Νέα

Μουνάρες με μαλάκες γκόμενους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 423
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
δεν ειναι ο κονερυ αντικειμενικα ωραιος???

τιιιιιιιι λες????

οχι τωρα στα νιατα του... αλλα κ τωρα για γερος ωραιος ειναι

 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
E οχι αντικειμενικα ωραιος..........γοητευτικος ακομα και στα νιατα του.............αντικειμενικα ωραιος ειναι ο μπραντ πιτ αλλα δε μου αρεσει..........χαχαχαχαχαχα
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
οι μουναρες που τα εχουν με μαλακες-μπαζα εχουν κομπλεξ ανασφαλειας και για να μην μεινουν μονες τους τα φτιαχνουν με οποιον μαλακα βρουν...οι ασχημες απο την αλλη δεν εχουν κομπλεξ εχουν συμβιβαστει με την ιδεα οτι ειναι ασχημες και ειναι προσγειωμενες! οποιος λεει οτι η εμφανιση δεν παιζει ρολο μαλλον δεν του αρεσει αυτο που βλεπει στο καθρεφτη το πρωι οταν βουρτσιζει τα δοντια του...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

οχι εκεινος ειναι αντικειμενικα χαζοφατσοξανθοψειρας

τελος! διαφωνουμε καθετα..! δεν περιγραφω αλλο...!  :P

αν μου πεις κ για τον κλιντ μου οτι δεν ηταν αντικειμενικα θεος στα νιατα του θα σταματησω κ να σου μιλαω >:(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
χαχαχαχαχαχα ο κλιντ δε μου αρεσει ουτε αντικειμενικα ουτε υποκειμενικα.........χαχαχαχαχχαχα

ο πιτ ρε ναι ειναι χαζοξανθοψειρας αλλα αντικειμενικα θεωρειται ωραιος τι να κανουμε????
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Γεγονος..........το εγραψα και πιο πριν..........
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
mounitsa για ελεγξε λιγο το γουστο σου......ειναι σαν λεω εγω οτι η μονικα μπελουτσι ειναι μπαζο...
 

Συνημμένα

  • SEAN CONNERY.jpg
    SEAN CONNERY.jpg
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 14

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Ρε παιδια...........αντικειμενικα δεν τον θεωρω ωραιο!!! τον θεωρω πολυ γοητευτικο αντρα........δηλαδη αμα τον δει καποιος θα πει α τι ωραια ματια ή α τι ωραιο στομα ή α τι ωραιο προσωπο??? θα πει τι τυπο εχει αυτος ο αντρας.........κατα ταλλα σαν εμφανιση καθαρα δεν εχει κατι το απιστευτα ομορφο!!! μιλαμε για αντικειμενικοτητα και οχι για το τι μας αρεσει ή οχι........καποια πραγματα ειναι αντικειμενικα.......το γουστο μας ειναι που τα κανει υποκειμενικα.......
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • SEAN CONNERY2.jpg
    SEAN CONNERY2.jpg
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 13

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
εμ τι θα πει?
α τι ασχημος που ειναι αντικειμενικα ο κονερυ?
τι λες?

καλα σ αρεσει ο χοπκινς βεβαια κ ο ντενιρο σαν φατσες οποτε σε συγχωρω για τ ατοπηματα σου.. δε φταις εσυ :2funny:
 

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
:cheesy:
 

Συνημμένα

  • SEAN CONNERY3.jpg
    SEAN CONNERY3.jpg
    49,6 KB · Εμφανίσεις: 17

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Στις φωτο που εβαλε δηλαδη ο μπιλαρας εσυ τον βλεπεις και λες α τι μαναρος ειναι αυτος......οκ......παω πασο.......εγω τον βλεπω και τον θεωρω παρα πολυ γοητευτικο αντρα με τυπο.........

και ναι μου αρεσει ο χοπκινς ο ντε νιρο και ο πατσινο συν τοις αλλοις.......αλλα ειπαμε εγω δεν ειμαι νορμαλ στα γουστα μου....... :P
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
ε ναι φυσικα
ο τυπος ηταν κ ωραιος κ ειχε στυλ κ απ ολα....

ουτε εγω ειμαι νορμαλ αλλα οχι κ ετσι...
κ τεσπα εσενα δεν σ αρεσει ουτε η μπελουτσι οποτε παυω κ να σου μιλαω  >:(
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Μου αρεσει η μπελουτσι............απλα προτιμω την τζολι τι να κανουμε??? πφφφφφφφφ :P
 

m8829

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
157
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
1
Λοιπόν... Διάβασα τις απόψεις σχεδόν όλων σας και θα πω και γω 2 λόγια επί του θέματος..
Αρχικά και γω πολλές φορές, παλιότερα, φρίκαρα με το που έβλεπα έναν μούναρο δίπλα σε έναν φλώρο/μπούλη/λάκη κτλ, αλλά απ την άλλη έβλεπα και κάποιους ωραίους άντρες με κάτι μπάζα δίπλα και κάπου φρίκαρα 2πλα με αυτά που έβλεπα.. Αλλά με τον καιρό και με αυτά που είδα όλα αυτά τα χρόνια μπορώ να πω πως, ναι οι γυναίκες, ερεθίζονται πρώτα εγκεφαλικά&μετά σωματικά, δηλαδή πέρα απο την εμφάνιση (που και εκεί απο οτι κατάλαβα, η γυναίκα προσέχει οχι τόσο το να είναι όμορφος, αλλά εμφανίσιμος με την έννοια του να προσέχει το ντυσιμό του, να είναι περιποιημένος κτλ, σε αυτό μπορούν να πουν οι γυναίκες αν είναι σωστό ή λάθος) κοιτάνε να μπορούν να επικοινωνήσουν εγκαφαλικά.. Βέβαια και εμείς οι άντρες, όταν κοιτάξουμε πέρα απο το γαμήσι, μια γυναίκα για μια πιο σοβαρή σχέση, δε θα μας νοιάξει να είναι μουνάρα, αλλά να μπορούμε να επικοινωνούμε μαζί, να έχει και λίγο μυαλό μέσα στο κεφάλι της.. Κ πραγματικά αν κάποιος τσατίζετε να βλέπει μια μουνάρα με έναν εντελώς μπάζο, καλύτερα να κοιτάξει κάτι άντρες (κ μιλάω απο προσωπική εμπειρεία) που τα έχουν (κάποιοι μάλιστα έχουν φτάσει κ ως αρραβώνα-γάμο..) με κάτι γυναίκες που και μπάζα είναι και σκατοχαρακτήρες, αλλά επειδή είναι μουνόδουλοι κάθονται και γίνονται σκυλάκια της κάθε βλαμμένης..
Τώρα, όσον αφορά τις γυναίκες που τα φτιάχνουν με άσχημους άντρες μπορεί αυτό να γίνετε επειδή ο άλλος έχει λεφτά, μπορεί επειδή πιστεύουν οτι έναν πιο άσχημο άντρα θα το έχουν του χεριού τους (σκέφτονται πως θα τους κάνει όλα τα χατίρια, που αλλού θα βρει τέτοια μουνάρα γκόμενα?!!) ή επειδή κάτι τους έκανε κλικ πάνω του..
Γενικώς εγω πιστεύω πως οι γυναίκες είναι "ακουστικά" πλάσματα...!! Τι εννοώ? Πως αν ο άλλος έχει καλό μπλα-μπλα κ να μην είναι παίδαρος, άμα μιλήσει σωστά και πει στη γκόμενα αυτά που θέλει να ακούσει, τότε την έχει ρίξει..
Θα θελα επίση να πω πως καμιά φορά και οι άσχημοι έχουν ψυχή,, δηλαδή το να μην είναι κάποιος όμορφος δε σημαίνει πως πρέπει να μείνει μόνος του ή να τα φτιάχνει μόνο με μπάζα, αυτό που μου τη σπάει και μένα είναι να βλέπω τον μούναρο με κάποιον και άσχημο και μαλάκα, κ μόλις αυτός της κάνει καμιά πουστιά να της φταίνε όλοι οι άντρες...!!  :-
Τέλος, για να μη φανεί πως παίρνω το μέρος των γυναικών, έχω και γι αυτές μια ερώτηση.. Βλέπω να λέτε πως "δε μας νοιάζει η εμφάνιση... η εμφάνιση είναι υποκειμενική.. οι γυναίκες είμαστε εγκεφαλικές..." κτλ & θέλω να ρωτήσω.. Γιατί όταν βλέπετε έναν φίλο σας ή τον μικρό σας αδερφό, ξαδερφό, για παράδειγμα, του λέτε πράγματα του στυλ: "ρε συ πως είσαι έτσι, πως θα αρέσεις στις κοπέλες, αδυνάτισε λίγο, γυμνάσου λίγο, κούρεψε μοντέρνα το μαλλί σου, βάλε κανά trendy ρούχο, κτλ" και δεν του λέτε:"κοίταξε να δεις όπως και να σαι μια χαρά, είσαι, αυτό πυ πρέπει να κάνεις είναι να σαι ο εαυτός σου, να ξέρεις πως να μιλάς, να μην είσαι πολύ ντροπαλός, αλλά ούτε και κάφρος εντελώς (λίγο δε βλάπτει, έτσι κ αλλιώς  ;)  :P ) απλά να ξέρεις τι ζητάει η κάθε γυναίκα και αναλόγως να κάνεις παιχνίδι"... Πραγματικά το χω απορία εδώ και πολύ καιρό.. Αν μπορεί κάποια ααπ τις γυναίκς του forum, ας απαντήσει...!!  ;) 


 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Δεν ξερω αν εχεις καποια τετοια εμπειρια απο καποια αδερφη-ξαδερφη-φιλη εγω παντως στον αδερφο μου δεν εχω πει ποτε τετοιες μλκιες........ισα ισα γουσταρω που διαφερει απο τα 20χρονα της ηλικιας του απο επιλογη του και οχι επειδη καποιος του το υπεδειξε........

επειδη εχει παρεξηγηθει λιγο η εννοεια "στη γυναικα πρεπει να πεις αυτο που θελει να ακουσει" να διευκρινησω οτι οταν μιλαω για καλο μπλα-μπλα δεν εννοω για ψηστηρι.......φυσικα και θα παιξει ρολο ΚΑΙ στο ψηστηρι το μπλα μπλα αλλα οταν καποιος λεει κατι το οποιο δεν εννοει αυτο φαινεται......επομενως αλλο να πεις αυτο που θελει μια γυναικα να ακουσει και αλλο να το πεις απλα για να την ριξεις.....αυτο κανει μπαμ.....τες παν αυτο που εννοω εγω καλο μπλα-μπλα ειναι να μπορει ενας αντρας λεκτικα και εγκεφαλικα να σταθει σε μια κουβεντα οχι απαραιτητα με τις γνωσεις του αλλα μην ολη σταση του.....δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα νομιζω.....να παρουσιαζει δυναμη και κυρος με την ομιλια του......οχι επειδη ειναι λεφτας ή κατι τετοιο αλλα επειδη εχει πυγμη και μοιαζει ικανος να σε προστατευσει.....καποιος πριν το περιεγραψε με 3 φρασεις μονο και επεσε ακριβως μεσα.....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κοιτα εγω εχω αδερφους
κ τους λεω το 2ο που παραθετεις (με δικα μου λογια χαχαχα)
αν τυχει κ ανοιξουμε τετοια συζητηση

δεν εχω πει ποτε σε κανενα αδυνατισε η γυμνασου η οτιδηποτε παρομοιο, αν το θελει θα το κανει κ χωρις να του το λεω εγω
 

Επισκέπτης
Δεν πρέπει να ξεχνάτε ποτέ πως ...

ΕΝΑΣ ΦΤΩΧΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛʼ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ, ΕΝΩ ΕΝΑΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΕΝΑΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον θελω να πω και γω κατι,ειμαι σχετικα μικρος 20χρ.και βλεπω οτι σ'αυτες τις ηλικιες ωραιες κοπελες κυκλοφορουν οχι με ΩΡΑΙΟΥΣ ΚΑΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟΥΣ αλλα με καποιους που να μπορουν να ελεγχουν γιατι καποιον ΑΡΡΕΝΩΠΟ BRUTAL ΚΑΘΑΡΟΑΙΜΟ αλλα και ΩΡΑΙΟ δεν τον κουμανταρουν τον φοβουνται.Οσο μεγαλωνουν ομως και γινονται και αυτες ΓΥΝΑΙΚΕΣ πλησιαζουν και επιζητουν το ΑΡΣΕΝΙΚΟ και οχι τον τρεντοφλωρο και το demi αντρακι Ειναι γοητευτικο να εισαι ΑΝΤΡΑΣ με τις καυλες σου με τις πουτανες που πηδας με τ'αρχιδια σου και οχι με τις βολτες στα club στα village και στις αλλες θηλυπρεπειες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom