Νέα

Μείωση του αριθμού των κριτικών. Τί συμβαίνει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GAMEOVER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γιατί έχουν μειωθεί οι κριτικές το τελευταίο χρονικό διάστημα ?

  • Τα μέλη τεμπελιάζουν.

    Ψήφοι: 16 17,8%
  • Φταίει η οικονομική κρίση, δεν φτάνουν τα λεφτά για τα μπουρδέλα.

    Ψήφοι: 54 60,0%
  • Άλλος λόγος

    Ψήφοι: 20 22,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    90

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Βλέποντας  την κεντρική σελίδα παρατήρησα κάτι ίσως όχι πολύ καλό.

Στην κεντρική σελίδα εμφανίζονται οι τελευταίες 45 κριτικές. Όταν μπαίνει μια καινούργια φεύγει η τελευταία κοκ. Εγώ γράφω κριτικές από τα μέσα του περασμένου Οκτώβρη και κάθε κριτική που έγραφα έμενε στη 45αδα για περίπου 24 ώρες που σήμαινε αυτό ότι γραφόταν 45 περίπου κριτικές την μέρα.
Η τελευταία μου κριτική που πόσταρα ήταν πριν 3 μέρες και μόλις τώρα έφυγε από την πρώτη 45αδα που σημαίνει ότι τώρα γράφονται περίπου 15 κριτικές τη μέρα.

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι γενικά η επισκεψιμότητα στο site σίγουρα δεν είναι πεσμένη κοιτώντας τα μέλη και τους επισκέπτες που είναι συνδεδεμένοι.

Έχουν τεμπελιάσει τα μέλη της κοινότητας τον τελευταίο καιρό η ή οικονομική κρίση έχει μειώσει τις επισκέψεις μας και κατά συνέπεια τις κριτικές?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αφου καθε κριτικη, ειτε καλη, ειτε κακη, την ακολουθει κραξιμο, περιμενες να αυξηθουν?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
ανχος,κριση και ανεργια=αγαμισια
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
εγω δεν παρατηρησα να μειωθηκαν...αν παλι μειωθηκαν μονο στα φραγκα μπορω να το αποδωσω...μας εχουν καταντησει οι πολιτικοι να σκεφτομαστε αν θα ξοδεψουμε κ που...μας σπρωχνουν στην μιζερια,μειωνοντας τα γουστα μας... :huh:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Της Θεσ/νικης οι κριτκες παντως τις μερες των εορτων ειχαν αυξηση
τωρα γενικα ισως μειωθηκαν και θα μειωθουν κι αλλο πιστευω , οσο ειχαμε φραγκα απο τα δωρα κλτ οκ , τωρα μετα τις εορτες θα πεσει η κηνηση

θα περιμενουμε τις εκπτωσεις  :2funny:


Αφου καθε κριτικη, ειτε καλη, ειτε κακη, την ακολουθει κραξιμο, περιμενες να αυξηθουν?

Και η πλακα ειναι οτι αυτοι που κραζουν δεν εχουν μπει σε ντελο καν  :2funny:


 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Βλέποντας  την κεντρική σελίδα παρατήρησα κάτι ίσως όχι πολύ καλό.

Στην κεντρική σελίδα εμφανίζονται οι τελευταίες 45 κριτικές. Όταν μπαίνει μια καινούργια φεύγει η τελευταία κοκ. Εγώ γράφω κριτικές από τα μέσα του περασμένου Οκτώβρη και κάθε κριτική που έγραφα έμενε στη 45αδα για περίπου 24 ώρες που σήμαινε αυτό ότι γραφόταν 45 περίπου κριτικές την μέρα.
Η τελευταία μου κριτική που πόσταρα ήταν πριν 3 μέρες και μόλις τώρα έφυγε από την πρώτη 45αδα που σημαίνει ότι τώρα γράφονται περίπου 15 κριτικές τη μέρα.

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι γενικά η επισκεψιμότητα στο site σίγουρα δεν είναι πεσμένη κοιτώντας τα μέλη και τους επισκέπτες που είναι συνδεδεμένοι.

Έχουν τεμπελιάσει τα μέλη της κοινότητας τον τελευταίο καιρό η ή οικονομική κρίση έχει μειώσει τις επισκέψεις μας και κατά συνέπεια τις κριτικές?
προσωπικα αποφασισα για διαφορους λογους να περιορισω πολυ τις επισκεψεις και το αθλημα γενικως.....δεν ειναι οικονομικοι οι λογοι αλλα αλλοι.....γενικα οτι γαμησαμε γαμησαμε ...... :grin: :grin:

επισης γενικα περιοριζω και την συμμετοχη στο σαιτ μετα την αποχωρηση τοσων εκλεκτων μελων και φιλων....δεν εμεινε και κανενας να μιλαμε....κραταω μονο το θρεντ με τις τσοντες που ειναι και δικο μου παιδι για συναισθηματικους λογους.....και καμια ενημερωση ποτε ποτε και καμια κριτικη αν προκυψει....

το μαχομενο ρεπορταζ ειδικα στην επαρχια ειναι δυσκολο....δεν μπορει να φτανεις να γινεσαι στοχοποιημενος επειδη γραφεις εδω και να δεχεσαι και απειλητικα πμ ή αναφορες ακομα και δημοσια για το τι γραφεις.......θα γραφουμε λοιπον μονο αμα κατεβουμε αθηνα ή ανεβουμε θεσσαλονικη μια στο τοσο....εκει που δεν μας ξερει κανεις και στα αρχιδια μας......
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
προσωπικα αποφασισα για διαφορους λογους να περιορισω πολυ τις επισκεψεις και το αθλημα γενικως.....δεν ειναι οικονομικοι οι λογοι αλλα αλλοι.....γενικα οτι γαμησαμε γαμησαμε ...... :grin: :grin:

επισης γενικα περιοριζω και την συμμετοχη στο σαιτ μετα την αποχωρηση τοσων εκλεκτων μελων και φιλων....δεν εμεινε και κανενας να μιλαμε....κραταω μονο το θρεντ με τις τσοντες που ειναι και δικο μου παιδι για συναισθηματικους λογους.....και καμια ενημερωση ποτε ποτε και καμια κριτικη αν προκυψει....

το μαχομενο ρεπορταζ ειδικα στην επαρχια ειναι δυσκολο....δεν μπορει να φτανεις να γινεσαι στοχοποιημενος επειδη γραφεις εδω και να δεχεσαι και απειλητικα πμ ή αναφορες ακομα και δημοσια για το τι γραφεις.......θα γραφουμε λοιπον μονο αμα κατεβουμε αθηνα ή ανεβουμε θεσσαλονικη μια στο τοσο....εκει που δεν μας ξερει κανεις και στα αρχιδια μας......
σου εστειλα πμ....αναφορικα σε αυτο που λες κ γω περιοριστηκα αλλα λογω οικονομικων...
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Της Θεσ/νικης οι κριτκες παντως τις μερες των εορτων ειχαν αυξηση
τωρα γενικα ισως μειωθηκαν και θα μειωθουν κι αλλο πιστευω , οσο ειχαμε φραγκα απο τα δωρα κλτ οκ , τωρα μετα τις εορτες θα πεσει η κηνηση

θα περιμενουμε τις εκπτωσεις  :2funny:


Και η πλακα ειναι οτι αυτοι που κραζουν δεν εχουν μπει σε ντελο καν  :2funny:


Άν βάλουμε και τη δικιά μας ( της Θεσσαλονίκης )αύξηση των κριτικών τότε πρέπει να είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα.


Εκπτώσεις στα μπουρδέλα  :rockon: :rockon: να ωραίο θρεντ
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
το μαχομενο ρεπορταζ ειδικα στην επαρχια ειναι δυσκολο....δεν μπορει να φτανεις να γινεσαι στοχοποιημενος επειδη γραφεις εδω και να δεχεσαι και απειλητικα πμ ή αναφορες ακομα και δημοσια για το τι γραφεις.......θα γραφουμε λοιπον μονο αμα κατεβουμε αθηνα ή ανεβουμε θεσσαλονικη μια στο τοσο....εκει που δεν μας ξερει κανεις και στα αρχιδια μας......

Είναι πολλά τα λεφτά.....

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εκπώσεις στα μπουρδέλα  :rockon: :rockon: να ωραίο θρεντ

ναι εκπτωσεις αλλα θα γαμας την ανοιξη γκομενα με μποτες και γουνα ας πουμε ...
η καμια Αγιοβασιλιτσα
ντεμοντε γαμισι

:2funny: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ο gl έχει δίκιο αυτή είναι η αλήθεια
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
προσωπικα αποφασισα για διαφορους λογους να περιορισω πολυ τις επισκεψεις και το αθλημα γενικως.....δεν ειναι οικονομικοι οι λογοι αλλα αλλοι.....γενικα οτι γαμησαμε γαμησαμε ...... :grin: :grin:

επισης γενικα περιοριζω και την συμμετοχη στο σαιτ μετα την αποχωρηση τοσων εκλεκτων μελων και φιλων....δεν εμεινε και κανενας να μιλαμε....κραταω μονο το θρεντ με τις τσοντες που ειναι και δικο μου παιδι για συναισθηματικους λογους.....και καμια ενημερωση ποτε ποτε και καμια κριτικη αν προκυψει....

το μαχομενο ρεπορταζ ειδικα στην επαρχια ειναι δυσκολο....δεν μπορει να φτανεις να γινεσαι στοχοποιημενος επειδη γραφεις εδω και να δεχεσαι και απειλητικα πμ ή αναφορες ακομα και δημοσια για το τι γραφεις.......θα γραφουμε λοιπον μονο αμα κατεβουμε αθηνα ή ανεβουμε θεσσαλονικη μια στο τοσο....εκει που δεν μας ξερει κανεις και στα αρχιδια μας......
ελα ρε φιλε παιχτικε τετοιο σκηνικο με σενα εσυ εισαι απο τα καλυτερα παιδια στο σαιτ.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Τι έγινε ρε μάγκες ανακαλύψατε ξαφνικά την χαμένη Ατλαντίδα ;
 

Επισκέπτης
Βλέποντας  την κεντρική σελίδα παρατήρησα κάτι ίσως όχι πολύ καλό.

Στην κεντρική σελίδα εμφανίζονται οι τελευταίες 45 κριτικές. Όταν μπαίνει μια καινούργια φεύγει η τελευταία κοκ. Εγώ γράφω κριτικές από τα μέσα του περασμένου Οκτώβρη και κάθε κριτική που έγραφα έμενε στη 45αδα για περίπου 24 ώρες που σήμαινε αυτό ότι γραφόταν 45 περίπου κριτικές την μέρα.
Η τελευταία μου κριτική που πόσταρα ήταν πριν 3 μέρες και μόλις τώρα έφυγε από την πρώτη 45αδα που σημαίνει ότι τώρα γράφονται περίπου 15 κριτικές τη μέρα.

Επίσης έχω παρατηρήσει ότι γενικά η επισκεψιμότητα στο site σίγουρα δεν είναι πεσμένη κοιτώντας τα μέλη και τους επισκέπτες που είναι συνδεδεμένοι.

Έχουν τεμπελιάσει τα μέλη της κοινότητας τον τελευταίο καιρό η ή οικονομική κρίση έχει μειώσει τις επισκέψεις μας και κατά συνέπεια τις κριτικές?

Oι "κριτικές" στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι στημένες και  γράφονται ως βασικό εργαλείο προώθησης προιόντος.Ο μπουρδελλιάρης δεν δίνει την παραμικρή σημασία στίς κριτικές παρα μόνο στό εκπαιδευμένο ένστικτό του.Οι κριτικές απευθύνονται σε αυτούς πού θέλουν για μία φορά να πάρουν ct ή cg γιά λόγους περιέργειας.Αυτή η κατηγορία πελατών έχει μειωθεί δραματικά λόγω οικονομικής κρίσης.Συνεπώς οι διθύραμβοι εκτός από βαρετά καί χαζά κείμενα κατήντησαν αναποτελεσματικοί.Φράσεις τύπου "τούμπανο η μικρή", "μού τον ρούφηξε μέχρι τό
συκώτι","έπαθα σκλήρυνση κατά πλάκας για πάρτη της","τρέξτε να προλάβετε" κτλ. φέρνουν αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό πού προσδοκά ο συντάκτης.
Αυτό πού είναι αξιοπαρατήρητο, είναι ότι όλοι αυτοί πού από συμφέρον γράφουν κριτικές για
τα κορίτσια, διαχέονται με νέα ψευδώνυμα μέσα στά φόρουμ, ακολουθώντας μιά ηπιότερη γραμμή καί ένα σοβαρότερο στύλ προώθησης ελπίζοντας να έχουν απήχηση.
Τούς γράφουμε όλους στα παπάρια μας και συνεχίζουμε να γαμάμε τα καλύτερα μουνιά στίς ελάχιστες τιμές.  ;)
 
OP
OP
GAMEOVER

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Oι "κριτικές" στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι στημένες και  γράφονται ως βασικό εργαλείο προώθησης προιόντος.Ο μπουρδελλιάρης δεν δίνει την παραμικρή σημασία στίς κριτικές παρα μόνο στό εκπαιδευμένο ένστικτό του.Οι κριτικές απευθύνονται σε αυτούς πού θέλουν για μία φορά να πάρουν ct ή cg γιά λόγους περιέργειας.Αυτή η κατηγορία πελατών έχει μειωθεί δραματικά λόγω οικονομικής κρίσης.Συνεπώς οι διθύραμβοι εκτός από βαρετά καί χαζά κείμενα κατήντησαν αναποτελεσματικοί.Φράσεις τύπου "τούμπανο η μικρή", "μού τον ρούφηξε μέχρι τό
συκώτι","έπαθα σκλήρυνση κατά πλάκας για πάρτη της","τρέξτε να προλάβετε" κτλ. φέρνουν αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό πού προσδοκά ο συντάκτης.
Αυτό πού είναι αξιοπαρατήρητο, είναι ότι όλοι αυτοί πού από συμφέρον γράφουν κριτικές για
τα κορίτσια, διαχέονται με νέα ψευδώνυμα μέσα στά φόρουμ, ακολουθώντας μιά ηπιότερη γραμμή καί ένα σοβαρότερο στύλ προώθησης ελπίζοντας να έχουν απήχηση.
Τούς γράφουμε όλους στα παπάρια μας και συνεχίζουμε να γαμάμε τα καλύτερα μουνιά στίς ελάχιστες τιμές.  ;)

Δεν γνωρίζω αν οι "κριτικές" στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι στημένες, αλλά αυτό που ξέρω καλά από τον εαυτό μου είναι ότι από τότε που έγινα ενεργό μέλος του site εδώ και περίπου 3 μήνες, έχω ωφεληθεί από το διάβασμα των κριτικών και πήγα και πέρασα καλά με γκόμενες που το ένστικτό μου θα τις απέρριπτε. Υπ΄ όψιν ότι είμαι καθαρόαιμος μπουρδελιάρης και δεν έχω πληρώσει ποτέ ct η cg, και ούτε καν σε μασατζίδικο έχω πάει ποτέ.
Σίγουρα το ένστικτο δεν το εγκαταλείπω, αδιαφορώντας αν θα φάω και καμιά φόλα.
Και κάθε κριτική που γράφω την γράφω ανταποδοτικά για να βοηθήσω κάποιον συναθλητή όπως και εγώ έχω βοηθηθεί από κάποιον άλλο.

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Συμφωνω με Gameover  :rockon: :rockon: :rockon:

Δεν ειναι πανακεια αλλα ενα πολυ χρησιμο εργαλειο  :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Δεν γνωρίζω αν οι "κριτικές" στην μεγάλη τους πλειοψηφία είναι στημένες, αλλά αυτό που ξέρω καλά από τον εαυτό μου είναι ότι από τότε που έγινα ενεργό μέλος του site εδώ και περίπου 3 μήνες, έχω ωφεληθεί από το διάβασμα των κριτικών και πήγα και πέρασα καλά με γκόμενες που το ένστικτό μου θα τις απέρριπτε. Υπ΄ όψιν ότι είμαι καθαρόαιμος μπουρδελιάρης και δεν έχω πληρώσει ποτέ ct η cg, και ούτε καν σε μασατζίδικο έχω πάει ποτέ.
Σίγουρα το ένστικτο δεν το εγκαταλείπω, αδιαφορώντας αν θα φάω και καμιά φόλα γιατί
Και κάθε κριτική που γράφω την γράφω ανταποδοτικά για να βοηθήσω κάποιον συναθλητή όπως και εγώ έχω βοηθηθεί από κάποιον άλλο.
:thumbsup:συμφωνω...αλλωστε αυτο ειναι κ το νόημα του σαΐτ.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom