Νέα

Μπαμπάδες & Κόρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα FidoDiLdo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 453
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως νιώθετε για τη σεξουαλική ζωή της κόρης σας;

  • Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατί με στεναχωρεί/εκνευρίζει!

    Ψήφοι: 2 28,6%
  • Εμένα η κόρη μου δεν κάνει τέτοια, την έχω μεγαλώσει με αρχές!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Της ασκώ αυστηρό έλεγχο και δε μπορεί να κάνει τπτ!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω κανένα πρόβλημα-δεν αναμειγνύομαι. Έχει δικαίωμα να απολαύσει

    Ψήφοι: 3 42,9%
  • Ειμαι οκ και της δίνω και συμβουλές για προφύλαξη και γενικά τι να προ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα @@ μου ο,τι και να κάνει, εμένα παιδί μου ειναι ΜΟΝΟ ο γιός μου!

    Ψήφοι: 2 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

Επισκέπτης
ξερω πως ειναι τα αγορια κ πως τα κοριτσια σε γενικες γραμμες

κ ξερω πως κανουν τα κοριτσακια αμα θελουν τη μαμα τους... OMG!!!

τωρα αμα εσυ ησουν ο μιστερ γκρινιας... κριμα για τη μαμα σου χαχαχα

μπα δεν ημουν ο μονος...κ οι φιλοι μου ετσι ηταν κ συνηθως ηταν ετσι οταν ειχαν large μανες...αμα ηταν αυστηρες δυσκολα γκρινιαζανε στις μανες τους...νομιζω ειστε καλυτερες αλλα ειμαστε πιο οικονομικοι  :cheesy:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
οπως λεγαμε κ με το λευκο αγορι στο τσατ προηγουμενως...
οι πιο πολλες γυναικες θελουν γιους ενω οι ανδρες κορες για καποιο λογο

παντως αν πρεπει να αγοραζουμε φορεματακια, κοτσιδακια, κουκλακια, σαχλακια καποτε.. τι να κανουμε θα τ αγορασουμε χαχαχα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
τι λες ρε συ τα αγορια δεν εχουν γκρινια?την μανα μου εγω την γερασα πριν την ωρα της με την γκρινια μου στο σχολειο γιατι δεν ηθελα να παω  :rolleyes:...ασε ειμαστε πολυ χειροτεροι κ ποιο ανωριμοι κατα βασην...ασε κ το τσαπατσουλιδες,το φτιαχνει το πρωι το δωματιο μου η μανα μου κ το βραδυ γινεται κοτετσι  :rolleyes:


αχ βρε κοτοπουλακι μου.... εγω το κανω κοτετσι αλλα το μαζευω και μονη μου. στο φαι με μας τρεχει ακομα κι εμενα και την αδερφη μου.... αυτη δεν τρωει εγω τρωω και πεφτω κατω απο τις αλλεργιες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι εννοειται κ συμβαινει αυτο τωρα γιατι δεν ξερω ισως το οιδιποδιο να φταει...
κ εννοειται κ τα σαχλακια θα τα περνετε αλλα με μετρο μην βγαλουμε κ στον πλειστιριασμο κανα οικοπεδο για την λουι βιτον  :rolleyes:  :)
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εχουν και αυτα τη γλυκα τους μωρε.....εμενα μου αρεσει πολυ να ψωνιζω για τη βαφτισιμια μου :) :)

το θεμα ειναι να μη σου βγει χαζογκομενα η κορη (ή το βαφτιστηρι...) εγω αυτο δεν αντεχω σαν σκεψη....

αααχ θα χαλασει το νυχι μου....αχ το μαλλι μου.....νιαρρρρρ.....αχ και βαχ....κτλ κτλ κτλ

ειμαι ικανη να αυτοκτονησω (και να αμφισβητησω τη μητροτητα του παιδιου :2funny: )
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Λετε ο γιος  μου να βγει foot fetish baby boy?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
αμα σου βγει ετσι απο μπειμπι που θα ναι... να το κοιταξετε χαχαχαχα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Καλα εγω θα γελαω αμα σου βγει η κορη υποτακτικο μπιτς χρηστακο και την βαζουν κατω να την φτυνουν και την πατανε και την παγαινουν βολτα με λουρακι και της κανουν ολα οσα κανει η ανυα αντεστραμμενα....χιχιχιχιχιχχιι :P
 

Επισκέπτης
Καλα εγω θα γελαω αμα σου βγει η κορη υποτακτικο μπιτς χρηστακο και την βαζουν κατω να την φτυνουν και την πατανε και την παγαινουν βολτα με λουρακι και της κανουν ολα οσα κανει η ανυα αντεστραμμενα....χιχιχιχιχιχχιι :P


καλυτερα να αυτοκτονησω ΤΩΡΑ  :2funny:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Καλα εγω θα γελαω αμα σου βγει η κορη υποτακτικο μπιτς χρηστακο και την βαζουν κατω να την φτυνουν και την πατανε και την παγαινουν βολτα με λουρακι και της κανουν ολα οσα κανει η ανυα αντεστραμμενα....χιχιχιχιχιχχιι :P
Αφεντρα μπορει....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κ μετα τα παιχνιδακια της αφεντρας θα της κανουνε τ αλλα χρηστακη... σαν την ανυα μας... χαχαχαχα

 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Χρησταρα με τον ενα η τον αλλο τροπο η κορη σου δεν την γλυτωνει...  :rockon: :rockon: :rockon:
Πρεπει να συμβιβαστεις λοιπον και να της δωσεις μερικες ρωσικες αρχες!
Σιγα μην κανω κορη..χαζος ειμαι...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
καλυτερα να αυτοκτονησω ΤΩΡΑ  :2funny:


Παιδι μου για του χρηστου την κορη λεμε :P μη μου πεις οτι και συ θα ειχες προβλημα......


ρε ειναι δυνατον απο τη μια να βριζετε τις ελληνιδες και απο την αλλη να σκεφτεστε πιο κομπλεξικα και απο τη γιαγια μου????

αν μεγαλωναν οι πατεραδες μας κομπλεξικες αγαμητες γκομενες (τις οποιες αναγκαστικα φορτωνεστε εσεις) λογω των ταμπου φανταστειτε τι τερατα θα μεγαλωσετε εσεις....

αγορακια που θα ψαχνουν να πηδηξουν αναμεσα σε κομπλεξικα κοριτσακια στα οποια ο μπαμπας δινει την αδεια να κανουν σεξ στα 25!!!!

να υποθεσω μονο ιεραποστολικα και κολπικαι και με στοχο τη γονιμοποιηση ε???

σα δε ντρεπομαστε λεω εγω :P
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
αγαπητη μουνιτσα αυτο ειναι πολυ ευαισθητο θεμα για εναν αντρα.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οι αντρες που το θεωρουν πολυ ευαισθητο θεμα τοτε ας μη μιλανε για τις ελληνιδες ή τις ρωσσιδες γιατι πολυ απλα δεν τους παιρνει ;) και πλεον κανεις δεν τους παιρνει και στα σοβαρα....εστω και αν καποια απο αυτα που λενε ειναι σωστα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom