Νέα

Μισογυνισμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 142
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Βλαχάκι είναι που του έμαθε τον έρωτα ο Τάκης και του ανοιγόκλεινε την σούφρα...:tooth:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Βλαχάκι είναι που του έμαθε τον έρωτα ο Τάκης και του ανοιγόκλεινε την σούφρα...:tooth:

Καλώς τον ακτιβιστή του Αγοραίου.

Μετά τις απειλές και τις βωμολοχίες που ξεστόμισε η εν λόγω κυρία άποψη μου είναι, χωρίς να θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν, πως πρέπει να μπαναριστεί παραδειγματικά, αν αυτό δεν γίνει καλό είναι να πάρει ένα μεγάλο Χ (από μένα το πήρε ήδη) για να καταλάβει πως σε αυτό το επάγγελμα που κάνει τα νήματα τα κινούμε εμείς και δεν νοείται να γράφει έτσι για κανέναν, ακόμα κι αν δεν είναι πελάτης της.

Σκεφτείτε πως κάποια στιγμή μπορεί να σας αντιμετωπίσει και εσάς έτσι, σκεφτείτε πως έχει το τηλέφωνο σας και γνωρίζει κάποια από τα στοιχεία σας!
Σκεφτείτε πως αν λειτουργήσουν όλες έτσι τότε ζήτω που καήκαμε!!!

Απευθύνομαι στους πραγματικούς παίκτες. Αγαπούληδες, κόλακες και γλείφτες παρακάμψτε το εν λόγω ποστ.


«Σκεφτείτε πως αν λειτουργήσουν όλες έτσι τότε ζήτω που καήκαμε!!!» :2funny:

Ε, το μαλάκα τον Τρομπαδούρο. Αφού χάλασε 31 τρόμπες να φουσκώσει την πλαστική του κούκλα, απελπίστηκε και το έριξε στον Αγοραίο. Και τώρα αγωνίζεται να μη χάσει και την τελευταία του ελπίδα. :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Το ξέρουν ρε ναυάγιο στο χωριό σου πως πλένεις πιάτα και σε γαμει ο Τάκης; :tooth:

Το ξέρει ο Τάκης που σε γαμάει τώρα πως στο χωριό σου έβαζες στον πάτο σου αγγούρια και στην Αθήνα του το έπαιζες παρθένα;:tooth:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.705
Πόντοι
216
Λιγα λογια για τον γκουρου/μεντορα, που δασκαλευει τις πιτσιρικες

Αυτο που μου αρεσει σε αυτο το ειδος πυρφορων ειναι οτι ενω ειναι ιπποτες με τις γκομενες, οταν καποιος τους την λεει, γινονται αμεσως επιθετικοι.

Τζαμπα μαγκες.

Αυτο το ειχα πει σε ενα συμφοιτητη μου επισης. Αυτος, απο ματσο οικογενεια, οποτε διαφωνουσες μαζι του, αμεσως να σου παει κοντρα, αμεσως ομως. Και στο πιο μικρο πραγμα.

Αυτος λοιπον, προ δεκαετιας +, οταν ειμασταν γυρω στα 20, ειχε βρει μια γκομενα και εβγαινε μαζι της, ποτε δε διαφωνουσε μαζι της, αυτη αργουσε στα ραντεβου κλπ.

Μαλιστα μια χρονια ειχαμε μαζευτει σε ενα σπιτι για ματς ΟΣΦΠ-ΠΑΟ, με δικη του επιμονη. Του γραφει η γκομενα στην αρχη του αγωνα, σηκωνεται και φευγει να παει μαζι της. Περσι το καλοκαιρι την παντρευτηκε.

Αυτοι ειναι οι λευκοι ιπποτες/αγαπουληδες/πυρφοροι του ελληνισταν.

Πρόβατε, όταν κάποιος είναι επιθετικός μαζί μου του απαντώ κι εγώ επιθετικά. Δεν χαρίζω κάστανα.

Στο θέμα. Κάποιοι έχουν χοντρά προβλήματα και αντιδρούν σαν σαλταρισμένοι, όταν διαβάσουν κάτι που θίγει το πρόβλημά τους. Τους καταλαβαίνεις από τις αφύσικες αντιδράσεις τους.

Ένα θεματάκι το έχεις αν κρίνω από το πώς αντέδρασες στο θέμα με τις μεντορέτες. Αλλά ο άλλος ο ggthd είναι τελείως καμμένος, γαιτί μου έκανε σφοδρή προσωπική επίθεση πράγμα που δείχνει μεγαλύτερο πρόβλημα. ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ; Επειδή έχετε αποτυχίες και δεν μπορείτε να αντέξετε ότι κάποιοι τα κατάφεραν καλύτερα. Σίγουρα θα πρέπει να ήταν αγαπούληδες, ψωλάδες, whatever, τους βάζετε «κοσμητικά» για να αισθανθείτε πιο πάνω. ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΈΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΎΣ.

Ε λοιπόν, τίποτα από αυτά που φαντάζεστε δεν ισχύει. Με τις γυναίκες δεν ασχολούμαι παραπάνω από ό,τι αξίζουν κατά περίπτωση.[*] Μπορείτε να βράζετε στο ζουμί σας.
Ποιες γυναίκες γλυκιά μου;
Μέσα σε όλες τις πίπες σου, μας είπες ότι γάμησες και μια... 40άρα τελειωμένη :jerking:
Μήπως ήταν η νοσοκόμα που σου φέρνει τα χάπια;
Πού να θυμάσαι τόσες φορές που βάρεσες το κεφάλι σου στον τοίχο από τότε.
Συμφωνώ με το υπογραμμισμένο.
Μίλησε μάς τώρα για τα δύσκολα παιδικά σου χρόνια γιατί με το μέντορινγκ δε τα πήγαμε και τόσο καλά, άντε κουκλίτσα μου
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κλάψε Λάκη. Κλάψε. Δε θα μάθεις ποτέ που μένω στα Χανιά.

Δεν μένεις στα χανιά σκουπίδι.
Σε κανέναν από τους 4 νομούς της κρήτης δεν μένεις ΚΟΥΡΑΔΑ. ΣΚΥΛΟΣΚΑΤΟ.
Διέψευσέ με αν μπορείς !!!!

Πήγαινε βγάλε μία φωτό που να μηναφμσιβητείται κουράδα. Σε μία από τις 4 πρωτεύουσες των νομών . ΣΚΥΛΟΣΚΑΤΟ.

Δεν είσαι στην κρήτη . ΤΕΛΟΣ.

next ναυάγιο
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Τύποι Τρομπαδούρος και ggthd παραληρούν οι φουκαράδες από την αγαμία και φαντάζονται σενάρια να μου την πουν. :2funny:
 
OP
OP
K

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.243
Like
3.503
Πόντοι
1.706
Τρομπαδούρος και ggthd, μη φύγετε. Θα έρθει και ο Πρόβατος και θα συνεδριάσετε ως σύλλογος Αυτοφυλόφιλων. Είστε οι καταλληλότεροι για προεδρείο, αφού τη μαλακία (προφανώς λόγω αγαμίας) την έχετε πάει σε άλλο επίπεδο. :jerking:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.082
Like
22.814
Πόντοι
5.506
Κλάψε Λάκη. Κλάψε. Δε θα μάθεις ποτέ που μένω στα Χανιά.

Δεν μένεις στα χανιά σκουπίδι.
Σε κανέναν από τους 4 νομούς της κρήτης δεν μένεις ΚΟΥΡΑΔΑ. ΣΚΥΛΟΣΚΑΤΟ.
Διέψευσέ με αν μπορείς !!!!

Πήγαινε βγάλε μία φωτό που να μηναφμσιβητείται κουράδα. Σε μία από τις 4 πρωτεύουσες των νομών . ΣΚΥΛΟΣΚΑΤΟ.

Δεν είσαι στην κρήτη . ΤΕΛΟΣ.

next ναυάγιο


Πόσο πουτανάκι μου σ έχω κάνει;;;;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
Του γραφει η γκομενα στην αρχη του αγωνα, σηκωνεται και φευγει να παει μαζι της. Περσι το καλοκαιρι την παντρευτηκε.
Αυτοι ειναι οι λευκοι ιπποτες/αγαπουληδες/πυρφοροι του ελληνισταν.
Και καποιοι αλλοι τωρα θα του την μπεκωνουν τζαμπε, στα ξενοδοχεια ημιδιαμονης, (οταν πηγαινει δηθεν για ψωνια με τις φιλες της η κιουρια.) Γιατι το μ@υνι δεν ειν' αρνι να το κλεισεις στο μαντρι.. :sunglasses:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.346
Πόντοι
4.746
Θεωρώ ότι ο μισογυνισμός ξεκινά μέσα από την οικογένεια και στη συνέχεια επεκτείνεται και στο παιδί
Και ειδικα αν εχει αδελφη, οι αδελφες που να ζουν στα πουπουλα, ενω αυτος οχι, σιγουρα. -Νομιζω οτι ο μισογυνισμος ξεκινα οταν καταλαβαινει καποιος ποσο αδικη και γυναικοκεντρικη εχει γινει η κοινωνια. Πχ. ο αντρας πρεπει να ειναι σαν ελβετικος σουγιας, και να κανει τα παντα. Ενω η γυναικα ας ειναι χυμα, και να κανει το απολυτο τιποτα, δεν πειραζει, γυναικα ειναι :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τύπος kalogeros προσπαθεί να γίνει ηγούμενος για να τον γαμησει ο προηγούμενος...:confused:
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Συγγνώμη ρε μάγκες πως είναι δυνατόν να απαντάτε σοβαρά στις μαλακίες που γράφει ο νηματοθέτης; Μεταχειρίζεται την έννοια του μισογυνισμού όπως ένας σύγχρονος φεμινιστής...
Από το λίγο χρόνο που αφιέρωσα στα ποστς του κατάλαβα τα εξής:

▪--Νομίζει ότι ο μισογυνισμός προκύπτει επειδή κάποιον τον απορρίπτουν συχνά (ή και συνέχεια όπως λέει) οι γυναίκες.-- Οι μισογυνιστές ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ να συναναστρέφονται ει δυνατόν και καθόλου με γυναίκες, ούτε καν για σεξ (από μαρτυρία καλού μου φίλου 100% μισογυνιστή, έμαθα ότι δεν το βρίσκει αρκετό ώστε να τις ανεχτεί μόνο και μόνο γι’ αυτό). Σιγά μην ένας μισογυνιστής ασχοληθεί να προσεγγίσει γκόμενα για να φάει και απόρριψη.

▪--Έχει την εντύπωση ότι στις πουτάνες πηγαίνουν μόνον εκείνοι που δεν μπορούν να βρουν γκόμενα-- Πήγαινα στις πουτάνες κι όταν τραβιόμουν με δύο γκόμενες ταυτόχρονα, όπως και ένας φίλος με τον οποίο κατεβαίνουμε συχνά παρέα. Οι πουτάνες είναι ναρκωτικό._

▪--Έχει περιχαρακώσει την ευτυχία γύρω από την επιτυχία εύρεσης μουνιού.-- Πόσο ρηχός είσαι ρε δύστυχε;;

▪--Θεωρεί την αντίληψη περί ανδρικής υπεροχής ως παρενέργεια του μισογυνισμού.-- ΤΡΕΛΟΣ!!

▪--Βλέπει τους μισογυνιστές ως αξιοθρήνητους και μίζερους.-- Από τη παρέα που κάνω με το μισογυνιστή, του οποίου τη μαρτυρία ανέφερα και παραπάνω, κάθε άλλο παρά μίζερο τον λες. Είναι 50 ετών, σχεδόν πάντα ευδιάθετος, με ιδιαίτερο χιούμορ και με όρεξη για δραστηριότητες. Εγώ τείνω να τον θεωρώ και πιο «ελεύθερο» διότι φαίνεται να έχει απαλλαγεί τελείως από την ανάγκη για σεξ. Έτσι εισπράττω τουλάχιστον.

Τύποι σαν το νηματοθέτη είναι το χειρότερο και πιο επικίνδυνο είδος πυρφόρων, οι οποίοι, ίσως και αθέλητα, λειτουργούν ως οι χρήσιμοι ηλίθιοι για την εδραίωση της γυναικοκρατίας. Βέβαια ο συγκεκριμένος είναι σε άλλο επίπεδο και υποψιάζομαι πως είναι τόσο ένθερμος προσκυνητής των γυναικών που τον γλεντούν κανονικά κι αυτός νομίζει ότι τις «μπεγλερίζει» κιόλας. Πραγματικά για γέλια...

Λιγα λογια για τον γκουρου/μεντορα, που δασκαλευει τις πιτσιρικες

Αυτο που μου αρεσει σε αυτο το ειδος πυρφορων ειναι οτι ενω ειναι ιπποτες με τις γκομενες, οταν καποιος τους την λεει, γινονται αμεσως επιθετικοι.

Τζαμπα μαγκες.


Αυτο το ειχα πει σε ενα συμφοιτητη μου επισης. Αυτος, απο ματσο οικογενεια, οποτε διαφωνουσες μαζι του, αμεσως να σου παει κοντρα, αμεσως ομως. Και στο πιο μικρο πραγμα.

Αυτος λοιπον, προ δεκαετιας +, οταν ειμασταν γυρω στα 20, ειχε βρει μια γκομενα και εβγαινε μαζι της, ποτε δε διαφωνουσε μαζι της, αυτη αργουσε στα ραντεβου κλπ.

Μαλιστα μια χρονια ειχαμε μαζευτει σε ενα σπιτι για ματς ΟΣΦΠ-ΠΑΟ, με δικη του επιμονη. Του γραφει η γκομενα στην αρχη του αγωνα, σηκωνεται και φευγει να παει μαζι της. Περσι το καλοκαιρι την παντρευτηκε.

Αυτοι ειναι οι λευκοι ιπποτες/αγαπουληδες/πυρφοροι του ελληνισταν.


Έχω έναν τέτοιο παιδικό φίλο που συμπεριφέρεται με το τρόπο που περιγράφεις αλλά αντιδρά έντονα κυρίως όταν τον λέω πυρφόρο/κρυφοαγαπούλη ή όταν «callάρω» τα διάφορα πυρφοριλίκια του. Τσακωνόμαστε και βριζόμαστε σχεδόν σε καθημερινή βάση (εντάξει, όχι μόνον για τις γυναίκες), ενώ επιχειρεί να μου τη λέει σε κάθε ευκαιρία για τα μπουρδέλα, μιας και είναι ταγμένος αρνητής της πορνείας. Μπήκα στο κόπο να κάνω σύντομη περιγραφή διότι αυτά που περιέγραψες για το συμφοιτητή σου ταίριαζαν απόλυτα στη μέχρι πρότινος συμπεριφορά του «δικού μου».
!!Πρόσεξε ωστόσο τώρα μετεξέλιξη!!:
Ο τύπος όχι μόνο αντιδρά όταν τον κράζω γι αυτά τα θέματα, αλλά ξεκίνησε να παριστάνει τον δήθεν αδυσώπητο πηδηχτή των άτακτων κορασίων ενώ στην ουσία παραμένει ίδιος και απαράλλαχτος αγαπουλίτσας και μουνόδουλος. Από τη πολλή αντίδραση στις πεποιθήσεις μου, σταμάτησε τα τελευταία 2 χρόνια να φέρνει γνωστές του γκόμενες όταν κανονίζαμε κοινές εξόδους επειδή φοβόταν μη μου ξεφύγει καμμιά μαλακία (κατά τον ίδιο) και μουτρώσουν/δυσανασχετήσουν οι μαλακισμένες του, ή ακόμα χειρότερα φοβούμενος μήπως τον απομακρύνουν και από το κύκλο τους. Επίσης, σταμάτησε να λέει τι ακριβώς κάνει και πως κινείται με τις γκόμενες γενικώς (χώρισε προσφάτως για δεύτερη και τελευταία φορά και αφού τη πρώτη φόρα παρακαλούσε γονατιστός τη πρώην του να επιστρέψει), για να μην έχω το παραμικρό "τεκμήριο" για να του τη λέω, οπότε όταν τον κράξω να είναι σε θέση να υποστηρίξει ότι τα όποια επιχειρήματα μου τα βγάζω από τη κοιλιά μου ή ότι γενικώς τα φαντάζομαι. Μ’ άλλα λόγια κρύβει προσεκτικά το τι κάνει και στις διάφορες συζητήσεις μας το παίζει σκληρός γαμιάς, φροντίζοντας να πετά μόνον ατάκες του στυλ «έχω βαρεθεί να γαμάω και άλλα τέτοια», χωρίς να αποκαλύπτει τη παραμικρή λεπτομέρεια.
Του έχω πει ευθέως ότι (εντάξει δεν τα εννοούσα και 100%:cheesy: ) για το τρόπο που δρα με τις γκόμενες, ντρέπομαι και που τον ξέρω και ότι κάθε φορά που φτύνω στη λεκάνη φαντάζομαι τη μούρη του στο πάτο της (λεκάνης). Κατά τα λοιπά βέβαια καλό παιδί, εργατικός και ξύπνιος.:2funny:

 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Ναι δεν μπορω να αντεξω οτι ενας μπαρμπας ξεπουλαει θεσουλες για λιγο μουνι.

Εχω αποτυχει πληρως στη ζωη μου.

Καλογερος=Παναγιωτης=Το παλιο τρολ που εκραζε οσους μενουν εξωτερικο και σχολιαζε στα τραβελονηματα

Δεν εχω ιδιες αποψεις με τον νηματοθετη στα περισσοτερα αν οχι σε ολα τα θεματα. Σταμάτα να χρησιμοποιεις το ονομα μου - με το οποιο μπαινω ακομπλεξαριστος στο σαιτ, οχι σαν εσενα και το πανηλίθιο νικ που σκαρφιστηκες - για να απαλυνεις τον πονο σου. Σεβομαι την υποτιθεμενη κατασταση σου αλλα στ ζητησα ευγενικα μια φορα και θα στο ξαναζητησω τωρα: μην ασχολεισαι μαζι μου. Δεν εισαι αρκετα ενδιαφερον ουτε εχεις ιχνος αληθειας μεσα σου ετσι ωστε να ασχοληθω μαζι σου. Να εχεις μια υπεροχη μερα. Ελπιζω με τη δευτερη φορα να καταλαβαινεις.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Μ’ αρέσει που μου λέει «ρώτα για μένα» και τον έχουν θάψει ήδη άλλα τόσα μέλη. Ώστε μεσήλιξ κυρία στην Ουγγαρία και 18ωρη βάρδια σε μικρομάγαζο έτοιμο. Άψογος. Και πάλι υποκριτής, πήγε να κράξει όποιον κοιτάει εξωτερικό για σχέση και βγαίνει στη φορά ότι ετοιμάζεται να εγκαταλείψει γυναίκα και παιδιά για αλλοδαπή συνταξιούχα. Μάλιστα.

Ποιά μέλη ;;;
Ο ένας έχει πει ο ίδιος ότι είναι σώγαμπρος, σερβιτόρος και τον έχει ... 4.5cm !!!!! Ο ίδιος τα έχει πει αυτά !!!
Επίσης .... έχει μεγάλο ενδιαφέρον για cg που στραπονιάζει και κατουράει !

Εσύ μη φοβάσαι . Θα βολευτείς καλά. Με ελληνίδα !!!!! Στα τρελάδικα το 80% είναι γυναίκες και κάνουν ... τρελά γαμίσια !

Γιατι με αποκαλεις τρελο; Εγω συμμετεχω ηρεμα και ομορφα σε πληθωρα νηματων, σε αντιθεση με σενα που μου επιτεθηκες και εισαι ενεργος μονο σε παιδιαστικες αντιπαραθεσεις. Εκτος αυτου, σε κανουν ρομπα τοσα μελη. Εγω απλα περασα, σε εφτυσα, και σε συνεχισα το δρομο μου. Με τι προσοντα ακριβως φωναζεις και ειρωνευεσαι οταν λες οτι εισαι ενας μεσηλικας με ποστο σε ετοιμο μικρομαγαζο και βλεψεις να παρατησεις γυναικα και παιδια για να φυγεις στο εξωτερικο με μια τυχαρπαστη; Απο ηθικης πλευρας και μονο εισαι για φτυσιμο αλλα δε ξερω τα προσωπικα σου και ουτε θελω να τα μαθω. Δεν εχω ακουμπησει χαπακι στη ζωη μου φιλτατε και ειναι πολυ ανωριμο για εναν ανθρωπο της ηλικιας σου να το ευχεται, να βαζει ταμπελες ή να ξεκατινιαζεται. Ειπαμε, το οτι εχεις το συνδρομο του Πιτερ Παν, δε σε κανει Πιτερ Παν. Ελπιζω να συμμορφωθεις.
 

ironmaiden123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
12
Κριτικές
16
Like
603
Πόντοι
990
Υπαρχει αντρας που να μην απεχθανεται τις γυναικες ετσι οπως εχουν καταντησει ????
Δε μιλαω γενικοτερα για το γυναικειο φυλο,αλλα για τη συντριπτικη πλειοψηφια των γυναικων.
Συγγνώμη, έχετε μιλησει με Ελληνιδες για να δειτε πώς σκεφτονται ????
Μιλαμε για εναν απιστευτο οπορτουνισμο, μας βλεπουν σαν κρεατα απο τα οποια θα κρατηθουν για να αρθει η ανασφαλεια τους και θα παιζουν στον ελευθερο χρονο τους για να μην αισθανονται μονες τους μεχρι να βρεθει κατι καλυτερο. Σα μηχανες παραγωγης χρηματος οι οποιες θα τις εξασφαλισουν σε περιπτωση που η δικη τους δουλεια δεν παει καλα..

Αμα τους μιλησεις για γαμο ή οικογενεια, σε βλεπουν σαν τροχοπεδη στη καριερα τους, στην προσωπικη τους ζωη και στις απολαυσεις τους ( γυναικεια απολαυση=βγαινω με φιλες και τον παιζω ολη μερα ή βλεπω tv για να ξερω την επικαιροτητα μη τυχει κ πεσω σε συζητηση που με ρωτησουν κατι και δεν το ξερω και χαρακτηριστω ηλιθια ή instagram οπου παω κι ο,τι κανω για να παρω καρδουλες )..

Μιλαμε για ενα τσουναμι φεμινισμου το οποιο μισει το ανδρικο φυλο ΕΝ ΓΕΝΕΙ...λες κι εχουν μαζεψει ολο το μισος των γυναικων ολων των προηγουμενων αιωνων επειδη οι κοινωνιες ηταν πατριαρχικες, πατερναλιστικες..

Προσωπικα τις βλεπω καθε μερα στη δουλεια μου, στις παρεες και στις συνομιλιες που κανω κι ειναι για λυπηση...Μιλαμε για ανυπαρκτα οντα, δε ξερουν γιατι ζουν και γιατι υπαρχουν..Χασκογελανε σαν ηλιθιες.

Αυτοκαταστροφικες,δεν εχουν ενστερνιστει το αισθημα της μητροτητας και της γαλουχιας.Και μαζι με την καταστροφη του εαυτου τους, προκαλουν και την καταστροφη της κοινωνιας.

Εχετε δει τα ποσοστα γεννησεων?? Σε καιρους δυσκολους ( ΑΠΠ, ΒΠΠ, βαλκανικους κτλ κτλ ) και με πολυ λιγοτερο πληθυσμο, η Ελλαδα ειχε γεννησεις καθε χρονο 150-200.000 παιδιων... Τωρα 80.000 γεννησεις εχουμε και 130.000 θανατους.Καθε χρονο χανεται μια πολη 50.000...Και δε θα βαλω μεσα στις γεννησεις ποσοι λαθρομεταναστες γεννιουνται..Μπορει να μιλαμε καθε χρονο για 60-70.000 ελληνοπουλα το πολυ..

Εχετε παει στο Ισραηλ??? Και λεω το Ισραηλ γιατι ειναι μια χωρα που επανιδρυθηκε το 1948, εχει 3 φορες μικροτερη εκταση και πλεον εχει ιδιο πληθυσμο με Ελλαδα...Κανει τα παντα για να αναπτυχθει...Φερνει τους Εβραιους πισω απο ολες τις χωρες της Ευρωπης και την Αμερικη και τους δινει σπιτι και κονδυλια για να αναπτυχθουν...

Βλεπεις τις Ισραηλιτισες με 2-3 παιδια την καθε μια....Τις μουσουλμανες στο Ισραηλ με 4-5 παιδια την καθε μια..

Εδω τις δικες μας τις βλεπεις με 2-3 σκυλια την καθε μια, με γυαλι ηλιου gucci ( ακομα κι αν εχει συννεφια ) , με μπλαζε υφος λες κ νομιζουν οτι ειναι Μπριζιτ Μπαρντο και με κολλαν μεσα στο καταχειμωνο για να φαινεται ο κωλος που εκαναν πλαστικη..

Ο μισογυνισμος εχει αιτία κι αυτή η αιτία είναι ο ΜΙΣΑΝΔΡΙΣΜΟΣ των γυναικών...Γι αυτο κ μιλανε συνεχεια για ισοτητα και προσπαθουν να γινουν σαν τους ανδρες.. Θελουν ιδιες σπουδες, ιδιους μισθους, ιδιες υψηλοβαθμες θεσεις, γυμναζονται ολη μερα και παιρνουν φαρμακα για να γινουν σαν τα τουμπανα και θελουν ανεξαρτησια..

Οι ιδιες δεν εχουν αποδεχθει τη φυση τους κι απο εκει ξεκιναει η καταστροφη
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Ελα μωρη τραβελο-λαγνα, τρολ του κωλου, αντι να σε βαλουν στο δαφνι σε αφηνουν στο ιντερνετ, βλαμενη. Κυλοτα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Μαζί με το Mr Μαλάκα πρέπει να γίνει ψηφοφορία για το ζευγάρι της χρονιάς. Θα γίνει ντέρμπι
 

edigno

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2020
Μηνύματα
447
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Με παρενοχλει η γυναικα μου τι να κανω?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom