσο βάθος. Έχουμε Παπαλουκά που τυπικά έχει το καλυτερο court vision στην Ευρώπη αλλά ακόμα να το δούμε. Τεόντοσιτς και Μιλόσεβιτς ξέρουν το μπάσκετ που ξέρανε οι παραπάνω στα 15 τους οπότε δεν τους σχολιάζω καν. Σπανούλης, υπερχρήσιμος στον ΠΑΟ, του πάει γάντι στο σύστημα του Ζοτς αλλά δεν είναι στην καλύτερη κατάστασή του. Ο Νίκολας είναι παίχτης/θάνατος αλλά ακόμα δεν έχει και αυτός το ρυθμό του. Ο Pargo αν παίξει τους έχει και τους 2. Άμυνα δεν ξέρει, αλλά επιθετικά είναι πολύ ανώτερος από αυτούς. Ο Greer είναι ένας μικρός Pargo που έχει προσαρμοστεί. Σαν ικανότητα να δημιουργήσουν σουτ μόνοι τους από ντρίπλα είναι πολύ ανώτεροι από τους δικούς σας. Αυτό το λέω γιατί προς τα εκεί πάει την ομάδα ο Γιαννάκης. Χατζηβρέττα, Κετσμαν και Βεργίνη δεν τους έχω πολυδεί γιατί παίζουν λιγότερο. Τα 3-4αρια μας μοιάζουν περισσότερο. Η μεγάλη διαφορά που οι δικοί σας είναι ότι παίζουν καλύτερα γιατί έχουν προκαθορισμένο ρόλο (λόγω παιχνιδιού περιφέρειας). Ξέρει ο Τσαρτσαρής τι θα κάνει και ο Περπέρογλου και ο Φώτσης ενώ ο Βασιλόπουλος είναι χαμένος, ο Πρίντεζης μια έτσι μια αλλιώς ενώ ο Τσίλντρες δεν έχει προσαρμοστεί (και ο τρόπος παιχνιδιού μας τον σκοτώνει). Ξαναλέω, σε αυτές τις θέσεις, δε μου κάνει μπαμ η διαφορά στα ρόστερ αλλά τη βλέπω λόγω ρόλων, ψυχολογίας και τρόπου παιχνιδιού. Στους ψηλούς πάλι, έχω την εντύπωση ότι ο ένας μπορεί να εξουδετερώσει τον άλλο. Ο Μπατίστ είναι ο πιο αθλητικός, ο Πέκοβιτς είναι ο πιο killer, ο Βούϊσιτς είναι ο πιο finesse και ο Μπουρούσης κάπου ενδιάμεσα σε όλα. Ο Sofo μπορεί να γίνει καθοριστικός παράγοντας αλλά ακόμα είναι Sofa, δουλεύει όμως.
Τι άλλο?
 

papaflik

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
374
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1

Καληνυχτίζω συναθλητές , πολύ ωραία συζήτηση μακάρι να συνεχίσουμε έτσι και την άλλη Κυριακή....... :rockon:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Οι βολες του Διαμαντιδη ειναι ατυχες παραδειγμα,ο Μητσος ειναι λιρα 100 απο την γραμμη των βολων.

Ειπα και πιο πανω πιστευω οτι ο Παναθηναικος ειναι καλυτερος και σε μοναδες και σε ομαδα.Εκει που υπερεχει ο Ολυμπιακος ειναι [size=10pt][size=10pt][size=10pt]σε βαθος παγκου[/size][/size][/size] και σε ταλεντο(ταλεντο με την εννοια την ηλικια ορισμενων παικτων του).

Ο Βασιλοπουλος στο χαντμπολ μπορει να ηταν ο καλυτερος παικτης.Επιθετικα ειναι ο πιο ακινδυνος παικτης του Ολυμπιακου.
Ο Τσιλντρες χωραει σε οποιαδηποτε ομαδα του ΝΒΑ,πως ομως θα κανει την διαφορα στην Ευρωπη οταν το σουτ του ειναι σε πολυ χαμηλο επιπεδο?
Ο Σχορτσανιτης ειναι 1 μεσα-10 εξω.
Ο Πριντεζης ειναι παρα πολυ καλος παικτης και συνεχιζει να βελτιωνεται. ;)
Διαφωνώ!Δεν νομίζω ότι ο Έρτσεγκ,ή ο Τεόντοσιτς και ο άλλος ο -ιτς που έπαιξε σήμερα,είναι καλλίτεροι από τον Περπέρογλου,τον Σπανούλη,ή τον Κέτσμαν.Μιλάω για την δεδομένη χρονική περίοδο και όχι το τι και αν μπορούν να κάνουν σε μερικά χρόνια
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Όσο εμείς υπερεκτιμούμε το ρόστερ μας άλλο τόσο καυλωμένοι είστε με το δικό σας.
Σχολιάζω αυτά που είπες και προσθέτω. Ο Διαμαντίδης είναι ο πιο ολοκληρωμένος παίχτης στη θέση του ενώ ο Σαρούνας είναι μακράν το καλύτερο pg στην Ευρώπη επιθετικά. Εμείς δεν έχουμε την πολυτέλεια να μιλήσουμε σε συτή τη θέση για τόσο βάθος. Έχουμε Παπαλουκά που τυπικά έχει το καλυτερο court vision στην Ευρώπη αλλά ακόμα να το δούμε. Τεόντοσιτς και Μιλόσεβιτς ξέρουν το μπάσκετ που ξέρανε οι παραπάνω στα 15 τους οπότε δεν τους σχολιάζω καν. Σπανούλης, υπερχρήσιμος στον ΠΑΟ, του πάει γάντι στο σύστημα του Ζοτς αλλά δεν είναι στην καλύτερη κατάστασή του. Ο Νίκολας είναι παίχτης/θάνατος αλλά ακόμα δεν έχει και αυτός το ρυθμό του. Ο Pargo αν παίξει τους έχει και τους 2. Άμυνα δεν ξέρει, αλλά επιθετικά είναι πολύ ανώτερος από αυτούς. Ο Greer είναι ένας μικρός Pargo που έχει προσαρμοστεί. Σαν ικανότητα να δημιουργήσουν σουτ μόνοι τους από ντρίπλα είναι πολύ ανώτεροι από τους δικούς σας. Αυτό το λέω γιατί προς τα εκεί πάει την ομάδα ο Γιαννάκης. Χατζηβρέττα, Κετσμαν και Βεργίνη δεν τους έχω πολυδεί γιατί παίζουν λιγότερο. Τα 3-4αρια μας μοιάζουν περισσότερο. Η μεγάλη διαφορά που οι δικοί σας είναι ότι παίζουν καλύτερα γιατί έχουν προκαθορισμένο ρόλο (λόγω παιχνιδιού περιφέρειας). Ξέρει ο Τσαρτσαρής τι θα κάνει και ο Περπέρογλου και ο Φώτσης ενώ ο Βασιλόπουλος είναι χαμένος, ο Πρίντεζης μια έτσι μια αλλιώς ενώ ο Τσίλντρες δεν έχει προσαρμοστεί (και ο τρόπος παιχνιδιού μας τον σκοτώνει). Ξαναλέω, σε αυτές τις θέσεις, δε μου κάνει μπαμ η διαφορά στα ρόστερ αλλά τη βλέπω λόγω ρόλων, ψυχολογίας και τρόπου παιχνιδιού. Στους ψηλούς πάλι, έχω την εντύπωση ότι ο ένας μπορεί να εξουδετερώσει τον άλλο. Ο Μπατίστ είναι ο πιο αθλητικός, ο Πέκοβιτς είναι ο πιο killer, ο Βούϊσιτς είναι ο πιο finesse και ο Μπουρούσης κάπου ενδιάμεσα σε όλα. Ο Sofo μπορεί να γίνει καθοριστικός παράγοντας αλλά ακόμα είναι Sofa, δουλεύει όμως.
Τι άλλο?
Δεν διαφωνω στα περισσοτερα.
Για τον Παργκο το ειπα και εγω,οτι αν προαρμοστει ειναι τοπ παικτης.Συμφωνω οτι και αυτος και ο Γκριρ μπορουν να δημιουργησουν το δικο τους σουτ αλλα το πακετο του Γκριρ δεν μου λεει και πολλα(για να τον βαλω μεσα στην 5αδα που προανεφερα).Και οταν μιλαω για πακετο εννοω αμυνα και σταθεροτητα(ειναι εκνευριστικα ασταθης παικτης).

Η μονη μου ενσταση ειναι στην συγκριση των 2 ψηλων.
Ο Μπατιστ ειναι εκπληκτικος παικτης και πολλοι ισως να τον υποτιματε.Ο τυπος τα εχει ολα κατα την γνωμη μου.Το μονο που του λειπει ειναι 4-5 ποντοι σε υψος.
Ο Πεκοβιτς ειναι απο τωρα ο 2ος καλυτερος σεντερ της Ευρωπης(πρωτος ειναι ο Τιαγκο) και σε 1-2 χρονια θα ειναι ο καλυτερος.Οι κινησεις του στο χαμηλο ποστ και η τεχνικη του σε συναρτηση με την τεραστια δυναμη του ειναι πραγματικα απιστευτος συνδυασμος.Απλα πρεπει να μαθει να κοντρολαρει καλυτερα το σωμα του.

Ο Μπουρουσης ειναι σε πολυ καλο επιπεδο και βελτιωνεται ταχιστα αλλα χρειαζεται ακομα δουλεια στο παιχνιδι με πλατη μεσα στην ρακετα.Εχει πολυ καλο σουτ για το υψος του και ειναι απο τους καλυτερους ριμπαουντερ που κυκλοφορουν στην πιατσα.
Ο Βουισιτς για μενα ειναι τελειωμενος.Μπορει να ειμαι υπερβολικος,αλλα ετσι μου φαινεται μεσα στο γηπεδο.Τα ποδια του εχουν γινει πολυ βαρια και σε δυνατα ματς που τον εχω δει δεν μου εχει δειξει πολλα.Μπορει να πασαρει ακομα παρα πολυ καλα και να καρφωνει τα σουτακια του απο τα 4-5 μετρα αλλα...

Τεσπα η τεραστια διαφορα για μενα ειναι στον ασσο.Και οταν μιλαμε για τον ασσο στο μπασκετ καταλαβαινουμε ολοι τι εννοουμε.Διαμαντιδης-Σπανουλης-Γιασικεβιτσιους ειναι ενας και ενας.
Στην ρακετα που θεωρητικα ειχες προβαδισμα,ηρθε ο Πεκοβιτς.Τεσπα αυτα,απλα επειδη πολλοι γαυροι που συζηταω νομιζουν οτι εχετε την dream team γιαυτο μπηκα στην διαδικασια να ζητησω την αποψη σας.

Όσο εμείς υπερεκτιμούμε το ρόστερ μας άλλο τόσο καυλωμένοι είστε με το δικό σας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Σορι αν μπηκα λιγο καυλωμενος μεσα για διαιτησιες κτλπ,κουβεντουλα κανουμε. ;)
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Διαφωνώ!Δεν νομίζω ότι ο Έρτσεγκ,ή ο Τεόντοσιτς και ο άλλος ο -ιτς που έπαιξε σήμερα,είναι καλλίτεροι από τον Περπέρογλου,τον Σπανούλη,ή τον Κέτσμαν.Μιλάω για την δεδομένη χρονική περίοδο και όχι το τι και αν μπορούν να κάνουν σε μερικά χρόνια
Αδερφε,Ερτσεγκ και Τεοντοσιτς μπαινουν στην κατηγορια ''ταλεντων'' που ανεφερα πριν.Λογω ηλικιας και potential αν θες.Δεν τους συγκρινα με κανεναν απο τους 3 που αναφερεις.
Την δεδομενη στιγμη εννοειται πως δεν μπορουν να συγκριθουν με τον Σπανουλη.Καμια επαφη,ο Σπανουλης ειναι φτασμενος παικτης.
Ουτε με τον Περπερογλου(σε μικροτερο βαθμο βεβαια η διαφορα σε σχεση με τον Σπανουλη).Αν και μεταξυ μας,απο τον Στρατο θελω μεγαλυτερη σταθεροτητα.
Ο Κετσμαν ειναι ενας ρολιστας,που θα μπει να παιξει ξυλο στην αμυνα και ισως ευστοχησει σε κανενα ελευθερο τριποντο.Παντως και οι 2 Σερβοι του Ολυμπιακου,εχουν την ικανοτητα να γινουν πολυ καλυτεροι παικτες απο τον Ντουσαν.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Εκεί που διάβαζα το post σου, όταν έφτασα στο σημείο για τον Βούϊσιτς μου έφυγε ένα γέλιο  :2funny: :2funny: :2funny:
Στανταρ είναι στη δύση της καριέρας του αλλά έχει ψωμί ακόμα. Είναι ο πιο ολοκληρωμένος ψηλός στην Ευρώπη αλλά δυστυχώς δεν παίζει έτσι. Ο Πέκοβιτς είναι top αλλά από άμυνα είναι πολύ πίσω. Είναι στάνταρ παίχτης 2 φάουλ-πάγκο. Ο Μπατίστ είναι γενικά υποτιμημένος αλλά εγώ τον έχω σε μεγάλη εκτίμηση (& τον θέλω και στην Εθνική εδώ και καιρό) αλλά η διαφορά στο ύψος από τους άλλους στη θέση του, φαίνεται πάρα πολύ όταν κουραστεί.

Σε αυτό για τον άσσο, συμφωνώ ότι δεν υπάρχει σύγκριση. Ακόμα και τώρα, όταν βλέπω τον Σαρούνας να μπαίνει από τον πάγκο όντας υγιής, με πιάνουν τα γέλια.

Ο Μπουρούσης υστερεί σε όγκο για το ύψος του. Αν έπαιρνε 5-10 κιλά μάζα, θα γινόταν υπερπαίχτης. Ο Πρίντεζης είναι καλός αλλά άγαρμπος ακόμα.

Αυτό για τη dream team που είπες δε παίζει σε αυτό το thread. :rockon:

Λες να μην θυμαμαι τι γαμησι μας εριξε περσι στα playoff? :headbang: :headbang: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η crossover & 2ποντο που έκανε σήμερα λίγο πριν το ημίχρονο πρέπει να σου θύμισε πολλά. :rockon: :rockon: :rockon:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ο Πέκοβιτς είναι top αλλά από άμυνα είναι πολύ πίσω. Είναι στάνταρ παίχτης 2 φάουλ-πάγκο.
Αυτο εννοουσα πριν.Ειναι και λιγο ατσουμπαλος.Θα τον στρωσει ο Ζοτς ομως και μετα αλιμονο σας :dancing: :rockon:

Σε αυτό για τον άσσο, συμφωνώ ότι δεν υπάρχει σύγκριση. Ακόμα και τώρα, όταν βλέπω τον Σαρούνας να μπαίνει από τον πάγκο όντας υγιής, με πιάνουν τα γέλια.
Ειναι απο αλλον πλανητη ο πουστης επιθετικα.Περσι εφαγε κραξιμο αλλα φετος γαμαει :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η crossover & 2ποντο που έκανε σήμερα λίγο πριν το ημίχρονο πρέπει να σου θύμισε πολλά. :rockon: :rockon: :rockon:
Επειδη μαρεσει να μιλαω στα ισα θα σου πω το εξης.Οταν εβαλε αυτο το καλαθι με το που μπηκε ομολογω οτι φοβηθηκα.Εξαρχης ,την μερα που θα βρισκοταν αυτος φοβομουν πιο πολυ απο ολα.Αν βρει ρυθμο ειναι δολοφονος και ξυπνησαν οι εφιαλτες απο τα περσινα πλειοφ.Ευτυχως μετα ολα πηραν τον δρομο τους. :grin: :grin:

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Επειδη μαρεσει να μιλαω στα ισα θα σου πω το εξης.Οταν εβαλε αυτο το καλαθι με το που μπηκε ομολογω οτι φοβηθηκα.Εξαρχης ,την μερα που θα βρισκοταν αυτος φοβομουν πιο πολυ απο ολα.Αν βρει ρυθμο ειναι δολοφονος και ξυπνησαν οι εφιαλτες απο τα περσινα πλειοφ.Ευτυχως μετα ολα πηραν τον δρομο τους. :grin: :grin:

& εγώ σκέφτηκα ένα "Αυτά είναι..." :grin:
Μετά που του την έκλεψε ο Σπανούλης και καπάκι που μπερδεύτηκε με τους κανονισμούς του ΝΒΑ και έκανε μπρος-πίσω σκέφτηκα "Πάργκο, αυτό ήταν για απόψε, άντε να δούμε τώρα ποιος..."
Ήταν και αμφίβολος λόγω τραυματισμού. Την άλλη Κυριακή, θα είναι έτοιμος για φόνο. :rockon:
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Αδερφε,Ερτσεγκ και Τεοντοσιτς μπαινουν στην κατηγορια ''ταλεντων'' που ανεφερα πριν.Λογω ηλικιας και potential αν θες.Δεν τους συγκρινα με κανεναν απο τους 3 που αναφερεις.
Την δεδομενη στιγμη εννοειται πως δεν μπορουν να συγκριθουν με τον Σπανουλη.Καμια επαφη,ο Σπανουλης ειναι φτασμενος παικτης.
Ουτε με τον Περπερογλου(σε μικροτερο βαθμο βεβαια η διαφορα σε σχεση με τον Σπανουλη).Αν και μεταξυ μας,απο τον Στρατο θελω μεγαλυτερη σταθεροτητα.
Ο Κετσμαν ειναι ενας ρολιστας,που θα μπει να παιξει ξυλο στην αμυνα και ισως ευστοχησει σε κανενα ελευθερο τριποντο.Παντως και οι 2 Σερβοι του Ολυμπιακου,εχουν την ικανοτητα να γινουν πολυ καλυτεροι παικτες απο τον Ντουσαν.
Η σύγκριση είναι εντελώς τυχαία,δεν μπαίνω σ'αυτή τη διαδικασία.Πάντως,πάνω κάτω το ίδιο λέμε.Και γω γι'αυτό μίλησα,για το τώρα και όχι για το τι μπορούν να κάνουν σε 1-2-3 χρόνια. ;)
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
και μιά πληροφορία:

Αν την Κυριακή...(ξανα)χάσουμε....Γιαννάκης...ΤΕΛΟΣ!!! :S :S :S :S :S :S
Με τον αντικαταστάτη του να είναι έκπληξη...σαν όνομα...όχι όμως και τόσο πολύ...άγνωστος!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
και μιά πληροφορία:

Αν την Κυριακή...(ξανα)χάσουμε....Γιαννάκης...ΤΕΛΟΣ!!! :S :S :S :S :S :S
Με τον αντικαταστάτη του να είναι έκπληξη...σαν όνομα...όχι όμως και τόσο πολύ...άγνωστος!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
δωσε ονομα στον λαο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom