Νέα

Μείωση του αριθμού των κριτικών. Τί συμβαίνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMEOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί έχουν μειωθεί οι κριτικές το τελευταίο χρονικό διάστημα ?

  • Τα μέλη τεμπελιάζουν.

    Ψήφοι: 16 17,8%
  • Φταίει η οικονομική κρίση, δεν φτάνουν τα λεφτά για τα μπουρδέλα.

    Ψήφοι: 54 60,0%
  • Άλλος λόγος

    Ψήφοι: 20 22,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    90

Επισκέπτης
Δεν γνωρίζω αν οι "κριτικές" στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι στημένες, αλλά αυτό που ξέρω καλά από τον εαυτό μου είναι ότι από τότε που έγινα ενεργό μέλος του site εδώ και περίπου 3 μήνες, έχω ωφεληθεί από το διάβασμα των κριτικών και πήγα και πέρασα καλά με γκόμενες που το ένστικτό μου θα τις απέρριπτε. Υπ΄ όψιν ότι είμαι καθαρόαιμος μπουρδελιάρης και δεν έχω πληρώσει ποτέ ct η cg, και ούτε καν σε μασατζίδικο έχω πάει ποτέ.
Σίγουρα το ένστικτο δεν το εγκαταλείπω, αδιαφορώντας αν θα φάω και καμιά φόλα.
Και κάθε κριτική που γράφω την γράφω ανταποδοτικά για να βοηθήσω κάποιον συναθλητή όπως και εγώ έχω βοηθηθεί από κάποιον άλλο.

(Mε τον όρο μπουρδελλιάρης εννοούμε τον οποιοδήποτε πληρώνει για σεξ)
Εφόσον γράφεις κριτική για να βοηθήσεις ανήκεις στην μειοψηφία.Πολύ καλά κάνεις.
Σιγά-σιγά θα εξασκηθείς και θα δείς ποιές κριτικές θα εμπιστεύεσαι καί ποιές όχι.
Η οποιαδήποτε κριτική συνδέεται με τόν κριτή.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Συμφωνω με Gameover  :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν ειναι πανακεια αλλα ενα πολυ χρησιμο εργαλειο  :rockon:
οχι .....δυστυχως δεν ειναι.....αν και θα επρεπε να ειναι ετσι πολλες ειναι στημενες και ψευτικες.....
 

mkaposan

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
προσωπικα αποφασισα για διαφορους λογους να περιορισω πολυ τις επισκεψεις και το αθλημα γενικως.....δεν ειναι οικονομικοι οι λογοι αλλα αλλοι.....γενικα οτι γαμησαμε γαμησαμε ...... :grin: :grin:

επισης γενικα περιοριζω και την συμμετοχη στο σαιτ μετα την αποχωρηση τοσων εκλεκτων μελων και φιλων....δεν εμεινε και κανενας να μιλαμε....κραταω μονο το θρεντ με τις τσοντες που ειναι και δικο μου παιδι για συναισθηματικους λογους.....και καμια ενημερωση ποτε ποτε και καμια κριτικη αν προκυψει....

το μαχομενο ρεπορταζ ειδικα στην επαρχια ειναι δυσκολο....δεν μπορει να φτανεις να γινεσαι στοχοποιημενος επειδη γραφεις εδω και να δεχεσαι και απειλητικα πμ ή αναφορες ακομα και δημοσια για το τι γραφεις.......θα γραφουμε λοιπον μονο αμα κατεβουμε αθηνα ή ανεβουμε θεσσαλονικη μια στο τοσο....εκει που δεν μας ξερει κανεις και στα αρχιδια μας......
Προσωπικα με θλιβει που μαθαινω οτι συμβαινουν τετοια πραγματα. :tickedoff:
Βρηκα ομως την ευκαιρια τωρα για να σου πω το ποσο ειχα χαρει για σενα οταν εγινες τιμημενος στο σαιτ. :rockon: :rockon:
Ευχομαι να συνεχισεις να εισαι το ιδιο δυναμικος οσο ησουν. :s&m_3: :zfuck: :fuck1: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Δεν γνωρίζω αν οι "κριτικές" στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι στημένες, αλλά αυτό που ξέρω καλά από τον εαυτό μου είναι ότι από τότε που έγινα ενεργό μέλος του site εδώ και περίπου 3 μήνες, έχω ωφεληθεί από το διάβασμα των κριτικών και πήγα και πέρασα καλά με γκόμενες που το ένστικτό μου θα τις απέρριπτε. Υπ΄ όψιν ότι είμαι καθαρόαιμος μπουρδελιάρης και δεν έχω πληρώσει ποτέ ct η cg, και ούτε καν σε μασατζίδικο έχω πάει ποτέ.
Σίγουρα το ένστικτο δεν το εγκαταλείπω, αδιαφορώντας αν θα φάω και καμιά φόλα.
Και κάθε κριτική που γράφω την γράφω ανταποδοτικά για να βοηθήσω κάποιον συναθλητή όπως και εγώ έχω βοηθηθεί από κάποιον άλλο.

Φίλε οι κριτικές δέν ωφελούν ούτε βλάπτουν.Αν εσύ πέρασες καλά ή όχι δέν σημαίνει ότι οι κριτικές δεν είναι στημένες.
Απλώς χρειάζεσαι βοήθεια για να επιλέξεις λόγω απειρίας.Μην μπερδεύεσαι.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
1 προσωπικα αποφασισα για διαφορους λογους να περιορισω πολυ τις επισκεψεις και το αθλημα γενικως.....δεν ειναι οικονομικοι οι λογοι αλλα αλλοι.....γενικα οτι γαμησαμε γαμησαμε ...... :grin: :grin:

2 επισης γενικα περιοριζω και την συμμετοχη στο σαιτ μετα την αποχωρηση τοσων εκλεκτων μελων και φιλων....δεν εμεινε και κανενας να μιλαμε....κραταω μονο το θρεντ με τις τσοντες που ειναι και δικο μου παιδι για συναισθηματικους λογους.....και καμια ενημερωση ποτε ποτε και καμια κριτικη αν προκυψει....

3 το μαχομενο ρεπορταζ ειδικα στην επαρχια ειναι δυσκολο....δεν μπορει να φτανεις να γινεσαι στοχοποιημενος επειδη γραφεις εδω και να δεχεσαι και απειλητικα πμ ή αναφορες ακομα και δημοσια για το τι γραφεις.......θα γραφουμε λοιπον μονο αμα κατεβουμε αθηνα ή ανεβουμε θεσσαλονικη μια στο τοσο....εκει που δεν μας ξερει κανεις και στα αρχιδια μας......

1 Καλα θα κανεις  το εχεις παραγαμησει πραγματι θελεις διαλειμα  :rockon: :rockon: :rockon:

2  :think: δε το επιασα

3 Ειναι  και κανεις και  μπαμ , εδω στην θεσσαλονικη και παραγνωριστηκαμε  με μερικες  :idiot:

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
1 Καλα θα κανεις  το εχεις παραγαμησει πραγματι θελεις διαλειμα  :rockon: :rockon: :rockon:

2  :think: δε το επιασα

3 Ειναι  και κανεις και  μπαμ , εδω στην θεσσαλονικη και παραγνωριστηκαμε  με μερικες  :idiot:
το 2 δεν το πιανεις γιατι εισαι νεος εδω.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Προσωπικα με θλιβει που μαθαινω οτι συμβαινουν τετοια πραγματα. :tickedoff:
Βρηκα ομως την ευκαιρια τωρα για να σου πω το ποσο ειχα χαρει για σενα οταν εγινες τιμημενος στο σαιτ. :rockon: :rockon:
Ευχομαι να συνεχισεις να εισαι το ιδιο δυναμικος οσο ησουν. :s&m_3: :zfuck: :fuck1: :rockon: :rockon:
θενξ για τα καλα λογια
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εχω παρει καμια 5αρια μεχρι τωρα...

προσωπικα βαριέμαι να γραφω...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom