Νέα

Μουντιάλ 2010 - Νότια Αφρική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια χωρα θα κατακτησει το παγκοσμιο ??

  • Ισπανία

    Ψήφοι: 31 63,3%
  • Ολλανδια

    Ψήφοι: 18 36,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
θα ακουμε χελακη...ο sport fm τους μεταδιδει κανονικα αν δεν κανω λαθος
Άλλη αυθεντία! :2funny:
Άσε που υπάρχει η μαλακία ότι ο ήχος από το ραδιόφωνο έρχεται λίγο νωρίτερα από την εικόνα...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Άλλη αυθεντία! :2funny:
Άσε που υπάρχει η μαλακία ότι ο ήχος από το ραδιόφωνο έρχεται λίγο νωρίτερα από την εικόνα...

τα πάντα έχουν πρόβλημα...

αν είχες παρατηρήσει στο ματς μας με τα σχιστομάτικα ο αφηγητής ήταν "μπροστά"...

στην αρχή σκεφτόμουν ότι "πού στον πούτσο ξέρει τι θα κάνει ο άλλος;;" χαχαχαχαχαχαχαχαχα

είναι η διαφορά ανάμεσα στο βαν της αναμετάδοσης που βρίσκεται στην Αφρική με το κέντρο του κάθε σταθμού...έτσι πιστεύω τλχστν... ;)
 

gaganis69

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
1.427
Like
0
Πόντοι
16
διακριθεντες εθνικης : Tzorvas alex , seitarides giorgikas , loukas mpyntra , spyro poulos , tziolis , gkekas , katsouranis , karagoodies , xalkias , fyssas , salpingkides
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
δειχνει τις φασεις της βραζιλιας και εχει τιτλο απο κατω
επιτελους λιγη μπαλα
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.723
Πόντοι
606
f1b9ceefe.jpg
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
η μεγαλη αποφραξη
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλημερα  μουντιαλογατονια  καινουργια μερα μουντιαλ σημερα  και  την κανουμε  ξερα για  θαλλασα   :2funny: :2funny: τα λεφτακια μας τα πινουμε μπιροφραπεδες και γουσταρουμε με της χοντροκολες στη θαλλασα :dancing: :dancing: δεν τα πεζουμε στους διεθνης απατεονες του στοιχηματας που πλεον εχουν ριξει και της μασκες τους χωρις καμια μα καμια αναστολη!!!!! τα παιχνιδα σημερα παλι για κλαματα και υπνο  δυστηχος και η ζωη  συνεχιζεται :s&m_3: :s&m_3:  επισις μιν ακουω  μαλακιες οτι  θα το παρει ι ισπανια κτλ  ξεχαστε  το για της  ευρωπαικες ομαδες  το κυπελο παει μια ευροπη μια εξω οποτε  τωρα ειναι συρα για εξω οποτε η λατινοαμερικανικη  η απο της  αλλες  υπειρους θα το παρει  φετος!!!!!  μαλλον λατινοαμερικανικη !!!!! αυτο ειναι το μονο συγουρο οπος επισης σασ λεω και  θα με θυμιθειτε  οτι η γερμανια ειναι η πιο δυνατη ομαδα της ευρωπης σε αυτο το μουντιαλ  :rockon: :rockon:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
καλο καλοκαιρη μαγκες μου δεν μας νταουνιαζει τιποτα !!!  ουτε κριση ουτε  τιποτα!!! :rockon: :rockon: και σας το ξαναφραφω  !!!!  φετος  το κυπελο παει σε χωρα εκτος ευρωπης 2 μεχρι τους 16 το στοιχημα ειναι κουβας 100 τις 100 μετα βλεπουμε και κανουμε 3 αμα πονταρεται καλα ποσα!!!!! πονταρετε και το πιο λογικο αντιθετο του το οποιο παντα λογο πολι καλητερης αποδοσης λειτουργει σαν ασφαλεια στα λευτα σας<< αρνιτικο πονταρισμα>> και παντα απο τα κερδισμενα!!!!!!!  παντα πεζουμε σινολικα 1 μινας πχ  1 διοργανωση κτλ αλλιος παντα φευγης χαμενος στο συνολο 4 το μετριο θεαμα θα συνεχιστει σιγουρα μεχρι τους  16 οποτε μπανακι μανακι!!!!!!! :dancing: :dancing:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Σώστο αυτό. Όμως το επόμενο Μουντιάλ γίνεται στη Βραζιλία και όλοι γνωρίζουν από ποιός θα είναι το σούπερ φαβορί για να το πάρει.
Θα αφήσει λοιπόν η ΦΙΦΑ να το πάρει δύο συνεχόμενες φορές μια Λατινοαμερικάνικη ομάδα; Δύσκολο, ειδικά μάλιστα από τη στιγμή που ο Πλατινί δήλωσε πως θέλει να το πάρει Ευρωπαϊκή ομάδα φέτος μιας και το 2014 δεν θα υπάρχει αυτή η δυνατότητα. 
  συντροφε κατα την γνωμη μου ο νομος αυτος  εχει κρατησει απο την αρχη του μουντιαλ  δεκαετιες τωρα !!!!!!!!  δεν θα σπασει τωρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και επισης αυτο το φαινομενο << μια εδω  μια εξω>>  αποδηκνιει περιτρανα  οτι απο καταβολης μουντιαλ  ολα μαγειρευονται  απο την αρχη  μεχρι τελους  και με το στοιχημα τα τελευτεα χρονια  τελος!!!!!!!το γαμισανε τελειος παραμυθια της χαλιμας για μικρα παιδια βεβαια μεχρι το προιγουμενο μουντιαλ  κραταγανε  τα προσχηματα!!!!!!  σε  αυτο οποιος ξερει  τα βασικα  για το στοιχημα  παει  για μπανιο  θαλλασα 
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Σώστο αυτό. Όμως το επόμενο Μουντιάλ γίνεται στη Βραζιλία και όλοι γνωρίζουν από ποιός θα είναι το σούπερ φαβορί για να το πάρει.
Θα αφήσει λοιπόν η ΦΙΦΑ να το πάρει δύο συνεχόμενες φορές μια Λατινοαμερικάνικη ομάδα; Δύσκολο, ειδικά μάλιστα από τη στιγμή που ο Πλατινί δήλωσε πως θέλει να το πάρει Ευρωπαϊκή ομάδα φέτος μιας και το 2014 δεν θα υπάρχει αυτή η δυνατότητα. 
Ασε ρε μεγαλε, αυτα ειναι αυθαιρετες θεωριες συνωμοσιας, το κυπελο θα το παρει η καλυτερη ομαδα, οι αγωνες γινονται στο γηπεδο.
Κι αν πραγματικα πιστευεις στις θεωριες σου τοτε παιξτες στο Στοιχημα να θησαυρισεις....
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Γερμανία - Βραζιλία 3-2 στην παράταση??? :rolleyes: :rolleyes:
:2funny: :2funny: θελω να ονειρευομαι μαζι σου :dancing: :dancing: σεναριο για τους 8 η τους 4 βεβαια δεν εχω διαβασει που διασταβρονονται στην διωργανηση και βεβαια ειναι ακομα νορις!!! εε!! παντος  το κυπελλο θα το παρει  ομαδα εκτος ευρωπης στανταρ!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μόνο δική μου ιδέα είναι πως στο γκολ των Κορεατών ο τερματοφύλακας της Βραζιλίας(νο 1 αυτή τη στιγμή στον κόσμο) κατεβάζει τα χέρια?
Οver?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν ξέρω από στοίχημα παίχτη αλλά αυτό είδα
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μόνο δική μου ιδέα είναι πως στο γκολ των Κορεατών ο τερματοφύλακας της Βραζιλίας(νο 1 αυτή τη στιγμή στον κόσμο) κατεβάζει τα χέρια?
Οver?
Κανονικότατα. Αυτό είπα κι εγώ χθες, αλλά μου τα χώσανε εδώ οι συνάδελφοι που περιμένανε το όβερ. ;) :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom