Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.068
Κριτικές
191
Like
51.845
Πόντοι
41.443
Όπως τά λές στα λαδομαγαζα μέ 80 ή 100 σε κάποια θά πάρουμε υπηρεσίες από το δεύτερο ράφι καί μέ κάποιες από το πρώτο καί αντίστοιχα από εμφάνιση, ότι υπάρχουν ακόμα δυνατά χαρτιά υπάρχουν άλλα μετρημένες οι επιλογές.
Καί ποίος δέν θά ήθελε μέ 80 ή 100 νά έχει τοπ μουνι μέ φουλ υπηρεσίες... Απλά αυτό δέν γίνετε στα λαδομαγαζα.
Αλλού νάι αλλά μέ παραπάνω αντίτιμο.

Πιστεύω πώς οι περισσότεροι είναι γνωστές στο τι θά πάρουν από υπηρεσίες και προκειμένου νά τούς φάει ή χούφτα προτιμάνε τά 80 ή 100 για μία ώρα. Αν είχαν παραπάνω μαρούλι δέν θά πήγαιναν εκεί.

Σε κάποια δε γνωστά λαδαδικα έχουν έρθει αξιόλογες ισπανόφωνες παρουσίες 25 χρόνων μέ Καλές σχετικά υπηρεσίες πού για 80 η 100 ευρώ είναι μία χαρά.
Να συμπληρώσω ότι το παραπάνω μαρούλι αλλού όπως λες, δεν σημαίνει πάντα και καλύτερες υπηρεσίες.
Έχουμε φάει όλοι φόλες και από ακριβά cg , πανέμορφα και λυγερά, αλλά έπιπλα στο σέρβις που προσφέρουν.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Να συμπληρώσω ότι το παραπάνω μαρούλι αλλού όπως λες, δεν σημαίνει πάντα και καλύτερες υπηρεσίες.
Έχουμε φάει όλοι φόλες και από ακριβά cg , πανέμορφα και λυγερά, αλλά έπιπλα στο σέρβις που προσφέρουν.
Δεν αντιλέγω αγαπητέ φίλε μου, αλλά υποτίθεται ότι σέ ποίο ακριβό ραντεβού θά έχεις τοπ υπηρεσίες και εμφάνιση, χωρίς φυσικά νά είναι τίποτα σίγουρο, και η φόλα τσούζει περισσότερο όταν είναι ακριβή.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Το γράφω και εδώ, να μην την πατήσει και κανένας άλλος, όπως την πάτησα εγώ δηλαδή: "Τατιάνα = πάμε για άλλα!"

Στην πασαρέλα δείχνει συμπαθητική με καλό πρόσωπο και ωραίο ξανθό μαλλί.
Στο δωμάτιο όμως είναι απογοήτευση σκέτη.
Μηδέν και κάτω σε απόδοση, προσωπικά έπιασα πάτο...
Τα γράφω τώρα γιατί εγώ κάτι τέτοια τα απωθώ ασυναίσθητα, τα ξεχνάω σε χρόνο dt.
Είναι και αυτή μια μέθοδος αυτοπροστασίας...
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Όπως τά λές στα λαδομαγαζα μέ 80 ή 100 σε κάποια θά πάρουμε υπηρεσίες από το δεύτερο ράφι καί μέ κάποιες από το πρώτο καί αντίστοιχα από εμφάνιση, ότι υπάρχουν ακόμα δυνατά χαρτιά υπάρχουν άλλα μετρημένες οι επιλογές.
Καί ποίος δέν θά ήθελε μέ 80 ή 100 νά έχει τοπ μουνι μέ φουλ υπηρεσίες... Απλά αυτό δέν γίνετε στα λαδομαγαζα.
Αλλού νάι αλλά μέ παραπάνω αντίτιμο.

Πιστεύω πώς οι περισσότεροι είναι γνωστές στο τι θά πάρουν από υπηρεσίες και προκειμένου νά τούς φάει ή χούφτα προτιμάνε τά 80 ή 100 για μία ώρα. Αν είχαν παραπάνω μαρούλι δέν θά πήγαιναν εκεί.

Σε κάποια δε γνωστά λαδαδικα έχουν έρθει αξιόλογες ισπανόφωνες παρουσίες 25 χρόνων μέ Καλές σχετικά υπηρεσίες πού για 80 η 100 ευρώ είναι μία χαρά.
Οπως τα λες! Αυτα τα μαγαζα με τις λατινοπιτσιρικες ειναι φουλ επειδη ειναι λατινες, η επειδη ειναι πιτσιρικες???
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Το γράφω και εδώ, να μην την πατήσει και κανένας άλλος, όπως την πάτησα εγώ δηλαδή: "Τατιάνα = πάμε για άλλα!"

Στην πασαρέλα δείχνει συμπαθητική με καλό πρόσωπο και ωραίο ξανθό μαλλί.
Στο δωμάτιο όμως είναι απογοήτευση σκέτη.
Μηδέν και κάτω σε απόδοση, προσωπικά έπιασα πάτο...
Τα γράφω τώρα γιατί εγώ κάτι τέτοια τα απωθώ ασυναίσθητα, τα ξεχνάω σε χρόνο dt.
Είναι και αυτή μια μέθοδος αυτοπροστασίας...
Τά είχαμε πει νομίζω για τήν Τατιάνα ότι δέν κάνει, μάλιστα κάποιοι συναγωνιστές τήν μπερδευαν μέ τήν άλλη Τατιάνα τήν πιτσιρικά πού πήρε μεταγραφή στο 42
Δέν είναι ίδιες καί κατά την ταπεινή μού γνώμη είναι στα όχι καί οι δύο.

Δέν πειράζει εμείς νά είμαστε καλά καί πάμε για άλλα. Καί οι φόλες μέσα στο παιχνίδι είναι αλλά όπως λέει και αγαπητός φίλος η φόλα νά μην γίνεται κανόνας.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Οπως τα λες! Αυτα τα μαγαζα με τις λατινοπιτσιρικες ειναι φουλ επειδη ειναι λατινες, η επειδη ειναι πιτσιρικες???
Για κάποιους καί τά δύο, βέβαια ότι λάμπει δέν είναι καί πάντα χρυσός.
Όπως καί το "φουλ" καμία φορά δέν είναι καλό για εμάς.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
το θέμα είναι ότι είναι εντελώς μαλακία να υπάρχει ένας τέτοιος χώρος που όμοιο του δεν βλέπεις εύκολα ούτε στο εξωτερικό και μέσα να έχει σαύρες ή μπάζα ή φόλες ή προβληματικές για διάφορους λόγους.....πως το έχουν καταφέρει αυτό???? σκεφτείτε το λαγουμτζή με το ρόστερ του νιρβάνα.........θα χρησιμοποιούσαν και το πιθανό δικαίωμα υψούν να χτίσουν και άλλους ορόφους.....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.068
Κριτικές
191
Like
51.845
Πόντοι
41.443

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
το θέμα είναι ότι είναι εντελώς μαλακία να υπάρχει ένας τέτοιος χώρος που όμοιο του δεν βλέπεις εύκολα ούτε στο εξωτερικό και μέσα να έχει σαύρες ή μπάζα ή φόλες ή προβληματικές για διάφορους λόγους.....πως το έχουν καταφέρει αυτό???? σκεφτείτε το λαγουμτζή με το ρόστερ του νιρβάνα.........θα χρησιμοποιούσαν και το πιθανό δικαίωμα υψούν να χτίσουν και άλλους ορόφους.....
Λείπουν και αλλα πράγματα φιλε, δεν μπορει να πηγαίνεις με κοπελα και αν αυτη θέλει να πλυθεί ενδιάμεσα να παίρνει χαρτί κουζίνας....Θα μείνω εδώ...
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Παρουσίες σήμερα Αλεξάνδρα, Ιλονα, Μιλένα, Ρίτα, Άννα, Χριστίνα, Έλλη.
Ή Ρίτα παρά είναι αδύνατη, όχι ότι πρίν είχε κιλά αλλά έχω την εντύπωση ότι αδυνάτισε ακόμη περισσότερο.

Και που είστε γράψτε και καμιά ενημέρωση έτσι για αλλαγή. :knuppel:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.068
Κριτικές
191
Like
51.845
Πόντοι
41.443
Παρουσίες σήμερα Αλεξάνδρα, Ιλονα, Μιλένα, Ρίτα, Άννα, Χριστίνα, Έλλη.
Ή Ρίτα παρά είναι αδύνατη, όχι ότι πρίν είχε κιλά αλλά έχω την εντύπωση ότι αδυνάτισε ακόμη περισσότερο.

Και που είστε γράψτε και καμιά ενημέρωση έτσι για αλλαγή. :knuppel:
δυστυχως ενημερωση αν δεν γραψουμε οι λιγοι γνωστοι εδω μεσα,τοτε δεν γραφει κανεις.
το Ριτακι αν αδυνατισε θα το ξαναπαρω. το γουσταρω πολυ παρα τις φωνες της κι εχω καιρο να το προτιμησω.

αυτη την Αννα ρε να μην την εχω πετυχει ποτε. :confused:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
δυστυχως ενημερωση αν δεν γραψουμε οι λιγοι γνωστοι εδω μεσα,τοτε δεν γραφει κανεις.
το Ριτακι αν αδυνατισε θα το ξαναπαρω. το γουσταρω πολυ παρα τις φωνες της κι εχω καιρο να το προτιμησω.

αυτη την Αννα ρε να μην την εχω πετυχει ποτε. :confused:
Αστην την Άννα άλλη φορά.....:wink: βλέπουμε.
Ρε συ ή Ρίτα ήταν λες και θά σπάσει αν την λυγίσεις, δεν την θυμάμαι τόσο αδύνατη.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.068
Κριτικές
191
Like
51.845
Πόντοι
41.443

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.571
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Για τούς ενδιαφερόμενους τό μεγάλο Β είχε ξεκούραση. Όσο για το μικρό Β βάλτε τίτλους τέλος μέχρι νεωτέρας καί αν....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.068
Κριτικές
191
Like
51.845
Πόντοι
41.443
Για τούς ενδιαφερόμενους τό μεγάλο Β είχε ξεκούραση.
:cry: το μωρο μου :smitten:
Όσο για το μικρό Β βάλτε τίτλους τέλος μέχρι νεωτέρας καί αν....
ξερω καποιον εδω μεσα που θα ριξει μαυρο δακρυ για το μικρο Β :grin:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.943
Κριτικές
60
Like
24.508
Πόντοι
20.486
  • Ουάου
Αντιδράσεις: baroc

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.943
Κριτικές
60
Like
24.508
Πόντοι
20.486
:cry: το μωρο μου :smitten:

ξερω καποιον εδω μεσα που θα ριξει μαυρο δακρυ για το μικρο Β :grin:
Το μικρό Β έτσι κάνει . Σταματάει λίγο καιρό και όταν ξεμένει από γκαφρα επανέρχεται . Επειδή το έχει ξανακάνει ΘΈΛΩ να πιστεύω ότι θα επιστρέψει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom