Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Ποιοι είναι αυτοί οι τύποι που παίρνουν δυωρα αλήθεια :think:
Και όχι τίποτε άλλο,αλλά μπερδεύομαι και νομίζω ότι είμαστε σε εποχή ΠΑΣΟΚ :tooth:
Οι γνωστοί άγνωστοι μέ τά δυωρακια.... Καί μετά 3 μέρες τό λιγότερο ρεπό τό κορίτσι.
Ονόματα δέν λέμε..... :tooth::tooth::tooth:
Έξαλλου έχει δηλωθεί καί δημόσια ή αδυναμία πού έχουν στο κορίτσι.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Ποιοι είναι αυτοί οι τύποι που παίρνουν δυωρα αλήθεια :think:
Και όχι τίποτε άλλο,αλλά μπερδεύομαι και νομίζω ότι είμαστε σε εποχή ΠΑΣΟΚ :tooth:
μην το λες....

περάσαμε καλά και την εποχή Κωστάκη του Μπουχέσα....
 

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
607
Πόντοι
3.015
Ποιοι είναι αυτοί οι τύποι που παίρνουν δυωρα αλήθεια :think:
Και όχι τίποτε άλλο,αλλά μπερδεύομαι και νομίζω ότι είμαστε σε εποχή ΠΑΣΟΚ :tooth:
Και μάλιστα έχουν το θράσος και την ασέβεια να ζητούν 2 ώρες παρότι είχαν κλείσει ραντεβού για μια ώρα με αποτέλεσμα να ακυρώνουν τα επόμενα ραντεβού που ακολουθούσαν στη συνέχεια οι αναιδείς :hammer:
:zombie:
 
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
185
Like
217
Πόντοι
21
φτωχο το ροστερ σημερα.
μονο 5 κοπελλες,οι δυο σε δωματιο.
την ωρα που περασα η Βαλεντινα κλεισμενη σε διωρο ραντεβου
(ποιοι πουστηδες παιρνουν διωρα και απασχολουν τα κοριτσια?):grin:
Ριτα στο δωματιο και εβγαινε σε μιση ωρα,
διαθεσιμες η Αννα,η Αναστασια και η Μαρια που σαλοναρει χωρις βρακι και δεν αφηνει πολλα στη φαντασια.
πηρα την μελαχρινη για τα ενδοτερα και αργοτερα θα γραψω κριτικη.
ποιος εχει παρει Μαρια να μας πληροφορησει,γιατι πολυ ξεκωλε μου φανηκε,αν και δεν ειναι ακριβως ο τυπος μου?
εχω ξαναρωτησει αλλα τζιφος.
Η Μαρία που λες είναι η Αλβανίδα ή άλλη Μαρία? Την έχω δει κι εγώ αλλά δεν μου άρεσε καθόλου στο πρόσωπο. Έχει και 2 κριτικές κακές.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ποιοι είναι αυτοί οι τύποι που παίρνουν δυωρα αλήθεια :think:
Και όχι τίποτε άλλο,αλλά μπερδεύομαι και νομίζω ότι είμαστε σε εποχή ΠΑΣΟΚ :tooth:
ΠΑΣΟΚ - ΝΔ εποχές ίδιες είναι !! Χαχα Κυκλοφορεί το χρήμα όταν σε χώρους που έχει 7-8-9 κορίτσια πολλοί γράφουν " όλες κλεισμένες και σε δωμάτια " …
 

mythos9

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
16
Like
31
Πόντοι
0
Γεια σας συνάντηση με Βαλεντινα πριν λίγο καιρό.δεν θα διαφωνήσω ότι είναι από τις πιο ωραίες γυναίκες εκεί ψηλή και αδύνατη καθαρό κορμί και το μασαζ της τελειο με άριστα το 10 μου το ειπε και αλλωστε οτι το εχει σπουδασει.Αλλα με εμένα δεν ταιριαξαμε καθόλου στο ερωτικό κομμάτι ήταν από τις πιο βαρετές και ξενέρωτες συναντήσεις μου.πιπα αργή αισθησιακή όπως είχε γράψει και ένα άλλος φίλος αλλά από σεξ τίποτα με κάτι ψεύτικα αχ και βαχ και με φουλ τζελ απλά αδιάφορο.
 

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Καλημέρα συναγωνιστές και καλή Κυριακή. Είναι ανοιχτά σήμερα;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.316
Πόντοι
6.256
Οι γνωστοί άγνωστοι μέ τά δυωρακια.... Καί μετά 3 μέρες τό λιγότερο ρεπό τό κορίτσι.
Ονόματα δέν λέμε..... :tooth::tooth::tooth:
Έξαλλου έχει δηλωθεί καί δημόσια ή αδυναμία πού έχουν στο κορίτσι.
Δηλαδη μιλαμε για ερωτευμένους
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Δηλαδη μιλαμε για ερωτευμένους
Για τόν συγκεκριμένο που χτυπάει ή καμπάνα μάλλον τό αντίθετο συμβαίνει νά είναι τό κορίτσι ερωτευμένη, δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι μετά από κάθε δυωρη συνάντηση ή κοπέλα κρεμάει το στρινγκακι τής για λίγες μέρες. :tooth:

Κάποιοι επισκέπτες, αγαπητικόι που κλείνουν δυωρα ραντεβού αυτοί ναι με βεβαιότητα είναι καψουρηδες.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Γκαηζ καλημέρα!
Πέρασα προσφρατα από το θεραπευτήριο κ δεν έμεινα ομολογούμενος εντυπωσιασμένος από την συμπεριφορά της σεριφισας, για την οποία (άν έχω καταλάβει καλά) έχουν ειπωθεί τα καλύτερα..

Καταρχήν μπαίνω κ την ώρα εκείνη σχολάσει μια (μαυρομάλλα, μετρίου αναστήματος) κοπέλα .. Τι πιο λογικό να ρωτήσω ποια ήταν ..

Απάντηση δεν πήρα .. μου λέει έχω 2 κοπέλες διαθέσιμες κ σε 5 λεπτά θα έχω άλλες δυο..

Εκείνη την ώρα περνάει από την υποδοχή η ξανθιά ψηλή (1.75) βαλεντίνα (κάπως έτσι μου συστήθηκε η ίδια στα Αγγλικά).

Μου λέει η σεριφισα δεν είναι ελεύθερη περνάει τώρα στο δωμάτιο (....). Της απαντώ ότι δεν την επέλεξα, απλά η κοπέλα μπήκε μέσα κ μου χαμογέλασε κ ήρθε κ μου συστήθηκε από μόνη της στα Αγγλικά (κ καλά έκανε ως σωστή επαγγελματίας, που προωθεί σωστά τον εαυτό της) .. Βλέπω την σερίφισα να στραβώνει κ ακόμη δεν έχουν περάσει 2 λεπτά που είμαι εκεί..
Αγγαρεία Φούλ ..
Της λέω "είπες Άννα" ?

Και γυρνάει κ μου λέει το επικό .. "μην ντιαβάζεται το Ίντερνετ ... μην ντιαβάζεται .."

Έδωσα τόπο στην οργή κ έφυγα κύριος αφού χαιρέτησα (ήταν 6μιση το απόγευμα), γιατί κανονικά έπρεπε να ρίξω κανένα γαμωσταυρίδη που να ακουστούμε μέχρι το Νιάρχος (κρίμα γιατί η Ουκρανή Βαλεντίνα δείχνει ευπηδίσημο άλογο..)..

Το 80άρι μου το πήρανε στην Καλλιρόης. Δεν ξέρω αν αξίζει να ξαναδώσω. ευκαιρία..
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
Γκαηζ καλημέρα!
Πέρασα προσφρατα από το θεραπευτήριο κ δεν έμεινα ομολογούμενος εντυπωσιασμένος από την συμπεριφορά της σεριφισας, για την οποία (άν έχω καταλάβει καλά) έχουν ειπωθεί τα καλύτερα..

Καταρχήν μπαίνω κ την ώρα εκείνη σχολάσει μια (μαυρομάλλα, μετρίου αναστήματος) κοπέλα .. Τι πιο λογικό να ρωτήσω ποια ήταν ..

Απάντηση δεν πήρα .. μου λέει έχω 2 κοπέλες διαθέσιμες κ σε 5 λεπτά θα έχω άλλες δυο..

Εκείνη την ώρα περνάει από την υποδοχή η ξανθιά ψηλή (1.75) βαλεντίνα (κάπως έτσι μου συστήθηκε η ίδια στα Αγγλικά).

Μου λέει η σεριφισα δεν είναι ελεύθερη περνάει τώρα στο δωμάτιο (....). Της απαντώ ότι δεν την επέλεξα, απλά η κοπέλα μπήκε μέσα κ μου χαμογέλασε κ ήρθε κ μου συστήθηκε από μόνη της στα Αγγλικά (κ καλά έκανε ως σωστή επαγγελματίας, που προωθεί σωστά τον εαυτό της) .. Βλέπω την σερίφισα να στραβώνει κ ακόμη δεν έχουν περάσει 2 λεπτά που είμαι εκεί..
Αγγαρεία Φούλ ..
Της λέω "είπες Άννα" ?

Και γυρνάει κ μου λέει το επικό .. "μην ντιαβάζεται το Ίντερνετ ... μην ντιαβάζεται .."

Έδωσα τόπο στην οργή κ έφυγα κύριος αφού χαιρέτησα (ήταν 6μιση το απόγευμα), γιατί κανονικά έπρεπε να ρίξω κανένα γαμωσταυρίδη που να ακουστούμε μέχρι το Νιάρχος (κρίμα γιατί η Ουκρανή Βαλεντίνα δείχνει ευπηδίσημο άλογο..)..

Το 80άρι μου το πήρανε στην Καλλιρόης. Δεν ξέρω αν αξίζει να ξαναδώσω. ευκαιρία..
Γνώμη μου όλες οι υποδοχές έχουν τά σύν και τά πλην, τό μόνο σίγουρο είναι ότι με τέτοιες συμπεριφορές χάνουν ή θά χάσουν πελάτες, βλέπε παράδειγμα τό αδελφό μαγαζί που λόγο τής υποδοχής έχουν φύγει αρκετοί.
Ομοίως έχω βάλει στον πάγο άλλο λαδομαγαζο για δικούς μου λόγους.

Όσον αφορά την κ.σοφια δεν έχω ιδιαιτέρα παράπονα μέχρι τώρα, είναι ευγενική σε εμένα, μπορώ να κλείσω άνετα ένα ραντεβού, καί ότι την έχω ρωτήσει πάντα έχει απαντήσει.
Τό μόνο πρόβλημα πού είχα ήταν κάποιες φορές που θέλησε να μου πλασάρει κάτι φολες αλλά μέχρι εκεί και τέλος δεν τό συνέχισε ξανά.
Έχω τύχει σέ σκηνικό νά είμαι στο μαγαζί και να έχει πάρει κάποιος τηλέφωνο και να την ρωτάει αν ή τάδε κοπέλα κάνει όντως τελειωτικό στο στόμα και καλό γαμιση γιατί έτσι διάβασε......
Πιστεύω ότι οι μαλακές που δημιουργούν θέματα είναι από επισκέπτες άσχετους και όχι από κάποιο μέλος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.289
Κριτικές
1
Like
35.316
Πόντοι
6.256
Για τόν συγκεκριμένο που χτυπάει ή καμπάνα μάλλον τό αντίθετο συμβαίνει νά είναι τό κορίτσι ερωτευμένη, δεν είναι τυχαίο άλλωστε ότι μετά από κάθε δυωρη συνάντηση ή κοπέλα κρεμάει το στρινγκακι τής για λίγες μέρες. :tooth:

Κάποιοι επισκέπτες, αγαπητικόι που κλείνουν δυωρα ραντεβού αυτοί ναι με βεβαιότητα είναι καψουρηδες.
Και τι λενε με τα βλαχαδερά δυο ωρες
Ενα μισαωρακι ειναι υπερ αρκετο.
Αν θελουν συζητησεις να πηγαινουν στο πανεπιστημιο της Οξφιρδης
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Πιστεύω ότι οι μαλακές που δημιουργούν θέματα είναι από επισκέπτες άσχετους και όχι από κάποιο μέλος.
έτσι είναι, όπως το λες ..
Απλά δεν είμαι παιδάκι να κάνω κόλπα κ ταρζανιές, η σερίφισα πρέπει να κόβει κ λίγο το μάτι της .. δεν είναι χτεσινή νομίζω

Στα 52 μου, δεν πάω μπουρδελοτσαρκα κ καυλάντα, για να πάρω μάτι κ να φύγω ..
Έτοιμος για κατάθεση ήμουν κ χάλασε έτοιμη συνταγή κατάθεσης
 
Τελευταία τροποποίηση:

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
34
Like
3.147
Πόντοι
5.355
Γκαηζ καλημέρα!
Πέρασα προσφρατα από το θεραπευτήριο κ δεν έμεινα ομολογούμενος εντυπωσιασμένος από την συμπεριφορά της σεριφισας, για την οποία (άν έχω καταλάβει καλά) έχουν ειπωθεί τα καλύτερα..

Καταρχήν μπαίνω κ την ώρα εκείνη σχολάσει μια (μαυρομάλλα, μετρίου αναστήματος) κοπέλα .. Τι πιο λογικό να ρωτήσω ποια ήταν ..

Απάντηση δεν πήρα .. μου λέει έχω 2 κοπέλες διαθέσιμες κ σε 5 λεπτά θα έχω άλλες δυο..

Εκείνη την ώρα περνάει από την υποδοχή η ξανθιά ψηλή (1.75) βαλεντίνα (κάπως έτσι μου συστήθηκε η ίδια στα Αγγλικά).

Μου λέει η σεριφισα δεν είναι ελεύθερη περνάει τώρα στο δωμάτιο (....). Της απαντώ ότι δεν την επέλεξα, απλά η κοπέλα μπήκε μέσα κ μου χαμογέλασε κ ήρθε κ μου συστήθηκε από μόνη της στα Αγγλικά (κ καλά έκανε ως σωστή επαγγελματίας, που προωθεί σωστά τον εαυτό της) .. Βλέπω την σερίφισα να στραβώνει κ ακόμη δεν έχουν περάσει 2 λεπτά που είμαι εκεί..
Αγγαρεία Φούλ ..
Της λέω "είπες Άννα" ?

Και γυρνάει κ μου λέει το επικό .. "μην ντιαβάζεται το Ίντερνετ ... μην ντιαβάζεται .."

Έδωσα τόπο στην οργή κ έφυγα κύριος αφού χαιρέτησα (ήταν 6μιση το απόγευμα), γιατί κανονικά έπρεπε να ρίξω κανένα γαμωσταυρίδη που να ακουστούμε μέχρι το Νιάρχος (κρίμα γιατί η Ουκρανή Βαλεντίνα δείχνει ευπηδίσημο άλογο..)..

Το 80άρι μου το πήρανε στην Καλλιρόης. Δεν ξέρω αν αξίζει να ξαναδώσω. ευκαιρία..
Καλημέρα.
Χωρίς να παίζω το συνήγορο πρέπει να κατανοούμε και το τι έχει περάσει και ο άλλος, πχ κάποιοι παίρνουν τηλέφωνο εκεί και ρωτούν λεπτομέρειες από το τηλέφωνο, ή το πως είναι η κατάσταση με τις κοπέλες ή με τους επισκέπτες. Μην σκέφτεστε μόνο τη δικοί σας πλευρά. Υπάρχει και η άλλη μεριά.

Καλή Κυριακή
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Καλημέρα.
Χωρίς να παίζω το συνήγορο πρέπει να κατανοούμε και το τι έχει περάσει και ο άλλος, πχ κάποιοι παίρνουν τηλέφωνο εκεί και ρωτούν λεπτομέρειες από το τηλέφωνο, ή το πως είναι η κατάσταση με τις κοπέλες ή με τους επισκέπτες. Μην σκέφτεστε μόνο τη δικοί σας πλευρά. Υπάρχει και η άλλη μεριά.

Καλή Κυριακή
αντιλαμβάνεσαι κάποια άκυρη συμπεριφορά ή πρόκληση εκ μέρους μου ?

πήγα με άπειρη θετική διάθεση κ έφυγα κακήν κακώς.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.566
Κριτικές
40
Like
24.894
Πόντοι
11.096
έτσι είναι, όπως το λες ..
Απλά δεν είμαι παιδάκι να κάνω κόλπα κ ταρζανιές, η σερίφισα πρέπει να κόβει κ λίγο το μάτι της .. δεν είναι χτεσινή νομίζω

Στα 52 μου, δεν πάω μπουρδελοτσαρκα για να πάρω μάτι κ να φύγω .. Έτοιμος για κατάθεση ήμουν κ χάλασε έτοιμη συνταγή κατάθεσης
Έτσι ακριβώς όπως τα λες συμφωνώ απόλυτα, πρέπει να κόβει και τό μάτι λίγο σέ ποιοί πάνε για καυλαντα και ποιοί είναι οι σταθεροί πελάτες που θά κάνουν περισσότερα από ένα ραντεβού τόν μήνα.
Κακό δικό τούς κάνουν.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.406
Κριτικές
107
Like
7.884
Πόντοι
7.815
Εγώ απλά ξέρω ότι εταιρείες κ επιχειρήσεις /μαγαζιά, κάνουν αγώνα για να φέρουν τον πελάτη μέσα (στο μαγαζί), και αυτοί (που) τον έχουν έτοιμο στο πιάτο κ το παίζουν ιστορία ..
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.926
Πόντοι
3.346
Επισκέφθηκα το μαγαζί σήμερα και έκανα μια συνεδρία με τη Ρίτα. Πάνω στην κουβέντα μας μου ανέφερε ότι η Κάτια έχει σταματήσει και έχει πάει στο αδερφό μαγαζί στη Συγγρού από αρχές του χρόνου. Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί ξανά στο νήμα αυτή η πληροφορία, αλλά όπως και να έχει, καλό είναι να το γνωρίζουμε σε περίπτωση που κάποιος αναρωτιέται τι έχει γίνει αυτή η κοπέλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom