Νέα

Μίνα Αρναούτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα delja
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 583
  • Εμφανίσεις 197K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.266
Κριτικές
23
Like
6.467
Πόντοι
3.446
Screenshot_20220921-141254_Instagram.jpg
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.440
Πόντοι
9.931
Η αλλιώς αν υπάρχει κάποιος χορηγός να με πάει σε κάποιο πανάκριβο εστιατόριο για φαγητό και να του ξηγηθω μετά ένα τσιμπούκι, αλλά μέχρι εκεί, για μουνι και κώλο θέλω δωράκι και τουλάχιστον ένα τριήμερο κάπου εκτός Αθηνών.
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
2
Like
3.537
Πόντοι
456
τελικα θα μας πει πως τη βγαζει το Μινακι μεχρι να παρει την αποζημιωση απο το ατυχημα? γιατι πολυ κλαψομουνα φαινεται και για την ουσια τιποτα......ενα απλο μουνακι της γειτονιας ειναι που χωθηκε και ψιλοεγινε διασημη .....
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.805
Κριτικές
30
Like
20.700
Πόντοι
8.815
ολα τα σκουπιδια στο love island μαζευτηκαν βλεπω και μιας και ειπαν καποιοι για τον Παντελιδη και για τις καριολες που μαζευε. αληθινη ιστορια απο μιλφαρα που ειχε μαγαζι με πουτανορουχα και ψωνιζε μια πρωην απο 'κει. τα ελεγα εγω με αυτην και μου ελεγε για το ποσο ηλιθιες εχουν καταντησει μερικες πελατισσες της,που της περηφανευονταν οτι εχουν γαμηθει με τον Παντελιδη ή οτι του εχουν κανει πιπα. το ειχαν σαν κατορθωμα για να καταλαβετε.
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
598
Like
451
Πόντοι
26
ολα τα σκουπιδια στο love island μαζευτηκαν βλεπω και μιας και ειπαν καποιοι για τον Παντελιδη και για τις καριολες που μαζευε. αληθινη ιστορια απο μιλφαρα που ειχε μαγαζι με πουτανορουχα και ψωνιζε μια πρωην απο 'κει. τα ελεγα εγω με αυτην και μου ελεγε για το ποσο ηλιθιες εχουν καταντησει μερικες πελατισσες της,που της περηφανευονταν οτι εχουν γαμηθει με τον Παντελιδη ή οτι του εχουν κανει πιπα. το ειχαν σαν κατορθωμα για να καταλαβετε.
παιδια πειτε μου και εμενα γτ εγω δεν αχοληθηκα ποτε με το θεμα παντελιδη.
ο παντελιδης ειχε γκομενες πολλες?
η μινα τι του ητανε?
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.505
Like
11.498
Πόντοι
3.506
παιδια πειτε μου και εμενα γτ εγω δεν αχοληθηκα ποτε με το θεμα παντελιδη.
ο παντελιδης ειχε γκομενες πολλες?
η μινα τι του ητανε?
Ακουμπιστήρι για το πουτσο του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom