Νέα

Μεγάλο πρόβλημα με κουμπάρα και γυναίκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Termin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
[quote author=Termin link= ]Eίναι δύο προβλήματα μαζί σε ένα, φίλοι μου.
Εδώ και κανά 7 χρόνια που και που κάθε 2-3 μήνες έκανα ξεπέτες με την κουμπάρα μου.

Πρώτο πρόβλημα.
Η κουμπάρα μου τρελάθηκε εδώ και ένα χρόνο κάνει τρελά πράγματα όλα άρχισαν από όταν χώρισε, σαν να τις έστιψε η βίδα, σιγά σιγά με απειλεί ότι θα με καρφώσει στην γυναίκα μου, ότι θα τα πει όλα και αρχίζω να την βλέπω σαν την γυναίκα μου αρχίζω να την σιχαίνομαι σαν ελλεηνίδα σπαζαρχίδω.

Το δεύτερο πρόβλημα είναι η γυναίκα μου που την σιχαίνομαι ακόμα πιο πολύ. Κάθε μέρα από το πρωί προσπαθεί να γίνει όλο και πιο σιχαμερή.

Oι μόνες ευτυχισμένες στιγμές της ζωής μου είναι κάτι μέρες που πάει στην μάνα της, αισθάνομαι μια ψυχική γαλήνη μια ηρεμία γίνομαι άλλος άνθρωπος. Αλλά τι το θες; Μια μέρα ευτυχίας και 6 μέρες δυστυχίας δεν ισοφαρίζουν την σιχαμάρα την αηδία και την απέχθεια που μου δημιουργεί.

Είπα τον πόνο μου ξέρω υπάρχουν και χειρότερα, αλλά και αυτό δεν είναι λίγο. [/quote]

τυπε οταν λες οτι η γυναικα σου γινεται σιχαμερη απο το πρωι τι εννοεις? χεζει και αφηνει ανοικτη την πορτα του μπανιου? η΄σου κανει πολεμο νευρων χτυπαει ντουλαπια, ανοιγοκλεινει πορτες κλπ για να σου χαλασει τον υπνο? :confused:
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Eμφανίζεται μπροστά μου! Δεν μπορείς να φανταστείς την σιχαμάρα.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.476
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
όπα, κυριακάτικο
δώσε λεπτομέρειες,
πως είναι η κουμπάρα;
μήπως εσύ φταις που χώρισε;
μήπως πρέπει να χωρίσεις;
γιατί είναι σιχαμερή;
ας πούμε γεμίζει σερβιέτες και τρίχες και υδρατμούς το μπάνιο;
είναι και χοντρή και κρέμεται η κοιλιά της, ιδίως στο κάου γκερλ σε χτυπάει σαν τρίτο βυζί χαμηλό;
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
τυπε νηματοθετη μηπως να βαλεις τον κουμπαρο να σου γαμησει την γυναικα μιας και εσυ δεν την γουσταρεις πια? καντους τσακωτους και μετα ζητα διαζυγιο επειδη σε κερατωσε. :confused:
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Είναι σιχαμερή γιατί μιλάει και συμπεριφέρεται σιχαμερά. Καλή κουβέντα για κανέναν. Ότι σιχαίνομαι σε συμπεριφορά το έχει.
 
OP
OP
Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Ρε εγώ σας λέω τον πόνο μου και εσείς γελάτε.
Υπάρχει κανείς άλλος να σιχαίνεται πραγματικά την γυναίκα του, και γενικά μετά από λιγο καιρό τις γυναίκες;
Εννοώ ότι μόλις αντιλαμβάνομαι πως σκέφτονται πως δρουν πως κάνουν συνωμοσίες πως θάβουν πόσο ύπουλες είναι παθαίνω σιχαμάρα.

 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
1
Like
3.102
Πόντοι
456
Κανονισε σπιτι σου οταν θα ειναι και οι δυο με 2 δυνατα CG και ξεκινα παρτουζα να παιρνουν ματι.
Ολα τα αλλα θα διευθετηθουν απο μονα τους. :sunglasses:
Αντεχεις ;
Εχεις αντερα να το κανεις αυτο ;
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.476
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
μήπως να πας διακοπές μόνος σου;
ή με φίλους;
 

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
1
Like
3.102
Πόντοι
456
όπα, κυριακάτικο
δώσε λεπτομέρειες,
πως είναι η κουμπάρα;
μήπως εσύ φταις που χώρισε;
μήπως πρέπει να χωρίσεις;
γιατί είναι σιχαμερή;
ας πούμε γεμίζει σερβιέτες και τρίχες και υδρατμούς το μπάνιο;
είναι και χοντρή και κρέμεται η κοιλιά της, ιδίως στο κάου γκερλ σε χτυπάει σαν τρίτο βυζί χαμηλό;
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556
Ρε εγώ σας λέω τον πόνο μου και εσείς γελάτε.
Υπάρχει κανείς άλλος να σιχαίνεται πραγματικά την γυναίκα του, και γενικά μετά από λιγο καιρό τις γυναίκες;
Εννοώ ότι μόλις αντιλαμβάνομαι πως σκέφτονται πως δρουν πως κάνουν συνωμοσίες πως θάβουν πόσο ύπουλες είναι παθαίνω σιχαμάρα.

τυπε θελει προσοχη και μετρο το σκεπτικο σου. αρχικα σιχαινεσαι την γυναικα σου οκ δεκτο. αλλα μετα τυπε σιχαινεσαι και ολες τις γυναικες? συμπαθα με το επομενο βημα ειναι να ψαχνεις θαλπωρή στους αντρες φιλους σου. και το επομενο βημα ειναι να σε μεροκαματιασει και ο κουμπαρος. :confused:
 

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216

Συνημμένα

  • B8D2DD4B-87DD-44F7-8CA3-98B6F9883D9E.jpeg
    B8D2DD4B-87DD-44F7-8CA3-98B6F9883D9E.jpeg
    21,1 KB · Εμφανίσεις: 47

Tigerhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
2.255
Like
1.328
Πόντοι
216
Retro η ζανετ εχει αρχισει και σε εσενα το γλυψιμο , μη μασας ξεκωλιαζε τη τη βρωμιαρα
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
Τύπε μου, μοιράσου εδώ μαζί μας το instagram της κουμπάρας. Σε μία εβδομάδα θα έχει φάει τόση πούτσα (από τους σκληρούς γαμιάδες του μπου) και τόσο ξενέρωμα (από τους μαλάκες του μπου) που θα πάψει να σε ενοχλεί.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Τα θεματα για εμενα ειναι 2:

1. Εχεις παιδι ( οποτε δεν θες να διαλυσεις την οικογενεια σου);
2. Ειναι ωραιο μουνι η κουμπαρα (ή τελος παντων καλυτερο απο την γυναικα σου);

1.1) Αν εχεις παιδι και δεν θες να διαλυσεις τοτε κανεις υπομονη, αλλα αν η οικογενειακη κατασταση ειναι χαλια το παιδι θα βγει προβληματικο, οποτε χωρισε

1.2) δεν εχεις παιδι; Τοτε χωρισε:

1.2.1) δεν θες να το μαθει η γυναικα σου το κερατο; Πες της δεν την παλευω μαζι σου καριολα χωριουμε

1.2.2) δεν σε νοιαζει να το μαθει; Εδω ερχεται το 2:

Α. Αν ειναι καλο μουνι η κουμπαρα συνεχισε να την γαμας και ασε την να το πει και ας την γυναικα σου να σε χωρισει

Β. Δεν ειναι καλο μουνι; Σταματα να την γαμας, ασε να το πει στην γυναικα σου και αστες και τις 2. Δεν εχεις παιδι αρα δεν εχεις δοατροφη αρα δωσε ολα τα λεφτα που δεν θα δινεις στην γυναικα σου σε πουτανες και μην ξαναπαντρευτεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: foxio

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom