Νέα

Μισογυνισμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Λεβεντης ηταν κανενας δεν τον υποστηριξε και μετα τους γαμησε
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Δεν ήταν λεβέντης. Λεβεντομαλάκας ήτανε κι έπεσε σε μία καριόλα. Το πρόβλημα αφορά τον ίδιο. Πάμε παρακάτω.

Οι καριόλες δεν είναι σπάνιες τύπε.
Δυστυχως, πολλοί δυστυχείς είναι μεταξύ καριόλας ή σαντ .....
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
@φυβιολος

Εσκεμμένα κάνεις κατάλογο με ιστορίες ζευγαριών που δεν πήγαν καλά με σκοπό είτε να δικαιολογήσεις αυτα που πετάς είτε να πείσεις τον εαυτό σου ότι συνειδητά κατάντησες μπακουρι και όχι επειδή ήσουν ανόητος και αντικοινωνικός. Δηλαδή, δεν καταλαβαίνεις ότι για κάθε ιστορία χωρισμού που περιγράφεις υπάρχει και μια ιστορία επιτυχημένου γάμου; Τα βλέπεις όπως θες απλά για να βγάζεις τη μέρα. Λες και δε μπορεί κάποιος να ΜΗΝ είναι μόνος του και ταυτόχρονα να διασκεδάζει με «φαγητό και παρέες», όπως ανέφερες στο άλλο νήμα. Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά. Ίδιος με τον Σαντμαν είσαι, υποκριτής.
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
@φυβιολος

Εσκεμμένα κάνεις κατάλογο με ιστορίες ζευγαριών που δεν πήγαν καλά με σκοπό είτε να δικαιολογήσεις αυτα που πετάς είτε να πείσεις τον εαυτό σου ότι συνειδητά κατάντησες μπακουρι και όχι επειδή ήσουν ανόητος και αντικοινωνικός. Δηλαδή, δεν καταλαβαίνεις ότι για κάθε ιστορία χωρισμού που περιγράφεις υπάρχει και μια ιστορία επιτυχημένου γάμου; Τα βλέπεις όπως θες απλά για να βγάζεις τη μέρα. Λες και δε μπορεί κάποιος να ΜΗΝ είναι μόνος του και ταυτόχρονα να διασκεδάζει με «φαγητό και παρέες», όπως ανέφερες στο άλλο νήμα. Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά. Ίδιος με τον Σαντμαν είσαι, υποκριτής.

Τα μελη του bou λενε παντα την αληθεια ο sad λεει ψεματα
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Μόρτες .... ξέρω έναν λεβέντη ....

Εκπαιδευτικός. Παντρεύτηκε μια συνάδελφο ... πτυχιούχο ... που δεν είχε δουλέψει ούτε μία ώρα !
Είχε αυτή ένα σκελετό διαμερίσματος πάνω από της μάνας της .... ο τύπος είχε κάτι οικονομίες .... πήγε και τελείωσε το διαμερισμά της !
Πάνω από των γονιών της ! Στο όνομά της !!!!

Γαμιόταν στα ιδιαίτερα, 16 ώρες δουλειά την ημέρα. Είχε και κάποιες καταθέσεις .

Τον σούταρε αύγουστο , που δεν είχε μαθήματα !
Οι καταθέσεις του ήταν σε κοινό λογαριασμό μαζί της ! Πριν τον διώξει , τασήκωσε όλα ! Δεν του άφησε ούτε 0.01€ !!!!

Έφυγε χωρίς να πάρει ούτε τα ρούχα του , ούτε τα σώβρακά του !

Αύγουστο δεν είχε ιδιαίτερα !

Στο συσίτιο της μητροπολης έτρωγε !!!!!
Και έμενε σε ένα φίλο , που έλειπε διακοπές !!!!!

Να του πείτε για ... μισογυνισμό !!!!!
Και για το πόσο καλές είναι οι ελληνίδες. Και οι πεθερές ελληνίδες !!!!!

Τύπε, πρώην μου (απλά γαμιόμασταν άντε και καμιά έξοδο μια στο τόσο) αματούρι next door, ελεύθερη επαγγ. - φουλ καβατζώ από μπαμπά έχει βρει φουκαρά των 600 ευρώ (μπορεί και αδήλωτο-πτυχιούχος πάντως) και τον έχει σπιτώσει.

Ο τύπος κάνει ΟΛΕΣ τις δουλειές του σπιτιού ΣΥΝ μαγείρεμα και για τους 2.
Μου λέει οτι κάθονται και βλέπουν μαζί σειρές στην TV.

Πόσες πιθανότητες δίνεις να ήταν ο... Sadman;

Και ξέρεις, είναι πολλοί που ονειρεύονται τέτοιες φάσεις.
Είναι διατεθειμένοι να κάνουν απλά τα πάντα για να είναι με ένα μουνί.

 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
@φυβιολος

Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά.

Τα βρήκες όλα εκτός από ένα:ακόμα με την ίδια είναι :grin:



 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Μόνο το σπονσορινγκ θέτει τα πράγματα όπως είναι, που σημαίνει γυναίκα = υπό αυτομάτως. Τώρα κάτι ψωλάδες όπως εσύ θέλουν να αλλάξουν τα δεδομένα και να θέσουν άλλους διακανονισμούς που βαίνουν ΠΑΝΤΑ εις βάρος τους. Μαλάκας με πατέντα δηλαδή.

εδώ βλέπετε μια κλασική περίπτωση μισογυνισμου

Αυτός ο τύπος είναι καταδικασμένος από το μυαλό του. Η φυσική επιλογή καθαρίζει το τοπίο από αυτούς τους άκυρους: «Το μερτικό του απ τη χαρά του τόχουν πάρει άλλοι».

Η φυσική επιλογή αποφάσισε ότι θα σου γαμώ την ψυχούλα.
Μετά παίρνει τη σκυτάλη...ο κώλος σου από τη μεντορέτα :grin:
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
@φυβιολος

Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά.

Τα βρήκες όλα εκτός από ένα:ακόμα με την ίδια είναι :grin:

Άρα είναι σκατοψυχος. Το προξενιό μια χαρά είναι, τα βρήκε όλα έτοιμα και τώρα κάθεται και κοροϊδεύει με κακία τον κάθε ένα του οποίου η σχέση/γαμος ναυάγησε. Άρα μούφα και οι ιστορίες που γράφει (λες και τις πίστευε κανένας). Δηλαδή ο τύπος είναι παντρεμένος / σε σχέση με μόνο μια γυναίκα στη ζωή του, του την έκαναν προξενιό, μένει μαζί της, μιλάει για μπουρδελα - ελεύθερη ζωή - πιτόγυρα - ιστοριες από τον Χαρδαβέλα, και ταυτόχρονα είναι μέσα στη γκρίνια, ενώ δικάζει όλα τα υπόλοιπα αρσενικά για τις επιλογές τους με το αντίθετο φύλο.

Συμπέρασμα; Άσχημη, άεργη κρυφοαδερφή με έτοιμα ενοίκια / έτοιμο μαγαζί, που τον κερατώνει η αλλοδαπή γυναίκα του γιατί δεν τον αντέχει

Βαθμολόγησε με Σαντμαν.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Μόρτες .... ξέρω έναν λεβέντη ....

Εκπαιδευτικός. Παντρεύτηκε μια συνάδελφο ... πτυχιούχο ... που δεν είχε δουλέψει ούτε μία ώρα !
Είχε αυτή ένα σκελετό διαμερίσματος πάνω από της μάνας της .... ο τύπος είχε κάτι οικονομίες .... πήγε και τελείωσε το διαμερισμά της !
Πάνω από των γονιών της ! Στο όνομά της !!!!

Γαμιόταν στα ιδιαίτερα, 16 ώρες δουλειά την ημέρα. Είχε και κάποιες καταθέσεις .

Τον σούταρε αύγουστο , που δεν είχε μαθήματα !
Οι καταθέσεις του ήταν σε κοινό λογαριασμό μαζί της ! Πριν τον διώξει , τασήκωσε όλα ! Δεν του άφησε ούτε 0.01€ !!!!

Έφυγε χωρίς να πάρει ούτε τα ρούχα του , ούτε τα σώβρακά του !

Αύγουστο δεν είχε ιδιαίτερα !

Στο συσίτιο της μητροπολης έτρωγε !!!!!
Και έμενε σε ένα φίλο , που έλειπε διακοπές !!!!!

Να του πείτε για ... μισογυνισμό !!!!!
Και για το πόσο καλές είναι οι ελληνίδες. Και οι πεθερές ελληνίδες !!!!!

Τύπε, πρώην μου (απλά γαμιόμασταν άντε και καμιά έξοδο μια στο τόσο) αματούρι next door, ελεύθερη επαγγ. - φουλ καβατζώ από μπαμπά έχει βρει φουκαρά των 600 ευρώ (μπορεί και αδήλωτο-πτυχιούχος πάντως) και τον έχει σπιτώσει.

Ο τύπος κάνει ΟΛΕΣ τις δουλειές του σπιτιού ΣΥΝ μαγείρεμα και για τους 2.
Μου λέει οτι κάθονται και βλέπουν μαζί σειρές στην TV.

Πόσες πιθανότητες δίνεις να ήταν ο... Sadman;

Και ξέρεις, είναι πολλοί που ονειρεύονται τέτοιες φάσεις.
Είναι διατεθειμένοι να κάνουν απλά τα πάντα για να είναι με ένα μουνί.


Πρεπει να τρωει και καλο κερατο ο τυπακος.:confused:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Δεν εχω υπαρξει ποτε μου μισογυνης εχω υπαρξει ομως μισανθρωπος πολλες φορες απεναντι στις ελληνιδες για πολλους και διαφορους λογους.Ιδιως απεναντι σε κομπλεξικες,ανασφαλης και συμπλεγματικες γυναικες που εχω γνωρισει.Για τις φιλοχρηματες δεν θα γινω μισανθρωπος διοτι απλα τις λυπαμαι.

Τύπε τι γίνεται όμως ...
Αυτές που λες , είναι τα 3/4 των γυναικών . Στις μπάνικες ίσως είναι και τα 9/10 . Στο σύνολο . Σε κάποια υποσύνολα πληθυσμού ίσως είναι μικρότερο το ποσοστό τους, αλλά αυτό δεν λέει κάτι .


Φιλε εξω τα μουνια ειναι πολυ πιο προσεγγίσιμα.Οσες φορες βγηκα εξω ενιωσα αρσενικο απο πολλες αποψεις.Ισως και επειδη ξεχωριζα λογο της εμφανισης μου ως μελαχρινος με τα γενια κλπ.Σουηδια περασα ομορφα,Ολλανδια επισης.Αγγλια πολυ ευκολο σεξ.Γερμανια και Ρουμανια επισης τα μουνια μιλανε,χαμογελουν,εχουν κοινωνικότητα πραγμα που εδω περα απλα δεν το βλεπεις.Εγω θα μπορουσα να χαρακτηριστω και ως μισελληνας διοτι αντιπαθω σε τρομακτικο βαθμο την μεση ελληνιδα γυναικα.Εχω αρχισει να αντιπαθω ακομα και την μανα μου,δεν σου κανω πλακα.Σημερα εβρισα πολυ ασχημα ελληνιδα οδηγο.Το τι καντηλι ακουσε δεν περιγραφεται.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Πρεπει να τρωει και καλο κερατο ο τυπακος.:confused:

Μπα,υπάρχουν μερικές που προτιμούν αυτό το στυλ 'άντρα'

Σίγουρα θα τον στραπονάρει κιόλας

Σαντμαν εσυ με καμιά αλλοδαπή δε σκέφτηκες ποτέ να κάνεις παιχνίδι;
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Μόνο το σπονσορινγκ θέτει τα πράγματα όπως είναι, που σημαίνει γυναίκα = υπό αυτομάτως. Τώρα κάτι ψωλάδες όπως εσύ θέλουν να αλλάξουν τα δεδομένα και να θέσουν άλλους διακανονισμούς που βαίνουν ΠΑΝΤΑ εις βάρος τους. Μαλάκας με πατέντα δηλαδή.

εδώ βλέπετε μια κλασική περίπτωση μισογυνισμου

Αυτός ο τύπος είναι καταδικασμένος από το μυαλό του. Η φυσική επιλογή καθαρίζει το τοπίο από αυτούς τους άκυρους: «Το μερτικό του απ τη χαρά του τόχουν πάρει άλλοι».

Η φυσική επιλογή αποφάσισε ότι θα σου γαμώ την ψυχούλα.
Μετά παίρνει τη σκυτάλη...ο κώλος σου από τη μεντορέτα :grin:

Μπορείς να φαντάζεσαι, όσο θες, ότι γαμάς ψυχούλες αγνώστων, που σε έχουν κλασμένο. Το σίγουρο είναι ότι σε έχουν κλασμένο και οι γκόμενες. Για να φτάσεις να γίνεις μισογύνης, σου έχουν γαμήσει τη δική σου ψυχούλα ανεπανόρθωτα. Είσαι ψυχικά ευνούχος. Μόνο πληρωμένες πια και παρηγοριά η χούφτα μέχρι να ανοίξουν τα μπουρδέλα.

Συνέχισε να πετάς μαλακίες. Η γυναίκα είναι υπό αυτομάτως και ο ggthd υπέρ αυτομάτως

Βάλε και την περικεφαλαία και κάνε μια κολοτούμπα να μας διασκεδάσεις. :2funny:

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
@φυβιολος

Εσκεμμένα κάνεις κατάλογο με ιστορίες ζευγαριών που δεν πήγαν καλά με σκοπό είτε να δικαιολογήσεις αυτα που πετάς είτε να πείσεις τον εαυτό σου ότι συνειδητά κατάντησες μπακουρι και όχι επειδή ήσουν ανόητος και αντικοινωνικός. Δηλαδή, δεν καταλαβαίνεις ότι για κάθε ιστορία χωρισμού που περιγράφεις υπάρχει και μια ιστορία επιτυχημένου γάμου; Τα βλέπεις όπως θες απλά για να βγάζεις τη μέρα. Λες και δε μπορεί κάποιος να ΜΗΝ είναι μόνος του και ταυτόχρονα να διασκεδάζει με «φαγητό και παρέες», όπως ανέφερες στο άλλο νήμα. Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά. Ίδιος με τον Σαντμαν είσαι, υποκριτής.


Ρώτα εδώ άλλους για μένα να σου πουν !!!!!!
Όσοι με ξέρουν εδώ .... ξέρουν ότι όλα όσα λες είναι μαλακίες.
Παντρεμένος 12 χρόνια είμαι .... ελλάδα .... όχι τουρκμενιστάν ή σρι λάνκα που θα πας εσύ για ... γαμπρός !!!!!!

Συνέχισε να μας ψυχαγωγείς. Είσαι νέο φρούτο που το είχαμε ανάγκη .
Φοβάμαι όμως ότι δεν θα σε έχουμε για πολύ. Κόβω ότι έχεις κρατήσει από τώρα μονόκλινο προς δαφνί μεριά !
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Τύπε, πρώην μου (απλά γαμιόμασταν άντε και καμιά έξοδο μια στο τόσο) αματούρι next door, ελεύθερη επαγγ. - φουλ καβατζώ από μπαμπά έχει βρει φουκαρά των 600 ευρώ (μπορεί και αδήλωτο-πτυχιούχος πάντως) και τον έχει σπιτώσει.

Ο τύπος κάνει ΟΛΕΣ τις δουλειές του σπιτιού ΣΥΝ μαγείρεμα και για τους 2.
Μου λέει οτι κάθονται και βλέπουν μαζί σειρές στην TV.

Πόσες πιθανότητες δίνεις να ήταν ο... Sadman;

Καμία τύπε. Ο Σαντ είναι παρθενος. Ποτέ δεν είχε πάει με γυναίκα.
Ούτε με πουτάνα.

Αυτός που λες .... γάμησε την καριολίτσα τουλάχιστον !!!!!!!! Τον ξεκώλιασε μετά .... ΑΛΛΑ ΓΑΜΗΣΕ.

Ο Σαντ δεν γαμάει ποτέ !!!!!

Κοιτάει τι γαμάνε οι χοντροί , μαυριδεροί , τατουαζάτοι , καράφλες ....

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΓΑΜΑΝΕ, ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ... ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΝΗΣΑΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥΣ !!!!!!!

Ενώ αυτός είναι .... ΠΕΣΕ ΜΠΟΥΚΙΑ ΝΑ ΣΕ ΦΑΩ ... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΧΟΝΤΡΟΣ, ΚΑΡΑΦΛΑΣ , ΤΑΤΟΥΑΖΑΤΟΣ, ΜΟΥΣΑΤΟΣ .... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΣΕΙ Η ΔΙΔΥΜΗ ΜΙΑΣ ΜΟΝΤΕΛΑΣ ΤΩΝ 90S ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΚΙ ΟΛΑΣ !!!!!!!!

Τεράστια μορφή του site !!!!!!!!


Δεν έχει γαμήσει ποτέ και αν του το πεις .... ΘΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΞΑΔΕΛΦΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ .... "ΚΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ"

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
@φυβιολος

Εσκεμμένα κάνεις κατάλογο με ιστορίες ζευγαριών που δεν πήγαν καλά με σκοπό είτε να δικαιολογήσεις αυτα που πετάς είτε να πείσεις τον εαυτό σου ότι συνειδητά κατάντησες μπακουρι και όχι επειδή ήσουν ανόητος και αντικοινωνικός. Δηλαδή, δεν καταλαβαίνεις ότι για κάθε ιστορία χωρισμού που περιγράφεις υπάρχει και μια ιστορία επιτυχημένου γάμου; Τα βλέπεις όπως θες απλά για να βγάζεις τη μέρα. Λες και δε μπορεί κάποιος να ΜΗΝ είναι μόνος του και ταυτόχρονα να διασκεδάζει με «φαγητό και παρέες», όπως ανέφερες στο άλλο νήμα. Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά. Ίδιος με τον Σαντμαν είσαι, υποκριτής.


Ρώτα εδώ άλλους για μένα να σου πουν !!!!!!
Όσοι με ξέρουν εδώ .... ξέρουν ότι όλα όσα λες είναι μαλακίες.
Παντρεμένος 12 χρόνια είμαι .... ελλάδα .... όχι τουρκμενιστάν ή σρι λάνκα που θα πας εσύ για ... γαμπρός !!!!!!

Συνέχισε να μας ψυχαγωγείς. Είσαι νέο φρούτο που το είχαμε ανάγκη .
Φοβάμαι όμως ότι δεν θα σε έχουμε για πολύ. Κόβω ότι έχεις κρατήσει από τώρα μονόκλινο προς δαφνί μεριά !

Επιβεβαιώνω Λαλάκη σε όσα λέει, είναι ο πιο τερματισμός μαλακας του μπουρδέλα όλων των εποχών!

Μιλάμε για μεγάλη φίρμα...:confused:

 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
barock=trovadouros31=hustler πότε θα μας γράψεις οδηγό γευσιγνωσίας για κάτουρο ;;;;;;

Και έναν οδηγό αγοράς ρε φίλε !!!!!!!

Κανείς λάτρης των έσκορτ που κατουράνε δεν έχει δώσει οδηγίες !!!!!!


Σε κατουράνε πριν το στραπόνιασμα ή μετά ;;;;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
@φυβιολος

Εσκεμμένα κάνεις κατάλογο με ιστορίες ζευγαριών που δεν πήγαν καλά με σκοπό είτε να δικαιολογήσεις αυτα που πετάς είτε να πείσεις τον εαυτό σου ότι συνειδητά κατάντησες μπακουρι και όχι επειδή ήσουν ανόητος και αντικοινωνικός. Δηλαδή, δεν καταλαβαίνεις ότι για κάθε ιστορία χωρισμού που περιγράφεις υπάρχει και μια ιστορία επιτυχημένου γάμου; Τα βλέπεις όπως θες απλά για να βγάζεις τη μέρα. Λες και δε μπορεί κάποιος να ΜΗΝ είναι μόνος του και ταυτόχρονα να διασκεδάζει με «φαγητό και παρέες», όπως ανέφερες στο άλλο νήμα. Ανάθεμα και αν είχες ποτέ σχέση με γυναίκα. Πολύ πιθανόν μόνο μια φορά με προξενιό και επειδή αυτή έφυγε την πρώτη νύχτα σαν την Κατερίνα Λέχου στο Είσαι το Ταίρι μου, σου μείνανε τα ψυχολογικά. Ίδιος με τον Σαντμαν είσαι, υποκριτής.


Ρώτα εδώ άλλους για μένα να σου πουν !!!!!!
Όσοι με ξέρουν εδώ .... ξέρουν ότι όλα όσα λες είναι μαλακίες.
Παντρεμένος 12 χρόνια είμαι .... ελλάδα .... όχι τουρκμενιστάν ή σρι λάνκα που θα πας εσύ για ... γαμπρός !!!!!!

Συνέχισε να μας ψυχαγωγείς. Είσαι νέο φρούτο που το είχαμε ανάγκη .
Φοβάμαι όμως ότι δεν θα σε έχουμε για πολύ. Κόβω ότι έχεις κρατήσει από τώρα μονόκλινο προς δαφνί μεριά !


Ε, μέσα έπεσε ο τύπος, παντρεμένος με συνοικέσιο, την πρώτη γκόμενα που γάμησες.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Επίσης επιβεβαιώνω πως ο Λαλάκης είναι δέσμιος 12 χρόνια σε έναν υπέροχο γάμο όπου περιμένει πως και πως να ενηλικιωθούν τα παιδιά του για να την κοπανησει και να πάει να συναντήσει τον έρωτα της ζωής του , μια κωλογρια στην Ουγγαρία...:confused:

Το πιο αστείο είναι πως και η οικογένεια του ανυπομονεί να πάρει τον μπούλο μπας και ανοίξουν το καλοριφέρ...:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom