Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Φίλε σεττε
διάβασε πρώτα τις πρώτες σελίδες από τα επίμαχα θρεντ και μετά ξεκίνα από το τέλος αυτών που νομίζεις οτι είναι πιο ενδιαφέροντα για σένα.
Μετά κάνε τις εξειδικευμένες ερωτήσεις σου.
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει αξιολογο μαγαζι για καλο μασαζ ???????

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Υπαρχει αξιολογο μαγαζι για καλο μασαζ ???????

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
οταν λες αξιολογο θες να εχει περιοδικα στην αιθουσα αναμονης
και να σου φερνουν το μπουτο με μπικινι?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Ιδέα μου είναι ή λογω πτώσεις του τζίρου τους οι υπεύθυνες άρχισαν πάλι να αγοράζουν αυτο το απαίσιο body-shower με την καρύδα;;; μπλιααααχχχχ!!  :headbang:    :tickedoff:
Στα τρία τεμάχια giga το ένα δώρο  :grin:


 

Συνημμένα

  • LC_Coconut_Shower_Gel_5ltr.jpg
    LC_Coconut_Shower_Gel_5ltr.jpg
    34,7 KB · Εμφανίσεις: 31

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Ιδέα μου είναι ή λογω πτώσεις του τζίρου τους οι υπεύθυνες άρχισαν πάλι να αγοράζουν αυτο το απαίσιο body-shower με την καρύδα;;; μπλιααααχχχχ!!  :headbang:    :tickedoff:
Στα τρία τεμάχια giga το ένα δώρο  :grin:

Σε πρόσφατη επίσκεψή μου στο Φραντζή 4, πράγματι είχαν body-shower με αρωμα καρύδας (όχι βέβαια στη συσκευασία της φωτό σου). Το κακό είναι ότι η μυρωδιά του είναι πολύ χαρακτηριστική. Αν κάποιος προκειται σε σύντομο χρόνο μετά το μασάζ να δει γυναίκα/επίσημη αγαπημένη, καλό είναι να λάβει τα μέτρα του (=γερό ξέβγαλμα μετά τη χρήση της εν λόγω μαλακίας).
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Ιδέα μου είναι ή λογω πτώσεις του τζίρου τους οι υπεύθυνες άρχισαν πάλι να αγοράζουν αυτο το απαίσιο body-shower με την καρύδα;;; μπλιααααχχχχ!!  :headbang:    :tickedoff:
Στα τρία τεμάχια giga το ένα δώρο  :grin:
Το χειροτερο δεν ειναι το body shower...αυτο παλευεται,δηλαδη βλεπεις και μια ετικετα...
Για μενα χειροτερο ειναι αυτο το παλιολαδι που χρησιμοποιουν για μασαζ....παιζει να μην καιγεται ουτε στον αντιδραστηρα της φουκοσιμα
 

xasodikisgr

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Το χειροτερο δεν ειναι το body shower...αυτο παλευεται,δηλαδη βλεπεις και μια ετικετα...
Για μενα χειροτερο ειναι αυτο το παλιολαδι που χρησιμοποιουν για μασαζ....παιζει να μην καιγεται ουτε στον αντιδραστηρα της φουκοσιμα
Φιλαρακι δεν ειναι μυστικο οτι το καλυτερο λαδι για αυτη τη χρηση ειναι το αμυγδαλελαιο. Ειναι υποαλλεργικο, αοσμο, και δεν αφηνει γλυτσα μετα τη χρηση γιατι απορροφαται απο το δερμα. Στη χειροτερη οταν πας σπιτι, να σου πει η δικια σου "πολυ απαλο ειναι σημερα το δερμα σου μωρο μου". Δυστυχως λογο κοστους ελαχιστα μαγαζια το δουλευουν. Λογο προβληματων, {λιπαρη επιδερμιδα - αλλεργιες} το εχω ψαξει το θεμα.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Φιλαρακι δεν ειναι μυστικο οτι το καλυτερο λαδι για αυτη τη χρηση ειναι το αμυγδαλελαιο. Ειναι υποαλλεργικο, αοσμο, και δεν αφηνει γλυτσα μετα τη χρηση γιατι απορροφαται απο το δερμα. Στη χειροτερη οταν πας σπιτι, να σου πει η δικια σου "πολυ απαλο ειναι σημερα το δερμα σου μωρο μου". Δυστυχως λογο κοστους ελαχιστα μαγαζια το δουλευουν. Λογο προβληματων, {λιπαρη επιδερμιδα - αλλεργιες} το εχω ψαξει το θεμα.
To χεις ψάξει και πράγματι. Είναι το καλύτερο μόνο που κοστίζει 5 φορές πάνω από το πιο ακριβό έλαιο του εμπορίου.. οπότε ούτε στο spa το Intercontinental δεν το βρίσκεις...
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Νομιζω θελει +extra ,αλλα υπαρχουν καποιες που μπορει να το δεχθουν αν σε γνωρισουν καλα.

οι γνωριμιες ποτε δεν εβλαψαν κανεναν τυπακι, το αντιθετο μαλιστα. αλλα πρεπει να καταλαβουν οτι πληρωνονται για το χρονο τους. αν θελω να χυσω δευτερη φορα τι θα κανει θα μου τα απαγοευσει?
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
οι γνωριμιες ποτε δεν εβλαψαν κανεναν τυπακι, το αντιθετο μαλιστα. αλλα πρεπει να καταλαβουν οτι πληρωνονται για το χρονο τους. αν θελω να χυσω δευτερη φορα τι θα κανει θα μου τα απαγοευσει?
ΟΧΙ, αλλα θα στο χρεωση !!!  :2funny:
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
οσες φορες θελω θα χυσω. την πληρωνω για το χρονο της και θα κατσει εκει να τη χυσω οσο γουσταρω..ειδικα αν εχω και πραμα. τι θα δινουμε 80αρια για για να μας βαλουν πλαφον στο χυσι? εχει δικαωμα να διαμαρτυρεται μονο αν κανω καμια ανωμαλια που δεν περιλαμβανεται στο προγραμμα αλλα για το χυσιμο οχι τυπακι
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
οσες φορες θελω θα χυσω. την πληρωνω για το χρονο της και θα κατσει εκει να τη χυσω οσο γουσταρω..ειδικα αν εχω και πραμα. τι θα δινουμε 80αρια για για να μας βαλουν πλαφον στο χυσι? εχει δικαωμα να διαμαρτυρεται μονο αν κανω καμια ανωμαλια που δεν περιλαμβανεται στο προγραμμα αλλα για το χυσιμο οχι τυπακι
Καλα ρε τυπακι, οτι πεις !!!
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οσες φορες θελω θα χυσω. την πληρωνω για το χρονο της και θα κατσει εκει να τη χυσω οσο γουσταρω..ειδικα αν εχω και πραμα. τι θα δινουμε 80αρια για για να μας βαλουν πλαφον στο χυσι? εχει δικαωμα να διαμαρτυρεται μονο αν κανω καμια ανωμαλια που δεν περιλαμβανεται στο προγραμμα αλλα για το χυσιμο οχι τυπακι
Ρε μεγάλε κατούρα και λίγο χαχαχα
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
οσες φορες θελω θα χυσω. την πληρωνω για το χρονο της και θα κατσει εκει να τη χυσω οσο γουσταρω..ειδικα αν εχω και πραμα. τι θα δινουμε 80αρια για για να μας βαλουν πλαφον στο χυσι? εχει δικαωμα να διαμαρτυρεται μονο αν κανω καμια ανωμαλια που δεν περιλαμβανεται στο προγραμμα αλλα για το χυσιμο οχι τυπακι

Θεωρητικά, υποτίθεται ότι πληρώνουμε για 45 λεπτά συνεδρίας με την κοπέλα και ό,τι ήθελε προκύψει (που αυτό σε ελεύθερη μετάφραση ισοδυναμεί με αυτό που λες/θέλεις). Στην πράξη όμως το extra ball συνήθως χρεώνεται +20 Ευρώ στα περισσότερα μαγαζιά.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Με τον παρά μου γαμώ και την κυρά μου  ;)
 

Jybe

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2011
Μηνύματα
732
Like
2
Πόντοι
6
Θεωρητικά, υποτίθεται ότι πληρώνουμε για 45 λεπτά συνεδρίας με την κοπέλα και ό,τι ήθελε προκύψει (που αυτό σε ελεύθερη μετάφραση ισοδυναμεί με αυτό που λες/θέλεις). Στην πράξη όμως το extra ball συνήθως χρεώνεται +20 Ευρώ στα περισσότερα μαγαζιά.

ρε τυπακι, να δωσεις 20 ευρω για να χυσεις παλι ? αυτο ειναι απατη, με 20 παιρνεις ακομα 10-15 λεπτα παραταση.πηγαινε χυσε και 2η φορα και αν σου πει τιποτα κανονιστη, χωστα της, αντε που θελει και εχτρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom