Νέα

Ad Massage Nirvana, Φραντζή 2 & Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα massage nirvana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 919K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Σοβαρευτείτε λίγο ρε παιδιά…
Βγαίνει κάποιος Ζάρος και λέει πως έβαλε προφυλακτικό και μετά λέει πως η κοπέλα δεν προσέχει; Και αυτός πως το ξέρει; Αφού έβαλε!
Ότι νάναι
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΝΑΝΣΥ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΣΟΦΙ
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

https://erosladies.gr

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Picsart_22-11-13_12-45-21-228.jpg
PicsArt_06-14-03.46.21.jpg
PicsArt_08-04-12.09.22.jpg
 

Συνημμένα

  • PicsArt_02-05-09.54.46.jpg
    PicsArt_02-05-09.54.46.jpg
    114,8 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 36

funkyxxxxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.534
Κριτικές
1
Like
3.078
Πόντοι
456
Το Νο2 που ειναι;
Μέσα στο Κουκακι;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Σοβαρευτείτε λίγο ρε παιδιά…
Βγαίνει κάποιος Ζάρος και λέει πως έβαλε προφυλακτικό και μετά λέει πως η κοπέλα δεν προσέχει; Και αυτός πως το ξέρει; Αφού έβαλε!
Ότι νάναι
Υπάρχουν και πράγματα που δεν έχουν γραφτεί στην κριτικη....αλλιως δεν θα έπαιρνα τετοια θέση. Και μην με ρωτήσεις αν ειμουνα στο δωματιο.....
αν θέλεις να παρεις το ρίσκο, μεγάλο παιδί είσαι....
Χαίρομαι που το μαγαζι πηρε θέση!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Για τυχόν παρεξήγηση τη έχω γραψεις προχθές για τη ΚΑΤΑ στη κριτική μου που έκανα. Αυτή ακριβώς είναι η κριτική που έστειλα :

Χθες μέρα Σάββατο πέρασμα του Φραντζή 2 και κλασικά στην πόρτα η Μαριάννα πήγαινα φουνταριστός για την αντελίνα παρουσίαση οι κοπέλες 9 στο σύνολο πέρασε η αντελίνα αλλά πήγαινε στο δωμάτιο.Μετά δεν είχα και πολλές επιλογές η Νάνσυ και αυτή στο δωμάτιο κάτι μου έκανε κλικ με τη κατα γιατί είχε πολύ πουτάνιαρικο στυλ αυτή η καινούργια .Μια γυναίκα milf αλλά πολύ πουτανε ύφος. Με πέρασε στο δωμάτιο και την ώρα που έκανα μπάνιο ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα και όπως ήμουνα μέσα στο μπάνιο και έκανα ντους ανοίγει την κουρτίνα και μπαίνει και μου κάνει μία πίπα μέσα στο μπάνιο πρώτη φορά μου κάνανε πίπα μέσα στο μπάνιο την ώρα που έκανα ντους. Βγαίνουμε έξω και στα όρθια πώς είναι την πάω στον τοίχο και της γλύφω το μουνί και τον κώλο χωρίς κανένα παράπονο με δάκτυλα μπρος και πίσω την ξαπλώνω πάνω στον πάγκο και της κάνω ένα γλειφομούνι άνευ προηγουμένου σε όλα έλεγε ναι πέρασμα του προφυλακτικού και άρχισε η μάχη και σε όλες τις στάσεις πολύ πρόθυμη σε όλα και χωρίς διαμαρτυρίες πάρα πολύ καλή σε όλα στο τελείωμα έβγαλε το προφυλακτικό και τα πήρα στο στόμα . Ευτυχώς μου βγήκε σε καλό γιατί δεν θα άντεχα μετά που δεν πήρα την Αντελίνα να μου βγαινε μία φόλα πάρα πολύ καλή αλλά μιλφ. και σε κοιτάει μέσα στα μάτια όλη την ώρα και όταν στα ρουφάει . Και κάνει πρόγραμμα όπως ακριβώς η αννα ( οποιος κατάλαβε τη λέω κατάλαβε ) δε είναι να γράφω και πολλά γιατί θα υπάρχει πάλι θέμα . Τώρα αν θα ξανά πέρναγα θα πω ΝΑΙ γιατί τα κάνει όλα και όταν λέω όλα εννοώ όλα. Σε όσους κυνηγάνε τα modela δε κάνει είναι 40αρα σίγουρα .
Μπράβο , ωραία κριτική έστω και στην σελίδα . Δεν πρέπει να χάνονται αυτές οι πληροφορίες
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.902
Πόντοι
11.096

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Υπάρχουν και πράγματα που δεν έχουν γραφτεί στην κριτικη....αλλιως δεν θα έπαιρνα τετοια θέση. Και μην με ρωτήσεις αν ειμουνα στο δωματιο.....
αν θέλεις να παρεις το ρίσκο, μεγάλο παιδί είσαι....
Χαίρομαι που το μαγαζι πηρε θέση!
Μαλακίες δηλαδή, σαν να μας λες πως η κριτική δεν είναι αξιόπιστη, άρα ο Ζάρος είναι μούφας και κατα συνέπεια κι εσύ… που δεν ήσουν στο δωμάτιο…
Ότι ναναι ρε μαλάκες… το μόνο σωστό που είπες είναι πως τα μαγαζιά δεν πρέπει να θέλουν τέτοιες συμπεριφορές από τις εργαζόμενες και το τονίζω αυτό ! Από Πολλούς από τους ΠΕΛΑΤΕΣ τους…
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΡΙΑΝΑ
ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΝΑΝΣΥ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΣΟΦΙ
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
PicsArt_12-01-11.58.20.jpg
PicsArt_10-01-10.31.14.jpg
PicsArt_08-04-04.28.08.jpg
 

Συνημμένα

  • PicsArt_02-05-09.54.46.jpg
    PicsArt_02-05-09.54.46.jpg
    114,8 KB · Εμφανίσεις: 27
  • Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    Picsart_22-12-30_01-45-55-069.jpg
    112,2 KB · Εμφανίσεις: 26

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Μαλακίες δηλαδή, σαν να μας λες πως η κριτική δεν είναι αξιόπιστη, άρα ο Ζάρος είναι μούφας και κατα συνέπεια κι εσύ… που δεν ήσουν στο δωμάτιο…
Ότι ναναι ρε μαλάκες… το μόνο σωστό που είπες είναι πως τα μαγαζιά δεν πρέπει να θέλουν τέτοιες συμπεριφορές από τις εργαζόμενες και το τονίζω αυτό ! Από Πολλούς από τους ΠΕΛΑΤΕΣ τους…
Ότι εγραψα είναι γιατί ανταλαξα καποια περισσότερα μαζί του και έμαθα λεπτομέρειες που δεν εχει γραψει. Αυτο σημαίνει ότι δεν είναι ολα στην κριτικη. Το γιατί είναι δικό του θέμα. Και εκεί αναφέρεται στο ότι εργάζεται όπως η Άννα.
Παραβλέπω τους χαρακτηρισμούς.....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Ότι εγραψα είναι γιατί ανταλαξα καποια περισσότερα μαζί του και έμαθα λεπτομέρειες που δεν εχει γραψει. Αυτο σημαίνει ότι δεν είναι ολα στην κριτικη. Το γιατί είναι δικό του θέμα. Και εκεί αναφέρεται στο ότι εργάζεται όπως η Άννα.
Παραβλέπω τους χαρακτηρισμούς.....
να μην τους παραβλέψεις... μα πόσο γκάου μπορεί να είναι κάποιος που γράφει κριτική... αναφέρει πως φόρεσε προφυλακτικό και μετά σου λέει εσένα κατ' ιδίαν πως η κοπέλα δουλεύει σαν την Άννα η οποία υποτίθεται πως το λάστιχο δεν το πολυ-χρησιμοποιούσε...
Πόσο αξιόπιστος μπορεί να είναι ένας ολίγον έγκυος τύπος?
και άραγες αξίζει να τον παίρνουμε υπ' όψιν?
Ας έβγαινε να πει το κορίτσι με καβάλησε ακάποτα! ή μου πρότεινε ακάποτο ή της τον κάρφωσα άφιλτρο... αλλά δεν έχει τα αρχίδια βλέπεις... βγάζει πρώτα την ουρίτσα του απέξω... και μετά αφήνει απλώς υπονοούμενα... πως η κοπέλα είναι επικίνδυνη...
κι εσύ που δεν ήσουνα στο δωμάτιο τα μεταδίδεις... χωρίς να έχεις δικιά σου εικόνα...
να σημειωθεί πως την δεσποινίδα δεν την έχω πηδήξει με ή χωρίς προφυλακτικό για να μην παρεξηγιόμαστε... ούτε καν που την έχω δει...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Ότι εγραψα είναι γιατί ανταλαξα καποια περισσότερα μαζί του και έμαθα λεπτομέρειες που δεν εχει γραψει. Αυτο σημαίνει ότι δεν είναι ολα στην κριτικη. Το γιατί είναι δικό του θέμα. Και εκεί αναφέρεται στο ότι εργάζεται όπως η Άννα.
Παραβλέπω τους χαρακτηρισμούς.....
Άσε που ο Ζάρος μπορεί να είναι και του μαγαζιού και να πετάει δολώματα για να ψαρέψει πελατάκια... να μαζευτούν όλοι οι ακαποτάκηδες της Αθήνας να κλείνουν ραντεβού με την κοπέλα... Γιατί νομίζετε πως δεν έπεσε λιγάκι η κίνηση όταν έφυγε η Άννα πέρισυ? μέσο όρο 10 ραντεβού λιγότερα την ημέρα το μαγαζί τουλάχιστον 2 χιλιάρικα την βδομάδα ζημιά, μη σου πω και παραπάνω... να μην παίρνεις στα σοβαρά κανέναν...
ούτε καν εμένα...
 

Massage Princess

Μασατζίδικο
Εγγρ.
24 Νοε 2019
Μηνύματα
1.263
Like
388
Άσε που ο Ζάρος μπορεί να είναι και του μαγαζιού και να πετάει δολώματα για να ψαρέψει πελατάκια... να μαζευτούν όλοι οι ακαποτάκηδες της Αθήνας να κλείνουν ραντεβού με την κοπέλα... Γιατί νομίζετε πως δεν έπεσε λιγάκι η κίνηση όταν έφυγε η Άννα πέρισυ? μέσο όρο 10 ραντεβού λιγότερα την ημέρα το μαγαζί τουλάχιστον 2 χιλιάρικα την βδομάδα ζημιά, μη σου πω και παραπάνω... να μην παίρνεις στα σοβαρά κανέναν...
ούτε καν εμένα...
Καλημέρα και χρόνια πολλά και καλή χρονιά .
Σε αυτό που αναφέρατε ο ζάρο μόνο ζημιά έχει κάνει στην κοπέλα. Γιατί μετά τη συζήτηση που είχαμε μαζί της και να ήταν αλήθεια δεν ξέρουμε να σας πούμε αν ήταν αλήθεια ή όχι αν και η ίδια το αμφισβητεί από δω και πέρα θα είναι πολύ μαζεμένη στις υπηρεσίες που θα προσφέρει. Άρα μόνο ζημιά της έχει κάνει ,δεύτερον με την Άννα την προειδοποίησε μία φορά ..δεύτερη φορά την τρίτη φορά σταματήσαμε τη συνεργασία μας . Με την Άννα έχουμε πολύ καλές φιλικές σχέσεις και έχει έρθει δύο φορές και έχει πιει καφέ στο μαγαζί μας . Φυσικά είμαστε φίλοι αλλά συνεργασία δεν μπορούμε να έχουμε με τη συγκεκριμένη κοπέλα. Αλλα μπορώ να πάω ότι είναι ένα πάρα καλό παιδί με παρα πολύ φιλότιμο. Εγω να ξέρετε ότι δε τα θυσιάσω όλα για τα χρήματα για αυτό και πολλές φορές αν γίνεται 1 λαθος στο μαγαζί προσφέρω 1 free fuck που εμείς μετα πληρώνουμε τη υπερεσιες τη κοπέλα και χάνουμε από το κερδο μας για να αισθάνομαι καλά. Δε σας λέω ποτε αφού δε σου αρεσε μη ξανα έρθεις και τέλος. Ελπίζω να έχετε καταλάβει ότι σέβομαι τη πελατεία μας. Επισης έχουμε πολύ καιρό να τη δούμε τη αννα και δεν ξέρουμε αν τώρα είναι στην Αθήνα . στη τελευταία μας συνάντηση είχε πει ότι θέλει να πάει Ντουμπάι αλλα δε ξέρουμε αν έχει πάει.
Καλό απόγευμα να έχετε και χαρήκαμε που τα είπαμε

ΛΑΡΙΣΑ
 
OP
OP
massage nirvana

massage nirvana

Μασατζίδικο
Εγγρ.
13 Φεβ 2019
Μηνύματα
2.740
Like
3.682
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ

στον χώρο μας
(Φραντζή 2 και Συγγρού)
για στιγμές χαλάρωσης και ευεξίας.
ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ
11:00 Μέχρι 22:00

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Οι πετσέτες στο χώρο μας
είναι αποστειρωμένες και
σφραγισμένες για τον covid 19

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Στο χώρο μας εργάζονται
η πανεμορφες δεσποινίδες

♡ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΠΑΜΕΛΑ ♡

ΚΑΤΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 39 ΧΡ
ΡΟΖΑ ΜΕΛΑΧΡΙΝΗ 34 ΧΡ

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΑΝΤΕΛΙΝΑ
ΝΑΝΣΥ
ΤΑΝΤΡΑΖΟΕ
ΠΑΜΕΛΑ
ΚΑΤΑ NEW GIRLS
ΡΟΖΑ NEW GIRLS
ΔΩΡΑ NEW GIRLS
ΣΟΦΙ
ΚΑΡΛΑ
ΑΝΤΖΕΛΑ


♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΜΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟ ΜΑΣΑΖ
.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Παρέχουμε προγράμματα body to body.
Και αυταρχικό πρόγραμμα

ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ :

Home

ΓΙΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΣΤΕ ΤΟ ΗΜΕΡΙΣΙΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 ΧΩΡΟΥΣ ΜΑΣ

Περισσότερες πληροφορίες στο
τηλέφωνο του μαγαζιού 6994210325
www.massagenirvana.gr

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
PicsArt_10-01-10.31.14.jpg
PicsArt_12-01-11.58.20.jpg
PicsArt_08-06-01.32.30.jpg
 

Συνημμένα

  • Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
    Picsart_22-11-14_11-51-22-518.jpg
    157,5 KB · Εμφανίσεις: 24
  • Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
    Picsart_22-12-13_13-32-10-434.jpg
    129,3 KB · Εμφανίσεις: 23

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.020
Πόντοι
5.946
Σε αυτό που αναφέρατε ο ζάρο μόνο ζημιά έχει κάνει στην κοπέλα. Γιατί μετά τη συζήτηση που είχαμε μαζί της και να ήταν αλήθεια δεν ξέρουμε να σας πούμε αν ήταν αλήθεια ή όχι αν και η ίδια το αμφισβητεί από δω και πέρα θα είναι πολύ μαζεμένη στις υπηρεσίες που θα προσφέρει. Άρα μόνο ζημιά της έχει κάνει
μα ναι... εγώ το ξέρω, απλά ήθελα να τονίσω πως όλα αυτά που αναφέρονται στις δήθεν κριτικές που γράφουν κάποιοι και ΔΕΝ τα γράφουν όλα ξεκάθαρα η΄ μετά πάνε και πιάνουν σε προσωπικά μηνύματα τον καθένα και λένε άλλα...
ΜΟΝΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ δημιουργούν... για τις κοπέλλες και για το μαγαζί και για τους άλλους πελάτες. Ξέρουμε όλοι πως υπάρχει και μεγάλη μερίδα πελατών που επιδιώκουν την πράξη χωρίς προφυλάξεις... και το ζητάνε επίμονα από τα κορίτσια... Άστο, άκρη δεν βγάζεις. Επίσης εγώ ξέρω την μοναδική αλήθεια. Καμία κοπέλα που σέβεται πραγματικά την υγεία της και τον εαυτό της δεν θα προσφέρει ακάποτο από μόνη της. Αυτοί οι ίδιοι που τις κατηγορούν τα ζητάνε τα άφιλτρα... Άλλο σενάριο, ο Ζάρος είναι ψυχάκιας-ακαποτάκιας ζητάει από το κορίτσι ακα, τρώει άκυρο και μετά βγαίνει και αφήνει υπονοούμενα για να της κάνει την ζωή δύσκολη...

ε? Ζάρος που είσαι? και που είναι οι άλλες κριτικές σου? επίσης μόνο με ένα μαγαζί ασχολείσαι? την Άννα που την ανεβοκατεβάζεις την είχες πάρει? Θα μας πεις πραγματικά αυτό που θέλεις να καταλάβουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom