Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
Δεν έχω καταλάβει.
Παίρνετε όλοι στοιχεία μιας milf για να κάνετε τι; Να της την πέσετε στο FB?
Και οι 100 μαζί;
Άμα της σφυρίξει κάποιος τα στοιχεία αυτονού που την έβγαλε στο κλαρί στο μπου, θα τον περάσει σουβλάκι καλαμάκι μέχρι τη δευτέρα παρουσία...
ποσο δικιο εχεισ γτ ομως γινεται ολο αυτο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.431
Πόντοι
1.436
Βασικά δεν έχω καταλάβει ποιος ο λόγος που γίνεται τόσος ντόρος για αυτό το milf.
Μήπως ψάχνει fowlers.
Γιατί για κάτι παραπάνω δεν κόβω κανέναν να κανει
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
Βασικά δεν έχω καταλάβει ποιος ο λόγος που γίνεται τόσος ντόρος για αυτό το milf.
Μήπως ψάχνει fowlers.
Γιατί για κάτι παραπάνω δεν κόβω κανέναν να κανει
ποιος ψαχνει η ιδια λες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

χαχαχα εχει πλακα να εχεισ δικιο
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.431
Πόντοι
1.436
ποιος ψαχνει η ιδια λες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

χαχαχα εχει πλακα να εχεισ δικιο
Δεν νομίζω να είναι η ίδια αλλά η αλήθεια είναι ότι κάτι δεν κολλάει.
Εχουμε πέσει ολοι και ζητάμε το προφίλ της αλλά δεν ξέρουμε τι κάνει?
Εκτός ότι πουλάει βιβλια
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
5
Like
705
Πόντοι
96
einai h idia h yparxei ekdikhsh to pelma tha mas pei
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Εγώ πάντως το Σάββατο γαμησα ένα μιλφονι 10 χρόνια μεγαλύτερο μου.
Δεν είναι εύκολο.
Μιλαγαμε 1 μήνα, είχαμε ξαναβγεί άλλη μια φορά χωρίς να φτάσουμε τέλος πάρα μόνο κάτι χαμουρεματα αλλά ρε μάγκες ψιλοκολλανε.
Θέλει προσοχή.
Με αυτή έφτασα σε σημείο να της πω να σταματήσουμε να μιλάμε γιατί ένιωθα ότι όσο έβλεπε ότι δεν το έβλεπα σοβαρά στεναχωριοταν.
Και τελικά μου είπε να βγούμε το Σάββατο χωρίς να πούμε το παραμικρό πάρα μόνο να περάσουμε καλα


Ωραίος φίλε, τα έχω γράψει και εγώ.

Αν εισαι σχετικά εμφανίσιμος, ξερεις να επικοινωνείς και να φερεσαι σωστά, θα εχεις επιτυχίες και με μιλφ*.
Προσεγγίζονται με τον κατάλληλο τρόπο και μετά ανοίγει ο δρόμος αν και θέλει υπομονή...

Ειδικά για ηλικίες 30-40 ξερογλυφονται αρκετά μιλφ και gilf να ξέρετε...

Τωρα αν κυκλοφορείτε σαν λέτσοι ή μπαίνετε εδώ και ρωτάτε πως να ρίξετε γυναίκα η τους την πεφτετε με τη μία και τους λετε για σεξ με το καλημέρα, τότε παιδιά δεν κάνετε για αυτη τη δουλειά, καλύτερα μεινετε στο πληρωμένο.

Επίσης και οι αποτυχίες είναι στο πρόγραμμα, δεν ειναι παντα οτι ολες σου καθονται.... Απλα προχωράς και πας στην επόμενη.

* Μιλάμε για μιλφ και για γυναίκες γενικά που ειναι διαθέσιμες πάντα έτσι, κατα κύριο λόγο χωρισμένες/ελεύθερες....
Με παντρεμμένες θελει πολυ μεγαλη προσοχή και μόνο αν σας δωσει σημάδι η άλλη χωθείτε, αλλιώς μην στέλνετε μαλακίες μπορει να εκτεθείτε ασχημα και να τρεχετε.... Συμβουλή απλά...
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Βασικά δεν έχω καταλάβει ποιος ο λόγος που γίνεται τόσος ντόρος για αυτό το milf.
Μήπως ψάχνει fowlers.
Γιατί για κάτι παραπάνω δεν κόβω κανέναν να κανει

Όντως ρε σεις, τι παιζει εδώ;

Kαι μένα μου το ειχε στειλει ο φιλος απο το καλοκαίρι αλλά ακομα συνεχίζεται αυτο το πραγμα;

Μπας και ειναι καμιά μαλακία από πίσω η να μαζευτούν followers; Και νταξει ωραία γυναίκα αλλά μέχρι εκεί... Ειναι από αυτές που δεν κανεις κινηση αν εισαι άγνωστος από σοσιαλ με τίποτα... Αν και ειμαι σιγουρος οτι καποιοι θα της πεσανε απο εδω μεσα....
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
958
Κριτικές
10
Like
3.426
Πόντοι
736
Ρε μάγκες έχουμε χαζέψει με αυτά τα Facebook kai ta insta μαλθακοί αυνανιστες. Οποίος γουστάρει μιλφακια ας περιποιηθεί ας αρωματιστεί και ας πάει στο ναό του Μίλφ Σκλαβενίτη ας ρωτάει μιλφακια οδηγίες γι τίποτα προϊόντα ας πιάσει κουβέντα, επίσης θέατρα είναι γεμάτα με παρέες μόνες τους Μίλφ, επίσης εναλλακτικά μπαρ που παίζουν τζαζ η μέρη τα οποία δεν είναι ιν που πάνε φαντασμένες ξινομουνες ώστε να βγάλουν 50 φοτο για ινστα, χαλαρα καφέ επίσης της πουτανας γίνεται με μιλφακια που απολαμβάνουν μοσχάτο νταστι κ σοκολάτες βιενουα, σε διαφορεσ εκδηλώσεις δήμων εκεί να δείτε τι γίνεται , καντε βόλτες ρε μάγκες στις βιτρίνες που απευθύνονται σε μιλφακια ρωτήστε τη γνώμη της για ένα φουλάρι η οτιδιποτε που θέλετε ν πάρετε σε μια εγκάρδια φίλη δείχνει κιόλας ότι σκέφτεστε τις γυναίκες κ ενδιαφέρεστε για το καλύτερο ζητώντας τη γνώμη της . Δε ξέρω τι άλλο να πω δηλαδή τι καραγκιοζιλίκι είναι αυτό με τα fb τι περιμένετε να σας στείλε έλα καυλαρε μόλις έφυγε ο μλκς για δουλειά έλα να με σκίσεις η μήπως θεωρείται καλησπέρα κούκλα είμαι ο Γιώργος 42 από Αθήνα μόνος και πάνω όλα σοβαρός κ καθαρός με κλασική φοτο πάνω σ βράχο με θέα τη θάλασσα και μια μηχανή. Τεσπα έξω είναι τα μουνια κ αναρωτιούνται που είναι οι επιβήτορες αλλά αυτοί είναι σπίτι πληρώνουν onlyfans και αγοράζουν κάτι tokens σε σαιτ γνωριμιών .:.. Ξυπνάτε ρεεεεέ
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477

Bkoul7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
108
Κριτικές
7
Like
1.555
Πόντοι
481
Ρε μάγκες έχουμε χαζέψει με αυτά τα Facebook kai ta insta μαλθακοί αυνανιστες. Οποίος γουστάρει μιλφακια ας περιποιηθεί ας αρωματιστεί και ας πάει στο ναό του Μίλφ Σκλαβενίτη ας ρωτάει μιλφακια οδηγίες γι τίποτα προϊόντα ας πιάσει κουβέντα, επίσης θέατρα είναι γεμάτα με παρέες μόνες τους Μίλφ, επίσης εναλλακτικά μπαρ που παίζουν τζαζ η μέρη τα οποία δεν είναι ιν που πάνε φαντασμένες ξινομουνες ώστε να βγάλουν 50 φοτο για ινστα, χαλαρα καφέ επίσης της πουτανας γίνεται με μιλφακια που απολαμβάνουν μοσχάτο νταστι κ σοκολάτες βιενουα, σε διαφορεσ εκδηλώσεις δήμων εκεί να δείτε τι γίνεται , καντε βόλτες ρε μάγκες στις βιτρίνες που απευθύνονται σε μιλφακια ρωτήστε τη γνώμη της για ένα φουλάρι η οτιδιποτε που θέλετε ν πάρετε σε μια εγκάρδια φίλη δείχνει κιόλας ότι σκέφτεστε τις γυναίκες κ ενδιαφέρεστε για το καλύτερο ζητώντας τη γνώμη της . Δε ξέρω τι άλλο να πω δηλαδή τι καραγκιοζιλίκι είναι αυτό με τα fb τι περιμένετε να σας στείλε έλα καυλαρε μόλις έφυγε ο μλκς για δουλειά έλα να με σκίσεις η μήπως θεωρείται καλησπέρα κούκλα είμαι ο Γιώργος 42 από Αθήνα μόνος και πάνω όλα σοβαρός κ καθαρός με κλασική φοτο πάνω σ βράχο με θέα τη θάλασσα και μια μηχανή. Τεσπα έξω είναι τα μουνια κ αναρωτιούνται που είναι οι επιβήτορες αλλά αυτοί είναι σπίτι πληρώνουν onlyfans και αγοράζουν κάτι tokens σε σαιτ γνωριμιών .:.. Ξυπνάτε ρεεεεέ
Μη τους ξυπνας,μαλακια κανεις.Ασε να εχουμε το πεδιο να δραττουμε ελευθερα.
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Ρε μάγκες έχουμε χαζέψει με αυτά τα Facebook kai ta insta μαλθακοί αυνανιστες. Οποίος γουστάρει μιλφακια ας περιποιηθεί ας αρωματιστεί και ας πάει στο ναό του Μίλφ Σκλαβενίτη ας ρωτάει μιλφακια οδηγίες γι τίποτα προϊόντα ας πιάσει κουβέντα, επίσης θέατρα είναι γεμάτα με παρέες μόνες τους Μίλφ, επίσης εναλλακτικά μπαρ που παίζουν τζαζ η μέρη τα οποία δεν είναι ιν που πάνε φαντασμένες ξινομουνες ώστε να βγάλουν 50 φοτο για ινστα, χαλαρα καφέ επίσης της πουτανας γίνεται με μιλφακια που απολαμβάνουν μοσχάτο νταστι κ σοκολάτες βιενουα, σε διαφορεσ εκδηλώσεις δήμων εκεί να δείτε τι γίνεται , καντε βόλτες ρε μάγκες στις βιτρίνες που απευθύνονται σε μιλφακια ρωτήστε τη γνώμη της για ένα φουλάρι η οτιδιποτε που θέλετε ν πάρετε σε μια εγκάρδια φίλη δείχνει κιόλας ότι σκέφτεστε τις γυναίκες κ ενδιαφέρεστε για το καλύτερο ζητώντας τη γνώμη της . Δε ξέρω τι άλλο να πω δηλαδή τι καραγκιοζιλίκι είναι αυτό με τα fb τι περιμένετε να σας στείλε έλα καυλαρε μόλις έφυγε ο μλκς για δουλειά έλα να με σκίσεις η μήπως θεωρείται καλησπέρα κούκλα είμαι ο Γιώργος 42 από Αθήνα μόνος και πάνω όλα σοβαρός κ καθαρός με κλασική φοτο πάνω σ βράχο με θέα τη θάλασσα και μια μηχανή. Τεσπα έξω είναι τα μουνια κ αναρωτιούνται που είναι οι επιβήτορες αλλά αυτοί είναι σπίτι πληρώνουν onlyfans και αγοράζουν κάτι tokens σε σαιτ γνωριμιών .:.. Ξυπνάτε ρεεεεέ

Συμφωνώ απόλυτα με αυτά που γράφεις απλά για να λέμε του στραβού το δίκαιο υπάρχουν και αρκετές γυναίκες που δεν ξέρουν τι θέλουν απ τη ζωή τους ή απ τις ζωές των άλλων... Θα μου πεις προχωράς παρακατω απλα δεν ειναι και οι γυναίκες απόλυτα σωστές απέναντι στους άντρες....

Ευτυχώς όμως τα περισσότερα μιλφ ξέρουν τι θέλουν απ τις ζωές τους αν και είχα πετύχει μία μια φορά που ποτέ δεν έβγαλα άκρη για το τι ζήταγε από εμένα.... Και φυσικά δεν προχωρήσαμε σε τίποτα πέρα από το να βγάινουμε για καφέδες/ ποτά και να φάω τα μούτρα μου κάθε φορά που έκανα κίνηση.... Ξεκοψα και υσήχασα...
 

redtattoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2021
Μηνύματα
294
Like
1.233
Πόντοι
201
Στειλε ο ενας στειλεωο αλλος, ρε πατε καλα; δηλαδη θα σκαστε μυτη 20 ασχετοι απο το πουθενα και δεν θα καταλαβει πως κατι δεν παει καλα; η νομιζετε οτι θα πει αχ θα τους παρω ολους; πολλες τσοντες βλεπετε.
Και τεσπα τι μαλακια ειναι αυτη στειλε πιμι και στειλε πιμι. Καντε το μεταξυ σας τι τα γραφετε δημοσια;
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
Επειδή κάποιοι ενοχλούνται προτιμώ να μην απαντήσω ξανα δημόσια. Οποίος θελει με μήνυμα. Επομένως τελος απο εδώ
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
810
Like
6.168
Πόντοι
1.046
για να γελάς είναι.. βλέπεις όλα τα προφίλ που ζητάνε να τους στείλει τη μιλφ έχουν φτιάξει τώρα λογαριασμό και εχουν 4 και 5 ποστ συνολικά....:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom