Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Έχω ανθρώπους μου, μέλη του φόρουμ , που με 5 εντολές βρίσκουν οποιαδήποτε παπαριά έχει γράψει οποιοσδήποτε και μου τη στέλνουν έτοιμη για quote! Ο καθένας στον τομέα του.
Ωχ δηλαδή εδώ μέσα παρακολουθούνται τα πάντα!    Είσαι και στο περιβάλλον των κ.κ.Διαχειριστών;
Ο τύπος με αφορμή τη μαλακία τούτη του stekas72 , άρχισε να μου την πέφτει.
Δεν θυμάμαι ούτε ως Οξαποδω, ούτε ως ΠΥΡΑΥΛΟ να τον είχα ξεκωλιάσει. ΙΣΩΣ είχα ξεκωλιάσει παλιότερο κλώνοών του
Λες να είχε άλλο λογαριασμό παλαιότερα με διαφορετικό τρόπο και ύφος γραφής; Γιατί αν έγραφε όπως τώρα,θα τον καταλαβαίναμε.
Από την άλλη έχει σίγουρα πρόβλημα και κόμπλεξ με τους ιατρούς γενικώς.
Είσαι πράγματι οδοντίατρος όπως είχα διαβάσει;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ωχ δηλαδή εδώ μέσα παρακολουθούνται τα πάντα!    Είσαι και στο περιβάλλον των κ.κ.Διαχειριστών;Λες να είχε άλλο λογαριασμό παλαιότερα με διαφορετικό τρόπο και ύφος γραφής; Γιατί αν έγραφε όπως τώρα,θα τον καταλαβαίναμε.


Λακές των διαχειριστών ΕΙΝΑΙ Ο Οξαποδώ.
ΟΧΙ ΕΓΩ.
Γι'αυτό το thread που άνοιξα στο οποίο έκανα παράθεση
ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ, διαγράφτηκε σε λιγότερο από 10 λεπτά.

Με ακριβώς τον ίδιο τρόπο γραφής έγραφε.
[size=7pt]Της Αγίας Άννας, μεσημέρι:

Επιστρέφοντας προβληματισμένοι από τη Μπρατισλάβα, αφού οι οδηγίες και πληροφορίες των κυρίων στο σχετικό πεδίο αυτού του ιστότοπου φαίνεται ότι δεν ισχύουν πλέον, έχοντας εντοπίσει μια και μόνη milf της οποίας ο τιμοκατάλογος είναι εκατόν ενενήντα εννέα ευρώ, και της οποίας το επίπεδο σε καμία περίπτωση δεν ξεπερνά το μέσο όρο πόρνης της Αθήνας των 20 ευρώ, σταθμεύσαμε στην οδό Κασσάνδρας.
Περιδιαβήκαμε τις ανοιχτές πόρτες και βγήκαμε τρέχοντας κι από τις τρεις: Σε όλες τις περιπτώσεις, ο λόγος τιμή προς απόδοση ήταν δυσθεόρατος!
Ο προβληματισμός μας λοιπόν εμπλουτίστηκε ως προς τη βιωσιμότητα αυτών των οίκων…

Λόγω της σύγχυσης που μας δημιούργησαν οι επάλληλοι προβληματισμοί, φτάσαμε στην Ελευσινίων 22, όπου μας υποδέχθηκε μια Ελληνίς milf ευγενική, που τα λίγα παραπανίσια κιλά έδειχναν πολλά επάνω της, λόγω του μικρού ύψους της. Απερρίφθη.

Επόμενη στάση, Αλκιβιάδου:
16Γ, η αλλοδαπή Εύα, με ανεπτυγμένους θωρακικούς μύες και σπερματοβόρο όψη. Στα υπόψη.
16Β, η Ελληνίς Τάνια, ναυάγιο gilf. Προτιμούμε να μη συζητηθεί περαιτέρω.
16Α, η Νταϊάνα εκ Βουλγαρίας, με ανεπτυγμένη θωρακική και ισχιακή χώρα. Συνουσιασθήκαμε προ ολίγων ημερών.

Ιουλιανού 71, ενώ περιμέναμε να δούμε το Μ88, αντικρίσαμε το απίστευτο! Η Λίζα!!! Από τα 80s! Από Σολωμού 32 ισόγειο! Απίστευτο! Το 2009 είναι το έτος των υπερήλικων: Η νεολαία ψυχαγωγείται με 70ρηδες οι οποίοι γράφουν τραγούδια megahits (Bob Dylan, Neil Diamond, Bruce Springsteen – αυτός είναι λίγο μικρότερος, κτλ), όπως και με κυρίες που αρχίζουν καριέρα στα 48 τους (Suzan Boyle). Φαίνεται ότι από αυτούς εμπνέεται και η Λίζα, η οποία κατά πάσα πιθανότητα έχει προ πολλού ξεπεράσει τα 300.000 χιλιόμετρα…

Επόμενη στάση, Φωκαίας
24 λαβύρινθος, Μικαέλα: Ρουμανίς, β΄ κατηγορίας. Απερρίφθη.
27, Άντζελα, β΄ κατηγορίας. Απερρίφθη.
25Α, Λένα: Α΄ κατηγορία, Ουκρανίδα. Στα υπόψη.

Επόμενη στάση, Διδύμου:
16, Αναστασία: Υπέρβαρη. Απερρίφθη.
18 άνω, Αντριάννα: Αλλοτινές μου εποχές. 200.000 χιλιόμετρα τουλάστιχον, πλαστική προσώπου, περούκα… Απερρίφθη.
18 κάτω Νάταλι: Ελαττωματική. Απερρίφθη.
8 άνω: Αλλοδαπή μικρή στο δέμας, ξανθή, κοτσιδάκια, milf… (μη χειρότερα). Απερρίφθη.
8 κάτω Ειρήνη: Δήλωσε Ελληνοιταλίς, και επειδή η αλήθεια συνήθως είναι στη μέση, κατά πάσα πιθανότητα είναι Αλβανίδα. Εδώ έγινε η εκφόρτωση, λόγω της αγανάκτησης από όλα τα προηγούμενα.[/size]
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Παίρνει και ΟΡΚΟΥΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ
σε φόρουμ για πουτάνες ...

[size=12pt]Ορκίζομαι οτι ΔΕΝ ήμουν εγώ.[/size]

Ορκίζεται , ότι δεν ήταν αυτός κάποιος που περιγράφει άλλους μπουρδελιάρης ότι είδε έξω από μπουρδέλα .....


Και μετά μιλάει για διαγωνισμούς μαλακίας ... και ψηφίζει άλλους για μαλάκες ....
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Λακές των διαχειριστών ΕΙΝΑΙ Ο Οξαποδώ.ΟΧΙ ΕΓΩ.
Δεν είπα οτι είσαι λακές,ούτε το πιστεύω.
Γι'αυτό το thread που άνοιξα στο οποίο έκανα παράθεση.ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ, διαγράφτηκε σε λιγότερο από 10 λεπτά.
Ο κ.Όξαποδώ απολαμβάνει της εκτίμησης των κ.κ.Διαχειριστών επειδή είναι λόγιος και έχει ξεχωριστό ύφος.
Δεν φοβάσαι μήπως διαγραφείς;
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ο κ.Όξαποδώ απολαμβάνει της εκτίμησης των κ.κ.Διαχειριστών επειδή είναι λόγιος και έχει ξεχωριστό ύφος.
Δεν φοβάσαι μήπως διαγραφείς;

Τύπε το φοβάμαι λίγο λιγότερο
από όσο φοβάμαι ότι θα μου φύγει κλανιά
όταν κάθομαι ήδη στη λεκάνη για χέσιμο
έχοντας φάει φασολάδα, όντας έτοιμος για ευκοίλια .........
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Παίρνει και ΟΡΚΟΥΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ σε φόρουμ για πουτάνες ...
Ορκίζεται , ότι δεν ήταν αυτός κάποιος που περιγράφει άλλους μπουρδελιάρης ότι είδε έξω από μπουρδέλα .....
Και μετά μιλάει για διαγωνισμούς μαλακίας ... και ψηφίζει άλλους για μαλάκες ....
Προφανώς αστειευόταν ο κ.Οξαποδώ επεκτείνοντας την μέση ηλικία του εις το προχωρημένο γήρας!
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ο Μαλάκας Οξαποδώ=ΠΥΡΑΥΛΟΣ
με κατηγορεί ότι εκθειάζω εγκλήματα ....
πιθανόν και ότι είμαι ρατσιστής ...

Το 30ρι πολυβόλο διαλύει ωραιότατα τους θρησκοπρεζάκηδες αραπάδες.


Επίσης έχει και ΜΕΡΑΚΛΗΔΙΚΑ ΓΟΥΣΤΑ ....
Να πείτε στα αφεντικά του Σκαραβαίου να φέρουν και κανα Αυστριακό τράβελο.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
ass kavlos ως το μεγαλύτερο καθίζημα και πιο σκατόψυχος του site !
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Τύπε το φοβάμαι λίγο λιγότερο
από όσο φοβάμαι ότι θα μου φύγει κλανιά
όταν κάθομαι ήδη στη λεκάνη για χέσιμο
έχοντας φάει φασολάδα, όντας έτοιμος για ευκοίλια ....
Όποιος κλαν΄, έννοια δεν βαν΄
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Τα καλυτερα ηταν οταν (ως ΠΥΡΑΥΛΟ) τον ειχε απειλησει ενας νταβας επειδη εγραψε κακη κριτικη για μια πουτανα...και ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ γύρναγε σε ολα τα θρεντς σκουζοντας για την καταφορη αδικια και την ανεκδιηγητη επιθεση του νταβα εις βαρους του...ζητωντας  απεγνωσμενα βοήθεια...ωσπου τελικα απεσυρε το προφιλ του ΠΥΡΑΥΛΟΥ (η επιλογη κεφαλαιων στο νικ τυχαία αραγε; )  διατυμπανιζοντας την αποσυρση (ως γνήσια attention whore) σε οτι νημα ειχε έστω και εναν αναγνώστη εκεινη την ωρα...

Δεν έχω καμία σχέση με τον Πύραυλο, αλλά θυμάμαι πολύ καλά τι είχε γίνει...

Εκείνος ο νταβάς...
Ο Αριστοτέλης...
Που άφριζε, μαινόταν, απειλούσε, εκβίαζε, επειδή ο Πύραυλος σχολίασε ότι μια μαύρη πουτανίτσα στο μασατζίδικο του Αριστοτέλη ήταν σαν να ήρθε από την Κάτω Ζούγκλα...
Που ο Πύραυλος τον αποκαλούσε Αρχιδοτέλη, Αχρηστοτέλη, Αρρωστοτέλη...
Η φασαρία σταμάτησε όταν μια μέρα ο Πύραυλος ξαναπήγε στο μαζατζίδικο του Αριστοτέλη και ζήτησε να γαμήσει τη γυναίκα του Αριστοτέλη, η οποία εκτελούσε χρέη υπηρεσίας.
Ο Πύραυλος τη γάμησε τη γυναίκα και έτσι έγιναν φίλοι με τον Αριστοτέλη...

Ο Πύραυλος έφυγε από το site γιατί το προφίλ του είχε φθαρεί.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Έχω ανθρώπους μου, μέλη του φόρουμ , που με 5 εντολές βρίσκουν οποιαδήποτε παπαριά έχει γράψει οποιοσδήποτε και μου τη στέλνουν έτοιμη για quote! Ο καθένας στον τομέα του.
...
Είμαι σίγουρος ότι κι αυτοί σε ψήφισαν για κορυφαίο μαλάκα 2016, και ότι θα σε ξαναψηφίσουν το 2017.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Παιδιά δεν καταλαβαίνω,όση εμπάθεια και να χω για κάποιον ή και μίσος μαλακά δεν μπορώ να τον πω αν δεν είναι

Και ξαναλέω  ο λακις δεν μπορεί να χαρακτηριστεί μαλακας....Άλλο αν δεν τον γουστάρει κάποιος πολιτικά κλπ
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Λακές των διαχειριστών ΕΙΝΑΙ Ο Οξαποδώ.
ΟΧΙ ΕΓΩ.
Γι'αυτό το thread που άνοιξα στο οποίο έκανα παράθεση
ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ, διαγράφτηκε σε λιγότερο από 10 λεπτά.
...
Καλά θα κάνουν να το ξανανεβάσουν προς το τέλος του 2017, για να σε ψηφίσει όλος ο κόσμος για Mr. Malakas 2017.
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Παιδιά δεν καταλαβαίνω,όση εμπάθεια και να χω για κάποιον ή και μίσος μαλακά δεν μπορώ να τον πω αν δεν είναι

Και ξαναλέω  ο λακις δεν μπορεί να χαρακτηριστεί μαλακας....Άλλο αν δεν τον γουστάρει κάποιος πολιτικά κλπ
Μα τον θεωρεί μαλάκα το 47% των χρηστών του site.
Σχεδόν 80.000 άνθρωποι.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Είχαν γίνει μεγάλες προγραφές κλώνων το 2010 αν θυμάμαι καλα
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom