Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Καλο ηταν λοιπον να εντεινει λιγο τις περιπολιες της η αστυνομια σε τετοιες περιοχες και οχι μονο στο Μεταξουργειο αλλα και στης Φυλης και στης Σοφοκλεους. Γιατι δεν κανει κατι η αστυνομια να καθαρισε λιγο την περιοχη απο αυτα τα παρασιτα?

Αυτή την προτροπή και την ερώτηση, σε ποιoύς την απευθύνεις ρε francesco?
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Αυτή την προτροπή και την ερώτηση, σε ποιoύς την απευθύνεις ρε francesco?
Η ερωτηση  αυτη ειναι κατι σαν απορια μου.Εμενα τι με νοιαζει αν κανει η οχι περιπολιες η αστυνομια σας
στα@@ μου.Εξαλλου δεν μενω Αθηνα(δες προφιλ) αλλα επισκεπτομαι την Αθηνα αρκετα συχνα πυκνα .Πως κινειστε Με τοσα επικυνδινα κουματσια τριγυρω σας,και σε περιοχες σαν το μεταξουργειο η οποιαδηποτε αλλη περιοχη χωρις τον εκτενη ελεγχο της ΕΛΑΣ.Εγω για σας το λεω εμενα δεν με νοιαζει.
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Για μενα αυτη η περιοχη ειναι τρισαθλια.καλυτερα να κυκλοφορεις μεσανοιχτα  στο βαθυλακο και τον δενδροποταμο(για τους θεσσαλονικεις που ξερουν), παρα μερα μςσημερι εκει.
ασε που και τα ρδελαειναι χαλια.χαλια κοσμος,χαλια γκομενες,χαλια χωροι,χαλια δωματια,χαλια κρεβατια!μακρια
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
συμφωνω εγω εχω να παω ...πολυ σπανια μονο μερα και μονο με παρεα..πανω απο 3(συνολο κιλων 330+) :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ε εσεις και μονο ο ενας να εισαστε τα καταφερνετε...................
 

pilot2005

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
1.393
Κριτικές
21
Like
9
Πόντοι
5.775
Ρε μάγκες όπως μου τα λέτε να μετακομίσω δηλαδή; :think: :think: :think:
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Ρε μην κωλονετε μην αφηνετε τις περιοχες στα χερια τους και να τις κανουν δικα τους γκετο !
εγω κυκλοφορω παντου ολες τις ωρες !
δε  μασαω το  :bigdick: μου και αμα εχεις αερα δε σου μιλαει και νανενας απο αυτα τα θρασιμια !
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και εγω δεν μασαω μιας και λογω σωματικης διαπλασης ειναι δυσκολο να μου τη πεσει καποιος ξερα(ασε που ειμαι και του καβγα),αλλα πολλοι και με μαχαιρια...η κατι αλλο δεν το ρισκαρω..
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
Φιλε εκει μπλεκεις μονο αν πας γυρευωντας!
αποψη μου !
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και εγω δεν μασαω και χωρις να εχω σωματικη διαπλαση.αλλα μονο αν ειναι ενας προς εναν.και μονο με τα χερια.χωρις μαχαιρια,στιλετα,πεταλουδες μυγες και τετοια αδερφιστικα.
 

SPECIALOVER

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
0
και εγω δεν μασαω και χωρις να εχω σωματικη διαπλαση.αλλα μονο αν ειναι ενας προς εναν.και μονο με τα χερια.χωρις μαχαιρια,στιλετα,πεταλουδες μυγες και τετοια αδερφιστικα.


καλοοοο
αλλα σε 1 προς 1 ας εχει και τα παιχνιδακια του το παιδι για να γινει πιο ενδιαφερων!
μην κλεβουμε και εκκλησιες!  :dancing:
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εστω κι ετσι.............
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
και εγω δεν μασαω και χωρις να εχω σωματικη διαπλαση.αλλα μονο αν ειναι ενας προς εναν.και μονο με τα χερια.χωρις μαχαιρια,στιλετα,πεταλουδες μυγες και τετοια αδερφιστικα.


καλοοοο
αλλα σε 1 προς 1 ας εχει και τα παιχνιδακια του το παιδι για να γινει πιο ενδιαφερων!
μην κλεβουμε και εκκλησιες!  :dancing:
Ενταξει αν βγαλει μαχαιρι η σουγια  και δεν θελει να παλεψετε 1 προς 1 βγαλε και συ το περιστρεφο
σου να τελειωνει ολη η ιστορια  ακινητοποιησε τον(μην του ριξεις) και κατοπιν καλεσε την αστυνομια να ρθει να τον παραλαβει.
 

Επισκέπτης
Ενταξει αν βγαλει μαχαιρι η σουγια  και δεν θελει να παλεψετε 1 προς 1 βγαλε και συ το περιστρεφο
σου να τελειωνει ολη η ιστορια  ακινητοποιησε τον(μην του ριξεις) και κατοπιν καλεσε την αστυνομια να ρθει να τον παραλαβει.

Ε και εσυ Texas το εκανες...χαχα ρειντζερς και ετσι ε...
 

kostasathgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως όσες φορές έχω πάει στο Μεταξουργείο μεταμεσονύχτιες ώρες έχω δει απόλυτη ησυχία και το αμάξι μου ήταν πάντα στη θέση του ακόμα και μετά από 2 ώρες μπουρδελότσαρκα. Όλα αυτά που λέτε δεν τα έχω δει ποτέ.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εγώ πάντως όσες φορές έχω πάει στο Μεταξουργείο μεταμεσονύχτιες ώρες έχω δει απόλυτη ησυχία και το αμάξι μου ήταν πάντα στη θέση του ακόμα και μετά από 2 ώρες μπουρδελότσαρκα. Όλα αυτά που λέτε δεν τα έχω δει ποτέ.

Εισαι πραγματικα πολυ τυχερος!!!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.335
Πόντοι
6.195
Και εγώ μιά χαρά ήταν πάντα και το αυτοκίνητο και η μοτοσικλέτα.
Ούτε ποτέ μου την έπεσε κανένας και για τίποτα (μόνο ο γνωστός "στραβός" για γκόμενες).
Ισα -ισα που έχω τύχει σε φάσεις που πάνε να κάνουν τους πονηρούς στην τσατσα και τους παίρνει με τις πέτρες.
Όποιος δεν γυρεύει καυγά δεν τον έχει.
 

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε view δεν ειναι λυση να σταματησει καποιος τον πληρωμενο ερωτα,για καποιον που δεν εχει καποιο συντροφο ειναι δυσκολο!Με την μαλακια θα την βγαλει?????Ακομα και καποιος που ειναι παντρεμενος η' εχει κοπελα θελει κατι το διαφορετικο!Η μονη λυση ειναι να προσεχουμε απο μονοι μας και παντα να χρησιμοποιουμε προφυλακτικο!Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι βρωμικα τα σεντονια..εκει φιλε την παιρνεις στα ορθια!

εγω πάντα χρησιμοποιουσα προφυλακτικο, ποτέ ακάποτα κτλ..αλλα το προφυλακτικο δεν προστατευει την περιγεννητικη περιοχή. Μετά απο αυτό που περνάω μου έχει κοπεί κάθε όρεξη πιστεψε με..Και πές ό,τι στο μέλλον γνωρίζεις κάποια κοπέλα που σε ενδιαφέρει πολύ..τι θα κάνεις; Θα της μεταδόσεις ό,τι πάρασημα έχεις μαζέψει; Θα μου πεις εάν παω με μια μη επαγγελματια μπορει να κολλήσω κατι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom