Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
Απογευματινή βόλτα στο μετάξι και το μονό που μου έκανε κλικ ήταν στο μαγαζάκι της Ιάσωνος 19Α στο κάτω όπου εμφανίστηκε η κοπέλα που ακούει στο όνομα Μαρία  :dancing:
Ελληνοισπανίδα από ότι μου είπε. Ανάστημα περίπου 1,55 αδυνατούλα μελαχρινό ίσιο μαλλί μέχρι την πλάτη, με ωραία χαρακτηριστικά και γαμάτα βυζάκια  :boobies: τα οποία σημειωτέων είναι ελεύθερα προς χούφτωμα (όπως και όλα τα άλλα κάλλη της).
Η κοπέλα πολύ άνετη για αρχή παίξιμο με το χέρι :jerking: και αφού έβαλε το σκουφί μια αρκετά καλή πίπα με ενδιάμεσες παύσης για παίξιμο και εναλλάξ. Σε όλη την διάρκεια έπαιζαν και μικρά καυλιάρικα (αν και ψεύτικα ) βογκητά.
Στο κυρίως πιάτο έχει μόνο ιεραποστολικό και από πίσω ενώ ο τσάτσος έξω λέει ότι ανεβαίνει και από πάνω :headbang:. Όλα τα λεφτά είναι από πίσω ιδικά εάν έχεις τρέλα με τα μικρά κωλαράκια. Σε γενικές γραμμές η κοπέλα αξίζει τα λεφτά της και μέχρι να βρεθεί κάτι καλύτερο βλέπω να γίνεται στέκι μου
:knockinb:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
gamaomanoules η Ναόμι μάλλον πήρε μεταγραφή στο Κολωνού 11Α το πάνω την ίδια βάρδια όμως.Τιμωρήθηκε δις.. σήμερα το βράδυ κατά τις 23.30 που πιάνει δουλειά ακριβώς μετά την Μαρίζα(μαύρη κι'αυτή).

Ωραίο σώμα με απίστευτη κωλάρα και βυζάρες που άφηνε να πιάσεις αλλά όχι να γλύψεις.Πολύ φιλική.. τα είπαμε κιόλας στα αγγλικά.. και βγάζει κάτι ηδονικές κραυγές κατά τη διάρκεια λες και παίζει σε αμερικάνικη τσόντα.Το μειονέκτημα είναι οτι δεν έρχεται από πάνω.
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
20
Like
6.071
Πόντοι
6.815
οσο παει η κατασταση γινετε ολο και πιο χαλια  :headbang: σε αυτη τη γωνια της Αθηνας. Σημερινη πρωινη βολτα και ολα τα σπιτια πεζανε απο το μετριο :( μεχρι το απολυτο χαλι >:(.Μονο για πακιστανια εχει γινει η περιοχη αυτη
 

mirage2000

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
53
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
η πρωτη μου καταθεση σε σπιτι ηταν στο μεταξουργειο πριν 3 χρονια περιπου.στην συνεχεια μπορει να το τιμησα μερικες φορες ακομα αλλα οσο πησαινε η συγκεκριμενη περιοχη χαλουσε.ετι οταν για πρωτη φορα πηγα στην περιοχη της φυλης εριξα μαυρη πετρα πισω μου...
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Ρε παλικάρια σε ένα μπουρδελάκι γωνιακό στην Ιασώνος έχετε βάλει την ταμπέλα του bourdela.com δεξιά όπως μπαίνουμε.
Καλή φάση. :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σε λιγο θα στησουν ανδριαντες και στα μελη.. :rockon:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Από χθεσινή βόλτα, στο τετράγωνο, από Κεραμεικού, Κολωνού και Λεωνιδίου, έρευνα σε περίπου 10 μαγαζάκια, παρατήρησα μέτριες εμφανίσεις, παραδόξος δεν υπήρχαν μπάζα, αλλά δεν ξεχώρισα και κάτι.
Αν είχα απελπιστεί πολύ θα έμπαινα Λεωνιδίου 6, που είχε ένα έκφυλο και ευγενικό μωράκι.

Υ.Γ. Καλά ρε πούστη, κάνουν παζάρια στα μπουρδέλα; Χθές ήταν ένας τύπος γύρω στα 50, και έλεγε δεν έχω 15, και μπήκε με 10. Έλεος....
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Από χθεσινή βόλτα, στο τετράγωνο, από Κεραμεικού, Κολωνού και Λεωνιδίου, έρευνα σε περίπου 10 μαγαζάκια, παρατήρησα μέτριες εμφανίσεις, παραδόξος δεν υπήρχαν μπάζα, αλλά δεν ξεχώρισα και κάτι.
Αν είχα απελπιστεί πολύ θα έμπαινα Λεωνιδίου 6, που είχε ένα έκφυλο και ευγενικό μωράκι.

Υ.Γ. Καλά ρε πούστη, κάνουν παζάρια στα μπουρδέλα; Χθές ήταν ένας τύπος γύρω στα 50, και έλεγε δεν έχω 15, και μπήκε με 10. Έλεος....
Για το Μεταξουργειο και τα 10 πολλα τους ειναι...καλα εκανε ο τυπος..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Υ.Γ. Καλά ρε πούστη, κάνουν παζάρια στα μπουρδέλα; Χθές ήταν ένας τύπος γύρω στα 50, και έλεγε δεν έχω 15, και μπήκε με 10. Έλεος....

Και πολύ καλά έκανε!!!
Ετσι πέφτουν οι τιμές προς το συμφέρον και την τερψη όλων μας!

Ετσι πήδηξα τον Αυγουστο στη Φρανκφούρτη την Ilia (Τσέχα μουνάρα call girl σε laufhauss)η οποία για 2 ώρες ζητούσε 150 Γιούργια και τελικά λόγω αναδουλιάς ίσως δέχτηκε με 50 αφου της είπα αυτά έχω γι μιαμιση ώρα όμως. Και πέρασα τρέλλα!!!!
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
οσο παει η κατασταση γινετε ολο και πιο χαλια  :headbang: σε αυτη τη γωνια της Αθηνας. Σημερινη πρωινη βολτα και ολα τα σπιτια πεζανε απο το μετριο :( μεχρι το απολυτο χαλι >:(.Μονο για πακιστανια εχει γινει η περιοχη αυτη

Η είδηση μιλάει από μόνη της....  (32 δευτερόλεπτα)
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
Axειλλεως 40 Ειρηνη 1.80 υψος τρελο βυζο μιλφ βυζι 5αρι με 20 ευρο κανεις studiακο γαμ**ι!! Απογευμα μετα τις 6.30!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Χθεσινη μινι τσαρκα στον πεζοδρομο της Ιασωνος,στο 20α η Αλινα ακα Βανεσσα απο φυλης 59,134 και δε ξερω και που αλλου σουπερ μωρο αλλα ανισσοροπη,στο διπλα το πανω μελαχρινο νταρντανοειδες δεν ειπε ονομα σεξυ φανηκε ομως και διπλα ακριβως κι απεναντι παιζαν δυο Μολδαβοκλωνοι λεπτες καλουτσικες εμφανισιακα στα 15ευρω αλλα μου βγαζαν αυτο το γλυκο αισθημα της ξεπετας!
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Χθεσινη μινι τσαρκα στον πεζοδρομο της Ιασωνος,στο 20α η Αλινα ακα Βανεσσα απο φυλης 59,134 και δε ξερω και που αλλου σουπερ μωρο αλλα ανισσοροπη,στο διπλα το πανω μελαχρινο νταρντανοειδες δεν ειπε ονομα σεξυ φανηκε ομως και διπλα ακριβως κι απεναντι παιζαν δυο Μολδαβοκλωνοι λεπτες καλουτσικες εμφανισιακα στα 15ευρω αλλα μου βγαζαν αυτο το γλυκο αισθημα της ξεπετας!
Από την Βανέσα να τα περιμένεις όλα η καριόλα έχει χαλάσει πολύ . Το παίζει ντίβα .
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Γύρισα από διακοπές μετά από 2 εβδομάδες και δεν έχει αλλάξει σχεδόν καθόλου τα υποψήφια κορίτσια στο μεταξουργείο. Σε γενικέ γραμμες τα ίδια χάλια. Πήρα τη Γιούλη από λεωνιδίου 28 για το κουλούρι. Στο κεραμεικού 13 στο πάνω, παίζει ένα κοκκινομάλλικο, ωραίο μωράκι. Έχει κανείς δοκιμάσει να δεί τι παίζει;
 

Επισκέπτης
Παιδιά η Αννούλα και η Βίκυ που δούλευαν παλιά στο Αχιλλέως 51 ξέρετε τώρα πού δουλεύουν;
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η βανεσα σε ποιο ειναι τελικα? ιασωνος 20α ?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Πώς πάχυνε έτσι ρε παιδιά η Καρίνα; Τρόμαξα να τη γνωρίσω. Και δεν έχει πάρει στο σώμα τόσο, αλλά στο πρόσωπο. Σα να έχει πρηστεί ένα πράμα. Περίοδος παρακμής για ένα πολύ καλό πορνίδιο που έκανε τον κύκλο του όπως φαίνεται. :'( :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom