Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Mιας και ανέφερες την Τζωρτζιάνα.Πηγα και περασα απαισια.Ουτε καν με ακουμπησε,Προφυλαχτικο κατευθειαν σε πεσμενο πεος,και μια πιπα 15 δευτερολεπτα.Θυμαμαι που μου λεγες ειναι καλη,και μολις πηγα και ακουσα το ονομα Τζωρτζιανα,μπηκα κατευθειαν χωρις σκεψη.Ηθελα να γραψω κριτικη αλλα ειπα να μην το κανω γιατι ειχα γραψει ηδη μια αρνητικη για ενα αλλο μπουρδελο,και ειπα να μην ειμαι παλι ο κακος.παλι καλα που ταν δεκαρικο.
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
129
Πόντοι
396
Mιας και ανέφερες την Τζωρτζιάνα.Πηγα και περασα απαισια.Ουτε καν με ακουμπησε,Προφυλαχτικο κατευθειαν σε πεσμενο πεος,και μια πιπα 15 δευτερολεπτα.Θυμαμαι που μου λεγες ειναι καλη,και μολις πηγα και ακουσα το ονομα Τζωρτζιανα,μπηκα κατευθειαν χωρις σκεψη.Ηθελα να γραψω κριτικη αλλα ειπα να μην το κανω γιατι ειχα γραψει ηδη μια αρνητικη για ενα αλλο μπουρδελο,και ειπα να μην ειμαι παλι ο κακος.παλι καλα που ταν δεκαρικο.

Tι να σου πω τυπε με εμενα ειναι παραπανω απο καλη...Και με αλλους που ακουω μια χαρα ειναι..Δεν ξερω τι σου ετυχε... :rolleyes:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Eτυχε οτι δεν θα με γουσταρε!Οταν οι πουτανες εξυπηρετουν μονο εναν με κοιλιακους και τρικεφαλους,και με γαλαζια ματια σημαινει οτι δεν ειναι επαγγελματιες.Η πουτανα πρεπει πανω κατω να κανει τα ιδια σε ολους.Ενοειτε αμα εισαι καλος πελατης,αντε να σου κανει και κατι παραπανω,αλλα μην σου κανει τιποτα,,,απαραδεκτο.Περιμενα και 20 λεπτα στο δωματιο μεχρι να ερθει..ασε!
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
Eτυχε οτι δεν θα με γουσταρε!Οταν οι πουτανες εξυπηρετουν μονο εναν με κοιλιακους και τρικεφαλους,και με γαλαζια ματια σημαινει οτι δεν ειναι επαγγελματιες.Η πουτανα πρεπει πανω κατω να κανει τα ιδια σε ολους.Ενοειτε αμα εισαι καλος πελατης,αντε να σου κανει και κατι παραπανω,αλλα μην σου κανει τιποτα,,,απαραδεκτο.Περιμενα και 20 λεπτα στο δωματιο μεχρι να ερθει..ασε!

ρε φιλε κ οι πουτανες ανθρωποι ειναι... δεν πανε με οποιον κ οποιον
URL]]
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
ρε φιλε κ οι πουτανες ανθρωποι ειναι... δεν πανε με οποιον κ οποιον
http://[URL unfurl="true"]www.funny-games.biz/images/pictures/675-deformed-face.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Eνταηει το γαμησες!  :2funny: δεν ειμαι ετσι.Αλλα στα αρχιδια μου που δεν με γουσταρε.Επρεπε να κανει την δουλεια της.Αν γινοταν σε στουντιο αυτο θα ειχε φαει ενα θαψιμο σε ολα τα φορουμ.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου. Τη θεωρώ άσχημη και δεν την έχω πάρει ποτέ. Η Ιωάννα δεν είναι ο τύπος μου αλλά αντικειμενικά είναι πολύ πιο όμορφη.   :sunglasses:

Στην φατσα ουτε εμενα μου αρεσε τοσο.Ειχε ομως ωραιο σωμα  και πολύ καλη διαθεση στο σαλονι.Γενικα δεν ειναι το απολυτο κριτηριο μου η φατσα,αλλα το σωμα και η διαθεση της κοπελας.Αν εχει ξυνιλα  δεν μπαινω.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
41
Like
3.672
Πόντοι
4.587
Κολωνου


11β μια ψηλη ξανθια νταρντανα, απλο στα 15
Αυτή είναι η Αντριάννα "μπορεί και η πρώην Σακίρα από φυλής 59". Πρωτ΄ απ΄ όλα την έχει δει μουνάρα για την πάρτη της και έτσι και παίζει πολύ στο σαλόνι με καρφωτές ματιές κλπ κλπ. Στο δωμάτιο κάνει δυνατή βαθειά πίπα (με προφυλακτικό) και έχει σκουλαρικάκι στη γλώσσα όπου χτυπάει το στιλιάρι επάνω στο piercing. Βαράει και ψηλοδαγκοματιές στο σώμα. Βέβαια είναι και λίγο σπασαρχίδο του στυλ μη μου βάζεις δάχτυλο μη με φιλάς στα βυζιά και τέτοιες μαλακίες, αλλά για το μπουκιτσί της παραβλέπεις όλα τα άλλα. Το καλό επίσης μ΄ αυτήν είναι ότι δεν δέχεται ινδοπακιστανούς και αράπηδες. Για μια δοκιμή στα 15 ευρώ προτείνεται. Σχετικά με την Τζωρτζιαννα στο κολωνού 30 β να έχετε στα υπ΄ όψην ότι παίρνει πακιστανούς και άραβες αβέρτα κουβέρτα.  
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
βράδυ Σαββάτου και τα πήρα ανάποδα τα πράγματα..πρώτα τσάρκα με δυο καταθέσεις και μετά στις 04.00 για δυο ποτάκια στο γκάζι και στα καπάκια να ενημερώσω....
αφού πήρα κανα 2 αντικαταθλιπτικά χαπάκια για να είμαι προετοιμασμένος με αυτά που θα δώ....00.15 ήμουν στο μαγευτικό Μετάξι.....

Ιάσωνος 1α Αλεξία(μ,ε διαφορά ότι καλύτερο εμφανισιακά απο αυτές που είδα)ξανθιά κανονικό σώμα , μεσαίο στήθος ωραίο κώλο .απλό πρόγραμμα στα 10 ευρω.
Ιάσωνος 19α πάνω μελαχρινή λεπτή με  μικρό στήθος ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 19α κάτω μελαχρινή βουλγάρα με τα τατού γυρολόγος στο μετάξι παλιά έκανε κώλο και κατα περίσταση άκα , απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20α Ελένη ξανθιά αρκετά εντυπωσιακή για μετάξι κανονικό σώμα τατου χαμηλά στη μέση μεσαία βυζιά ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20β μελαχρινή κανονικό σώμα πιτσιρίκα μικρό βυζί ,απλό στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 20γ μελαχρινή πολύ λεπτή άβυζι με τσιγγάνικα χαρακτηριστικά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 30α μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 15 ευρώ.
Ιάσωνος 30β Τζουλιαννα καστανή η γνωστή με τα γυαλάκια κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Ιάσωνος 31 μαυρούλα λεπτή με μεσαίο στήθος ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 31β μαυρούλα κοντή με τετράγωνο κεφάλι αλα μπομπ ο σφουγγαράκης μπάζο , απλό στα 10.
Ιάσωνος 33 Μαρία η κατσαρίδα , καστανή κοντή λεπτή με μικρά βυζάκια και ωραίο κωλαράκι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37α ξανθιά κατσαρομάλλα κοντή λεπτή άβυζι ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 37β Τζένη το γυφτάκι , καστανή πια λεπτή ενω υπέροχα βυζιά της έχουν πάρει την κατιούσα ,απλό στα 10.
Ιάσωνος 43 μελαχρινή λεπτή τσιγγανόφατσα , με κώλο στα 10.
Ιάσωνος 44 μελαχρινή με μακρύ μαλλί κοιλίτσα μικρό στητό βυζί , απλό στα 10 με κώλο 15.
Κεραμικού 13 καστανή παχουλή άβυζι τα μαλλιά πιασμένα πάνω τατου΄ στο αριστερό μπράτσο ,απλό στα 10.
Κεραμικού 13α μελαχρινή στρογγυλοπρόσωπη γυρολόγος με πεταχτώ κωλαράκι παχουλή μεσαίο βυζί , απλό στα 10.
Κολοκυνθού 38α ξανθιά με μακριά μαλλιά κανονικό σώμα μικρό στήθος ,απλό στα 10 , ακα τελειωτικό στα 15.
Κολωνού  11β Μαρία μελαχρινή κατά πάσα πιθανότητα ελληνιδα πολύ στραβωμένη(που έφυγαν όλοι)παχουλή μαυρισμένη με κοιλίτσα 3άρια πεσμένα βυζιά ,απλό στα 15!!!
Κολωνού 13(ΝΕΟ ΣΠΊΤΙ)ξανθιά χοντρή με μικρό στητό στήθος σαν τρίγωνο Πανοράματος....,απλό στα 10.
0295.jpg
0296.jpg

Κολωνού 27α μελαχρινή χοντρή με 2,5άρια βυζιά , απλό στα 10.
Κολωνού 27β(υπόγειο)Βίκη (το στανταράκι μου)μελαχρινή λεπτή άβυζι με μεγάλη ρόγα και το πιο βελούδινο μουνάκι ,απλό στα 10.
Κολωνού 30α Αννα το μίλφ με το μαύρο καρέ  που βρομάει συνέχεια τσιγαρίλα ,απλό στα 10.
Κολωνού 30β Αννα καστανή λεπτή ασχημόφατσα αλλά με σούπερ κώλο και στητό βυζί ,απλό στα 10.
Κολωνού 32β Βανέσα μελαχρινή με ταϊλανδέζικα χαρακτηριστικά και βαριά αισθησιακή φωνή κοντή κανονικό σώμα ,απλό στα 10 , Καρίνα καστανή κανονικό σώμα σιλικονάτα βυζιά ,απλό στα 10 και μιά μελαχρινή αδιάφορη μίλφ απλό στα 10...κάνουν και παρτούζα σε διάφορους συνδιασμούς.
Κολωνού 32γ(υπόγειο)μελαχρινή λεπτή στρογγυλοπρόσωπη άβυζι , απλό στα 10.
Κολωνού 32α μελαχρινή νταρντάνα με πολύ ωραίο πρόσωπο και 2,5αρια βυζιά ,απλό στα 10.
Κολωνού 47κάτω ξανθιά πετίτ 30αρα μεσαίο βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10.
Κολωνού 47πάνω μιά βραζιλιανά κατα τα λεγόμενα του τσατσου με ξανθό κοντό μαλλί σαν τραβεστί μου φάνηκε στα 10 ευρώ...θεωρώ ήρωα όποιον την έχει πάρει....
Κολωνού 48 Αντζελα μελαχρινή κανονικό σώμα μικρό βυζί , με κώλο στα 10.
Κολωνού 53 Αριστέα ξανθιά μπουκλέ μαλλί άβυζι ωραία μπούτια ,απλό στα 10 , Μόνικα κοκκινομάλλα άβυζι κανονικό σώμα ,απλό στα 10 ενω μπαίνουν και παρτούζα.
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ ξανθό κοντό ζυμαράκι πιπίνι με στητό στήθος ,απλό στα 10.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
Λεωνίδου 28 πάνω μελαχρινή λεπτή ψηλή ,με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 15 ξανθιά γκίλφ όρκα ,απλό πρόγραμμα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 17 μαυρούλα με ωραίο τουρλωτό κώλο μικρό βυζί ,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28α μια ξανθιά λεπτή με μικρό βυζί και απίθανο κώλο!!!,απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β ξανθιά κοντή τσιγγανόφατσα παχουλή , με κώλο.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 22α ξανθιά χοντρή με κώλο στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 αριστερά μελαχρινή μιλφ(πήγαινε με τσιγάρο στο δωμάτιο)πατσαβούρα..απλό στα 10.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 20 δεξιά ξανθούλα πιτσιρίκα με γλυκό πρόσωπο κοντή στητό βυζί κανονικό σώμα ,απλό στα 10
Περδίκα 3 αριστερά Μαρία μαυρούλα λεπτή μικρό στήθος άκωλη ,απλό στα 10 και μια ακόμα μαυρούλα κοντή κανονικό σώμα μικρό βυζί ,απλό στα 10.
αυτά απο το Μετάξι , για να είμαι δίκαιος έιχε 4-5 αξιοπρόσεκτα....αναχώρση στις 02.30 περίπου για βόλτα στην αγαπημένη μου Φυλής..
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
41
Like
3.672
Πόντοι
4.587
Πήγα και έσπρωξα χθες στις 01:00 Σάββατο προς Κυριακή μία Άννα, ρουμάνα μελαχρινή με μακριά μαλλιά και ωραίο πρόσωπο αλλά το σώμα της αν και κανονικό  είναι αγύμναστο. Δυστυχώς η γκόμενα είναι κοιμήσο στο δωμάτιο, συνεχώς στραβώνει τα μούτρα της γιατί τελικά δεν της αρέσει αυτό που κάνει όπως  μου είπε. Η πίπα της με προφυλακτικό είναι μέτρια προς το κακό, κάθεται όμως να της χαϊδέψεις τα μου......της χωρίς να διαμαρτυρηθεί.  Στο δυνατό σπρώξιμο αρχίζει πάλι τις γκρίνιες και βρισιές στα ρουμάνικα, Σε γενικές γραμμές έχει τα χάλια της τα μαύρα. Ευτυχώς μόνο για 10 ευρώ. Η τσατσά μεσήλικη ελλεϊνίδα είναι ευγενική μεν αλλά μαζεύει εκεί μέσα όλες τις ξεπέτες όπως και τη Σοφία-Μιχαέλα-Ρομπέρτα ή αλλιώς Μπιάνκα (από Φυλής 84/Φωκαίας 25)
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
41
Like
3.672
Πόντοι
4.587
στο Ιάσωνος 20β εεε?
Μου διέφυγε να γράψω Ιάσωνος 20Β, ναι αυτό το μουνόπανο ήταν, η Άννα η μελαχρινή. Βασικά πήγαινα για την Αντριάννα στη Κολωνου 11Β αλλά ήταν απούσα και είπα να δοκιμάσω κάτι που δεν είχα πάρει ακόμη, αλλά πάτησα μπανανόφλουδα. Η συμβουλή μου είναι, ΜΑΚΡΥΑ από το Ιάσωνος 20Β, έχει μόνο φόλες
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μου διέφυγε να γράψω Ιάσωνος 20Β, ναι αυτό το μουνόπανο ήταν, η Άννα η μελαχρινή. Βασικά πήγαινα για την Αντριάννα στη Κολωνου 11Β αλλά ήταν απούσα και είπα να δοκιμάσω κάτι που δεν είχα πάρει ακόμη, αλλά πάτησα μπανανόφλουδα. Η συμβουλή μου είναι, ΜΑΚΡΥΑ από το Ιάσωνος 20Β, έχει μόνο φόλες

Η κοπελα αυτη δουλευε και στη Φωκαιας αυτο που εκλεισαν θυμαμε ηταν ψιλοκαλη τοτε,μαλλον τωρα εχει ξενεροσει που δουλευει στο 10ευρο.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
41
Like
3.672
Πόντοι
4.587
Η κοπελα αυτη δουλευε και στη Φωκαιας αυτο που εκλεισαν θυμαμε ηταν ψιλοκαλη τοτε,μαλλον τωρα εχει ξενεροσει που δουλευει στο 10ευρο.
Τώρα που το ανέφερες, την έχω φέρει ήδη στη μνήμη μου, γιατί μου θύμιζε κάποια πολύ έντονα αλλά δεν μπορούσα να θυμηθώ ποια. Ναι, απ΄ ότι θυμάμαι κι΄ εγώ πρέπει να δούλευε στο Φωκαίας 22 στο υπόγειο και μάλιστα πέρσι αν θυμάμαι καλά όπου έκανε και ακάποτα τσιμπούκια κλπ. Πάντως πολλές από την περιοχή Φυλής έχουν καταλήξει στο Μετάξι με 10ευρο. Και η Αντριάννα στο Κολωνού 11β (υπόγειο), έχω την εντύπωση ότι είναι η πρώην    Σακίρα από Φυλής 59. Μπορεί κάποιος να το επιβεβαιώσει; Πάντως είναι αρκετά καλή (σημειώνω, μόνο στην πίπα) και δεν παίρνει καθόλου πάκια και αράπια
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
41
Like
3.672
Πόντοι
4.587
Λεωνίδου 28 κάτω Νικόλ ξανθό κοντό ζυμαράκι πιπίνι με στητό στήθος ,απλό στα 10.(τιμήθηκε θα ακολουθήσει κριτική ενημέρωση)
Σου προτείνω να μην την ξαναδοκιμάσεις. Διάβασα την κριτική σου για την Νικόλ, και ακριβώς την ίδια συμπεριφορά είχε και σε εμένα και χειρότερη πριν κανένα δίμηνο. Έσφιγγε τα πόδια της, και ήτανε μέσα στην άρνηση  συνέχεια για τα πάντα. Ξενέρωσα τόσο πολύ που όταν βγήκα έξω από το δωμάτιο πήγα και μάλωσα με την υπηρέτρια και ας ήμουνα σταθερός πελάτης εκεί με την Βικτώρια και με ήξερε η τσατσά. Η Νικόλ  είναι από τις χειρότερες υπηρεσίες που έχω συναντήσει στο μετάξι.

 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
προς τους υπεύθυνους το σαιτ...
στο Μεταξουργείο λειτουργεί νέος οίκος ανοχής Κολωνού 13....στείλτε κάποιον για φωτογράφιση και να το προσθέσετε στην λίστα...
Ευχαριστώ. 
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Πηγα στο μεταξουργειο το μεσημερακι μπας και βρω τιποτα ηρεμο λογω μειωσης κοσμου το οποιο δεν γουσταρω αλλα ειπα να δω μηπως αλλαξε κατι.
Πακια σαν τις μυγες και πολυ ζεστη,η πρεζα αφθονη και παντου,δεν το καλυψα ολο γιατι με πηραν τηλεφωνο για να παω να δω κατι!
Για να δουμε τι ειδα(εμπεριεχεται προσωπικο γουστο μου και δεν υποχρεουστε να συμφωνησετε)
Κολωνου 11 αριστερα κλειστα
Κολωνου 11 δεξια κοριτσακι φοβισμενο στην μουρη με μπανταρισμενο το δεξι ποδι,αυτο ειναι που λεμε στον βωμο του καθηκοντος.
Ομορφη καπως(για μετρα Μεταξουργειου)μελαχρινη με σωματακι καλο αλλα πως να γαμηθει τραυματιας;κλασσικο προγραμμα 10 ευρω!
Κεραμικου 28 Εζησα ενα δραμα,κοριτσι μελαχρινο απροσδιοριστων τεραστιων κιλων που μεχρι να πω καλησπερα στην τσατσα
μου ειχε πει σφαιρατη οτι τα κανει ολα!!!
Δεν αναφερθηκε βεβαια διεισδυση ανευ κρανους,τα υπολοιπα ηταν ολα αποδεκτα και βεβαια 10 ευρω!
Λεωνιδου 28 αριστερο κλειστο αλλα
το Λεωνιδου 28 δεξι ηταν ανοικτο και βγηκε μια κοπελα ομορφη ξανθια,χυτο κορμακι που ηταν μπιμπο και ηθελε 10 για κλασσικο!
Ιασωνος 30 μια ξανθια με ωραιο βαρυ βυζι γεροκαρδαμωμενο,η ρωγα τουμπανο και κορμι καλο,περιφερεια ανοικτη στα 10 ευρω και αυτη!
Απειρο σκοταδι στον χωρο!
Ιασωνος 33 ε ρε χαλι,βγηκε ενας νανος μελαχρινος θηλυκος να με χαιρετησει η οποια επειδη δεν μπηκα μου ειπε οτι δεν την νοιαζει και ειναι ολα οκ με τσαντιλα!
Αντε τωρα να βγαλεις ακρη,της ειπα οτι την γραφω στα αρχιδια μου και εφυγα!10 ευρω ηθελε για κλασσικο ειπε αλλα φανηκε νευρικη και ξεπετα!
Ιασωνος 31 στο μπουντρουμι ειδα ενα αδυνατο κοριτσακι το οποιο σαλοναριζε ψιλοσαστισμενο με τσιγαρο,αρκετα αμιλητο,δεν την εχω ξαναδει αλλα δεν παω και πολυ εκει.
Δεν μου αρεσε παντως,ηταν μελαχρινη με πολυ μικρο στηθος αν καποιος θελει.10 και αυτη στα ευρω κλασσικα!
Στο 36 ηταν μια μελαχρινη σκυλου αρκετα προστυχοφατσα η οποι μαλλον την εχει δει οτι ειναι φτασμενη πουτανα κι οταν μιλαει κουναει την κεφαλα της σαν βαρυμαγκας.
Ομορφη ομως στα 10 ευρω με κλασσικο απο οτι ειπε αλλα καπως βαριοταν να μιλησει!
Στο 37 μια ξανθια αερατη αδυνατη με 10 κλασσικο και 15 με κωλο!
Δεν εχω γνωμη,ουτε κρυο ουτε ζεστη!
Ιασωνος 44 αριστερο κλειστο και μπηκα στο δεξι που βγηκε ενας Πακης απο ενα δωματιο(τον γραπωσα εξω στο σβελτο να ρωτησω καλη
και ειπε ντεν ξερω και κουναγε το κεφαλι-ακουστε απαντηση)
Παντως βεβαιωνω οτι βγηκε απο δωματιο ο Πακης,η κοπελα ηταν παχια καστανοξανθη ασχημη και ηθελε κλασσικο 10 και 15 με κωλο!
Στο 43 ειδα μια που μαλλον δεν ειχε παει καλα απο φραγκα η ειχε αρπαχτει γιατι μολις μπηκα ηταν αλλοι δυο μεσα και οταν βγηκε
χτυπαγε νευρικα τα τακουνια κατω με ενα βλεμμα σαν να λεει "αντε στο διαολο".
Ψιλοομορφη και αδυνατη με μακρια μαυρα μαλλια και ηθελε 10 για κλασσικο!
Να σημειωθει οτι στο 1γ βρηκα μια ξανθια πολυ ομορφη για τα δεδομενα του Μεταξουργειου αλλα δεν μπηκα
παρολο που ειχε φοβερα βυζια ματσωμενα μην χυθουν με σουτιεν μπανελα,ωραια ματια και καλο σωμα-κωλο!
Κλασικο στα 10 ευρω,αυτη την εχω βαλει σημαδι τωρα!Αν εχετε καμια γνωμη πειτε!
Στο 1α ξεπροβαλλε μια ησυχη καρε μαλλι γκομενα νταρντανα αλλα πολυ βαριοταν,κλασσικο στα 10 ευρω και αυτη!

Συνεχιζω απο Μεγ.Αλεξανδρου οπου βρηκα μια Τζοαννα στο 28α αρκετα καλη μπορω να πω με μια χαρακτηριστικη ηρεμια,γκριζοξανθο μαλλι,καλο σωμα
αλλα δεν θυμαμαι ποσο ηθελε για να μπει καποιος!Εκανε και ζεστη και ειχα ξερασει με καποιες!Αυτη ομως καλη και με σιγουρια στο προσωπο!
Κλασσικα πραγματα και φαινεται προσεκτικη!
Μεγαλου Αλεξανδρου 17 μια που δεν μου αρεσε μελαχρινη που ομως ειναι θετικη και προσχαρη,πουλαει πλεον οτι μπορει με ευγενεια,καλα κανει κι αυτη!
Ο τσατσος αρκετα σκεφτικος και στενοχωρημενος γιατι μολις ειχαν βγει 4 εξω με την μια και κατι μονολογουσε!Η κοπελα δεν εχει καλο σωμα,ειναι μιλφ προς γκιλφ
και δεν ειναι ομορφη!Στα 10 και αυτη!
Κολωκυνθους 38αρια κλειστα και πηγα στο 63.
Στο αριστερο μια παχια ενηλικη αβυζη αλλα ευγενικη(ολα χρειαζονται τελικα)με κλασσικο στα 10 ευρω!
Στο δεξι 63 μεσα με την σκαλα μια μελαχρινη ομορφη σκουροδερμη που ειχε καλο σωμα αλλα εκανε αυτες τις μαλακιες με την γλωσσα λες και ειμαι κανενας
ναυτης αγαμητος,εκλεινε και το ματι και μασαγε τσιχλα,καπου ξενερωσα,υποψια ξεπετας αν κανουν ετσι αν και θα το ξερετε.
Δεν την εχω παρει,απλα την μετρησα ετσι!
Στα 10 ευρω και αυτη κλασσικα!

Πολυ μετρημενες σημερα οι γκομενες εκει περα,λιγες ξανοιγονταν μετα απο βαθιες ερωτησεις τις οποιες δεν εχω γραψει γιατι μονοι σας ειναι καλυτερα να ρωτησετε τι θελετε!
Μετα απο το τηλεφωνο επεστρεψα στην πατριδα Φυλης οπου κατρακυλισα στην Λιοσιων και την Φωκαιας,επειδη βαριεμαι να τα γραψω ολα για αυτα τα δυο και δεν ανηκουν και εδω
τα στοιχεια τους θα πω περιγραφικα οτι στο Βεργας υπογειο ειναι η Ναταλια πολυ αλογο γκομενα και κανει ωραια παρουσιαση,την ειχα παρει πριν παω Μεταξουργειο σημερα!
Ξανθια,ψηλη και αρχοντικη,δεν μπορεις να την πεις πενταμορφη απλα γλυκουλα και θετικη,αλλα αντεχει πολυ πιεση με ωραιο γερο σασι!Εντονο προγραμμα εχει κλασσικο!
Αν ξερει κανεις για την Μαρια την κοντουλα στο Φωκαιας 24(ανοικτο) μια καινουργια με κοντο μαλλακι και κορμακι τουμπανο σφιχτο,μια σκετη μπουκιτσα,ειπε οτι ειναι καινουργια!
Στα 20 κλασσικο αλλα πιστευω θα γινει αστερακι!
Αυτα,η αποφαση δικη σας οπως και τα λεφτα σας! :thumbsup:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.223
Πόντοι
46.232
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom