Νέα

Μάτι στις Ελληνικές Παραλίες

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

Σημεία που κεντρίζουν στο οφθαλμόλουτρο

  • Κωλαράκι

    Ψήφοι: 1.577 57,5%
  • Βυζάκια

    Ψήφοι: 564 20,6%
  • Σεξ απίλ (κοινώς ξεκωλέ στυλ)

    Ψήφοι: 470 17,1%
  • Πρόσωπο

    Ψήφοι: 50 1,8%
  • Ομορφιά

    Ψήφοι: 83 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.744
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
445
Like
559
Πόντοι
81
Πριν 3 μερες....Παρασκευγιατικη..
Φιλη φιλης μου (ειχαν πεσει 3-4 πηδηματα)...
Πολύ καβαλημενο καλαμι η φιλη της...γαμιεται φουλ , ανοιγει ποδια σε πολλους, ΑΛΛΑ το παιζει πολυ ιστορια ...πολυ ομως ιστορια....του στυλ οταν την πλησιαζει αντρας του μιλαει με υφος οτι παρε τα αρχηδια σου και φυγε...και οταν φευγει πεταει και σχολια του στυλ οσο και να μαλακιζεται το μουνι μου δεν το γαμαει..

αλλά γαμιεται..με ατομα που δεν εμφανιζει..
 

Συνημμένα

  • χχχχχχ.jpg
    χχχχχχ.jpg
    60,8 KB · Εμφανίσεις: 179

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
γαμιεται φουλ , ανοιγει ποδια σε πολλους, ΑΛΛΑ το παιζει πολυ ιστορια ...πολυ ομως ιστορια....του στυλ οταν την πλησιαζει αντρας του μιλαει με υφος οτι παρε τα αρχηδια σου και φυγε...και οταν φευγει πεταει και σχολια του στυλ οσο και να μαλακιζεται το μουνι μου δεν το γαμαει..

αλλά γαμιεται..με ατομα που δεν εμφανιζει..
Αυτές είναι οι καλύτερες τύπε. Εγγυημένο, ασφαλές κέρατο... η χαρά όλων όσων πηδάνε δεσμευμένες.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Πριν 3 μερες....Παρασκευγιατικη..
Φιλη φιλης μου (ειχαν πεσει 3-4 πηδηματα)...
Πολύ καβαλημενο καλαμι η φιλη της...γαμιεται φουλ , ανοιγει ποδια σε πολλους, ΑΛΛΑ το παιζει πολυ ιστορια ...πολυ ομως ιστορια....του στυλ οταν την πλησιαζει αντρας του μιλαει με υφος οτι παρε τα αρχηδια σου και φυγε...και οταν φευγει πεταει και σχολια του στυλ οσο και να μαλακιζεται το μουνι μου δεν το γαμαει..

αλλά γαμιεται..με ατομα που δεν εμφανιζει..
Με ιντριγκάρει κάτι τέτοιο...
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
445
Like
559
Πόντοι
81
Αυτές είναι οι καλύτερες τύπε. Εγγυημένο, ασφαλές κέρατο... η χαρά όλων όσων πηδάνε δεσμευμένες.
δεν ειναι δεσμευμενη....
απλα γαμιεται φουλ, μου το εχει πει η φιλη μου,
Αλλά εχω δει με τα ματια μου (και η φιλη μου) το πως απαξιωτικα μιλαει στους αντρες που την πλησιαζουν..τα παιρνει στο κρανιο που την πλησιαζουν να την γαμησουν

Και η φιλη μου την λεει ψωναρα φορα παρτιδα....και εκεινη απαντα ¨στο μουνι μου" χαχαχαχαχ
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
445
Like
559
Πόντοι
81
Με ιντριγκάρει κάτι τέτοιο...
με βρισκεις σύμφωνο, ειναι ωραιος πατος και για πολυ χωσιμο....ΑΛΛΑ ειναι απαξιωτικη αισχρα οταν την πλησιαζεις.....ειναι ο ορισμος του ευνουχισμου..

το μονο σιγουρο ειναι οτι ΑΝ καταφερεις να την πηδηξεις, γαμιεται σαν σκυλι.......ετσι λεει η φιλη της τουλαχιστον...και ετσι δειχνει να πω την αληθεια...
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
NOKIA 7230..Ηταν θαυματουργό.Και ..αόρατο!!!
:zfuck:


:wanker: :wanker: :wanker:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Συνέχεια από το αρχείο...διακοπές το 2020 με την τότε κοπέλα μου...19 μαίων με τα καλοκαίρια μέσα τότε!
IMG_20220531_142743.jpg
+1 οποίος έκανε ζουμ μέσα στην θάλασσα για να δει την κωλαρα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom