Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
πηγαιντε πηγαινετε περιμενουν τα αφροδισια... :headbang:
 

view

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Εχω μία υπ'οψιν μου αλλά δεν είναι 99% σίγουρο γιατί είχα παει και με άλλες κάποιους μήνες πρίν. Πιστεύω ό,τι δεν ήταν απο τα σεντόνια αλλά απο την ίδια την κοπελα..για πηγαιντε για εξετάσεις μπορεί να έχετε νοσησει και να μην το ξέρετε. Η αποψη μου είναι σταματήστε τις ιερόδουλες γιατί τα πράγματα μπορεί να γίνουν πολύ χειρότερα. Εάν θέλετε να χαλάσετε την υγεία σας τι να πω.. Για τους νέους και αυτούς που έχουν σύντροφο έχω να πω να σταματήσουν πρίν κολλήσουν τιποτε. :headbang:
 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Φιλε view δεν ειναι λυση να σταματησει καποιος τον πληρωμενο ερωτα,για καποιον που δεν εχει καποιο συντροφο ειναι δυσκολο!Με την μαλακια θα την βγαλει?????Ακομα και καποιος που ειναι παντρεμενος η' εχει κοπελα θελει κατι το διαφορετικο!Η μονη λυση ειναι να προσεχουμε απο μονοι μας και παντα να χρησιμοποιουμε προφυλακτικο!Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι βρωμικα τα σεντονια..εκει φιλε την παιρνεις στα ορθια!
 

Επισκέπτης
καθος διεσχιζαα λοιπον  τιν αχιλεος προσ καβαλας...λιγο πριν το φαναρι βλεπο μια λουγκρα με μακρια μαλλια να με παρακαλαει να σταματισο...!οπος παντα περιεργος ο πιτσι σταματαει....
μετα απο μια σιζιτισι μερικον λεπτον και αφου τισ ειπα ποσ ειμαι ερεθισμενος και καυλομενος βλεπεις αξαφνα τιν λουγκρα να καβαλαει το μιχανακι!
τρελαθικα...
αρχισε να μου χαιδευει το εργαλειο και να με παρακαλαει να παμε πιο κατο στο στενακι,σπιτι τις να μου παρει ενα τσιμπουκακι..!
ευτιχος τις το εκοψα λεγοντας τισ ποσ βιαζομαι να παο σπιτι και  ισοσ καπια αλι φορα γινι ι επιθιμια τις!
ουφ μπελας και αυτος!!!τι αλο κριβει αυτι  ι αμαρτολι πολι μας!!!!
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια να σας πω.Χθες στην τσαρκα μου στο μετα/ργειο στην κολονου με πλησιασε ενας 30αρης με το ονομα Κωστας ειχε το ενα ματι του μπλαβισενο και μισοβγαλμενο.Ισχυριζοταν οτι εχει να studio με καμποσες 10 κοπελες και συνεργαζεται μονο με ελληνες.επιση οτι κανει διανομες σε διαφορα σπιτια.Μετα μου ειπε να τον ακολουθησω για να μου δειξει που ειναι το studio φυσικα δεν τον ακολουθησα γιατι δεν τον ηξερα του ζητησα αν ηθελε να μου δωσει την διευθηνση του studio αλλα δεν ηθελε.Αν καποιος απο σας που ειστε τακτικοι πελατες του Μετα/ργειου τον ξερει και τον εχει ακολυθησει γραψτε αν εκανα καλα η οχι που δεν το ακολουθησα και αν οχι και υπαρχει πραγματι αυτο το studio που εχει γραψτε μου την διευθυνση του studio.Ευχαριστω

MHN τον ακολουθήσεις ποτέ. Βγάλτου καλύτερα και το άλλο μάτι! Θα σου φάει ένα σωρό φράγκα και δεν πρόκειται να γαμήσεις. Είμαι παθώς και μαθώς!!!! :cheesy:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
MHN τον ακολουθήσεις ποτέ. Βγάλτου καλύτερα και το άλλο μάτι! Θα σου φάει ένα σωρό φράγκα και δεν πρόκειται να γαμήσεις. Είμαι παθώς και μαθώς!!!! :cheesy:
Oυτε τον ακολουθησα ουτε τον ξαναδα αλλη φορα απο τοτε.Προσοχη λοιπον και στους αλλους φιλους μας να μην τη  πατησουν.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε παιδια να σας πω.Χθες στην τσαρκα μου στο μετα/ργειο στην κολονου με πλησιασε ενας 30αρης με το ονομα Κωστας ειχε το ενα ματι του μπλαβισενο και μισοβγαλμενο.Ισχυριζοταν οτι εχει να studio με καμποσες 10 κοπελες και συνεργαζεται μονο με ελληνες.επιση οτι κανει διανομες σε διαφορα σπιτια.Μετα μου ειπε να τον ακολουθησω για να μου δειξει που ειναι το studio φυσικα δεν τον ακολουθησα γιατι δεν τον ηξερα του ζητησα αν ηθελε να μου δωσει την διευθηνση του studio αλλα δεν ηθελε.Αν καποιος απο σας που ειστε τακτικοι πελατες του Μετα/ργειου τον ξερει και τον εχει ακολυθησει γραψτε αν εκανα καλα η οχι που δεν το ακολουθησα και αν οχι και υπαρχει πραγματι αυτο το studio που εχει γραψτε μου την διευθυνση του studio.Ευχαριστω

Με εχει πλησιασει και εμενα αυτος.
Τον εχω δει αλλη φορα να ειναι λιωμενος απο ποτο η πρεζα (μαλον το 2ο) και να ειναι μπροστα απο τα 4 της Κολωνου καθισμενος σα να χεζει με το κεφαλι του κολημενο στο πεζοδρομιο. Αν δε σου φαει τα λεφτα σου θα σε μαχαιρωσει αυτος.
Το σωστο ειναι οτι και να κανεις να μην τους ακολουθησεις αυτους (τους κραχτες) και κυριως να μη τους μιλησεις ασχημα η να τους βρισεις. Ειναι υποκοσμος.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Επισης να προσεχετε γιατι μεταμεσονυχτιες ωρες κυκλοφορουν στο μεταξουργειο:
1)Συμμοριες αλλοδαπων (Ιρακινοι-ιρανοι και γενικα απο τη Μεση Ανατολη)
2)Σχιζοφρενη τραβελια
3)Κραχτες "κωλομπαρων"
4)Πουστηδες που μπορει να στην πεσουν με τροπο, στα ισια η να σου επιτεθουν

Το εχω φαει με το κουταλι το μεταμεσονυχτιο Μεταξουργειο αλλα εγκατελειψα οταν εγινε ενα σκηνικο με κατι Ιρανους (φοβηθηκα οτι μπορουσαν να με μαχαιρωσουν)

Αν θελετε να πατε οπωσδηποτε να πηγαινετε με παρεα και να μην παρκαρετε αμαξια εκει κοντα. Ειναι το νο 1 μερος κλοπων αυτοκινητων στη Ελλαδα η ευρυτερη περιοχη.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Πως γινεται να φερνουν μουναρες στα αθλια μπουρδελα του Μεταξουργειου και στα στουντιο του 50ικου να κυκλοφορουν τοσες φολες, δεν μπορω να το καταλαβω.
Τι στο διαολο? Σε αυτη την χωρα ακομα και οι μπαζοπουτανες, με μεσο μπαινουν στα στουντιο??? Ή τα αφεντικα των στουντιο ειναι τοσο ασχετα που oυτε ενα μουνι της προκοπης να μην μπορουν να φερουν? 

Το Μεταξουργειο εχει μεγαλο τζιρο γιατι δουλευει σχεδον 24ωρο. Γι'αυτο καμια φορα φερνουν καποιες καλες στην εμφανιση. Συνηθως ειναι φολες στο κρεβατι. Εγω που εχω παει πολλες φορες θυμαμαι μονο μια που ηταν κανονι στο κρεβατι χωρις να ειναι ιδιαιτερα ωραια.
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Επισης να προσεχετε γιατι μεταμεσονυχτιες ωρες κυκλοφορουν στο μεταξουργειο:
1)Συμμοριες αλλοδαπων (Ιρακινοι-ιρανοι και γενικα απο τη Μεση Ανατολη)
2)Σχιζοφρενη τραβελια
3)Κραχτες "κωλομπαρων"
4)Πουστηδες που μπορει να στην πεσουν με τροπο, στα ισια η να σου επιτεθουν

Το εχω φαει με το κουταλι το μεταμεσονυχτιο Μεταξουργειο αλλα εγκατελειψα οταν εγινε ενα σκηνικο με κατι Ιρανους (φοβηθηκα οτι μπορουσαν να με μαχαιρωσουν)

Αν θελετε να πατε οπωσδηποτε να πηγαινετε με παρεα και να μην παρκαρετε αμαξια εκει κοντα. Ειναι το νο 1 μερος κλοπων αυτοκινητων στη Ελλαδα η ευρυτερη περιοχη.
Καλο ηταν λοιπον να εντεινει λιγο τις περιπολιες της η αστυνομια σε τετοιες περιοχες και οχι μονο στο Μεταξουργειο αλλα και στης Φυλης και στης Σοφοκλεους.Γιατι δεν κανει κατι η αστυνομια να καθαρισε λιγο την περιοχη απο αυτα τα παρασιτα?
 

skiper

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ειναι  εντελωs  ασυδοτη  η  κατασταση  των πουτανομανατζερ  και  τηs    συμοριαs  των  αλβανων  μπουρδελοφυλακων  τηs  περιοχηs  ,δεν  θυμαστε που  πριν  δυο  χρονια  ειχαν  σκοτωσει  δυο  ιρακινουσ  μεσα  σ  ενα  μπουρδελο 
 

Ντοναλτ

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι  εντελωs  ασυδοτη  η  κατασταση  των πουτανομανατζερ  και  τηs    συμοριαs  των  αλβανων  μπουρδελοφυλακων  τηs  περιοχηs  ,δεν  θυμαστε που  πριν  δυο  χρονια  ειχαν  σκοτωσει  δυο  ιρακινουσ  μεσα  σ  ενα  μπουρδελο 

Πως τους σκότωσαν με πια αφορμή?!
Οι μουργόλυκοι το έκαναν?
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
Πρεπει να εντεινει τις περιπολιες τις η αστυνομια σε αυτες τις περιοχες οπως και να χει .
 

skiper

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Απο  ο,τι  ειχα  ακουσει  εγινε  καυγασ  μεσα  στο  μπουρδελο  γιατι  αργουσαν  και  επενεβησαν  οι  πουτανοφυλακεσ, η  κοπελα  ηταν φιλεναδα  καποιου  απ  αυτουσ  .το  ξερω  απο  ιεροδουλο  αλλησ  βαρδιασ  που  επισκεπτομουν  τοτε  ,αυτη  τωρα  δουλευει  Φυλησ,εγω  εκτοτε δεν  ξαναπηγα ,ουτε  προκειται  να  ξαναπαω Μεταξουργειο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom