Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

SCOTI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Περνωντασ απο κολωνου και λεωνιδιου γωνια ειδα ενα ωραιο μωρακι για ρουμανα μου εμοιαζε το χει γαμησει κανεισ?στο διπλανο ειχε ενα κοντουλικο μαυριδερο για τα λιοσια στο ποιο διπλα επαιζε μια νταρντανα.Τωρα απο λεωνιδιου 43 ειχε μια καλη ελληνιδα μου φανηκε και στο απεναντι ειχε μια μαρινα ξανθια με ωραιο βυζακι.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Πώς πάχυνε έτσι ρε παιδιά η Καρίνα; Τρόμαξα να τη γνωρίσω. Και δεν έχει πάρει στο σώμα τόσο, αλλά στο πρόσωπο. Σα να έχει πρηστεί ένα πράμα. Περίοδος παρακμής για ένα πολύ καλό πορνίδιο που έκανε τον κύκλο του όπως φαίνεται. :'( :2funny:
μπορεί να πίνει αλλά δεν το παίρνω και πάνω μου ? όταν πίνεις γίνεσαι τούμπανο στο πρόσωπο .
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ακριβώς τέτοιου είδους πρήξιμο εννοώ. ;)
 

timothymcveigh

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2008
Μηνύματα
19
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
10
Παιδιά η Αννούλα και η Βίκυ που δούλευαν παλιά στο Αχιλλέως 51 ξέρετε τώρα πού δουλεύουν;

καλα ρε η Ανναρα και οχι Αννουλα ηταν το ΜΠΑΖΟ!!!!!!!!! σε κανα βοδιline θαναι μαντρωμενη,
η Βικη αγνωστο μαλλον θα γυρισε στη Βουλγαρια ή θα την εκανε για καμια καλυτερη μπαζα σε καποια αλλη χωρα
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
sorry  αλλά επειδή είμαι καινούριος καθώς και πρωτάρης παρά την ηλικία μου μπορείτε να προτείνετε κάνα καλό σπιτάκι στο μεταξουργείο;δεν κάθομαι τώρα να διαβάσω 24 σελίδες ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
sorry  αλλά επειδή είμαι καινούριος καθώς και πρωτάρης παρά την ηλικία μου μπορείτε να προτείνετε κάνα καλό σπιτάκι στο μεταξουργείο;δεν κάθομαι τώρα να διαβάσω 24 σελίδες ;)
το ποιο καθαρό σπίτι και με καλές κοπέλες θα το βρεις στην Κολωνού στο νούμερο 30 έχει πάνω και κάτω .
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
672
Πόντοι
81

alex new

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ιασωνος 37α, που ανεβαίνεις τα σκαλάκια υπήρχε το τελευταίο καιρό μια ρουμάνα 22χρονη μελαχρινη με ωραίο μαύρισμα ονόματι Έλενα που δούλευε απο το πρωι εως το απόγευμα στις 18:30. Πήγα σήμερα πρωί και στην θέση της ήταν η γνωστή τζούλια (ξανθια=ά). Ρώτησα για την Έλενα και η τσατσά έκανε πως δεν την θυμότανε και ότι η τζούλια δούλευε πάντα εκεί τα πρωινά απλά έλειπε κάποιες μέρες γιατί ήταν άρρωστη. Το περίεργο είναι πως η Έλενα μου είχε πει ότι δουλεύει εκέι 2 χρόνια.. :think: :S.
Τελοσπάντων μήπως γνωρίζει κάποιος που αλλού δουλεύει η συγκεκριμένη κοπέλα? (παρεπιμπτώντως είναι πολυ ωραία και φιλική)
Ευχαριστώ
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Παιδιά ιασωνος 37α, που ανεβαίνεις τα σκαλάκια υπήρχε το τελευταίο καιρό μια ρουμάνα 22χρονη μελαχρινη με ωραίο μαύρισμα ονόματι Έλενα που δούλευε απο το πρωι εως το απόγευμα στις 18:30. Πήγα σήμερα πρωί και στην θέση της ήταν η γνωστή τζούλια (ξανθια=ά). Ρώτησα για την Έλενα και η τσατσά έκανε πως δεν την θυμότανε και ότι η τζούλια δούλευε πάντα εκεί τα πρωινά απλά έλειπε κάποιες μέρες γιατί ήταν άρρωστη. Το περίεργο είναι πως η Έλενα μου είχε πει ότι δουλεύει εκέι 2 χρόνια.. :think: :S.
Τελοσπάντων μήπως γνωρίζει κάποιος που αλλού δουλεύει η συγκεκριμένη κοπέλα? (παρεπιμπτώντως είναι πολυ ωραία και φιλική)
Ευχαριστώ

η συγκεκριμένη ξέρω εγώ πως δουλέυει εδώ και πολύ καιρό στο 37 μπορεί να έχει και περίοδο και γ'αυτό να λύπει .
 

panagos$$

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες ξέρει κανεις που βρίσκεται η Ειρήνη? (ψηλή μελαχρινή με βυζάρες). Το χειμώνα ήτανε  Λεωνίδου 6 Μεταξουργείο. Help!!
 

kwstakis21

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2009
Μηνύματα
69
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
στην κολωνου εχει καλα μπουρδελακια

και κεραμεικου θα ελεγα αλλα και μονο το γεγονος οτι βαζουν μεσα ξενους εμενα με χαλαει-με ξενερωνει.
Ιασωνος παντως λεωνιδιου και αχιλεως ειναι για να παιρνανε κατι συνεργεια που βλεπεις στις ταινιες και φορανε ολοσωμες στολες για βιοχημικο πολεμο και να τα σαρωνουν ολα στην απολυμανση
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
και κεραμεικου θα ελεγα αλλα και μονο το γεγονος οτι βαζουν μεσα ξενους εμενα με χαλαει-με ξενερωνει.
Ιασωνος παντως λεωνιδιου και αχιλεως ειναι για να παιρνανε κατι συνεργεια που βλεπεις στις ταινιες και φορανε ολοσωμες στολες για βιοχημικο πολεμο και να τα σαρωνουν ολα στην απολυμανση
καλα αυτα τα μπουρδελα ειναι λιγο παρακμη
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
FFFanatic,η Αντριαννα πρωι δουλευει αυριο..??  :think: :think:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
FFFanatic,η Αντριαννα πρωι δουλευει αυριο..??  :think: :think:
Θα σε γελασω αδεφε......
Εχω καποιο προβλημα υγειας και εχω καιρο να παω δεν ξερω τι παιζει.
Εσυ πηρες καμια αυτη την εποχη που να ευχαριστηθηκες?
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Θα σε γελασω αδεφε......
Εχω καποιο προβλημα υγειας και εχω καιρο να παω δεν ξερω τι παιζει.
Εσυ πηρες καμια αυτη την εποχη που να ευχαριστηθηκες?

Περασα απο τροφωνιου ,πριν απο κανα δυο μερες,ανεβηκα πανω,η τσατσα ροχαλιζε,εχει μια μαυρουλα ψιλοκαλη αλλα...η ωρα ηταν 3 και κατι και βρωμοκοπουσε αλκοολ..και την εκανα..ολα τα αλλα κλειστα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom