Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Λόγω απεργίας μετρό ?
Μόνο πέντε επιλογές σήμερα .
Ρίτα
Τατιάνα
Ειρήνη
Ντιάνα
Μελίνα
Το μεγάλο και το μικρό Β ρεπάρουν , οπότε η γλυκιά μου κυρά Σοφία μου καβατζωσε Ειρηναρα .
Καλό βρεξιμο συναγωνιστές !
:zfuck::zfuck:
Καθότι στο Νιρβάνα τα δωμάτια είναι κλεισμένα ολημερίς, κατηφόρησα κρατώντας μικρό καλάθι στο Λαγουμιτζή. Είδα τη Ρίτα για πρώτη φορά και μου έκανε κλικ. Μικροκαμωμένο ξανθό με όμορφο πρόσωπο. πρώτο φάουλ φορούσε φλατ σαγιονάρες άσπρες αντιαισθητικές. Κρίμα και είχε ωραία δαχτυλάκια. Με πέδιλα ψηλοτάκουνα θα ήταν πιο σέξυ. Φάουλ δεύτερο στο δωμάτιο έπαιζε kids radio. Δεν ξέρω πόσους τους ανάβει να γαμάνε και να ακούνε το αχ κουνελάκι κουνελάκι από παιδική χορωδία. Κατά τα άλλα, μασαζάκι συμπαθητικό, πίπα ακά, σεξάκι όπως πρέπει και τελείωμα στο στοματάκι της. Μια καλή εμπειρία στην τελική. Ο χώρος απίστευτος και πεντακάθαρος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.945
Κριτικές
60
Like
24.525
Πόντοι
20.486
Καθότι στο Νιρβάνα τα δωμάτια είναι κλεισμένα ολημερίς, κατηφόρησα κρατώντας μικρό καλάθι στο Λαγουμιτζή. Είδα τη Ρίτα για πρώτη φορά και μου έκανε κλικ. Μικροκαμωμένο ξανθό με όμορφο πρόσωπο. πρώτο φάουλ φορούσε φλατ σαγιονάρες άσπρες αντιαισθητικές. Κρίμα και είχε ωραία δαχτυλάκια. Με πέδιλα ψηλοτάκουνα θα ήταν πιο σέξυ. Φάουλ δεύτερο στο δωμάτιο έπαιζε kids radio. Δεν ξέρω πόσους τους ανάβει να γαμάνε και να ακούνε το αχ κουνελάκι κουνελάκι από παιδική χορωδία. Κατά τα άλλα, μασαζάκι συμπαθητικό, πίπα ακά, σεξάκι όπως πρέπει και τελείωμα στο στοματάκι της. Μια καλή εμπειρία στην τελική. Ο χώρος απίστευτος και πεντακάθαρος.
Το Ριτάκι εγώ όσες φορές το έχω πάρει δεν με έχει απογοητεύσει . Πολύ καιρό στο μαγαζί , μικρή ηλικία , ομορφούλα , καλό σώμα , δυνατό γαμησι , στο στόμα τα παίρνει , τι άλλο θες .
Πάντα μιλώντας για το τι κυκλοφορεί στα λαδομαγαζα , εγώ την προτιμώ σαν πρώτη εναλλακτική όταν κατεβαίνω Λ23 και δεν βρω τα στανταράκια .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.851
Πόντοι
41.443
Το Ριτάκι εγώ όσες φορές το έχω πάρει δεν με έχει απογοητεύσει . Πολύ καιρό στο μαγαζί , μικρή ηλικία , ομορφούλα , καλό σώμα , δυνατό γαμησι , στο στόμα τα παίρνει , τι άλλο θες .
Πάντα μιλώντας για το τι κυκλοφορεί στα λαδομαγαζα , εγώ την προτιμώ σαν πρώτη εναλλακτική όταν κατεβαίνω Λ23 και δεν βρω τα στανταράκια .
...να μη φωναζει τοσο πολυ. :grin:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Το Ριτάκι εγώ όσες φορές το έχω πάρει δεν με έχει απογοητεύσει . Πολύ καιρό στο μαγαζί , μικρή ηλικία , ομορφούλα , καλό σώμα , δυνατό γαμησι , στο στόμα τα παίρνει , τι άλλο θες .
Πάντα μιλώντας για το τι κυκλοφορεί στα λαδομαγαζα , εγώ την προτιμώ σαν πρώτη εναλλακτική όταν κατεβαίνω Λ23 και δεν βρω τα στανταράκια .
Μια χαρά είναι η Ρίτα , μπορεί να σκουζει λίγο φεικ καμοια φορά , αλλά το υδρωνει μια χαρά το παραβολο το κοντοπουτανο , για εμένα Ρίτα και Viktor ( η μικρή ) τα 2 δυνατά καυλακια που έχουν μεινει πλέον στο μαγαζί και βγάζω γούστα με χαμουρεμα και τελείωμα δυνατό , όλες οι άλλες θέλουν αρκετή δουλίτσα για να μπούνε στα στάνταρ
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
Λόγω απεργίας μετρό ?
Μόνο πέντε επιλογές σήμερα .
Ρίτα
Τατιάνα
Ειρήνη
Ντιάνα
Μελίνα
Το μεγάλο και το μικρό Β ρεπάρουν , οπότε η γλυκιά μου κυρά Σοφία μου καβατζωσε Ειρηναρα .
Καλό βρεξιμο συναγωνιστές !
:zfuck::zfuck:
Δεν νομίζω να κακοπερασες??????
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Το Ριτάκι εγώ όσες φορές το έχω πάρει δεν με έχει απογοητεύσει . Πολύ καιρό στο μαγαζί , μικρή ηλικία , ομορφούλα , καλό σώμα , δυνατό γαμησι , στο στόμα τα παίρνει , τι άλλο θες .
Πάντα μιλώντας για το τι κυκλοφορεί στα λαδομαγαζα , εγώ την προτιμώ σαν πρώτη εναλλακτική όταν κατεβαίνω Λ23 και δεν βρω τα στανταράκια .
Δηλαδή άλλαξε θες να πεις;
Γιατί υπήρχαν αρκετά αρνητικά σχόλια παλιότερα για το πόσο παλτό είχε γίνει και επίσης είχε ξεκινήσει να μην ξυριζει μασχάλες και αιδοίο.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Δηλαδή άλλαξε θες να πεις;
Γιατί υπήρχαν αρκετά αρνητικά σχόλια παλιότερα για το πόσο παλτό είχε γίνει και επίσης είχε ξεκινήσει να μην ξυριζει μασχάλες και αιδοίο.
παίδες αν σας ικανοποιεί σεξουαλικά η φόλα ρίτα(ετσι χαρακτηρίζω όποια κάνει αγγαρεία) τότε κάπου υπάρχει ζήτημα είτε στις εμπειρίες σας, είτε στη σεξουαλικότητά σας , είτε γενικά ίσως βάζετε χαμηλά τον πήχυ , δεν ξέρω ειλικρινά στεναχωριέμαι όταν διαβάζω τόσα άτομα να γράφουν για τη ρίτα και την κάθε ρίτα..."εεε τι άλλο θές"""???? Αλήθεια τώρα??
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.945
Κριτικές
60
Like
24.525
Πόντοι
20.486
παίδες αν σας ικανοποιεί σεξουαλικά η φόλα ρίτα(ετσι χαρακτηρίζω όποια κάνει αγγαρεία) τότε κάπου υπάρχει ζήτημα είτε στις εμπειρίες σας, είτε στη σεξουαλικότητά σας , είτε γενικά ίσως βάζετε χαμηλά τον πήχυ , δεν ξέρω ειλικρινά στεναχωριέμαι όταν διαβάζω τόσα άτομα να γράφουν για τη ρίτα και την κάθε ρίτα..."εεε τι άλλο θές"""???? Αλήθεια τώρα??
Αλήθεια φίλε μου @bixterious .
Αλήθεια .
Ποτέ δεν είπα ότι η Ρίτα είναι το τοπ μοντελ ούτε ότι γαμιεται σαν πορνοστάρ .
Αλλά .
Έχεις για μία γεμάτη ώρα ένα όμορφο κορίτσι 25 χρονών , χαμογελαστό χωρίς ξινησμενη μούρη , δεκτική , δεν κλέβει σε στάσεις , το χύνεις δύο φορές βαθειά στον ουρανίσκο , ακούς και τα ουρλιαχτά καύλας (fake η αληθινά στα ρχιδια μου) με ένα 80αρακι .
Ε ναι , τι άλλο θέλεις , την προτιμώ από τις θειτσες που σαλοναρουν σε άλλες μασαζερι .
Το ξανά είπαμε , υπάρχουν καλύτερες επιλογές με το ανάλογο αντίτιμο .
Μια τίμια πρόταση όμως να ξεφορτώσεις δύο φορές οικονομικά είναι και αυτή .
Και ξέρω πολύ καλά να βάζω τον πήχυ ψηλά με κοπέλες γραφείων όμως ή ανεξάρτητες και όχι με τα κορίτσια των μασάζ .
(Μαρίνα είναι μία)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
παίδες αν σας ικανοποιεί σεξουαλικά η φόλα ρίτα(ετσι χαρακτηρίζω όποια κάνει αγγαρεία) τότε κάπου υπάρχει ζήτημα είτε στις εμπειρίες σας, είτε στη σεξουαλικότητά σας , είτε γενικά ίσως βάζετε χαμηλά τον πήχυ , δεν ξέρω ειλικρινά στεναχωριέμαι όταν διαβάζω τόσα άτομα να γράφουν για τη ρίτα και την κάθε ρίτα..."εεε τι άλλο θές"""???? Αλήθεια τώρα??
αν δεν υπήρχε ζήτημα στη σεξουαλικότητά μας δεν θα πηγαίναμε στα μπουρδέλα ρε μαν
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Αλήθεια φίλε μου @bixterious .
Αλήθεια .
Ποτέ δεν είπα ότι η Ρίτα είναι το τοπ μοντελ ούτε ότι γαμιεται σαν πορνοστάρ .
Αλλά .
Έχεις για μία γεμάτη ώρα ένα όμορφο κορίτσι 25 χρονών , χαμογελαστό χωρίς ξινησμενη μούρη , δεκτική , δεν κλέβει σε στάσεις , το χύνεις δύο φορές βαθειά στον ουρανίσκο , ακούς και τα ουρλιαχτά καύλας (fake η αληθινά στα ρχιδια μου) με ένα 80αρακι .
Ε ναι , τι άλλο θέλεις , την προτιμώ από τις θειτσες που σαλοναρουν σε άλλες μασαζερι .
Το ξανά είπαμε , υπάρχουν καλύτερες επιλογές με το ανάλογο αντίτιμο .
Μια τίμια πρόταση όμως να ξεφορτώσεις δύο φορές οικονομικά είναι και αυτή .
Και ξέρω πολύ καλά να βάζω τον πήχυ ψηλά με κοπέλες γραφείων όμως ή ανεξάρτητες και όχι με τα κορίτσια των μασάζ .
(Μαρίνα είναι μία)
Μάλιστα. Και για ποιό λόγο να πας να δώσεις λεφτά απλά για να ξεφορτώσεις 2 φορές ??? Εμένα προσωπικά όταν μου συμβεί να φάω φόλα(που πλέον εντάξει είναι πιο σπάνιο από ότι πιο παλιά που χτύπαγα από κοπέλα του σούπερ μάρκετ και πουτάνα σε στούντιο μέχρι και τον αντιπρόεδρο των ΗΠΑ..χαχα χιούμορ) αμέσως μετά προσανατολίζομαι για τον επόμενο στόχο ώστε να περάσω πραγματικά καλά στο γαμήσι και στο όλο παιχνίδι γιατί νιώθω ότι δεν ξεκαύλωσα......Η ρίτα μπορεί να είναι αυτά που λές δε διαφωνώ.....αλλά επειδή γνωρίζουμε τι να πάει δυνατό σέρβις(όλοι μας νομίζω) , ποιός ο λόγος να μπούμε στη διαδικασία του ξεφορτώματος????? καλύτερα πήγαινε για καφέ ή για γυμναστική ή για φαγητό με φίλους-συνεργάτες κλπ....αν δεν υπάρχει κάποια καλή επιλογή ελεύθερη εκείνη την ώρα που την αναζητάς(που έχει συμβεί σε όλους μας). Υπό αυτό το πρίσμα η Ρίτα είναι ΦΟΛΑ όπως και το 75-80% των γυναικών που εκδίδονται...Αν δίνουμε σε αυτές τα λεφτά μας, τότε ενισχύουμε κάτι μέτριο....χωρίς ποιότητα....χωρίς ευχαρίστηση,,,,απλά ξεφόρτωμα όπως το είπες....rethink it and reconsider!
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
αν δεν υπήρχε ζήτημα στη σεξουαλικότητά μας δεν θα πηγαίναμε στα μπουρδέλα ρε μαν
ναι φίλτατε δε διαφωνώ έτσι όπως το θέτεις......αλλά θα έπρεπε να θέλουμε να πηγαίνουμε στα καλά μπουρδέλα με τις καλύτερες πουτάνες......γιατί και η μαρίνα φτηνή είναι αλλά κορυφαία πουτάνα....και η μόνικα φτηνή είναι αλλά κορυφαία στο είδος της και άλλες από μασάζ, cg, strip, ρδελοστού και ρδελομπου.........αν ήταν θέμα χρημάτων....οκ εκεί πάω πάσο.....δίνεις 80 για να ξεφορτώσεις σε κάτι μέτριο επειδή δεν έχεις 500 να γαμήσεις την Μαρίνα!!!!!! Αλλά όταν είναι στην ίδια τιμή.....γιατί να μην πάς σε κάποια άλλη με τα αντίστοιχα χρήματα?? ψάξου και θα βρείς! Είμαστε στην εποχή της υπερπροσφοράς και υπερπληροφόρησης
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.945
Κριτικές
60
Like
24.525
Πόντοι
20.486
Μάλιστα. Και για ποιό λόγο να πας να δώσεις λεφτά απλά για να ξεφορτώσεις 2 φορές ??? Εμένα προσωπικά όταν μου συμβεί να φάω φόλα(που πλέον εντάξει είναι πιο σπάνιο από ότι πιο παλιά που χτύπαγα από κοπέλα του σούπερ μάρκετ και πουτάνα σε στούντιο μέχρι και τον αντιπρόεδρο των ΗΠΑ..χαχα χιούμορ) αμέσως μετά προσανατολίζομαι για τον επόμενο στόχο ώστε να περάσω πραγματικά καλά στο γαμήσι και στο όλο παιχνίδι γιατί νιώθω ότι δεν ξεκαύλωσα......Η ρίτα μπορεί να είναι αυτά που λές δε διαφωνώ.....αλλά επειδή γνωρίζουμε τι να πάει δυνατό σέρβις(όλοι μας νομίζω) , ποιός ο λόγος να μπούμε στη διαδικασία του ξεφορτώματος????? καλύτερα πήγαινε για καφέ ή για γυμναστική ή για φαγητό με φίλους-συνεργάτες κλπ....αν δεν υπάρχει κάποια καλή επιλογή ελεύθερη εκείνη την ώρα που την αναζητάς(που έχει συμβεί σε όλους μας). Υπό αυτό το πρίσμα η Ρίτα είναι ΦΟΛΑ όπως και το 75-80% των γυναικών που εκδίδονται...Αν δίνουμε σε αυτές τα λεφτά μας, τότε ενισχύουμε κάτι μέτριο....χωρίς ποιότητα....χωρίς ευχαρίστηση,,,,απλά ξεφόρτωμα όπως το είπες....rethink it and reconsider!
Σέβομαι την άποψη σου απόλυτα , επέτρεψε μου όμως να διαφωνώ ...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Καθότι στο Νιρβάνα τα δωμάτια είναι κλεισμένα ολημερίς, κατηφόρησα κρατώντας μικρό καλάθι στο Λαγουμιτζή. Είδα τη Ρίτα για πρώτη φορά και μου έκανε κλικ. Μικροκαμωμένο ξανθό με όμορφο πρόσωπο. πρώτο φάουλ φορούσε φλατ σαγιονάρες άσπρες αντιαισθητικές. Κρίμα και είχε ωραία δαχτυλάκια. Με πέδιλα ψηλοτάκουνα θα ήταν πιο σέξυ. Φάουλ δεύτερο στο δωμάτιο έπαιζε kids radio. Δεν ξέρω πόσους τους ανάβει να γαμάνε και να ακούνε το αχ κουνελάκι κουνελάκι από παιδική χορωδία. Κατά τα άλλα, μασαζάκι συμπαθητικό, πίπα ακά, σεξάκι όπως πρέπει και τελείωμα στο στοματάκι της. Μια καλή εμπειρία στην τελική. Ο χώρος απίστευτος και πεντακάθαρος.
Το ραδιόφωνο το έχω αλλάξει οπότε πάω βάζω galaxy.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Μάλιστα. Και για ποιό λόγο να πας να δώσεις λεφτά απλά για να ξεφορτώσεις 2 φορές ??? Εμένα προσωπικά όταν μου συμβεί να φάω φόλα(που πλέον εντάξει είναι πιο σπάνιο από ότι πιο παλιά που χτύπαγα από κοπέλα του σούπερ μάρκετ και πουτάνα σε στούντιο μέχρι και τον αντιπρόεδρο των ΗΠΑ..χαχα χιούμορ) αμέσως μετά προσανατολίζομαι για τον επόμενο στόχο ώστε να περάσω πραγματικά καλά στο γαμήσι και στο όλο παιχνίδι γιατί νιώθω ότι δεν ξεκαύλωσα......Η ρίτα μπορεί να είναι αυτά που λές δε διαφωνώ.....αλλά επειδή γνωρίζουμε τι να πάει δυνατό σέρβις(όλοι μας νομίζω) , ποιός ο λόγος να μπούμε στη διαδικασία του ξεφορτώματος????? καλύτερα πήγαινε για καφέ ή για γυμναστική ή για φαγητό με φίλους-συνεργάτες κλπ....αν δεν υπάρχει κάποια καλή επιλογή ελεύθερη εκείνη την ώρα που την αναζητάς(που έχει συμβεί σε όλους μας). Υπό αυτό το πρίσμα η Ρίτα είναι ΦΟΛΑ όπως και το 75-80% των γυναικών που εκδίδονται...Αν δίνουμε σε αυτές τα λεφτά μας, τότε ενισχύουμε κάτι μέτριο....χωρίς ποιότητα....χωρίς ευχαρίστηση,,,,απλά ξεφόρτωμα όπως το είπες....rethink it and reconsider!
Συμφωνώ ότι ή Καλές επιλογές είναι λίγες πλέον εδώ και καιρό, ελάχιστες περιπτώσεις που αξίζουν πραγματικά, αλλά μέχρι νά βρει κάποιος αυτό τό 20% διαθέσιμο τι θά κάνει; πόσο νά περιμένει; ανεξάρτητα αν έχει γυναίκα ή όχι από επιλογή τού κάπου πρέπει να τόν βρέξει αλλιώς θα μάς φάει ή μαλάκια...
Οπότε θα επιλέξει μία αντίστοιχη κοπέλα άνω τού μετρίου για μία ώρα.
Όλοι θέλουμε μουναρες μέ τοπ υπηρεσίες αλλά είπαμε αυτά πλέον περασμένα μεγαλεία.

Εσύ, εγώ καί κάποιοι άλλοι το ψάχνουμε καί λίγο παραπάνω μέ ποία θά πάμε, κάποιοι άλλοι όμως ούτε καν.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.945
Κριτικές
60
Like
24.525
Πόντοι
20.486
Συμφωνώ ότι ή Καλές επιλογές είναι λίγες πλέον εδώ και καιρό, ελάχιστες περιπτώσεις που αξίζουν πραγματικά, αλλά μέχρι νά βρει κάποιος αυτό τό 20% διαθέσιμο τι θά κάνει; πόσο νά περιμένει; ανεξάρτητα αν έχει γυναίκα ή όχι από επιλογή τού κάπου πρέπει να τόν βρέξει αλλιώς θα μάς φάει ή μαλάκια...
Οπότε θα επιλέξει μία αντίστοιχη κοπέλα άνω τού μετρίου για μία ώρα.
Όλοι θέλουμε μουναρες μέ τοπ υπηρεσίες αλλά είπαμε αυτά πλέον περασμένα μεγαλεία.

Εσύ, εγώ καί κάποιοι άλλοι το ψάχνουμε καί λίγο παραπάνω μέ ποία θά πάμε, κάποιοι άλλοι όμως ούτε καν.
Σεβαστέ μου προφεσορα , αλήθεια τι ψάχνουμε στα μασατζιδικα ? να βρούμε μια γυναίκα που να γαμιεται σαν την Mia Khalifa , να καταπίνει χύσια , σπαθιά , φωτιές , να έχουμε την πούτσα μας στον κώλο της και έναν δονητη 25cm στο μουνι της και να έχει περάσει και casting καλλιστείων ?
με παράβολο 80€ ???
Σε αυτό το σπορ ειδικά τα πάντα αγοράζονται .
Στα Λαδάδικα αυτή είναι η ποιότητα , δεν ψωνίζουμε από το πάνω ράφι .
Υπάρχουν μουναρες με super υπηρεσίες αλλά θα τις πληρώσεις αρκετά παραπάνω .
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω στον φίλο @bixterious .
Το ότι υπήρξαν παλαιότερα 2-3 πολύ καλές περιπτώσεις σε αυτά τα μαγαζιά (να προσθέσουμε και την μαρίνα που υπάρχει ακόμη) δεν αποτελεί τον κανόνα αλλά την εξαίρεση .
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.572
Κριτικές
40
Like
24.924
Πόντοι
11.096
Σεβαστέ μου προφεσορα , αλήθεια τι ψάχνουμε στα μασατζιδικα ? να βρούμε μια γυναίκα που να γαμιεται σαν την Mia Khalifa , να καταπίνει χύσια , σπαθιά , φωτιές , να έχουμε την πούτσα μας στον κώλο της και έναν δονητη 25cm στο μουνι της και να έχει περάσει και casting καλλιστείων ?
με παράβολο 80€ ???
Σε αυτό το σπορ ειδικά τα πάντα αγοράζονται .
Στα Λαδάδικα αυτή είναι η ποιότητα , δεν ψωνίζουμε από το πάνω ράφι .
Υπάρχουν μουναρες με super υπηρεσίες αλλά θα τις πληρώσεις αρκετά παραπάνω .
Αυτό προσπαθώ να εξηγήσω στον φίλο @bixterious .
Το ότι υπήρξαν παλαιότερα 2-3 πολύ καλές περιπτώσεις σε αυτά τα μαγαζιά (να προσθέσουμε και την μαρίνα που υπάρχει ακόμη) δεν αποτελεί τον κανόνα αλλά την εξαίρεση .
Όπως τά λές στα λαδομαγαζα μέ 80 ή 100 σε κάποια θά πάρουμε υπηρεσίες από το δεύτερο ράφι καί μέ κάποιες από το πρώτο καί αντίστοιχα από εμφάνιση, ότι υπάρχουν ακόμα δυνατά χαρτιά υπάρχουν άλλα μετρημένες οι επιλογές.
Καί ποίος δέν θά ήθελε μέ 80 ή 100 νά έχει τοπ μουνι μέ φουλ υπηρεσίες... Απλά αυτό δέν γίνετε στα λαδομαγαζα.
Αλλού νάι αλλά μέ παραπάνω αντίτιμο.

Πιστεύω πώς οι περισσότεροι είναι γνωστές στο τι θά πάρουν από υπηρεσίες και προκειμένου νά τούς φάει ή χούφτα προτιμάνε τά 80 ή 100 για μία ώρα. Αν είχαν παραπάνω μαρούλι δέν θά πήγαιναν εκεί.

Σε κάποια δε γνωστά λαδαδικα έχουν έρθει αξιόλογες ισπανόφωνες παρουσίες 25 χρόνων μέ Καλές σχετικά υπηρεσίες πού για 80 η 100 ευρώ είναι μία χαρά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom