Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Oxi απο οτι μου είπε !! Έχει αρχίσει εδώ και 2 μήνες !!

Σιγά βρε παιδιά... σε λίγο θα πείτε ότι ήταν και παρθένα! Πλάκα κάνετε; Μασάζ μπορεί να ξεκίνησε τώρα, πριν 2 μήνες, αλλά στον χώρο θα ήταν σίγουρα...
 

nick26

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Σιγά βρε παιδιά... σε λίγο θα πείτε ότι ήταν και παρθένα! Πλάκα κάνετε; Μασάζ μπορεί να ξεκίνησε τώρα, πριν 2 μήνες, αλλά στον χώρο θα ήταν σίγουρα...

Παιδιά πραγματικά θα το ήθελα πολύ αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να είμαι στο μουνί καμιάς να βλέπω τις πούτσες που τρώει !! Εγώ είπα απλά τι μου είπε η κοπέλα και δεν μου φαίνετε να απέχει και πολύ από την πραγματικότητα !!
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
Παιδιά πραγματικά θα το ήθελα πολύ αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να είμαι στο μουνί καμιάς να βλέπω τις πούτσες που τρώει !! Εγώ είπα απλά τι μου είπε η κοπέλα και δεν μου φαίνετε να απέχει και πολύ από την πραγματικότητα !!

Μην το παίρνεις προσωπικά... απλά αυτό το παραμύθι περί καινούργιας το έχω ακούσει εκατομμύρια φορές...
 

Επισκέπτης
Πολυ ευχαριστως της εριχνα ενα πουτσο της ξυνομουρας παντως :grin:


 

Επισκέπτης
οχι απλα οι ξυνισμενες μουρες ειναι οι καλυτερες για να τις χυνεις στην μουρη..

:2funny: :2funny:
Έχω μια διαρκώς ξυνομούρα στη δουλειά που πολύ θέλω να της το κάνω αυτό  :grin:
Πάντως πολλές ξυνομούρες είναι έτσι απ την αγαμία και αν τις :knockinb: τους φεύγει.. κάποιες είναι βέβαια εκ γενετής  :grin:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.890
Κριτικές
31
Like
735
Πόντοι
4.535
:2funny: :2funny:
Έχω μια διαρκώς ξυνομούρα στη δουλειά που πολύ θέλω να της το κάνω αυτό  :grin:

Φίλε, πιστεύω ότι σε κάθε δουλειά υπάρχει μία... εγώ έχω μία συνεχώς ξινισμένη για όλα, πάντα αλλά με κάτι τεράστια βυζιά... κόλαση όταν σκύβει!
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
σολωμου 33 τι παιζει?
και ποια ειναι ακριβως η διευθυνση-οροφος-κωδων?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.137
Κριτικές
491
Like
37.484
Πόντοι
41.447
σολωμου 33 τι παιζει?
και ποια ειναι ακριβως η διευθυνση-οροφος-κωδων?

είναι μόνο φραπέ με καλό μασάζ,
καποιες απο τις κοπέλες που δουλευουν τωρα εκέι παλια δουλευαν στο Οικονόμου 1 (εξάρχεια) , το όποίο έκλεισε πλέον.
Ειναι στον 7ο όροφο, το κουδούνι δεν το θυμάμαι.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
είναι μόνο φραπέ με καλό μασάζ,
καποιες απο τις κοπέλες που δουλευουν τωρα εκέι παλια δουλευαν στο Οικονόμου 1 (εξάρχεια) , το όποίο έκλεισε πλέον.
Ειναι στον 7ο όροφο, το κουδούνι δεν το θυμάμαι.

ενδιαφερον πληροφορια ζεγο.Μηπως πετυχες την ταμαρα την ξανθια ή την βερονικα?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ενδιαφερον πληροφορια ζεγο.Μηπως πετυχες την ταμαρα την ξανθια ή την βερονικα?
...ουτε ταμαρα ,ουτε βερονικα.μια φορα πηγα πριν καλοκαιρι και ειχε πετσετουλα και καλαααα.στην δευτερη επισκεψη ειχε φραπε,αλλα παντα απο την ιδια γκομενα-γιατι αν επερνες αλλη, παλι πετσετουλα θα ειχα.
στην τριτη και φαρμακερη (οπως νομιζα)παλι εμεινα με φραπε.και τουσ χαιρετισα για παντα.και να σκεφτεις οχι καμια σπεσιαλ γκομενα,ενα καραμιλφ 40 και βαλεεεεεε με κοιλιτσα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
...ουτε ταμαρα ,ουτε βερονικα.μια φορα πηγα πριν καλοκαιρι και ειχε πετσετουλα και καλαααα.στην δευτερη επισκεψη ειχε φραπε,αλλα παντα απο την ιδια γκομενα-γιατι αν επερνες αλλη, παλι πετσετουλα θα ειχα.
στην τριτη και φαρμακερη (οπως νομιζα)παλι εμεινα με φραπε.και τουσ χαιρετισα για παντα.και να σκεφτεις οχι καμια σπεσιαλ γκομενα,ενα καραμιλφ 40 και βαλεεεεεε με κοιλιτσα.

ναι μωρε αυτη η ψηλη ξανθια και αχαρος μιλφοκορασις!παντως η κυρια που ανοιγει την πορτα(αν ειναι η ιδια με το προ τριετιας...) ηταν πολυ καλη..ατεμαχιστη βεβαια.. :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
...ουτε ταμαρα ,ουτε βερονικα.μια φορα πηγα πριν καλοκαιρι και ειχε πετσετουλα και καλαααα.στην δευτερη επισκεψη ειχε φραπε,αλλα παντα απο την ιδια γκομενα-γιατι αν επερνες αλλη, παλι πετσετουλα θα ειχα.
στην τριτη και φαρμακερη (οπως νομιζα)παλι εμεινα με φραπε.και τουσ χαιρετισα για παντα.και να σκεφτεις οχι καμια σπεσιαλ γκομενα,ενα καραμιλφ 40 και βαλεεεεεε με κοιλιτσα.
απο μασαζ τουλαχιστον ? καλο ή για κλωτσές ????  :piss: :piss:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
τον ταρζαν ρωτησε ρε. τί πεταγεσαι ??  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και βγαλε το gay προφιλ ''αποσυνδεδεμένος''..  :P :cheesy:

και γω απαντησα για λογαριασμο του.Τι σε κοφτει εσενα παλαιων πατρων μασαζά?Μηπως ειναι ο μονος που εχει παει εκει?αντε μην τα ακουσεις τωρα....οσο για το αλλο το αφηνω ασχολιαστο...ολο το βραδυ χθες σχολιαζοταν στον παραδρομο της συγγρου... :o :o
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom