Νέα

Milfs στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Infected_Mushroom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 943
  • Εμφανίσεις 458K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
126
Like
100
Πόντοι
1
Καλησπερα στειλε και εδω να δουμε τι ειναι.ευχαριστω pelma
:hi::hi:
 

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
145
Like
345
Πόντοι
21
Επειδη εδω και 15 σελιδες βλεπω ενα μελος να ποσταρει μια τυχαια γκομενα ανω των 40+ στο ινστα χωρις λογο.....παρτε μια σημερινη συνομηλια με 40+ μιλφακι ανω του μετριου εμφανισιακα απο φουμπου

Για να μαθετε να καβλαντιζετε τις 40αρες+ ,οπως καταλαβαινετε θα τη γαμησω τη μιλφαρα δειτε το like που μου εκανε στο τελος επειδη εχω βρεθει σε παρομιες καταστασεις πρεπει να τα κανω ολα λαθος για να μη γαμησω

Ειδατε πως το παιζω σοβαρος και θελω να σε γνωρισω,εγω δεν παιζω ειμαι ειλικρινης κτλπ,ψοφανε τα μουνια για τετοια

Και το τσατ ειχε και συνεχεια φυσικα....
 

Συνημμένα

  • 11.jpg
    11.jpg
    250 KB · Εμφανίσεις: 355
  • 222.jpg
    222.jpg
    266,6 KB · Εμφανίσεις: 326

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
2
Like
5.947
Πόντοι
1.056
Επειδη εδω και 15 σελιδες βλεπω ενα μελος να ποσταρει μια τυχαια γκομενα ανω των 40+ στο ινστα χωρις λογο.....παρτε μια σημερινη συνομηλια με 40+ μιλφακι ανω του μετριου εμφανισιακα απο φουμπου

Για να μαθετε να καβλαντιζετε τις 40αρες+ ,οπως καταλαβαινετε θα τη γαμησω τη μιλφαρα δειτε το like που μου εκανε στο τελος επειδη εχω βρεθει σε παρομιες καταστασεις πρεπει να τα κανω ολα λαθος για να μη γαμησω

Ειδατε πως το παιζω σοβαρος και θελω να σε γνωρισω,εγω δεν παιζω ειμαι ειλικρινης κτλπ,ψοφανε τα μουνια για τετοια

Και το τσατ ειχε και συνεχεια φυσικα....

Και τι έγινε τελικά;
 

tsifths08

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
7
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα στειλε και εδώ αν μπορείς να δουμε τι είναι. ευχαριστώ @pelma
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
Επειδη εδω και 15 σελιδες βλεπω ενα μελος να ποσταρει μια τυχαια γκομενα ανω των 40+ στο ινστα χωρις λογο.....παρτε μια σημερινη συνομηλια με 40+ μιλφακι ανω του μετριου εμφανισιακα απο φουμπου

Για να μαθετε να καβλαντιζετε τις 40αρες+ ,οπως καταλαβαινετε θα τη γαμησω τη μιλφαρα δειτε το like που μου εκανε στο τελος επειδη εχω βρεθει σε παρομιες καταστασεις πρεπει να τα κανω ολα λαθος για να μη γαμησω

Ειδατε πως το παιζω σοβαρος και θελω να σε γνωρισω,εγω δεν παιζω ειμαι ειλικρινης κτλπ,ψοφανε τα μουνια για τετοια

Και το τσατ ειχε και συνεχεια φυσικα....
φίλε κι εσύ τυχαία 40+ μας μοστράρεις. Είπες την ιστορία σου κι από τη μεριά μου πολλές ευχές να την φας την τύπισσα.
 

takis229

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2021
Μηνύματα
145
Like
345
Πόντοι
21
φίλε κι εσύ τυχαία 40+ μας μοστράρεις. Είπες την ιστορία σου κι από τη μεριά μου πολλές ευχές να την φας την τύπισσα.
και εγω σου ειχα στειλει παλιοτερα μηνυμα για αυτην αν δεν κανω λαθος,ενταξει μια ανω του μετριου εμφανισιακα κλασατη 40+ ειναι αλλα μεχρι εκει,επειδη εχει γαμηθει το θεμα τελειως με τα στειλε μου μηνυμα κτλπ
Και τι έγινε τελικά;
ακομα δεν την εχω συναντησει μεσα στην εβδομαδα
 

pelma

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Μαΐ 2006
Μηνύματα
552
Like
6.042
Πόντοι
1.046
και εγω σου ειχα στειλει παλιοτερα μηνυμα για αυτην αν δεν κανω λαθος,ενταξει μια ανω του μετριου εμφανισιακα κλασατη 40+ ειναι αλλα μεχρι εκει,επειδη εχει γαμηθει το θεμα τελειως με τα στειλε μου μηνυμα κτλπ

ακομα δεν την εχω συναντησει μεσα στην εβδομαδα
δεν τα χαλάσουμε σ' αυτό. Πάντως δεν θα πρότεινα κάποια χάλια μιλφ, αλλά μόνο κάποια που αξίζει. Το εννοώ εύχομαι να την φα τη δικιά σου. Καλή τύχη
 

vais77

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
9
Like
5.431
Πόντοι
1.436
Εγώ πάντως το Σάββατο γαμησα ένα μιλφονι 10 χρόνια μεγαλύτερο μου.
Δεν είναι εύκολο.
Μιλαγαμε 1 μήνα, είχαμε ξαναβγεί άλλη μια φορά χωρίς να φτάσουμε τέλος πάρα μόνο κάτι χαμουρεματα αλλά ρε μάγκες ψιλοκολλανε.
Θέλει προσοχή.
Με αυτή έφτασα σε σημείο να της πω να σταματήσουμε να μιλάμε γιατί ένιωθα ότι όσο έβλεπε ότι δεν το έβλεπα σοβαρά στεναχωριοταν.
Και τελικά μου είπε να βγούμε το Σάββατο χωρίς να πούμε το παραμικρό πάρα μόνο να περάσουμε καλα
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
στείλε και εδω ρε φίλε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: pelma

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.135
Πόντοι
736
Δεν έχω καταλάβει.
Παίρνετε όλοι στοιχεία μιας milf για να κάνετε τι; Να της την πέσετε στο FB?
Και οι 100 μαζί;
Άμα της σφυρίξει κάποιος τα στοιχεία αυτονού που την έβγαλε στο κλαρί στο μπου, θα τον περάσει σουβλάκι καλαμάκι μέχρι τη δευτέρα παρουσία...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.341
Πόντοι
1.056
Δεν έχω καταλάβει.
Παίρνετε όλοι στοιχεία μιας milf για να κάνετε τι; Να της την πέσετε στο FB?
Και οι 100 μαζί;
Άμα της σφυρίξει κάποιος τα στοιχεία αυτονού που την έβγαλε στο κλαρί στο μπου, θα τον περάσει σουβλάκι καλαμάκι μέχρι τη δευτέρα παρουσία...
Έλα μου ντε!
Και εγώ δεν καταλαβαίνω τι γίνεται στις τελευταίες σελίδες. Δίνονται σε pm πληροφορίες για μιλφ που εκδίδονται ή γενικά και αόριστα δίνεται το facebook καυλιάρικων μιλφ;:think:
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
1
Like
6.170
Πόντοι
1.056
Έλα μου ντε!
Και εγώ δεν καταλαβαίνω τι γίνεται στις τελευταίες σελίδες. Δίνονται σε pm πληροφορίες για μιλφ που εκδίδονται ή γενικά και αόριστα δίνεται το facebook καυλιάρικων μιλφ;:think:
Οι περισσότεροι είναι ότι να'ναι,φατε μάτια ψάρια και καυλαντισμα,είχα προτείνει πριν κάνα μήνα ανταλλαγή εδώ με κάποια που ξέρω και προσωπικά και όποιος πήγαινε συστημένος όχι στο τυχαίο και μου έστελναν άτομα που ούτε είχαν δει από κοντά αν υπηρχαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom