Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 266K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
για να βλέπουν οι δικές μας που νομίζουν οτι κάνουν κάτι! μπαζόλες...


αν πετύχει το τσιμπούκι τύφλα ναχει το γαμήσι...

αντε γεια...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
για να βλέπουν οι δικές μας που νομίζουν οτι κάνουν κάτι! μπαζόλες...
αν πετύχει το τσιμπούκι τύφλα ναχει το γαμήσι...
στησιμο στα 4 (του "πελατη") και αναποδο κλαρινο με την ψωλη προς τα πισω με ταυτοχρονο σπατουλαρισμα/μουλιασμα αρχιδοσακουλας και κωλαντερου (βλ. φωτο), το εκανε και η κυρα Βικυ (πρ. Φερων 7, Χευδ 19, και τωρα Γ' Σεπτ 119 -1ος) αλλα δεν περναει πια σε δωματια... Γκιλφ πια...

υ.γ.: Καλος ο μικροτσουτσουνος σαμουράι. Στο 26' αρχιζει το σπεσιαλ φραπεδοκλαρινιασμα, στο 54' πυροβολαει  :tooth: :tooth:
υ.γ.2: Γαμω το γιαπωνεζικο πορνοσένσορινγκ  :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • anapodo klarino.jpg
    anapodo klarino.jpg
    21,2 KB · Εμφανίσεις: 22

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
στησιμο στα 4 (του "πελατη") και αναποδο κλαρινο με την ψωλη προς τα πισω με ταυτοχρονο σπατουλαρισμα/μουλιασμα αρχιδοσακουλας και κωλαντερου (βλ. φωτο), το εκανε και η κυρα Βικυ (πρ. Φερων 7, Χευδ 19, και τωρα Γ' Σεπτ 119 -1ος) αλλα δεν περναει πια σε δωματια... Γκιλφ πια...

υ.γ.: Καλος ο μικροτσουτσουνος σαμουράι. Στο 26' αρχιζει το σπεσιαλ φραπεδοκλαρινιασμα, στο 54' πυροβολαει  :tooth: :tooth:
υ.γ.2: Γαμω το γιαπωνεζικο πορνοσένσορινγκ  :headbang: :headbang:


Και η Ρούλα στη Ιλιάδα το προσπαθούσε!!!
 

news

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2010
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Τι παίζει εδώ? Νέο στον χώρο?
Αρωματικές και τονωτικες θεραπειες SPA. Απολαυστε νεα καταπληκτικα μασαζ Hot shell και χαβανεζικο Lomi Lomi. Μονο 40Ε Μεσογείων 289 Κ Χαλάνδρι 1ος κουδουνι . Καθημερινά 11πμ-9μμ Σάββατο 11πμ-6μμ
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Τι παίζει εδώ? Νέο στον χώρο?
Αρωματικές και τονωτικες θεραπειες SPA. Απολαυστε νεα καταπληκτικα μασαζ Hot shell και χαβανεζικο Lomi Lomi. Μονο 40Ε Μεσογείων 289 Κ Χαλάνδρι 1ος κουδουνι . Καθημερινά 11πμ-9μμ Σάββατο 11πμ-6μμ
παραδοσιακο μπαζοκομειο - Χ.Υ.Τ.Α.
πρεπει να ειχε κλεισει για καμποσο, το ξανανοιξανε?? :headbang: :headbang:
:tired:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
οχι, δεν είναι σωστός
σωστός θα ήταν αν πρώτα από όλα οι υπηρεσίες που παρέχονταν ήταν αυτό που υπόσχονταν.
δηλαδή αν έχει όντως μασάζ καλό και από όμορφη κοπέλα με δυνατότητα περεταίρω υπηρεσιών
αν είναι να έχει μέσα ένα τσούρμο μπάζα που δεν ξέρουνε να κάνουνε μασάζ, αλλά κανουνε μόνο χάδι και οι κοπέλες προέρχονται από τα μπουρδελάκια ή τα στούντιο, τότε σόρρυ αλλά με καμία παναγία δεν μπορείς να σκας παραπάνω λεφτά και με ευχαρίστηση. Πας σε ένα τέτοιο χώρο και θες να μην μπορείς να πρωτοδιαλέξεις, όχι να ψάχνεις την καλούτσικη και μετά να αναρωτιέσαι αν θα είναι και καλή η συνεδρία.

το άθλημα είναι δούναι και λαβείν - από τη μεριά τους όμως, ΟΧΙ από τη δική μας! Γιατί αλλιώς όλο στο δούναι θα είμαστε και ποτέ στο λαβείν.
Δεν λέω πως περνάω προσωπικά ασχημα, αλλά οτι τα μασατζίδικα έχουνε καταντήσει στούντιο είναι αλήθεια
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
οχι, δεν είναι σωστός
σωστός θα ήταν αν πρώτα από όλα οι υπηρεσίες που παρέχονταν ήταν αυτό που υπόσχονταν.
δηλαδή αν έχει όντως μασάζ καλό και από όμορφη κοπέλα με δυνατότητα περεταίρω υπηρεσιών
αν είναι να έχει μέσα ένα τσούρμο μπάζα που δεν ξέρουνε να κάνουνε μασάζ, αλλά κανουνε μόνο χάδι και οι κοπέλες προέρχονται από τα μπουρδελάκια ή τα στούντιο, τότε σόρρυ αλλά με καμία παναγία δεν μπορείς να σκας παραπάνω λεφτά και με ευχαρίστηση. Πας σε ένα τέτοιο χώρο και θες να μην μπορείς να πρωτοδιαλέξεις, όχι να ψάχνεις την καλούτσικη και μετά να αναρωτιέσαι αν θα είναι και καλή η συνεδρία.

το άθλημα είναι δούναι και λαβείν - από τη μεριά τους όμως, ΟΧΙ από τη δική μας! Γιατί αλλιώς όλο στο δούναι θα είμαστε και ποτέ στο λαβείν.
Δεν λέω πως περνάω προσωπικά ασχημα, αλλά οτι τα μασατζίδικα έχουνε καταντήσει στούντιο είναι αλήθεια
Και πως να διαφωνησω !!!
Ειναι δυνατον, να υπαρχει ανθρωπος που να διαφωνησει τωρα, με αυτα που γραφεις ???
Απλα μας εμαθαν στην ξεπετα και δεν το λεμε !!!
ΔΥΣΤΗΧΩΣ για ολους εμας, που ειμαστε μονο στο ΔΟΥΝΑΙ !!!
Και μετα που το συζηταμε, ολοι μας  :headbang: :headbang: :headbang:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
οχι, δεν είναι σωστός
σωστός θα ήταν αν πρώτα από όλα οι υπηρεσίες που παρέχονταν ήταν αυτό που υπόσχονταν.
δηλαδή αν έχει όντως μασάζ καλό και από όμορφη κοπέλα με δυνατότητα περεταίρω υπηρεσιών
αν είναι να έχει μέσα ένα τσούρμο μπάζα που δεν ξέρουνε να κάνουνε μασάζ, αλλά κανουνε μόνο χάδι και οι κοπέλες προέρχονται από τα μπουρδελάκια ή τα στούντιο, τότε σόρρυ αλλά με καμία παναγία δεν μπορείς να σκας παραπάνω λεφτά και με ευχαρίστηση. Πας σε ένα τέτοιο χώρο και θες να μην μπορείς να πρωτοδιαλέξεις, όχι να ψάχνεις την καλούτσικη και μετά να αναρωτιέσαι αν θα είναι και καλή η συνεδρία.

το άθλημα είναι δούναι και λαβείν - από τη μεριά τους όμως, ΟΧΙ από τη δική μας! Γιατί αλλιώς όλο στο δούναι θα είμαστε και ποτέ στο λαβείν.
Δεν λέω πως περνάω προσωπικά ασχημα, αλλά οτι τα μασατζίδικα έχουνε καταντήσει στούντιο είναι αλήθεια
Αφού όλοι απλώνουν τα κουλά τους στο 5λεπτο.
Τί θες δηλ.να γίνουν
 

Sette

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερίζω όλους τους συναγωνιστές που έχουν παραθέσει τις εμπειρίες τους.Βασικά δεν έχω επισκεφτθεί ποτέ ανάλογο ''κατάστημα'' και θα ήθελα τα φώτα σας κυρίως στο τι παίζει από ''σέρβις''.ίσως με μπερδεύει η αργκό που χρησιμοποιείτε(μπριζολιασμα?καλα ποιος τα σκέφτεται αυτα???).Με απλά ελληνικά τι μπορεί να ζητήσει κάποιος σε ένα τέτοιο μαγαζί(nuru massage δεν είναι?).Διαβάζω για πίπες χωρίς σκουφους και αντίστοιχα γαμήσια...Υπάρχουν όντως τέτοια πράγματα?Χρηματικά ζητάνε παραπάνω απο τα 80(για 45') η 120(ώρα)?Τι θα μου συστήνατε?Αποφοίτησα απο τη Λάνα στην Ιεροφαντών και είπα να ξεκινήσω μεταπτυχιακά...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Καλημερίζω όλους τους συναγωνιστές που έχουν παραθέσει τις εμπειρίες τους.Βασικά δεν έχω επισκεφτθεί ποτέ ανάλογο ''κατάστημα'' και θα ήθελα τα φώτα σας κυρίως στο τι παίζει από ''σέρβις''.ίσως με μπερδεύει η αργκό που χρησιμοποιείτε(μπριζολιασμα?καλα ποιος τα σκέφτεται αυτα???).Με απλά ελληνικά τι μπορεί να ζητήσει κάποιος σε ένα τέτοιο μαγαζί(nuru massage δεν είναι?).Διαβάζω για πίπες χωρίς σκουφους και αντίστοιχα γαμήσια...Υπάρχουν όντως τέτοια πράγματα?Χρηματικά ζητάνε παραπάνω απο τα 80(για 45') η 120(ώρα)?Τι θα μου συστήνατε?Αποφοίτησα απο τη Λάνα στην Ιεροφαντών και είπα να ξεκινήσω μεταπτυχιακά...

κακη εποχη για μεταπτυχιακα και με γνωσεις λυκειου σημερα τα ιδια θα παρεις !!!!!!!
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Αποφοίτησα απο τη Λάνα στην Ιεροφαντών και είπα να ξεκινήσω μεταπτυχιακά...
Άμα περιμένεις να βρεις γκομενες σαν τη Λανα στα μασατζιδικα, θα λοιώσεις πολλές σόλες  :grin:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Καλημερίζω όλους τους συναγωνιστές που έχουν παραθέσει τις εμπειρίες τους.Βασικά δεν έχω επισκεφτθεί ποτέ ανάλογο ''κατάστημα'' και θα ήθελα τα φώτα σας κυρίως στο τι παίζει από ''σέρβις''.ίσως με μπερδεύει η αργκό που χρησιμοποιείτε(μπριζολιασμα?καλα ποιος τα σκέφτεται αυτα???).Με απλά ελληνικά τι μπορεί να ζητήσει κάποιος σε ένα τέτοιο μαγαζί(nuru massage δεν είναι?).Διαβάζω για πίπες χωρίς σκουφους και αντίστοιχα γαμήσια...Υπάρχουν όντως τέτοια πράγματα?Χρηματικά ζητάνε παραπάνω απο τα 80(για 45') η 120(ώρα)?Τι θα μου συστήνατε?Αποφοίτησα απο τη Λάνα στην Ιεροφαντών και είπα να ξεκινήσω μεταπτυχιακά...

Δεν γνωρίζω τη Λάνα. Όσο για τα μεταπτυχιακά σου, ξεκίνα από κάτι βατό. Πήγαινε στη silicon valley των Αθηνών (a.k.a Στουρνάρη) και δες τι παίζει στα ιδρύματα που βρίσκονται στους αριθμούς 29, 47, και 63.
 

Sette

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Περιμένω πιο αναλυτικές πληροφορίες αλλά θα το ψάξω για τα ''ιδρύματα'' που αναφέρθηκαν.Φυσικά και δε περιμένω να βρώ αντίστοιχη με τη Λάνα.Στην Ελλάδα βρισκόμαστε...Απλά έχω φάει κόλημα να κάνω κάτι πιο σπέσιαλ.Για να γίνει αυτό πρέπει να πάρω πληροφορίες από εσάς καθώς κανένας φίλος δεν είναι τόσο ψαγμένος(ηλικιακά και μόνο δικαιολογείται) για να βοηθήσει.Μη πάμε ξεβράκωτοι στα...Ψάχνω αυτό που αναφέρει και ο τίτλος του νήματος, απλά θέλω να ξέρω τους όρους του ''παιχνιδιού'' πριν τολμήσω κάτι.Αστεία ερωτήματα για τους γνώστες(πχ τι ''υπηρεσίες'' παίζουν με κατανοητή αναφορά(όχι αργκό)) είναι μεγάλης σημασίας για μένα.Συγνώμη αν κουράζω ή αν ενοχλεί η ασχετίλα μου αλλά είμαι μόνο 26.Θέλω τα φώτα των έμπειρων στο άθλημα!
 

olym

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
278
Like
0
Πόντοι
1
Δεν μπορώ να καταλάβω ορισμένους που απευθύνονται στο κοινό κάθε λίγο και λιγάκι και ρωτάνε αν θα φάνε μπριζόλα σίγουρα κ.λ.π. Τότε τι γράφουμε τόσα πράγματα? Πρόκειται να πας έστω για πρώτη φορά στο μασατζίδικο. Ωραία λοιπόν. Κάτσε διάβασε για κάθε μαγαζί από την τελευταία σελίδα και προς τα πίσω και είναι σίγουρο ότι θα καλυφθούν όλες οι απορίες και με το παραπάνω. Όλα γράφονται. Και που το δίνουνε και ποιές κάνουν και κουλούρι και πως πρέπει να κινηθείς και πάρα πολλά άλλα.
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
παιδια αφηστε τις σπουδες, τι να τα κανεις τοσα μεταπτιχιακα. βγεστε στην αγορα μια ωρα αρχυτερα να παρετε εεμπειριες
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!Περιμένω πιο αναλυτικές πληροφορίες αλλά θα το ψάξω για τα ''ιδρύματα'' που αναφέρθηκαν.Φυσικά και δε περιμένω να βρώ αντίστοιχη με τη Λάνα.Στην Ελλάδα βρισκόμαστε...Απλά έχω φάει κόλημα να κάνω κάτι πιο σπέσιαλ.Για να γίνει αυτό πρέπει να πάρω πληροφορίες από εσάς καθώς κανένας φίλος δεν είναι τόσο ψαγμένος(ηλικιακά και μόνο δικαιολογείται) για να βοηθήσει.Μη πάμε ξεβράκωτοι στα...Ψάχνω αυτό που αναφέρει και ο τίτλος του νήματος, απλά θέλω να ξέρω τους όρους του ''παιχνιδιού'' πριν τολμήσω κάτι.Αστεία ερωτήματα για τους γνώστες(πχ τι ''υπηρεσίες'' παίζουν με κατανοητή αναφορά(όχι αργκό)) είναι μεγάλης σημασίας για μένα.Συγνώμη αν κουράζω ή αν ενοχλεί η ασχετίλα μου αλλά είμαι μόνο 26.Θέλω τα φώτα των έμπειρων στο άθλημα!
Ρε φιλε συγνωμη κιολας.....αλλα εδω υπαρχουν 2000 σελιδες ενημερωσης....μιση ωρα της ζωης σου αν ξοδεψεις θα μαθεις τα παντα για τα μασατζιδικα
 

speed81

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
7
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Δεν εχω κανει πολλες κριτικες λογο ελλειψεις χρονου.παντρεμενος.πιο πολυ πηγαινω σε studio και μπουρδελα αλλα θελω να δοκιμασω σε μασατζιδικο.τι παιζει σε αυτη τη φαση?μπορει καποιος  να μου προτεινει κατι σιγουρο.τι πρεπει να πω για καταλαβουν τι θελω?.δεν με νοιαζει τοσο η  εμφανιση οσο οι υπηρεσιες.σιγουρα αν διαβαζα ολεσ τις σελιδες θα καταλαβαινα αλλα δεν εχω χρονο και θα ηθελα να το προσπαθησω αυριο.ευχαριστω πολυ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.449
Πόντοι
41.447
καποια μηνυματα "εφυγαν" απο το θρεντ της ενημερωσης και ηρθαν εδω, για να μην κουραζουμε αυτούς που απλα θελουν να ενημερωθουν...

προς όσους θελουν ΤΩΡΑ μια απαντηση για αν πανε να γαμησουν αυριο ενα εχω να πω, διαβαστε  1 ωριτσα τα θρεντ το μασαζ και θα βρειτε ολες τις απαντησεις
 

Sette

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
2000 σελίδες σε μισή ώρα?Ούτε ο Μπαμπινιώτης τέτοια επίδοση!Πιστέψτε με επιχείρησα να διαβάσω αλλά η ορολογία ειδικά με σακατεύει...Ένα μικρό ρεζουμέ ζήτησα αν είναι εύκολο.Τουλάχιστον ένας φίλος πρότεινε συγκεκριμένα μαγαζιά ώστε να ξεκινήσω την ενημέρωση.Αυτό δεν πρέπει να είναι το πνεύμα εδω μέσα?Με την ίδια λογική θα μπορούσα να μη ποστάρω την εμπειρία μου σε συγκεκριμένο studio απο τη στιγμή που έκανα τη δουλειά μου.Σκέφτηκα ΄΄ομως τα ''στραβάδια'' που πιθανότατα ξέρουν λιγότερα και από εμένα...

υγ σόρρυ για το ποστάρισμα σε λάθος όπως αποδείχτηκε θρέντ.Θεώρησα πιο σωστό νήμα αυτό που περιέγραφε ακριβώς αυτο που ψάχνω.Λάθος μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom