Νέα

Μασάζ στο Ηράκλειο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ftoupiou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2013
Μηνύματα
131
Κριτικές
1
Like
182
Πόντοι
1
Πηρα τηλ.Μενει 3 βαγιες.Θελει 60 για σεξ,και καλα μασαζ και πιπα με προφυλαξη.Προσπαθησα και αλλες φορες να κανονισω κατι αλλα δεν απαντησε ποτε.
Επισκεφτηκα κ εγω την κορασιδα τις προηγουμενες μερες...συμπαθητικο προσωπο, γεματουλα στο σωμα αλλα σχετικα σφιχτη (εμενα δεν με χαλασε αλλα για μοντελακιδες δεν κανει) μικρο βυζι σε σχεση με το υπολοιπο σωμα. Ο χωρος καθαρος και μου προσφερε κ καθαρη πετσετα.... το παραβολο μιση ωρα 60 μια ωρα 100 μου ειπε απο το τηλεφωνο....την βρηκα διεκπεραιωτικη και κουρασμενη... επισης οταν την επαιρνα στα 4 επιασα κατι μυρωδιες....γενικα ψιλοξενερωσα....
 

matrix..8444

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2022
Μηνύματα
171
Like
998
Πόντοι
81
αυτές τις μέρες παίζει τίποτα καλό για μασαζακι; γιατί βλέπω ότι είναι ψοφιο το νήμα
Πριν δύο μέρες πάω χερσόνησο στον πεζόδρομο στην παραλία κοντά στο αίνιγμα σέ ένα στενό μπαίνω για μασάζ μου λέει μια κοπέλα ωραίο σώμα αλλά μόνο σώμα... είχε πέντε με έξι κοπέλες με σορτσάκια και αμανικα...μου λέει λοιπόν τι μασάζ προτιμώ μου έδωσε ένα κατάλογο διάλεξα και μπήκα...μου λέει βγάλε όλα τα ρούχα και ξάπλωσε.. εκείνη στεκόταν και με κοίταζε σαν να με διάβαζε... έμεινα με το μπόξερακι..μου λέει όλα είπαμε..λέω θά φάω καλά εδώ... λοιπόν παιδιά απίστευτο μασάζ όμως ούτε καν τον κοίταξε και όταν προσπάθησα να την δελεασω οικονομικά παρολίγον να με πετάξει έξω...θα πάω πάλι γιατί μου άρεσε που ήμουν γυμνός μπροστά της..και καλό μασάζ
 

nick717191

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πριν δύο μέρες πάω χερσόνησο στον πεζόδρομο στην παραλία κοντά στο αίνιγμα σέ ένα στενό μπαίνω για μασάζ μου λέει μια κοπέλα ωραίο σώμα αλλά μόνο σώμα... είχε πέντε με έξι κοπέλες με σορτσάκια και αμανικα...μου λέει λοιπόν τι μασάζ προτιμώ μου έδωσε ένα κατάλογο διάλεξα και μπήκα...μου λέει βγάλε όλα τα ρούχα και ξάπλωσε.. εκείνη στεκόταν και με κοίταζε σαν να με διάβαζε... έμεινα με το μπόξερακι..μου λέει όλα είπαμε..λέω θά φάω καλά εδώ... λοιπόν παιδιά απίστευτο μασάζ όμως ούτε καν τον κοίταξε και όταν προσπάθησα να την δελεασω οικονομικά παρολίγον να με πετάξει έξω...θα πάω πάλι γιατί μου άρεσε που ήμουν γυμνός μπροστά της..και καλό μασάζ
Ποιο μαγαζί ήταν; Έχει 2-3 εκεί κοντά γύρω γύρω!
 

Loukilouk@

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2021
Μηνύματα
28
Like
38
Πόντοι
0
Πριν δύο μέρες πάω χερσόνησο στον πεζόδρομο στην παραλία κοντά στο αίνιγμα σέ ένα στενό μπαίνω για μασάζ μου λέει μια κοπέλα ωραίο σώμα αλλά μόνο σώμα... είχε πέντε με έξι κοπέλες με σορτσάκια και αμανικα...μου λέει λοιπόν τι μασάζ προτιμώ μου έδωσε ένα κατάλογο διάλεξα και μπήκα...μου λέει βγάλε όλα τα ρούχα και ξάπλωσε.. εκείνη στεκόταν και με κοίταζε σαν να με διάβαζε... έμεινα με το μπόξερακι..μου λέει όλα είπαμε..λέω θά φάω καλά εδώ... λοιπόν παιδιά απίστευτο μασάζ όμως ούτε καν τον κοίταξε και όταν προσπάθησα να την δελεασω οικονομικά παρολίγον να με πετάξει έξω...θα πάω πάλι γιατί μου άρεσε που ήμουν γυμνός μπροστά της..και καλό μασάζ
Αδερφέ καλησπέρα,μπορείς να μου δώσεις περισσότερες πληροφορίες inbox σε ευχαριστώ!!
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Πριν δύο μέρες πάω χερσόνησο στον πεζόδρομο στην παραλία κοντά στο αίνιγμα σέ ένα στενό μπαίνω για μασάζ μου λέει μια κοπέλα ωραίο σώμα αλλά μόνο σώμα... είχε πέντε με έξι κοπέλες με σορτσάκια και αμανικα...μου λέει λοιπόν τι μασάζ προτιμώ μου έδωσε ένα κατάλογο διάλεξα και μπήκα...μου λέει βγάλε όλα τα ρούχα και ξάπλωσε.. εκείνη στεκόταν και με κοίταζε σαν να με διάβαζε... έμεινα με το μπόξερακι..μου λέει όλα είπαμε..λέω θά φάω καλά εδώ... λοιπόν παιδιά απίστευτο μασάζ όμως ούτε καν τον κοίταξε και όταν προσπάθησα να την δελεασω οικονομικά παρολίγον να με πετάξει έξω...θα πάω πάλι γιατί μου άρεσε που ήμουν γυμνός μπροστά της..και καλό μασάζ
α ευχαριστώ πάρα πολύ αδερφέ! θα το επισκεφτώ και θα πω εντυπώσεις εδώ μεσα
 

krystal

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
14
Πόντοι
0
τελικά που είναι το μαγαζί ;
Πηγα χτες εκανα βολτα στα στενα πριν και μετα το αινιγμα δεν ειδα κατι.αν το παλικαρι που εκανε την δημοσιευσει δεν δωσει παραπανω πληροφοριες λιγο χλωμο να βρουμε κατι.πληφοριες οπως οδο,κτηριο(χρωματισμο)+πορτα,η εστω την υπαρχει στην εισοδο απο το στενο και μεσα καποιο μαγαζι εστω για να καταλαβουμε.εκτος και αν ολο αυτο ειναι τρολλ η απλα το κραταει για την παρτη του
 

cretanboy91

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Μπορείτε να με ενημερώσει κάποιος αν έχει χρόνο και διάθεση για το τι παίζει αυτήν την στιγμή ! Σαν νέος στον χώρο και από τις κριτικές σας θα ήθελα να επισκεφτώ την στεφάνια έρχεται συχνά ;
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Like
1.739
Πόντοι
201
Πηγα χτες εκανα βολτα στα στενα πριν και μετα το αινιγμα δεν ειδα κατι.αν το παλικαρι που εκανε την δημοσιευσει δεν δωσει παραπανω πληροφοριες λιγο χλωμο να βρουμε κατι.πληφοριες οπως οδο,κτηριο(χρωματισμο)+πορτα,η εστω την υπαρχει στην εισοδο απο το στενο και μεσα καποιο μαγαζι εστω για να καταλαβουμε.εκτος και αν ολο αυτο ειναι τρολλ η απλα το κραταει για την παρτη του
Καλημέρα φιλαράκι τρολ είναι δεν υπάρχει τίποτα εκεί!!
 

Pizzafan

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα ! Μπορείτε να με ενημερώσει κάποιος αν έχει χρόνο και διάθεση για το τι παίζει αυτήν την στιγμή ! Σαν νέος στον χώρο και από τις κριτικές σας θα ήθελα να επισκεφτώ την στεφάνια έρχεται συχνά ;
Επικοινώνησα με την Στεφάνια, είναι Σαντορίνη αυτή την στιγμή δεν το βλέπει να έρχεται ξανά για φέτος μου είπε τώρα κάτι άλλο αξιόλογο δεν γνωρίζω να σου πω
 

ALX4

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2014
Μηνύματα
263
Like
735
Πόντοι
81
Επικοινώνησα με την Στεφάνια, είναι Σαντορίνη αυτή την στιγμή δεν το βλέπει να έρχεται ξανά για φέτος μου είπε τώρα κάτι άλλο αξιόλογο δεν γνωρίζω να σου πω
Ξαναζεσταμενο φαγητο και εκεινη....
 

Giorgaras13

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Επικοινώνησα με την Στεφάνια, είναι Σαντορίνη αυτή την στιγμή δεν το βλέπει να έρχεται ξανά για φέτος μου είπε τώρα κάτι άλλο αξιόλογο δεν γνωρίζω να σου πω
Δυστυχώς.Υπομονή μέχρι το 2025
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Επισκεψη πριν μερικες μερες στην Αιμιλια για πρωτη φορα. Στο μασαζ εγινε μια καλη προσπαθεια κομματι κομματι σε ολο το σωμα. Πηρα και κοπλιμεντα επειδη ειμαι γυμνασμενος κτλ. Πριν γυρισω ανασκελα μου εβαλε πετσετα βεβαια. Και ουτε καν πλησιασε στα γεννητικα οργανα. Μου ειπε στο τελος να χαλαρωσω 5 λεπτα, ντυθητα βγηκα εξω και τελος. 50 ευρω.
Ηλπιζα οτι μπορει να δεχομουν εστω ενα παιξιμο αλλα δεν. Και αμφιβαλω αν θα το κανει και τη δευτερη φορα αν ξαναεπισκεφθω. Δεν ξερω αν αξιζει το ρισκο να εχω δωσει συνολο 100 ευρω αν ξαναπαω και να φυγω απραγος.
 

Ioannisaek123214

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
118
Πόντοι
0
Επισκεψη πριν μερικες μερες στην Αιμιλια για πρωτη φορα. Στο μασαζ εγινε μια καλη προσπαθεια κομματι κομματι σε ολο το σωμα. Πηρα και κοπλιμεντα επειδη ειμαι γυμνασμενος κτλ. Πριν γυρισω ανασκελα μου εβαλε πετσετα βεβαια. Και ουτε καν πλησιασε στα γεννητικα οργανα. Μου ειπε στο τελος να χαλαρωσω 5 λεπτα, ντυθητα βγηκα εξω και τελος. 50 ευρω.
Ηλπιζα οτι μπορει να δεχομουν εστω ενα παιξιμο αλλα δεν. Και αμφιβαλω αν θα το κανει και τη δευτερη φορα αν ξαναεπισκεφθω. Δεν ξερω αν αξιζει το ρισκο να εχω δωσει συνολο 100 ευρω αν ξαναπαω και να φυγω απραγος.
Εχω παει 4 ή 5 φορές και δεν μου έκανε τίποτα. Γυμνός έκανα μασάζ αλλά ως εκεί. Και πήρα παρόμοια κοπλιμέντα.
 

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1

billy bats

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Like
3
Πόντοι
0
Γεια σας
Θα είμαι στο Ηράκλειο και στα Χανιά 2 ημέρες.
Έχει να προτείνει κανείς τίποτα καλό;
Από μπουρδελο μέχρι μασάζ και cg να την φέρω στο χοτελ.
Ευχαριστώ προκαταβολικά.

ΒΒ.
 

grgher

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
146
Πόντοι
1
Καλημέρες!! Είναι εδώ αυτή η κοπελιά μα δεν βλέπω καμιά αναφορά!!! Δεν έχει πάει κανείς άραγε; πείτε κάτι όποιος ξέρει!! μην πάμε αδιάβαστοι!!!!
 

K21com

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
23
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρες!! Είναι εδώ αυτή η κοπελιά μα δεν βλέπω καμιά αναφορά!!! Δεν έχει πάει κανείς άραγε; πείτε κάτι όποιος ξέρει!! μην πάμε αδιάβαστοι!!!!

Καλημέρες!! Είναι εδώ αυτή η κοπελιά μα δεν βλέπω καμιά αναφορά!!! Δεν έχει πάει κανείς άραγε; πείτε κάτι όποιος ξέρει!! μην πάμε αδιάβαστοι!!!!
Φίλε μακριά από αυτήν φόλα φόλα φόλα και γριά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom