Νέα

Massage εκτός Ελλάδος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nzg
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4
  • Εμφανίσεις 764
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
34
Like
3.146
Πόντοι
5.355
Καλησπέρα κύριοι.
Τον Αύγουστο του 2012 πριν από το Ευρωμπάσκετ της Λιθουανίας είχα επισκεφθεί για συγκεκριμένη αιτία τη συγκεκριμένη χώρα. Μικρή χώρα, όμορφη, με κάστρα, πληθυσμό 3'000,000 εκατομμύρια περίπου, όμορφες περιποιημένες γυναίκες, μεγάλες εκτάσεις πάρκων που οι άνθρωποι πηγαίνουν και χαλαρώνουν σε αυτά, δεν έχουν το δικό μας τρόπο ζωής, εμείς έχουμε θάλασσες καφετέριες, αυτοί εκμεταλλεύονται τα πάρκα & τις λίμνες. Μια γνωστή λίμνη είναι το Trakai που μέσα στη μεγάλη λίμνη υπάρχει ένα κάστρο επισκέψιμο. Έτσι λοιπόν στην επίσκεψη που έκανα στη χώρα αυτή ήθελα να βρώ και κάποιο χώρο μασάζ. Το βρήκα τυχαία ψάχνοντας στη παλιά πόλη. Είχε διαφορετικά είδη μασάζ υπήρχε & η επιλογή erotic που στο τέλος είχε happy end. Δεν υπήρχε αν θυμάμαι καλά την επιλογή κοπέλας οπότε μου ήρθε τυχαία. Ο χώρος ήταν σε ένα πέτρινο δωμάτιο ενός μεσαιωνικού στυλ κτιρίου. Δεν αγγιζες τη κοπέλα, δε ξέρω αν ήταν η πολιτική της επιχείρησης. Γαμιστρωνας δεν ήταν. Σαν εντύπωση ήταν ικανοποιητική, με καλό μασάζ. Τιμή δεν θυμάμαι. Είχα και ένα διαφημιστικό φυλλάδιο το οποίο είχε τα είδη μασάζ με τις τιμές. Κάπου έχει χαθεί ή μου το πέταξε η πρώην σχέση μου.

Έχει κάποιος παρόμοια εμπειρία & από ποια χώρα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Εμπειρία από μασάζ σε μέρος που θυμίζει κάστρο ή εμπειρία από μασάζ γενικά;
Γιατί αν μιλάς για μασάζ γενικά, όλες οι χώρες προσφέρουν κάτι τέτοιο.
Είναι σα να λες βγαίνω έξω για φαγητό.
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
Πορτογαλία Λισαβώνα είχα πάει σε ένα μασάζ είχε δύο γυναίκες από λατινική αμερική εκεί έκανες όμως μόνο μασάζ
 
OP
OP
N

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
34
Like
3.146
Πόντοι
5.355
Εμπειρία από μασάζ σε μέρος που θυμίζει κάστρο ή εμπειρία από μασάζ γενικά;
Γιατί αν μιλάς για μασάζ γενικά, όλες οι χώρες προσφέρουν κάτι τέτοιο.
Είναι σα να λες βγαίνω έξω για φαγητό.
Kαλησπερα. Δεν αναφέρθηκα ότι ο χώρος που πήγα για μασάζ ήταν σε κάστρο. Στην αρχή έκανα μια σύντομη περιγραφή για τη Λιθουανία.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Στο εξωτερικό έχει πολυ καλύτερα μασάζ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom