Νέα

Moderncciderella

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kompotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 221
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.341
Πόντοι
1.056
Την είχα γνωρίσει λίγο πριν μείνει έγκυος, όταν διαφήμιζε ρούχα εταιρειών. Όμορφη και δροσερή κοπέλα. Στην συνέχεια άρχισε τα τατουάζ και τις πλαστικές και χάλασε αρκετά κατά την γνώμη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

vag69

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2017
Μηνύματα
60
Like
258
Πόντοι
20
για πολυ γλυψιμο ειναι παντως
 

TheGamer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
128
Like
302
Πόντοι
21
Τρελό πατόμ@νο !!!! ότι καλύτερο (σε ξεκωλέ) έχει να παρουσιάσει η νέα φουρνιά ινφλουένσερ κλπ..
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.219
Like
3.492
Πόντοι
1.706
Πολυ θα ηθελα να το ανοιξω αυτο το νημα αλλά ειστε μπαχαλακηδες και θα το ξεφτιλισετε
Αφού ούτως ή άλλως τα γράφεις σκόρπια σε διάφορα νήματα και πάλι στην πέφτουν, γιατί να μην είναι μαζεμένα κάπου; Και να κάνεις πραγματικό διάλογο «ξέρω και τα συν, ξέρω και τα πλην, αλλά αποφάσισα να το συνεχίσω διότι». Τώρα δίνεις την εικόνα του αφελούς καψούρη «την ξέρω καλά, είμαι σίγουρος για αυτήν, είναι τέλεια». Έτσι δεν σε παίρνει κανείς στα σοβαρά.

Θα μπορούσες να το συνεχίσεις εδώ, αν δεν θέλεις να ανοίξεις νήμα. Αλλά την άποψη μου στην λέω και τώρα: αφού αυτή η κοπέλα σε ενδιαφέρει, παίρνεις το αεροπλάνο το συντομότερο δυνατό και πας να δεις από κοντά την κατάσταση.

 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Αφού ούτως ή άλλως τα γράφεις σκόρπια σε διάφορα νήματα και πάλι στην πέφτουν, γιατί να μην είναι μαζεμένα κάπου; Και να κάνεις πραγματικό διάλογο «ξέρω και τα συν, ξέρω και τα πλην, αλλά αποφάσισα να το συνεχίσω διότι». Τώρα δίνεις την εικόνα του αφελούς καψούρη «την ξέρω καλά, είμαι σίγουρος για αυτήν, είναι τέλεια». Έτσι δεν σε παίρνει κανείς στα σοβαρά.

Θα μπορούσες να το συνεχίσεις εδώ, αν δεν θέλεις να ανοίξεις νήμα. Αλλά την άποψη μου στην λέω και τώρα: αφού αυτή η κοπέλα σε ενδιαφέρει, παίρνεις το αεροπλάνο το συντομότερο δυνατό και πας να δεις από κοντά την κατάσταση.


Πσσσσσσσσσσσσσσσσσς!

Σπουδαίο πράγμα η εμπειρία. :coffee:
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
827
Like
1.768
Πόντοι
206
Δεν γαμιεται με τίποτα πάντως άμα της στειλεις τίποτα στο instagram παίζει να πάει και στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος . Μολις καταλάβουμε όλοι ότι δεν πρόκειται να τη πηδήξουμε ούτε έστω επιχρημαση θα πέσει η δημοσιότητα της .
Μόλις περάσουν τα χρόνια και βγει στην Βυζίτα ξανά μιλάμε .
 

Gangbanger96

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2024
Μηνύματα
307
Like
492
Πόντοι
21
Δεν γαμιεται με τίποτα πάντως άμα της στειλεις τίποτα στο instagram παίζει να πάει και στην δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος . Μολις καταλάβουμε όλοι ότι δεν πρόκειται να τη πηδήξουμε ούτε έστω επιχρημαση θα πέσει η δημοσιότητα της .
Μόλις περάσουν τα χρόνια και βγει στην Βυζίτα ξανά μιλάμε .
Σιγά την γκόμενα ρε μάγκα. Άμα κάνεις μία βόλτα στην Τσιμισκή θα μετρήσεις 100 το λεπτό σαν αυτή. Πρέπει να σταματήσουμε ειδικά εμείς εδώ πάνω να αποθεώνουμε την Τουνη, την Σιντερελα, την Λαρα, την Μαρία Νικόλ και τη κάθε ξεκωλιαρα που στην γειτονική Βουλγαρία δεν θα δούλευαν ούτε στη λάντζα.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.640
Πόντοι
1.706
Σιγά την γκόμενα ρε μάγκα. Άμα κάνεις μία βόλτα στην Τσιμισκή θα μετρήσεις 100 το λεπτό σαν αυτή. Πρέπει να σταματήσουμε ειδικά εμείς εδώ πάνω να αποθεώνουμε την Τουνη, την Σιντερελα, την Λαρα, την Μαρία Νικόλ και τη κάθε ξεκωλιαρα που στην γειτονική Βουλγαρία δεν θα δούλευαν ούτε στη λάντζα.
Κάποιοι μαλάκες αγάμητοι ελεεινοί απελπισμένοι ηλίθιοι φταίνε γι αυτό και όχι μόνο σχετικά με αυτές αλλά με όλες τις μέτριες και πάνω. Γι αυτό την έχουν δει Μόνικα μπελούτσι τα βλαχαδερά. Αν τις βάλεις να πουν την αλφαβήτα θα πάθουν λόξυγγα. Influencer σου λέει μετά.
 

TheGamer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2009
Μηνύματα
128
Like
302
Πόντοι
21
Σιγά την γκόμενα ρε μάγκα. Άμα κάνεις μία βόλτα στην Τσιμισκή θα μετρήσεις 100 το λεπτό σαν αυτή. Πρέπει να σταματήσουμε ειδικά εμείς εδώ πάνω να αποθεώνουμε την Τουνη, την Σιντερελα, την Λαρα, την Μαρία Νικόλ και τη κάθε ξεκωλιαρα που στην γειτονική Βουλγαρία δεν θα δούλευαν ούτε στη λάντζα.
Ρε φίλε.. αν εσύ μένεις Θεσσαλονίκη, δε φταίμε εμείς... δεν είναι παντού έτσι!!!! Εκεί όντως είναι έτσι όπως τα λες. Απίστευτο για όποιον δεν έχει πάει.. όποιος πάει όμως το ξέρει
 

Σαλονικιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
827
Like
1.768
Πόντοι
206
Σιγά την γκόμενα ρε μάγκα. Άμα κάνεις μία βόλτα στην Τσιμισκή θα μετρήσεις 100 το λεπτό σαν αυτή. Πρέπει να σταματήσουμε ειδικά εμείς εδώ πάνω να αποθεώνουμε την Τουνη, την Σιντερελα, την Λαρα, την Μαρία Νικόλ και τη κάθε ξεκωλιαρα που στην γειτονική Βουλγαρία δεν θα δούλευαν ούτε στη λάντζα.
Ίσως έχεις ένα δίκιο
 

Paiktis74

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2019
Μηνύματα
57
Like
96
Πόντοι
0
κριμα το παιδι μονο αυτο
έχει δηλώσει, ότι βγάζει τουλάχιστον 10.000 ευρώ και έχει πάγια έξοδα 5000 με καθημερινή νταντά κλπ...Από τότε έχουν ανέβει οι δουλειές....υποθέτω ότι πολλά παιδιά θα ήθελαν να μεγαλώσουν σαν αυτό. Δείχνει πάντως καλή μαμά....και φυσικά είναι τρελό μουνί.....θα συμφωνήσω με κάποιον παραπάνω....η καλύτερη του χώρου....
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
383
Like
749
Πόντοι
81
έχει δηλώσει, ότι βγάζει τουλάχιστον 10.000 ευρώ και έχει πάγια έξοδα 5000 με καθημερινή νταντά κλπ...Από τότε έχουν ανέβει οι δουλειές....υποθέτω ότι πολλά παιδιά θα ήθελαν να μεγαλώσουν σαν αυτό. Δείχνει πάντως καλή μαμά....και φυσικά είναι τρελό μουνί.....θα συμφωνήσω με κάποιον παραπάνω....η καλύτερη του χώρου....
για τρελο γλυψιμο η πατουρα της...face sitting κ ετσι.
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
239
Like
520
Πόντοι
81
Κάτι τέτοιες στα εναλλακτικά μπαράκια τρώνε χ και μιλάς με πραγματικά καλά γκομενάκια. Η τύπισσα είναι μέτρια για μέτριους - χαζούς άντρες και κατακάθια όπως ο εγκληματίας που έκανε παιδί.
 
OP
OP
Kompotis

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
1.186
Like
9.423
Πόντοι
1.056
Kisses.jpg
Kisses (1).jpg
Kisses (2).jpg
Kisses (3).jpg

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom