Νέα

Μεσογείων 208 (3ος), Χολαργός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iblis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
αφού υπάρχει ακόμα εκει η μισότρελη Ηλιανα, σημάινει οτι κάποιοι την επιλέγουν και εχει δουλεια... :idiot: :S
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
...........) μπήκε παρέα πιτσιρικάδων ("Καλώς τα αγόρια" η προσφόνηση της τσα2) .......

+1 και εγω θυμαμαι να λενε σε καποιον "καλο μου", "χρυσο μου, "αγαπη μου" λες κα μιλαγαν σε 12χρονο . Στους  πιτσιρικαδες  απηυθυνα το ποστ

 Το επιπεδο της πληροφορης ειναι περιεργο , καποιοι πραγματικα ενημερωνουν , αλλοι απλα μοιραζονται την επιτυία τους . Δικαιωμα του ο καθενας να γραφει οτι θελει απλα να μην σε στελνει να ταλαιπωρηθεις . Στο κατω κατω η εμφανιση δεν ειναι και τοσο υποκειμενικη .

ΥΓ
..........σημάινει οτι κάποιοι την επιλέγουν .........

Αμα μπεις μέσα μεσα δυσκολευεσαι να την κοπανήσεις οποτε διαλεγεις το λιγότερο κακό .
 

Επισκέπτης
Βλέπω ότι αυτό το θέμα έχει πεθάνει,ωστόσο θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος
αν το μαγαζί είναι πάνοπλο (εδώ γελάμε) ή αν περιέχει ακόμα την Ηλιάνα.
Μήπως έκλεισε;αν όχι τι έχει μέσα;έχω καιρό να πάω! :helpplea:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Βλέπω ότι αυτό το θέμα έχει πεθάνει,ωστόσο θα ήθελα να ρωτήσω μήπως γνωρίζει κάποιος
αν το μαγαζί είναι πάνοπλο (εδώ γελάμε) ή αν περιέχει ακόμα την Ηλιάνα.
Μήπως έκλεισε;αν όχι τι έχει μέσα;έχω καιρό να πάω! :helpplea:

την τελευταία φορά η Ηλιάνα ήταν εκεί, πριν περίπου ενάμιση μήνα

δεν ξέρω αν έχει κλείσει, αλλά πέρασα ένα πρόσφατο Σάββατο κατά τις 6:30 και δεν μου άνοιξαν. Εκείνη την ώρα είδα δυο γαμεύσιμα αλλοδαπά να πετάνε κάτι σκουπίδια στους κάδους, οπότε παίζει να έκλειναν. Γενικά το ΣΚ δεν είχαν ποτέ κόσμο και υπολειτουργούσαν, ένεκα και του ότι δουλεύουν περισσότερο με τις γύρω εταιρείες

 

Επισκέπτης
Η αλήθεια είναι ότι η Μεσογείων μετά το μεσημέρι είναι για γέλια.
Ευχαριστώ φίλε πάντως αν και ποτέ δεν το είχα σε υπόληψη αυτό το λαδάδικο.
Θα πάω να δω όμως όταν με βγάλει ο δρόμος
γιατί μου κέντρισε το ενδιαφέρον αυτό με τα δύο αλλοδαπά που είπες.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Η αλήθεια είναι ότι η Μεσογείων μετά το μεσημέρι είναι για γέλια.
Ευχαριστώ φίλε πάντως αν και ποτέ δεν το είχα σε υπόληψη αυτό το λαδάδικο.
Θα πάω να δω όμως όταν με βγάλει ο δρόμος
γιατί μου κέντρισε το ενδιαφέρον αυτό με τα δύο αλλοδαπά που είπες.

το ένα ειδικά ήταν πολύ καλό με τα καθημερινά ρούχα

αν ήταν από εκεί, αξίζει να τη δει κάποιος. Πάντως την τελευταία φορά που είδα και την Ηλιάνα, ήταν όλες σαύρες και άνω των 45...

ας ελπίσουμε να έχουν φέρει καινούργιο αίμα

 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
 Εδω και 2-3 χρονια εχω πετυχει Ηλιάννα στον Βεροπουλο απο κάτω απο το καταστημα .

  :uglystupid: :uglystupid:  οπως και στο μαγαζι . Ολο μωρο και αγαπη ελεγε την ταμια . Ειχε αγορασει κατι μπυρες και κατι αλλο ανθυγιεινο  . κατι τετοιες γενικα οι περισσότερες μασαζοκοπέλες  θα επρεπε να μας την πεφτουν για  :knockinb: και εμεις παμε τις παρακαλάμε και πληρωνουμε. Άτιμη κοινωνια.

 ΥΓ μου φανηκε οτι μένει στην πολυκατοικία  :booty:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
+1 και εγω θυμαμαι να λενε σε καποιον "καλο μου", "χρυσο μου, "αγαπη μου" λες κα μιλαγαν σε 12χρονο
===
χα..χα  ..σωστά ..
Και επίσης  >.  η    φοβερή προσφώνηση ειναι >> "Xρυσέ μου άνθρωπε"  :2funny: :o
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μπορούμε να πληρώσουμε με κουπόνια από τα goody's;;;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
μπορούμε να πληρώσουμε με κουπόνια από τα goody's;;;

  θα επρεπε να δέχονται τα κουπονια του Βερόπουλου από το εθνος

1.jpg


:d-spam:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
  Εδω και 2-3 χρονια εχω πετυχει Ηλιάννα στον Βεροπουλο απο κάτω απο το καταστημα .

  :uglystupid: :uglystupid:  οπως και στο μαγαζι . Ολο μωρο και αγαπη ελεγε την ταμια . Ειχε αγορασει κατι μπυρες και κατι αλλο ανθυγιεινο  . κατι τετοιες γενικα οι περισσότερες μασαζοκοπέλες  θα επρεπε να μας την πεφτουν για  :knockinb: και εμεις παμε τις παρακαλάμε και πληρωνουμε. Άτιμη κοινωνια.

  ΥΓ μου φανηκε οτι μένει στην πολυκατοικία  :booty:

Την έχω πετυχει παλαιοτερα (πριν 5-6 χρόνια) σε άλλο μασατζιδικο που δουλευε πισω απο τον πυργο αθηνων να είναι 10.30 το πρωι και στο απεναντι μαγαζι να εχει παραγγειλει τερατωδες σαντουιτσ με απο όλα και να παιρνει και 3 μπουκαλια μπυρα μαζι καβατζα για την δουλεια....
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Την έχω πετυχει παλαιοτερα (πριν 5-6 χρόνια) σε άλλο μασατζιδικο που δουλευε πισω απο τον πυργο αθηνων να είναι 10.30 το πρωι και στο απεναντι μαγαζι να εχει παραγγειλει τερατωδες σαντουιτσ με απο όλα και να παιρνει και 3 μπουκαλια μπυρα μαζι καβατζα για την δουλεια....
εγω εκανα το λαθος ,πριν περιπου τα χρονια που λες,και περασα μαζι της...στο δωματιο αντι για μασαζ χορευε.... :rockon: :rockon:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
εγω εκανα το λαθος ,πριν περιπου τα χρονια που λες,και περασα μαζι της...στο δωματιο αντι για μασαζ χορευε.... :rockon: :rockon:

το πρόγραμμα που κανει στο δωμάτιο είναι παντα σουρεάλ!
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Την έχω πετυχει παλαιοτερα (πριν 5-6 χρόνια) σε άλλο μασατζιδικο που δουλευε πισω απο τον πυργο αθηνων να είναι 10.30 το πρωι και στο απεναντι μαγαζι να εχει παραγγειλει τερατωδες σαντουιτσ με απο όλα και να παιρνει και 3 μπουκαλια μπυρα μαζι καβατζα για την δουλεια....
====


Ετσι   έτσι  
στην Ευήνου  ;)   .... Σάντουιτς  φρατζολα- κομμενη----   και  τις  χλαπάκιαζαν μαζί με  την Σοφία  :2funny:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Υποδοχή από την ευγενέστατη Ουζμπέκα Ελένη. Προγράμματα 50 ευρώ μισή ώρα με πίπα η φραπέ, 60 μισή ώρα σεξ, 80 45 λεπτά σεξ. Ρόστερ:
Βικτώρια, μιλφ, 1.7 με πιασήματα, ομορφούλα σχετικά.
Αλεξάνδρα, 1.75 Ρωσίδα με υπέροχα μάτια, κανονική νταρντάνα, όχι χοντρή, γεμάτη όμως.
Λόλα, αδύνατη, όμορφη Ρουμάνα, γύρω στο 1.7 με καταπληκτικό σώμα, αλλά δυστυχώς στο δωμάτιο ξεπέτα (έχω γράψει κριτική). Αν ήταν καλή θα ήμουν συνέχεια εκεί.
Ζέτα, Ελληνίδα μιλφ, με όμορφο σώμα, ξανθιά, αλλά δυστυχώς και αυτή είναι της συνομοταξίας των έξτρα μέσα στο δωμάτιο και αφού σε έχει καυλώσει.
Χριστίνα, ξεδοντιασμένο πράγμα, απροσδιόριστης ηλικίας και εθνικότητας.
Γαβριέλα, ψηλή μελαχρινή, μιλφάρα, με ωραίο πρόσωπο.

Επίσης, να ενημερώσω ότι το μαγαζί που υπήρχε στο Μεσογείων 208, αλλά στον τρίτο όροφο, μάλλον έκλεισε γιατι δεν υπήρχε καν το κουδούνι.
 

altgreek74

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
496
Κριτικές
2
Like
20
Πόντοι
1
Αυταρχικο/ποδολατρεια κανει καμμια απο αυτες? Εχει κανεις εμπειρια απο αυτα? Αξιζουν τον κοπο?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.119
Κριτικές
491
Like
37.374
Πόντοι
41.447
Υποδοχή από την ευγενέστατη Ουζμπέκα Ελένη. Προγράμματα 50 ευρώ μισή ώρα με πίπα η φραπέ, 60 μισή ώρα σεξ, 80 45 λεπτά σεξ. Ρόστερ:
Βικτώρια, μιλφ, 1.7 με πιασήματα, ομορφούλα σχετικά.
Αλεξάνδρα, 1.75 Ρωσίδα με υπέροχα μάτια, κανονική νταρντάνα, όχι χοντρή, γεμάτη όμως.
Λόλα, αδύνατη, όμορφη Ρουμάνα, γύρω στο 1.7 με καταπληκτικό σώμα, αλλά δυστυχώς στο δωμάτιο ξεπέτα (έχω γράψει κριτική). Αν ήταν καλή θα ήμουν συνέχεια εκεί.
Ζέτα, Ελληνίδα μιλφ, με όμορφο σώμα, ξανθιά, αλλά δυστυχώς και αυτή είναι της συνομοταξίας των έξτρα μέσα στο δωμάτιο και αφού σε έχει καυλώσει.
Χριστίνα, ξεδοντιασμένο πράγμα, απροσδιόριστης ηλικίας και εθνικότητας.
Γαβριέλα, ψηλή μελαχρινή, μιλφάρα, με ωραίο πρόσωπο.

Επίσης, να ενημερώσω ότι το μαγαζί που υπήρχε στο Μεσογείων 208, αλλά στον τρίτο όροφο, μάλλον έκλεισε γιατι δεν υπήρχε καν το κουδούνι.

μου κανει εντυπωση παντως που το μαγαζι εχει 7 κοπελες.
παλαιοτερα σπανια ειχε πανω απο 3
μαλλον πανε καλα οι δουλεις γιατι εκει στην περιοχη δεν υπαρχει κατι αλλο για μασαζ φουλ
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Πιπα με προφυλακτικο παιζει ε? Και χυσιμο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom