Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.577 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,6%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.744

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.497
Κριτικές
6
Like
30.589
Πόντοι
6.186
Ρε τυπε την πείραξες την φωτο μ αυτο το απ για να φανούν οι βυζοι της;Γιατι κατι ελιές Καλαμών εβαλε το απ :confused:
Καλά, μάλιστα! Εσύ με το PhD στο Σύμπαν και το Βραβείο Νόμπελ στην "Πάντα Σωστολογία" πρέπει να είσαι ανίκητος στο Trivial Pursuit!
Εάν δίνεις μαθήματα, χρειάζεται να κλείσω εγγραφή ή μπορώ απλά να σε απορροφήσω από εδώ;
 

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.497
Κριτικές
6
Like
30.589
Πόντοι
6.186
Ας αφήσουμε τους Ηλίθιους να μας οδηγήσουν σε μια εποχή αφέλειας και τους Κομπλεξικούς να σκεφτούν ποια θα είναι η επόμενη μεγάλη τους ανησυχία!
Σε περίπτωση που αναφέρεται κάποιος σε κάποιον ή σε κάτι, υπάρχει στα εργαλεία της ιστοσελίδας το "Απάντηση"...
 

oikogeneiarxis

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2023
Μηνύματα
61
Like
251
Πόντοι
20
giphy.gif
 

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.497
Κριτικές
6
Like
30.589
Πόντοι
6.186
Η εμμονή "κάποιων" με το να παίρνουν ρόλο περιορισμένων μυαλών είναι θαυμάσια. Κάθε τους σχόλιο αποτελεί ένα αριστούργημα ανοησίας. :knuppel:
 

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.497
Κριτικές
6
Like
30.589
Πόντοι
6.186
Τα "αμένσιοτα" είναι η τροφή για την δειλία.
Λυπάμαι που δεν μπορείς να βρεις το θάρρος να μιλήσεις απευθείας μαζί μου. Ίσως μια μέρα τα νευράκια σου να βρουν το GPS τους και να ανακαλύψουν τη σωστή διεύθυνση!
Προς το παρόν, στην "οικογένεια" και φρόνιμα... (Άσε που μου μυρίζεται "διπλό" account):birdman:
 

michello

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Απρ 2014
Μηνύματα
440
Like
6.761
Πόντοι
1.041
Η 60άρα έχει καυλώσει όλη την παραλία με το διακριτικό και συνεχές φλερτάρισμά της σε όλους. Το απόλυτο αφροδισιακό παλαίμαχο...
*** Η φωτογραφία την αδικεί.
ΑΠΙΘΑΝΗ
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: peloma

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.497
Κριτικές
6
Like
30.589
Πόντοι
6.186
Και ένα ποτ-πουρί :sunglasses:
Ο κύριος λόγος βέβαια είναι γιατί πρέπει να πω ότι "κάποιοι" έχουν κάνει εξαιρετική προσπάθεια να ανεβάσουν τον πήχη της ανοησίας και να επιτύχουν αποκαλυπτικά επίπεδα εξειδικευμένων γνώσεων, ξεπερνώντας τα όρια της ανθρώπινης βλακείας.
Ακόμη πάντως δεν έχω βαρεθεί να αναρωτιέμαι πώς γίνεται - "οικογενειάρχες" άνθρωποι - να επιβιώνουν με τόση ανυποληψία!:knuppel:
 

Συνημμένα

  • 9834.png
    9834.png
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 193

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.173
Like
15.829
Πόντοι
2.256
εδώ βλέπουμε
πυρφόρο
ελληναρά καληνυχτάκια να μουνοδουλιάζει για να βάλει λάδι μαυρίσματος τελευταίας διαλογής σε μία ξεκολιάρα που την έχουν μεγαλώσει στα
πούπουλα
Πού ξέρουμε ότι δεν της γυρίζει την κωλοτρυπίδα τα μέσα έξω μετά στο δωμάτιο;;;;
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
5
Like
5.413
Πόντοι
1.336
Η 60άρα έχει καυλώσει όλη την παραλία με το διακριτικό και συνεχές φλερτάρισμά της σε όλους. Το απόλυτο αφροδισιακό παλαίμαχο...
*** Η φωτογραφία την αδικεί...
Μπορεί να είμαι των μικρών γενικά, άλλα τέτοια γυναίκα την εσκιζα!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: peloma

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.497
Κριτικές
6
Like
30.589
Πόντοι
6.186

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.173
Like
15.829
Πόντοι
2.256
Ρε φίλε, σε καλό σου... Έχω πέσει κάτω απ' τα γέλια! Πόσο δίκιο...
Κι εγώ στις διακοπές μου αδερφέ, είδα κάτι ωραίες μούνες (δεν έβγαλα φώτο, δεν είμαι σε φάση για ρίσκο), και ειδικά σε μερικές περιπτώσεις, κάτι απίστευτες κωλάρες, που τις έσερναν κάτι μπούληδες-μπουχέσες!!! Μία μάλιστα που μου έκανε πολλή εντύπωση, ωραία γυναίκα, του είχε κάνει και τρία παιδιά του χέστη!!!!
Μετά όμως σκέφτομαι λογικά και λέω ότι "όλα τα έχει πει ο ποιητής, ΌΛΑ!!!!
Με το χρήμα, με το χρήμα είσαι μέγας Δον Ζουάν,είσαι φίρμα στην αγάπη, δηλαδή number one
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
Τα "αμένσιοτα" είναι η τροφή για την δειλία.
Λυπάμαι που δεν μπορείς να βρεις το θάρρος να μιλήσεις απευθείας μαζί μου. Ίσως μια μέρα τα νευράκια σου να βρουν το GPS τους και να ανακαλύψουν τη σωστή διεύθυνση!
Προς το παρόν, στην "οικογένεια" και φρόνιμα... (Άσε που μου μυρίζεται "διπλό" account):birdman:
Πελομα
Καταντας κουραστικός.

Ποιός σούπε ότι θέλει να μιλήσει μαζί σου ?
Πολλή αξία δίνεις στον εαυτό σου και καλά κάνεις αλλά μην με (μας) πρήζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom