Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
977
Πόντοι
96
Γαμωτο την χάσαμε την ευκαιρία. Λέτε να την έπιασε κανένας από κύκλωμα ανταγωνισμού και να την απείλησε; Η να πήγε καμία εφορία αστυνομία για έλεγχο;
Το άλλο σενάριο είναι να είχε βάλει όριο στα χρήματα που θα βγάλει και να σταματησε να κάνει κάτι άλλο.
Βέβαια από θεωρίες και  συνομωσίες είμαστε πρώτοι. Ειδωμεν
....να ζήσουμε να τη θυμόμαστε....ποιός ξέρει τι φρίκες έφαγε....
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
9
Like
1.855
Πόντοι
3.145
Το πρώτο πολύ πιθανό. Το δεύτερο πιο δύσκολο (αλλά όχι αδύνατο) γιατί είχε άδεια για την άλλη της δραστηριότητα (ενεργειακές θεραπείες κλπ.). Το τρίτο απίθανο γιατί από τα λεγόμενά της έβγαζε κανείς το συμπέρασμα ότι θέλει να δουλέψει έτσι για βιοποριστικούς λόγους για κάποιο διάστημα ακόμα αλλά επιλεκτικά. Μπορεί όμως να προέκυψε και κάτι απρόοπτο στη προσωπική της ζωή ή να έπεσε σε κανέναν βλαμμένο από εδώ μέσα, που να την ζόρισε άσχημα και να έκλασε μέντες. Αλλά όλα αυτά είναι εικασίες. Ίδωμεν, όπως έγραψες κι εσύ.



δηλαδή  το να βρήκε  εναν αξιοπρεπή χορηγό! το αποκλείεται;
όσοι την συναντήσατε(εγώ  όχι) είπατε καλή, γλυκειά,φιλότιμη αξίζει τα λεφτά της, η πλειοψηφία τουλάχιστον.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
2
Like
804
Πόντοι
96
Ειτε ειχε καποια ασχημη εμπειρια απο τον κοσμο που εκανε παρελαση  ή  βγηκαν πολλα προς τα εξω, αφου δεν ειχε κρατησει ξεχωριστα το προσωπικο της ΦΒ και τηλεφωνο και ονομα, οποτε καηκε. Οπως και αν εχει, η ευθηνη ειναι δικια της
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Γαμωτο την χάσαμε την ευκαιρία. Λέτε να την έπιασε κανένας από κύκλωμα ανταγωνισμού και να την απείλησε; Η να πήγε καμία εφορία αστυνομία για έλεγχο;
Το άλλο σενάριο είναι να είχε βάλει όριο στα χρήματα που θα βγάλει και να σταματησε να κάνει κάτι άλλο.
Βέβαια από θεωρίες και  συνομωσίες είμαστε πρώτοι. Ειδωμεν
 Μήπως την απήγαγαν εξωγήινοι? μήπως της είπε καλές δουλειές ο Κούλης? μήπως έπαθε Τακαμούρι? μήπως έχει ανάδρομο το Δία? μήπως μάθαινε για το forum από φίλη-φίλο κλπ. και όταν μπήκε και διάβασε μόνη της, της ήρθε ο ντουβρουτζάς και ακόμα τρέχει??????????
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
977
Πόντοι
96
Μπα.....την πήραν  τηλέφωνο οι φρικουλες,που τις βλεπουν ολες πουτανες...
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
24
Like
4.060
Πόντοι
1.666
Μπα.....την πήραν  τηλέφωνο οι φρικουλες,που τις βλεπουν ολες πουτανες...

...και τους συμπεριφέρονται συμπλεγματικά, επειδή τις θεωρούν κατώτερες απ' αυτούς. Πες το κι αυτό.
 

asanseras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Like
68
Πόντοι
0
...και τους συμπεριφέρονται συμπλεγματικά, επειδή τις θεωρούν κατώτερες απ' αυτούς. Πες το κι αυτό.
Σωστος.. κριμα δεν προλαβα. Ειχα παρει, μιλησα μαζι της μου ειπε  2-3 μερες περιθωριο για ραντεβου. Ακουστηκε μια χαρα, ζητησε μαλιστα να της προτεινω και μερη για περπατημα επειδη της ειπα κανω αναρριχηση.. και παλι κριμα, αν ζητησε απο μελος να γραψει στο bou επαιξε με τη φωτια, επρεπε να ξερει να το διαχειριστει
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
24
Like
4.060
Πόντοι
1.666
Σωστος.. κριμα δεν προλαβα. Ειχα παρει, μιλησα μαζι της μου ειπε  2-3 μερες περιθωριο για ραντεβου. Ακουστηκε μια χαρα, ζητησε μαλιστα να της προτεινω και μερη για περπατημα επειδη της ειπα κανω αναρριχηση.. και παλι κριμα, αν ζητησε απο μελος να γραψει στο bou επαιξε με τη φωτια, επρεπε να ξερει να το διαχειριστει

Εννοείς τον πρώτο που έγραψε για εκείνην. Έχεις δίκιο. Αλλά το βασικότερο ήταν ότι ήταν σε κοινή θέα το πραγματικό της όνομα, η φωτό της και το τηλ. της, όπως επισήμανε κάποιος πιο πάνω, πράγμα που υποδηλώνει ότι ήταν καλοπροαίρετη και άβγαλτη ταυτόχρονα με τις κακοτοπιές του χώρου.
 

asanseras

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Like
68
Πόντοι
0
Εννοείς τον πρώτο που έγραψε για εκείνην. Έχεις δίκιο. Αλλά το βασικότερο ήταν ότι ήταν σε κοινή θέα το πραγματικό της όνομα, η φωτό της και το τηλ. της, όπως επισήμανε κάποιος πιο πάνω, πράγμα που υποδηλώνει ότι ήταν καλοπροαίρετη και άβγαλτη ταυτόχρονα με τις κακοτοπιές του χώρου.
ετσι!
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Κατάφερα και μιλησα με την κοπέλα απο την πεύκη. Μου είπε οτι η ζωή της έγινε άνω κάτω ,συνέβησαν και αρκετά απρόοπτα με πελάτες που δεν το ανέλυσε και μου επισήμανε οτι αλλιώς το είχε στον μυαλό της και αλλιως της ήρθαν.... Πάντως ηταν ξεκάθαρη. ΤΈΛΟΣ αυτή η δουλειά για μένα.... Έτσι μου είπε..είμαι απο κινητό. Αύριο ίσως γράψω περισσότερα. Αν και δεν έχει ουσία... Η ουσία είναι οτι εδώ μέσα υπάρχουν τύποι καραμαλακες... Καλο βράδυ
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.998
Like
4.923
Πόντοι
1.706
Κατάφερα και μιλησα με την κοπέλα απο την πεύκη. Μου είπε οτι η ζωή της έγινε άνω κάτω ,συνέβησαν και αρκετά απρόοπτα με πελάτες που δεν το ανέλυσε και μου επισήμανε οτι αλλιώς το είχε στον μυαλό της και αλλιως της ήρθαν.... Πάντως ηταν ξεκάθαρη. ΤΈΛΟΣ αυτή η δουλειά για μένα.... Έτσι μου είπε..είμαι απο κινητό. Αύριο ίσως γράψω περισσότερα. Αν και δεν έχει ουσία... Η ουσία είναι οτι εδώ μέσα υπάρχουν τύποι καραμαλακες... Καλο βράδυ
Ε όχι μόνο εδώ. Δυστυχώς υπάρχουν παντού. Κ όταν κάνεις τέτοιο άνοιγμα στο ..μασάζ, είναι μέσα στο πρόγραμμα, πιστεύω.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
2
Like
3.985
Πόντοι
456
το χρημα ειναι γλυκο. θεμα χρονου να γυρισει(αν η απομακρυνση της δεν ειναι επικοινωνιακο τρικ ή δεν συνεβη κατι πολυ πιο σοβαρο).
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
373
Πόντοι
26
Ηρεμήστε, τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά.    Μπήκε και διάβασε  "δικός της", που τον παραμύθιαζε ότι κάνει ΜΟΝΟ μασάζ....              και.....             
          τη συνέχεια την ξέρετε.    Όταν,  και αν,  θα τον ψήσει με το οικονομικό και με το "δεν κάνω σεξ, το χεράκι μου λερώνω ΜΟΝΟ"    θα επανέλθει.
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.253
Κριτικές
6
Like
7.074
Πόντοι
1.336
Κατάφερα και μιλησα με την κοπέλα απο την πεύκη. Μου είπε οτι η ζωή της έγινε άνω κάτω ,συνέβησαν και αρκετά απρόοπτα με πελάτες που δεν το ανέλυσε και μου επισήμανε οτι αλλιώς το είχε στον μυαλό της και αλλιως της ήρθαν.... Πάντως ηταν ξεκάθαρη. ΤΈΛΟΣ αυτή η δουλειά για μένα.... Έτσι μου είπε..είμαι απο κινητό. Αύριο ίσως γράψω περισσότερα. Αν και δεν έχει ουσία... Η ουσία είναι οτι εδώ μέσα υπάρχουν τύποι καραμαλακες... Καλο βράδυ

ΟΛΟΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ!! Και δυστυχώς από τη στιγμή που οι περισσότεροι δε γνωριζόμαστε μεταξύ μας, δεν υπάρχει και τρόπος να τους απομονώσουμε!!! Τώρα καταλαβαίνω και το λόγο που υπάρχουν κάποια μέλη παλιά εδώ και μιλάνε μόνο με προσωπικά μηνύματα και δεν εκτίθενται στη χαβούζα!!  :hi: :hi: :hi:
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
24
Like
4.060
Πόντοι
1.666
Κατάφερα και μιλησα με την κοπέλα απο την πεύκη. Μου είπε οτι η ζωή της έγινε άνω κάτω ,συνέβησαν και αρκετά απρόοπτα με πελάτες που δεν το ανέλυσε και μου επισήμανε οτι αλλιώς το είχε στον μυαλό της και αλλιως της ήρθαν.... Πάντως ηταν ξεκάθαρη. ΤΈΛΟΣ αυτή η δουλειά για μένα.... Έτσι μου είπε..είμαι απο κινητό. Αύριο ίσως γράψω περισσότερα. Αν και δεν έχει ουσία... Η ουσία είναι οτι εδώ μέσα υπάρχουν τύποι καραμαλακες... Καλο βράδυ

Και πάλι καλά. Για την κοπέλα εννοώ. Γιατί φοβόμουν πιο άσχημες καταστάσεις για πάρτη της. Καλά έκανες κι ενημέρωσες παίκτη.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
ΟΛΟΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ!! Και δυστυχώς από τη στιγμή που οι περισσότεροι δε γνωριζόμαστε μεταξύ μας, δεν υπάρχει και τρόπος να τους απομονώσουμε!!! Τώρα καταλαβαίνω και το λόγο που υπάρχουν κάποια μέλη παλιά εδώ και μιλάνε μόνο με προσωπικά μηνύματα και δεν εκτίθενται στη χαβούζα!!  :hi: :hi: :hi:

Καλύτερα αργά παρά ποτέ...
Αλλά δυστυχώς θα συνεχιστεί η ιστορία με τους κάφρους που τελειωμό δεν έχουν..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.025
Πόντοι
736
Καλύτερα αργά παρά ποτέ...
Αλλά δυστυχώς θα συνεχιστεί η ιστορία με τους κάφρους που τελειωμό δεν έχουν..
καφροι φιλε υπαρχουν πολλοι σιγουρα αλλα και το να σου λεει η κοπελα οτι με το που τελειωνει το μασαζ κλεινουν το επομενο και αυτο ειναι καφριλα δε νομιζετε? Εγω πρωτη φορα το συνανταω αυτο σε κοπελα. Ισως ηταν πολυ ρομαντικη,αγαθη τι να πω. Ιδωμεν..
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.883
Κριτικές
24
Like
4.060
Πόντοι
1.666
καφροι φιλε υπαρχουν πολλοι σιγουρα αλλα και το να σου λεει η κοπελα οτι με το που τελειωνει το μασαζ κλεινουν το επομενο και αυτο ειναι καφριλα δε νομιζετε? Εγω πρωτη φορα το συνανταω αυτο σε κοπελα. Ισως ηταν πολυ ρομαντικη,αγαθη τι να πω. Ιδωμεν..

Αν κατάλαβα σωστά, ο πελάτης της έκλεινε το επόμενο ραντεβού μόλις τελείωνε το τρέχον. Αυτό δεν είναι κακό κατ' εμέ όμως. Αυτό σημαίνει ότι η κοπέλα ήταν καλή σ' αυτό που πρόσφερε, οπότε γιατί όχι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom