Νέα

Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιός πιστεύεται ότι είναι ο Μίστερ μαλάκας bourdela.com 2016?

  • zeljko

    Ψήφοι: 116 47,7%
  • Picker

    Ψήφοι: 127 52,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    243

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.957
Like
22.736
Πόντοι
5.506
Και εγω εχω οικογένεια τυπε αλλά ήμουν παρων και την περιοδο των εορτών και μετά την δουλειά μου για τις αναγκες των αγώνων.

Ο λακης είναι ένας ρίψασπις, δεν εδωσε τον αγώνα για τον τιτλο, τοσες φορές εφτασε στον τελικό και τελικά εχασε :S


Άρα τύπε εκτός από χέστης και κότα λειράτη (αλά Πολάκη) μπορεί κάλλιστα να θεωρηθεί και τεράστιος Looser του θεσμού. Κάτι σα Γιάννης Ιωαννίδης των Final-4.  :grin:
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Άρα τύπε εκτός από χέστης και κότα λειράτη (αλά Πολάκη) μπορεί κάλλιστα να θεωρηθεί και τεράστιος Looser του θεσμού. Κάτι σα Γιάννης Ιωαννίδης των Final-4.  :grin:

Ο λακης είναι ένας ρίψασπις, ολο μαγκία και για οπλα μας λεει αλλά τίποτα τυπε... :grin:
 

bakalos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Δεν βλέπω μπάνερ δίπλα στο νικ του Champion...  πχ Picker-Champion'16


Άδικα χάσαμε τον χρόνο μας μου φαίνεται...

Όντως! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Αν δεν μπει banner οπως αναφέρει ο ass_kavlos πχ Picker_Champion 2016 ειναι πολύ μαλακία.

Να ειναι ευρέως και άμεσα αναγνωρίσιμος ο Mr Malakas.

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.957
Like
22.736
Πόντοι
5.506
Σας χαιρετώ.
Πως περάσατε ;
Όλοι καλά ;;;


Στο διαγωνισμό αυτό , ψήφισαν κάτι
[size=17pt]ΑΓΑΜΗΤΟΙ ΜΕ 0 κριτικές[/size]
[size=22pt]όπως ο barock[/size]

και κάτι
[size=23pt]στραπονιάρες πούστρες[/size]
[size=28pt]όπως ο brabus67[/size]



[size=20pt]Προς ΑΝΑΡΧΙΔΗ ΚΟΤΑ ΛΕΙΡΑΤΗ[/size]

H κριτική που [size=20pt]TROLLAΡΕ [/size]ο Μπραμπους



ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΛΙΣΤΑ

Μέσος όρος:

9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο):

7.0
Εμφάνιση (σώμα):

8.0
Γενική συμπεριφορά:

10.0
Επικοινωνία:

10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή:

10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:

10.0
από sexodaskalos
02-10-2013

Δες όλες τις κριτικές
Αναφέρατε αυτή την κριτική στο διαχειριστή

Δυσκολο στη συναντηση γιατι φοβαται λιγο το αλλοδαπων. Τελικα ηρθε πρωι στην ωρα της στο Λακομπα . Οχι πολυ ψηλη, γεματουλα, αφρατη με ωραιο φυσικο βυζακι και κυριως ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΟΡΕΞΗ. Με το που μπηκε βαθια φιλια και την εγδυσα αμεσως. Αφρατη επιδερμιδα κολαρακι πεταχτο ροδα που γινεται αμεσως σφιχτη και μυρωδατη. Δεν με αφησε να κανω πολλα και πηγε στο μπανιο για ντους παρ' ολο που μυριζε σαμπουαν. Την περιμενα στο κρεβατι και επεσε επανω μου γλυφωντας με και κατεβαινοντας στον φιλο της. Η πιπα της βραιαα γλυκια να σε φτιαχνει για την συνεχεια. Την γυρισα ανασκελα και την εγλυφα αρκετη ωρα μεχρι που που εκανε κεφαλοκλειδωμα μουγκριζοντας. ''Θα σε πηδηξω'' μου λεει. Καθεται επανω μου και αρχιζει μια ιππασια μεχρι τελους. Εγω τελειωσα κι αυτη ακομη συνεχιζε. ''Ολο μεσα , ολο μεσα'' φωναζε.
Ησυχασαμε για λιγο με ενα κρυο ντους και αρχισα να την πασπατευω στα βυζακια και καΤΩ με τα δαχτυλα μου. Προσπαθησα να βαλω κολοδαχτυλο αλλα με σταματησε επειδη ηταν στεγνη. Λιγο γλυψιματακι στη κλειτοριδα της και η απαραιτητα κρεμουλα βοηθησαν να την γυρισω στα τεσσρα και να μπω θριαμβευτης στο κολαρακι της. Ποναγε ξεποναγε εγω δεν σταματαγε με τιποτε. Βοηθουσε κι εκεινη με κουνηματα και τελειωσα σχετικα γρηγορα. Ευτυχως μου λεει ειχα αρχισει να ποναω πολυ. Οχι πως ειμαι μεγαλος αλλα και το πρωκτικο θελει την προδιαθεση του. Να μην τα πολυλογω στην μια ωρα και κατι που εμεινε κονευα να τελειωσω για τριτη φορα αλλα ειπαμε. Τα χρονια φαινονται.
Το Αλικακι ντυθηκε και δωσαμε φιλια για το επανιδειν. Μην ζηταει κανεις τηλεφωνο. Απανταει ΜΟΝΟ με sms και καταλαβαινει πολυ καλα ελληνικα.


Πληροφορίες Συνάντησης
Ημερ/νία συνάντησης 27-09-2013
Διάρκεια συνάντησης 1 ώρα
Κόστος συνάντησης 100
Πόλη συνάντησης Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου Καλή
Τήρηση υπηρεσιών Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες (αν υπήρχαν κάπου) σε σχέση με την κοπέλα ήταν: Ακριβέστατες
Φιλί Βαθύ με γλώσσα
Πίπα Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα; Σίγουρα!
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Τελικά κάθε ετήσιος διαγωνισμός μαλακίας φθείρει τους περισσότερους διαγωνιζόμενους, με αποκορύφωμα την περσινή πολύμηνη σκύλευση που έγινε στο λείψανο του billy13...
Οι φιναλίστ κομμουνιστές έχουν γίνει σκιά του εαυτού τους, ο Πίκερ ο πρωταθλητής έχει ρέψει από τα καθημερινά γαμήσια προκειμένου να πείσει τον εαυτό του ότι δεν είναι μαλάκας.
Μόνον ο δευτεραθλητής ο Τζέλικο συνεχίζει να ανεβάζει μαλακίες, πιστός ζηλωτής στο καθήκον  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μόνον ο δευτεραθλητής ο Τζέλικο συνεχίζει να ανεβάζει μαλακίες, πιστός ζηλωτής στο καθήκον 


Όταν κάποιος εκτοξεύει κατηγορίες,
ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΔΩ, χωρις τεκμηρίωση ,
απλά δείχνει την προσωπική του εμπάθεια
και ότι είναι άνανδρη πούστρα , θρασύδειλο σκουλήκι.


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ post
τεραστιου μαλάκα , με παράθεση το post:
Απαράδεκτο!
Η κλανιά είναι βάρβαρο πράγμα.
 

Επισκέπτης
Όταν κάποιος εκτοξεύει κατηγορίες,
ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΔΩ, χωρις τεκμηρίωση ,
απλά δείχνει την προσωπική του εμπάθεια
και ότι είναι άνανδρη πούστρα , θρασύδειλο σκουλήκι.


ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ post
τεραστιου μαλάκα , με παράθεση το post:
έτσι ειναι ο υπεροπτης πυραυλος/οξαποδω...

Θεωρει οτι μπορει να κρινει και να λεει οτι θελει για τον οποιονδηποτε, ενω μολις του πει κανεις αυτού το οτιδηποτε κανει σαν την κακια πεθερά :gay:
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
έτσι ειναι ο υπεροπτης πυραυλος/οξαποδω...

Θεωρει οτι μπορει να κρινει και να λεει οτι θελει για τον οποιονδηποτε, ενω μολις του πει κανεις αυτού το οτιδηποτε κανει σαν την κακια πεθερά :gay:


Θα τον συνθλίψω λοιπόν.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346

Ρώτα αυτό τον πούστη, τον όξαποδω γιατί ξεκίνησε πόλεμο λάσπης εναντίον μου.
Χωρίς καμία παράθεση κάποιου post μου.
ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΠΟΥΣΤΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΛΑΔΗ.

Εγώ τον ξεκώλιασα, έβαλα μία συνοπτική παρουσίαση ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΜΑΛΑΚΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Ρώτα αυτό τον πούστη, τον όξαποδω γιατί ξεκίνησε πόλεμο λάσπης εναντίον μου.
Χωρίς καμία παράθεση κάποιου post μου.
ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΠΟΥΣΤΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ ΔΗΛΑΔΗ.

Εγώ τον ξεκώλιασα, έβαλα μία συνοπτική παρουσίαση ΤΕΡΑΣΤΙΩΝ ΜΑΛΑΚΙΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ.


θυμασαι παλια που ειχες κανει σωβρακο τον εκτορ λοπεζ?
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Το να κατηγορείς κάποιον ΧΩΡΙΣ ΤΕΚΜΗΡΙΑ & ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ,
είναι κάτι που κάνουν άνανδροι πούστηδες και δεν ταιριάζει σε Άνδρες.

Δεν κατηγορώ λοιπόν χωρίς ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ & ΤΕΚΜΗΡΙΑ.


Η καλυτερη απόδειξη είναι τα γραπτά του καθενός
τα οποία είναι αναμφισβήτητα.

[size=17pt]Verba Volant
Scripta Manent[/size]
[size=9pt](=τα λόγια πετούν , τα γραπτά μένουν).[/size]

Ο κύριος Οξαποδώ λοιπόν,
είναι αντίθετος με το να γαμάμε κώλο.
ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.
Κι αυτό το δηλώνει σε ένα φόρουμ για πουτάνες και γαμήσια
(και όχι σε θεολογικό φόρουμ).

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ:


Εμένανε όμως ο κώλος δε μου αρέσει.
Είναι ανωμαλία.


Καλά έκανες.
Ο κώλος είναι ανωμαλία.


Ο Κώλος αποπροσανατολίζει.
Τι δουλειά έχουμε εμείς εκεί μέσα;
Οι ψωλές είναι σχεδιασμένες για να μπαίνουν σε μουνιά.
Το ότι μπαίνουν και σε κώλους και σε στόματα, είναι τυχαίο γεγονός.

Έχω γαμήσει κώλους τύπε, αλλά δεν μου αρέσει, γιατί δεν καταλαβαίνω τι δουλειά έχω εγώ εκεί μέσα.
Τυφλός στον Άδη κι εγώ;

Από την άλλη βέβαια έψαχνε πουτάνα να μοιάζει στην Κωνσταντοπούλου
και να δίνει κώλο ...

Ψάχνω εναγωνίως για εκδιδόμενη που να μοιάζει της Κωνσταντοπούλου και να δίνει κώλο.
Άμα αφήνει και κρεμπιέ, δίνω όσο - όσο.

Γουσταρει Αλβανούς:

Οι Αλβανοί είναι ΟΚ.

Και αλβανίδες πουτάνες:
Αλβανίδα, από ορεινό χωριό κτηνοτρόφων (δηλ. γιδοτρόφων).

Και πουτάνες γιαχαμπίμπισες ...
Αν στείλανε καμιά μεραρχία με πουτάνες, φεύγω αύριο για Δαμασκό.




Πάει σε μπουρδέλα τις ώρες που πάνε οι φυσιολογικοί άνθρωποι ...
Κατά τις 9 το πρωί, μερικά μπουρδέλα είναι κλειστά.

Κάνει πάντα ασφαλές σεξ με πουτάνες, δεν είναι κανένας μαλάκας ...
Μπα, αμήν λέγω υμίν.
Πέρσι είχα ένα ρομαντικό γλωσσόφιλο με τη Τζούλια Εξηκίου που ήταν γριπιασμένη και συνήλθα μετά από 10 μέρες...

Μετά από ακούσιο κρεμπιέ, το χαμόγελό μου πάγωσε όταν είδα τι έγραφε στο σεντόνι

Η εμπειρία μου είναι ότι κάθε φορά που κολλάω συνάχι ή γρίπη από πουτάνα, μετά δεινοπαθώ για να αναρρώσω.
Λογικό, καθότι οι πουτάνες έχουν ισχυρό ανοσοποιητικό, άρα όταν νοσούν, έχουν προσβληθεί από κάποιο σπάνιο ή ανθεκτικό ιό.

Η πιο πρόσφατη σφαλιάρα ήταν την Πέμπτη το πρωί στο Κων92, από μια βραχύσωμη μελαχρινή αλλοδαπή με ωραία βυζιά...
Την ώρα που μου έγλειφε τα παπάρια, φτερνίστηκε και σείστηκε ολόκληρη.
Αρχικά θεώρησα ότι είναι αλλεργική στ' αρχίδια, αλλά μετά από μερικές ώρες άρχισα να φτερνίζομαι κι εγώ, μέχρι και σήμερα...

Δεν γράφει ποτέ αηδίες ...
Απαράδεκτο!
Η κλανιά είναι βάρβαρο πράγμα.

Πόσο ευχάριστο και διασκεδαστικό είναι να αντικρίζεις τα παχιά περιττώματά σου στη λεκάνη του αφοδευτηρίου και να αισθάνεσαι τις μυστηριώδεις οσμές των πορδών σου, ενώ πόσο απεχθές είναι να μπαίνεις σε ρυπαρό αφοδευτήριο καταχεσμένο από τους προηγούμενους...


Το χέσιμο είναι δημιουργία


Δεν εκφράζει ακραίες πολιτικές απόψεις ...
ΟΥΤΕ ΕΚΘΕΙΑΖΕΙ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ , όπως εγώ, γιαυτό με κατηγορεί:
Καλά έκανε ο Κορτέζ και ξεκώλιασε τους Αζτέκους!
Οι Αζτέκοι έκαναν κάργα ανθρωποθυσίες με παιδιά.
Άσε που μάλλον ήταν και παιδεραστές.
Πρώτα τα γαμούσανε και μετά τα σφάζανε.

Ποτε δεν γράφει μαλακίες γενικά ...
Όταν πάω στο μπουρδέλο, προηγουμένως έχω βάλει αντιηλιακό (στο πρόσωπο).

Πριν ξεκινήσω για τα μαγαζιά, εβαλα αντηλιακό στο πρόσωπο.
Μέσα στο μπουρδελο, με το Black Light φαινομουν σαν λεπρος.


Ο Ευαγγελισμός έχει περίπου 850 διοικητικούς υπαλλήλους.
Μακάρι να κλείσει και να μην ανοίξει ποτέ ξανά, όπως και ΟΛΑ τα κρατικά νοσοκομεία.
Το ΙΚΑ και οι άλλοι φορείς, μπορούν με απλό τρόπο, να αναθέσουν μετά από διαγωνισμό σε ιδιώτες την νοσοκομειακή κάλυψη των ασφαλισμένων.
Το αποτέλεσμα θα είναι τέλειο για όλους, εκτός από τους δημόσιους υπαλλήλους που λαδώνονται για να υπερτιμολογούν οι προμηθευτές.

Σήμερα, το επάγγελμα του γιατρού, είναι το μοναδικό που υποφέρει από τον ανταγωνισμό του κράτους.

Που αδειάζουν τα παπάρια τους οι Αμερικανοί στρατιωτικοί;
Στα κωλόμπαρα;


Και ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΜΜΟΥΝΙ !!!!!!!
Η αριστερή ιδεολογία είχε ξεκινήσει από τον Jean-Jacques Rousseau και εξακολουθεί να είναι υπέροχη μέχρι σήμερα.
 

Επισκέπτης
Τα καλυτερα ηταν οταν (ως ΠΥΡΑΥΛΟ) τον ειχε απειλησει ενας νταβας επειδη εγραψε κακη κριτικη για μια πουτανα...και ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ γύρναγε σε ολα τα θρεντς σκουζοντας για την καταφορη αδικια και την ανεκδιηγητη επιθεση του νταβα εις βαρους του...ζητωντας  απεγνωσμενα βοήθεια...ωσπου τελικα απεσυρε το προφιλ του ΠΥΡΑΥΛΟΥ (η επιλογη κεφαλαιων στο νικ τυχαία αραγε; )  διατυμπανιζοντας την αποσυρση (ως γνήσια attention whore) σε οτι νημα ειχε έστω και εναν αναγνώστη εκεινη την ωρα...
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Ζέλικο,εγώ θα κουραζόμουν να τα ψάξω όλα αυτά.Αλλά γιατί σου επιτέθηκε ο κ.Οξαποδώ;
Υπάρχουν προηγούμενα;
Νομίζεις οτι ένα κομμούνι θα έκανε παρέα με τον κ.Μπακάλη;
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Τα καλυτερα ηταν οταν (ως ΠΥΡΑΥΛΟ) τον ειχε απειλησει ενας νταβας επειδη εγραψε κακη κριτικη για μια πουτανα...και ο ΠΥΡΑΥΛΟΣ γύρναγε σε ολα τα θρεντς σκουζοντας για την καταφορη αδικια και την ανεκδιηγητη επιθεση του νταβα εις βαρους του...ζητωντας  απεγνωσμενα βοήθεια...ωσπου τελικα απεσυρε το προφιλ του ΠΥΡΑΥΛΟΥ (η επιλογη κεφαλαιων στο νικ τυχαία αραγε; )  διατυμπανιζοντας την αποσυρση (ως γνήσια attention whore) σε οτι νημα ειχε έστω και εναν αναγνώστη εκεινη την ωρα...
Αν πράγματι φοβήθηκε,ΚΑΚΩΣ φοβήθηκε τον πούστη νταβά ο κ.Οξαποδώ.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Ζέλικο,εγώ θα κουραζόμουν να τα ψάξω όλα αυτά.Αλλά γιατί σου επιτέθηκε ο κ.Οξαποδώ;
Υπάρχουν προηγούμενα;
Νομίζεις οτι ένα κομμούνι θα έκανε παρέα με τον κ.Μπακάλη;


Έχω ανθρώπους μου, μέλη του φόρουμ , που με 5 εντολές βρίσκουν οποιαδήποτε παπαριά έχει γράψει οποιοσδήποτε και μου τη στέλνουν έτοιμη για quote! Ο καθένας στον τομέα του.

Ο τύπος με αφορμή τη μαλακία τούτη του stekas72 , άρχισε να μου την πέφτει.
Δεν θυμάμαι ούτε ως Οξαποδω, ούτε ως ΠΥΡΑΥΛΟ να τον είχα ξεκωλιάσει. ΙΣΩΣ είχα ξεκωλιάσει παλιότερο κλώνο του.

Από την άλλη έχει σίγουρα πρόβλημα και κόμπλεξ με τους ιατρούς γενικώς.Αυτό αποδεικνύεται από παλιότερα posts του, τα οποία ανά πάσα στιγμή μπορώ επίσης να κάνω quote, για να τον ξεκωλιάσω περισσότερο.
 

Παρόμοια θέματα

Απαντήσεις
1K
Εμφανίσεις
43K
?
Απαντήσεις
5K
Εμφανίσεις
137K

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom