Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 919K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Με την Άννα έχουμε πολύ καλές φιλικές σχέσεις και έχει έρθει δύο φορές και έχει πιει καφέ στο μαγαζί μας . Φυσικά είμαστε φίλοι αλλά συνεργασία δεν μπορούμε να έχουμε με τη συγκεκριμένη κοπέλα. Αλλα μπορώ να πάω ότι είναι ένα πάρα καλό παιδί με παρα πολύ φιλότιμο. Επισης έχουμε πολύ καιρό να τη δούμε τη αννα και δεν ξέρουμε αν τώρα είναι στην Αθήνα . στη τελευταία μας συνάντηση είχε πει ότι θέλει να πάει Ντουμπάι αλλα δε ξέρουμε αν έχει πάει.
ότι καλύτερο πέρασε ποτέ από το μαγαζί σας... με διαφορά...
και τις έχω πάρει σχεδόν όλες, πάρα πολλές έχουν τα χαρίσματά τους, πχ με την Νάνσυ γνωριζόμαστε χρόνια, η Αντελίνα τι να λέμε τώρα για την κορμάρα... ο κατάλογος είναι μεγάλος...
αλλά η Άννα ήταν απ' αλλού... one of a kind...
 

Zaros

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2022
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
151
Πόντοι
0
ε? Ζάρος που είσαι? και που είναι οι άλλες κριτικές σου? επίσης μόνο με ένα μαγαζί ασχολείσαι? την Άννα που την ανεβοκατεβάζεις την είχες πάρει? Θα μας πεις πραγματικά αυτό που θέλεις να καταλάβουμε?
Εδώ είμαι αφού θέλεις να σου πω τη εγινε θα σου πω . Οταν τη είχα στο πάγκο το ακούμπησα το κεφάλι πάνω τη τρύπα και σχεδόν το έβαλα λίγο. Δε μου είπε όχι και να τραβήξει έξω. Εγώ φυσικά και έβγαλα και το μετάνιωσα έστω και λίγο που το έβαλα . Αυτο είπα και στο τεν τεν και μου είπε ο άνθρωπος οτι κακος και το έβαλα εστω και λιγο . Με τη αννα έχω περάσει μέχρι τώρα περίπου 3 φορές αλλά ποτέ δε μου έκανε ακάποτο και ούτε φυσικά προσπάθησα μπορεί γιατί μπορεί να μη γούσταρε γιατί έχω και λίγα κιλά παραπάνω μέχρι αρκετά. Εγω δε είπα ότι η αννα κάνει ακάποτα., αλλά βάσει αυτά που διαβάζω και η ποιο πολύ το λένε άρα έκανε ακάποτα. Αν έχω πάει σε άλλα ναι και στο 42 αλλά όταν μια φορά ήθελα να περάσω με τη Μαρίνα και να κλείσω ραντεβού μου μίλησε άσχημα η υπεύθυνη και απο τοτε δε ξανά πήγα αν και ήθελα πολύ. εγώ ξέρω τη νανσυ από το 4 και το πρώτο μαγαζί που τη γνώρισα ήταν στο Μαρούσι στη Θησέως
Της ποιο πολλές φορές έχω πάει στο μπακνανα με τη Έλενα. Στο Φρ 2 πάω και μου αρέσει γιατί μου φέρονται ανθρώπινα και συνήθως πάω όταν δουλεύει η τζορτζιανα και όταν δε περνάω καλά μπορώ κάπου να τα πω . Ελπίζω να σε κάλυψα αν και αμφιβάλλω εσύ γιατί δε γράφεις κριτική να μας πει και εμάς αν ειναι καλές. Εχεις γράψει κριτική για τη αννα να μας πεις αν είναι τόση καλή να το μαθαίναμε κσι εμείς ;
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Εδώ είμαι αφού θέλεις να σου πω τη εγινε θα σου πω . Οταν τη είχα στο πάγκο το ακούμπησα το κεφάλι πάνω τη τρύπα και σχεδόν το έβαλα λίγο. Δε μου είπε όχι και να τραβήξει έξω. Εγώ φυσικά και έβγαλα και το μετάνιωσα έστω και λίγο που το έβαλα . Αυτο είπα και στο τεν τεν και μου είπε ο άνθρωπος οτι κακος και το έβαλα εστω και λιγο . Με τη αννα έχω περάσει μέχρι τώρα περίπου 3 φορές αλλά ποτέ δε μου έκανε ακάποτο και ούτε φυσικά προσπάθησα μπορεί γιατί μπορεί να μη γούσταρε γιατί έχω και λίγα κιλά παραπάνω μέχρι αρκετά. Εγω δε είπα ότι η αννα κάνει ακάποτα., αλλά βάσει αυτά που διαβάζω και η ποιο πολύ το λένε άρα έκανε ακάποτα. Αν έχω πάει σε άλλα ναι και στο 42 αλλά όταν μια φορά ήθελα να περάσω με τη Μαρίνα και να κλείσω ραντεβού μου μίλησε άσχημα η υπεύθυνη και απο τοτε δε ξανά πήγα αν και ήθελα πολύ. εγώ ξέρω τη νανσυ από το 4 και το πρώτο μαγαζί που τη γνώρισα ήταν στο Μαρούσι στη Θησέως
Της ποιο πολλές φορές έχω πάει στο μπακνανα με τη Έλενα. Στο Φρ 2 πάω και μου αρέσει γιατί μου φέρονται ανθρώπινα και συνήθως πάω όταν δουλεύει η τζορτζιανα και όταν δε περνάω καλά μπορώ κάπου να τα πω . Ελπίζω να σε κάλυψα αν και αμφιβάλλω εσύ γιατί δε γράφεις κριτική να μας πει και εμάς αν ειναι καλές. Εχεις γράψει κριτική για τη αννα να μας πεις αν είναι τόση καλή να το μαθαίναμε κσι εμείς ;
Δηλαδή επειδή εσύ της τον ψιλοακούμπησες από δικιά σου καύλα πρέπει να την βγάλεις φόρα παρτίδα πως γαμιέται σαν την Άννα που ούτε κι αυτήν την έχεις πάρει ποτέ βέβαια για να ξέρεις από πρώτο χέρι… Είσαι γκάου αγόρι μου; Τι να πούμε ρε φίλε… Το μετάνιωσες λες αλλά μάλλον δεν μετάνιωσες καθόλου πούσαι λίγο μαλάκας…
Αυτά από μένα…
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
πάντως σε ότι αφορά την Κάτα(περι ου ο λόγος) είναι πολύ μπαμπάτσικη και αδιάφορη εμφανισιακά....πολλά παραπανίσια κιλά...και γενικά κοντόχοντρη περιφέρεια με μπόλικη κυτταρίτιδα.....οπότε πολύς ντόρος για το τίποτα...ωραία φατσούλα όμως.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
πάντως σε ότι αφορά την Κάτα(περι ου ο λόγος) είναι πολύ μπαμπάτσικη και αδιάφορη εμφανισιακά....πολλά παραπανίσια κιλά...και γενικά κοντόχοντρη περιφέρεια με μπόλικη κυτταρίτιδα.....οπότε πολύς ντόρος για το τίποτα...ωραία φατσούλα όμως.
Το μαγαζί αυτό φιλε bix ειναι φόλα...Αντριάνα πρέπει να φύγει αμεσα απο κει και ν παει στην πατρίδα της εκτός αν θέλει πραγματικά να γαμηθει και να τσιμπουκωσει....Αντελινα αν θυμηθεί ποια ήταν πριν την καραντίνα όλα οκ αλλιώς δρόμο και αυτή...νανσυ καλη αλλα πάλιωσε πολλα χρόνια πλέον....όλες οι άλλες χαλι μαύρο.....Άννα γυναικάρα και προγραμματαρα..εφάμιλλη με μαρινα και τζεσικα .....μοϋναρος....δεν τις βλέπει τις αλλες......για χεσιμο τις είχε και τις έχει.....μαρινα Τζεσικα Άννα σε ένα μαγαζί και λουκετο όλα τα αλλα......Αντριάνα πρέπει να εξαφανιστεί χθες απο το άθλημα,,,,δεν κάνει και την έχουν πρώτη μούρη ....ΦΟΛΑ
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
494
Κριτικές
1
Like
561
Πόντοι
81
Το μαγαζί αυτό φιλε bix ειναι φόλα...Αντριάνα πρέπει να φύγει αμεσα απο κει και ν παει στην πατρίδα της εκτός αν θέλει πραγματικά να γαμηθει και να τσιμπουκωσει....Αντελινα αν θυμηθεί ποια ήταν πριν την καραντίνα όλα οκ αλλιώς δρόμο και αυτή...νανσυ καλη αλλα πάλιωσε πολλα χρόνια πλέον....όλες οι άλλες χαλι μαύρο.....Άννα γυναικάρα και προγραμματαρα..εφάμιλλη με μαρινα και τζεσικα .....μοϋναρος....δεν τις βλέπει τις αλλες......για χεσιμο τις είχε και τις έχει.....μαρινα Τζεσικα Άννα σε ένα μαγαζί και λουκετο όλα τα αλλα......Αντριάνα πρέπει να εξαφανιστεί χθες απο το άθλημα,,,,δεν κάνει και την έχουν πρώτη μούρη ....ΦΟΛΑ
ΥΓ…..ήθελα να ξερά το μαλακα π θα έπαιρνε αυτο το τόσο ηλιθιο και άχρηστο διπλό με τις Ρουμάνες άντριαννα και άντελινα…καλύτερα να τα κάψεις τα λεφτά να ζεσταθείς κιόλας τώρα π πιάνουν τα κρύα
 

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
471
Κριτικές
32
Like
2.608
Πόντοι
2.471
Το μαγαζί αυτό φιλε bix ειναι φόλα...Αντριάνα πρέπει να φύγει αμεσα απο κει και ν παει στην πατρίδα της εκτός αν θέλει πραγματικά να γαμηθει και να τσιμπουκωσει....Αντελινα αν θυμηθεί ποια ήταν πριν την καραντίνα όλα οκ αλλιώς δρόμο και αυτή...νανσυ καλη αλλα πάλιωσε πολλα χρόνια πλέον....όλες οι άλλες χαλι μαύρο.....Άννα γυναικάρα και προγραμματαρα..εφάμιλλη με μαρινα και τζεσικα .....μοϋναρος....δεν τις βλέπει τις αλλες......για χεσιμο τις είχε και τις έχει.....μαρινα Τζεσικα Άννα σε ένα μαγαζί και λουκετο όλα τα αλλα......Αντριάνα πρέπει να εξαφανιστεί χθες απο το άθλημα,,,,δεν κάνει και την έχουν πρώτη μούρη ....ΦΟΛΑ

άρα προτιμάμε μόνο Άννα από το μαγαζί;
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΝΑΝΣΥ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΣΟΦΙ
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

https://erosladies.gr

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
PicsArt_08-04-12.09.22.jpg
PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
IMG-5b83601318eee2cb20728cdb97bda4a8-V.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
    Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
    129,3 KB · Εμφανίσεις: 29
  • Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 27

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
να μην τους παραβλέψεις... μα πόσο γκάου μπορεί να είναι κάποιος που γράφει κριτική... αναφέρει πως φόρεσε προφυλακτικό και μετά σου λέει εσένα κατ' ιδίαν πως η κοπέλα δουλεύει σαν την Άννα η οποία υποτίθεται πως το λάστιχο δεν το πολυ-χρησιμοποιούσε...
Πόσο αξιόπιστος μπορεί να είναι ένας ολίγον έγκυος τύπος?
και άραγες αξίζει να τον παίρνουμε υπ' όψιν?
Ας έβγαινε να πει το κορίτσι με καβάλησε ακάποτα! ή μου πρότεινε ακάποτο ή της τον κάρφωσα άφιλτρο... αλλά δεν έχει τα αρχίδια βλέπεις... βγάζει πρώτα την ουρίτσα του απέξω... και μετά αφήνει απλώς υπονοούμενα... πως η κοπέλα είναι επικίνδυνη...
κι εσύ που δεν ήσουνα στο δωμάτιο τα μεταδίδεις... χωρίς να έχεις δικιά σου εικόνα...
να σημειωθεί πως την δεσποινίδα δεν την έχω πηδήξει με ή χωρίς προφυλακτικό για να μην παρεξηγιόμαστε... ούτε καν που την έχω δει...
Εγω πιστευω οτι ηρθε ειπε τη μαλακια του και τωρα κανει τουμπεκι. Δε νομιζω οτι κανει ακαποτα, αλλα δεν την εχω παρει κιολας
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΣΟΦΙ
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :


ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
PicsArt_08-04-12.09.22.jpg
PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
 

Συνημμένα

  • 20221104_111428.jpg
    20221104_111428.jpg
    159,1 KB · Εμφανίσεις: 28
  • PicsArt_02-05-09.40.55.jpg
    PicsArt_02-05-09.40.55.jpg
    112,5 KB · Εμφανίσεις: 25
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

♡ Προσφορά ♡

Αυτό τον καιρό υπάρχει μία προσφορά από το χώρο μας .

Από 1 /1/23 μεχρι τη 31/12/23

Είναι η γνωστή μας Προσφορά που στις δέκα επισκέψεις η 11η είναι δώρο free fuck για μιση ωρα.

Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε όλους από το χώρο μας και να μπορέσετε να συμπληρώσετε το κουπόνι για να σας κάνουμε δώρο την προσφορά μας .

Σας ευχαριστούμε και Θα χαρούμε πολύ να σας δούμε από το χώρο μας


Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
IMG-e93f52e5da995ff717e29516f5500572-V.jpg
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :


ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

20200530_165630-405-300-400-80.jpg

20221104_111428-876-800-600-80.jpg
roza
kata
image.php
programma
roza
image.php
s1167.gif
 
Τελευταία τροποποίηση:

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
41
Like
2.598
Πόντοι
2.471
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :


ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

20200530_165630-405-300-400-80.jpg

20221104_111428-876-800-600-80.jpg
roza
kata
image.php
programma
roza
image.php
s1167.gif
Ωραίες οι φωτογραφίες της Αντριάνα...
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
38
Like
66
Πόντοι
0
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 19:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :


ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

20200530_165630-405-300-400-80.jpg

20221104_111428-876-800-600-80.jpg
roza
kata
image.php
programma
roza
image.php
s1167.gif

Γιατί διαφημίζετε σφραγισμένες πετσέτες ενώ στην χθεσινή μου επίσκεψη και τις δύο πετσέτες ( μπλε και καφέ χρώματος ) τις βρήκα στο δωμάτιο ανοιχτές;
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
Γιατί διαφημίζετε σφραγισμένες πετσέτες ενώ στην χθεσινή μου επίσκεψη και τις δύο πετσέτες ( μπλε και καφέ χρώματος ) τις βρήκα στο δωμάτιο ανοιχτές;
Όχι μόνο το διαφημίζουμε αλλά είναι και σφραγισμένες και αποστειρωμένες για τον covid από ιδιωτική εταιρεία που κάνει απολύμανση για covid. Δεν μπορώ να αμφιβάλλω οτι εσυ προσωπικά δεν μου λέτε αλήθεια σας πιστεύω . Για αυτό λοιπόν απευθύνομαι σε όλους τους φίλους που διαβάζουν, όταν θα μπούνε μία φορά στο δωμάτι και δεν είναι σφραγισμένες να φωνάξουν την υπεύθυνη και θα πάρουν τα λεφτά τους πίσω θα περάσουμε δωρεάν και μετά θα μιλήσουμε εμείς με την υπεύθυνη για ποιο λόγο τα δωμάτια μέσα δεν είχαν σφραγισμένες πετσέτες θα είναι προσωπικό θέμα εμένα και της υπεύθυνης για ποιο λόγο δεν υπήρχαν σφραγισμένες πετσέτες . Αν κατάλαβα καλά μου είπατε δε βρήκατε σφραγισμένες πετσέτες και ότι έγινε εχθές ημέρα Σάββατο . Γράψτε μου σας παρακαλώ πολύ και με ποια κοπέλα περάσατε και περίπου τη ωρα . Αν είναι άλλη μέρα ποια μέρα και με ποια .
ευχαριστώ πολύ

ΥΓ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΚΥΡΙΟ ΔΕ ΦΕΡΟΥΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ.

ΛΑΡΙΣΑ
και συγνώμη για το λάθος
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Όχι μόνο το διαφημίζουμε αλλά είναι και σφραγισμένες και αποστειρωμένες για τον covid από ιδιωτική εταιρεία που κάνει απολύμανση για covid. Δεν μπορώ να αμφιβάλλω ορι εσυ προσωπικά δεν μου λέτε αλήθεια σας πιστεύω . Για αυτό λοιπόν απευθύνομαι όλους τους φίλους που διαβάζουν, όταν θα μπούνε μία φορά στο δωμάτι και δεν είναι σφραγισμένες Θα φωνάξω την υπεύθυνη και θα πάρουν τα λεφτά τους πίσω θα περάσουμε δωρεάν και μετά θα μιλήσουμε εμείς με την υπεύθυνη για ποιο λόγο τα δωμάτια μέσα δεν είχαν σφραγισμένες πετσέτες θα είναι προσωπικό θέμα εμένα και της υπεύθυνης για ποιο λόγο δεν υπήρχαν σφραγισμένες πετσέτες . Αν κατάλαβα καλά μου είπατε βρήκατε σφραγισμένες πετσέτες και ότι έγινε εχθές ημέρα Σάββατο . Γράψτε μου σας παρακαλώ πολύ και με μία κοπέλα κοπέλα περάσατε και περίπου τη ωρα .
ευχαριστώ πολύ

ΥΓ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΚΥΡΙΟ ΔΕ ΦΕΡΟΥΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ.

ΛΑΡΙΣΑ
και συγνώμη για το λάθος
Αυτός είναι σωστός επαγγελματισμός Λαρισα! Άμεση απάντηση σε πιθανά λάθη που μπορεί να συμβούν ανα πάσα στιγμή πάνω στην ένταση της δουλειάς … ανθρώπινο! Σημασία έχει να λύνονται άμεσα
 

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Αυτός είναι σωστός επαγγελματισμός Λαρισα! Άμεση απάντηση σε πιθανά λάθη που μπορεί να συμβούν ανα πάσα στιγμή πάνω στην ένταση της δουλειάς … ανθρώπινο! Σημασία έχει να λύνονται άμεσα
Έτσι πρέπει να γίνεται
Πάντως φαίνεται ότι υπάρχει οργάνωση
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
38
Like
66
Πόντοι
0
Όχι μόνο το διαφημίζουμε αλλά είναι και σφραγισμένες και αποστειρωμένες για τον covid από ιδιωτική εταιρεία που κάνει απολύμανση για covid. Δεν μπορώ να αμφιβάλλω οτι εσυ προσωπικά δεν μου λέτε αλήθεια σας πιστεύω . Για αυτό λοιπόν απευθύνομαι σε όλους τους φίλους που διαβάζουν, όταν θα μπούνε μία φορά στο δωμάτι και δεν είναι σφραγισμένες να φωνάξουν την υπεύθυνη και θα πάρουν τα λεφτά τους πίσω θα περάσουμε δωρεάν και μετά θα μιλήσουμε εμείς με την υπεύθυνη για ποιο λόγο τα δωμάτια μέσα δεν είχαν σφραγισμένες πετσέτες θα είναι προσωπικό θέμα εμένα και της υπεύθυνης για ποιο λόγο δεν υπήρχαν σφραγισμένες πετσέτες . Αν κατάλαβα καλά μου είπατε δε βρήκατε σφραγισμένες πετσέτες και ότι έγινε εχθές ημέρα Σάββατο . Γράψτε μου σας παρακαλώ πολύ και με ποια κοπέλα περάσατε και περίπου τη ωρα . Αν είναι άλλη μέρα ποια μέρα και με ποια .
ευχαριστώ πολύ

ΥΓ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟ ΚΥΡΙΟ ΔΕ ΦΕΡΟΥΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΜΕΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΠΕΤΣΕΤΕΣ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΕΣ.

ΛΑΡΙΣΑ
και συγνώμη για το λάθος

Πέρασα με την Κάτα εχθές το Σάββατο στις 9 η ώρα το βράδυ.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Έτσι πρέπει να γίνεται
Πάντως φαίνεται ότι υπάρχει οργάνωση
Από τά καλύτερα μαγαζιά σέ οργάνωση και υποδοχή.
Τά λάθη ανθρώπινα είναι και μπορούν να συμβούν σέ οποιαδήποτε δουλειά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom