Νέα

Μασαζερί - απόψεις και απορίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο προιόν προτιμάτε για μασάζ?

  • Λάδι

    Ψήφοι: 207 54,0%
  • Γαλάκτωμα

    Ψήφοι: 92 24,0%
  • Τάλκ

    Ψήφοι: 15 3,9%
  • Άλλο προιόν

    Ψήφοι: 12 3,1%
  • Τίποτα

    Ψήφοι: 18 4,7%
  • Δε κάνω μασάζ!

    Ψήφοι: 39 10,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    383

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ισως εχει ξαναγίνει η ερώτηση, αλλά...

Γιατι δεν υπάρχει ανάλογος κατάλογος των μασαζερί όπως και στα άλλα ιδρύματα???

Δεν θα ήτο άκρως βολικό?
ακρως βολικο, αλλα οχι ο,τι καλλιτερο. στο παρελθον ειχα ανεβασει εναν, αλλα δεν ηταν καλη ιδεα και τον εσβησα..
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ακρως βολικο, αλλα οχι ο,τι καλλιτερο. στο παρελθον ειχα ανεβασει εναν, αλλα δεν ηταν καλη ιδεα και τον εσβησα..
Πατερ χρονια πολλα καταρχην...εις διπουν(μια για την Ανασταση του Κυριου και μια για την ονομαστικη σου :cheesy:)Γιατι δεν ηταν καλη ιδεα?Νομιζω οτι απο τη στιγμη που βολευε,ΗΤΑΝ και καλη ιδεα... :think:
 

kapotas

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Γεια χαρά σε όλους
Παίζει σήμερα κορασίδα και όχι μόνο, με πληθωρικά ( . )( . )?
Έχει κάποιος συναγωνιστής να προτείνει κάτι?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.971
Κριτικές
1
Like
2.699
Πόντοι
606

akapovic

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2008
Μηνύματα
273
Like
0
Πόντοι
1
ναι, αλλα οταν πηγαινες και ηταν εκει, ΔΕΝ μας το ειπες να την τιμησουμε και εμεις..
τωρα που την εχασες, παιρνεις τη βοηθεια του κοινου ????

ρε μπαρμπαγιωργο πολυ τον αμανε εχεις παρει δε νομιζεις?
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
16
αφηστε τις μασαζερι και πιαστε τα ουζερι
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
Προς όλα τα ιδρύματα και ειδικότερα τις θεραπεύτριες τους που ξέρουμε ότι παρακολουθούν τα όσα γράφονται εδώ
Περιμένω προσφορά με pm αν κάποια είναι πρόθυμη και ικανή να κάνει τη δουλειά της όπως πρέπει.
Μαθήματα παραδίδονται εδώ.



Καλά κοροΐδα δεν είμαστε  πληρώνουμε τα πασαλήματα για μασάζ ????

Συμφωνώ με 1000 σε οτι λες...!!!!
Η αλήθεια είναι πως θα πλήρωνα και 300+ για τέτοια περιποίηση.....
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
σημερινη επισκεψη στο εστιατοριο του ΝΙΤΡΟ στην ανω ηλιουπολη...ενα θα πω...καταπληκτικος μαγειρας!!!! :rockon: :rockon:τρομερες συνταγες,μερικες εκ των οποιων οι κατωθι:

-μπριτζολα ασπαλωτη γαρνιρισμενη με ακανθινο ασιατικο ρυζι(την ποικιλια αυτη την εφερε μετα το τελευταιο του τουρ στη σαγκαη)σοταρισμενη με ελαια απο πασατεμπο και ανιθο μασαχουσετης.Απο πανω ειχε ριξει(κατα ομολογια του) μια dom perignon μαζι με τα γυαλια(συνταγη προτεινομενη για πεθερικα :cheesy:ετσι γραφει στο μενου)και λίγο τριανταφυλλο με ξυδι σογιας!Ε-Κ-Π-Λ-Η-Κ-Τ-Ι-Κ-Ο!Δεν εχω ξαναφαει γευστικοτερο φαγητο στην ζωη μου.
-κεφτεδες αρχιδομπαλλοι:κεφτεδες σε μορφη αρχιδίου σοταρισμενοι με κοκκινη πιπερια και πρασινο κρεμμυδι στο τηγανι.Μετα πεφτει στην κατσαρολα οπου γινεται μια μιξη τρελλη αλα ΝΙΤΡΟ με ραπανακια κατω ανωμεριας και γαιδουραγκαθο γορτυνιας.

Μονο απο αυτες τις 2 συνταγες κερδισε ηδη τον χρυσο σκουφο στα βαλκανια για το ετος 2006.Αντε και εις ανωτερα φιλτατε.

υ.γ. συγγνωμη τωρα το ειδα οτι ειμαι off topic,αλλα βαριεμαι τωρα να αλλαζω θρεντ.. :grin:

Sorry, αλλά μπερδεύτικα λίγο... :think: :think:, είναι εστιατόριο κανονικό ή μασατζίδικο...???? :think: :think:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
αυτο το ξεχνας πρωτος εσυ, οταν επανειλημενως ποσταρεις με υποτιμητικα, για το συνολο των μελων του θρεντ, σχολια..

τη μία δεν σ αρεσει ο κωδικας που χρησιμοποιουμε, την αλλη κρινεις το μορφωτικο και συγγραφικο επιπεδο των αλλων μελων, την παρα-αλλη τους ζητας info καθοτι βαριεσαι να διαβαζεις το θρεντ κ.ο.κ.

τες πα, καλη συνεχεια..

Ρε, Παπα(τέτοιε) το κούρασες ΚΑΙ εσύ με όλες αυτές τις απαντήσεις....

Ηρεμίστε και οι δύο λιγάκι.  :jerking: :jerking:

Στο κάτω-κάτω την άποψή του είπε, μην τρελαθούμε όλοι τώρα....... :headbang: :headbang: :headbang:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
μασαζα+οριο [massaga+oreum]
ανοιξε κ κανενα λεξικο.
μονο κουδουνια ξερεις να χ+υπας. :2funny:
χωρις παρεξηγηση.

Βρε, παρεξήγηση καμμία.
Αν σου πω πως ακόμα δεν έχω καταλάβει.... θα με βρίσεις...πολύ..!!????
 

speedy74

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
φιλοι καλησπερα, θα ηθελα να σας ζητησω να βοηθησετε ως παλαιοτεροι, στο εξεις: πηγαινοντας πρωτη φορα σε ενα απο τα αναφερθεντα μασαζερι, πως γινεται το cone? δυλαδη μιλασ ξεκαθαρα , θελω αυτο θελω εκεινο και ποσο παει? αν θελετε δωστε μου μια γραμμη για κινηθω σχετικα γιατι σκοπευω να κανω μια επισκεψη συντονα και δεν θελω να φανω εκτος κλιματος. επισης κατι που διαβασα και το εχω αποροια, λεμε οτι "σας βρηκα απο το ιντερνετ - bourdela.com?" H OXI ?? σας ευχαριστω
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
φιλοι καλησπερα, θα ηθελα να σας ζητησω να βοηθησετε ως παλαιοτεροι, στο εξεις: πηγαινοντας πρωτη φορα σε ενα απο τα αναφερθεντα μασαζερι, πως γινεται το cone? δυλαδη μιλασ ξεκαθαρα , θελω αυτο θελω εκεινο και ποσο παει? αν θελετε δωστε μου μια γραμμη για κινηθω σχετικα γιατι σκοπευω να κανω μια επισκεψη συντονα και δεν θελω να φανω εκτος κλιματος. επισης κατι που διαβασα και το εχω αποροια, λεμε οτι "σας βρηκα απο το ιντερνετ - bourdela.com?" H OXI ?? σας ευχαριστω

Κοίτα φίλε, γενικός κανόνας δεν υπάρχει, αλλά καλό είναι να μην αναφέρεις το site. Να το παίξεις άνετος να πεις ότι σε σύστησε ένας φίλος (πες ένα όνομα φανταστικό) οποίος πέρασε καλά. Επίσης καλό είναι να ξέρεις και κάποιο όνομα από τα κορίτσια που προσφέρουν υπηρεσίες, βλέπε και διάβαζε το αντίστοιχο thrend. επίσης να είσαι υπομονετικός μπορεί την πρώτη φορά να την πετύχεις το μέγιστο αποτέλεσμα
 

InAthens

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
268
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Συμφωνώ με 1000 σε οτι λες...!!!!
Η αλήθεια είναι πως θα πλήρωνα και 300+ για τέτοια περιποίηση.....

Εγώ τι να πω ... απλά το τέλειο μασσαζ .... επειγόντως σεμινάρια ... να φέρουμε αυτην την Maria Ozawa στην Ελλάδα!!!!!!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Θα ήθελα να εκφράσω μια απορία/ερώτηση που θα μπορούσε να γίνει και POL και να δούμε τα στατιστικά:

Οταν επισκεπτεστε τα "μασαζερι" έχετε δικό σας "σκουφάκι" ή σας το προσφερει το κατάστημα?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Θα ήθελα να εκφράσω μια απορία/ερώτηση που θα μπορούσε να γίνει και POL και να δούμε τα στατιστικά:

Οταν επισκεπτεστε τα "μασαζερι" έχετε δικό σας "σκουφάκι" ή σας το προσφερει το κατάστημα?

Εγω ΠΑΝΤΟΥ (massage, studio, ct κλπ) χρησιμοποιώ δικά μου προφυλακτικά (TROJAN) γιατί αφ' ενός δεν εμπιστεύομαι κανέναν κι αφετέρου με "βολεύει" ο συγκεκριμένος τύπος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom