Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

babyooo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
μια χαρά τον δίνει... εγώ τον έχω 18 πόντους μήκος και 5,5 πόντους διάμετρο οπότε μη μου πείτε πως είμαι μικροψώλης θα σας πάρει ο διάολος...
προχθές τον έσκισα...
να σου γαμησω ρε κερατα και γω που νομιζα οτι τον εχω αρκετα μεγαλο με 18 ποντους μηκος αλλα οχι και 5,5 ποντους διαμετρο. :cheesy: :cheesy: :cheesy: xaaxaxaxaxaxaxax
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
ναι... τον έχω παχύ αλλά κωνικό μπροστά και έτσι μπαίνω στα κωλιά σιγά σιγά και τα ανοίγω προοδευτικά!!!
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Ρε την Κάτια που το παίζει παρθένα και από πίσω μπαίνουν τρένα.
Τι μαλακιες είναι αυτές και το δίνει όπου θυμηθεί.

Έτσι και μαθευτεί αυτό θα γίνει καμία φασαρία στο μαγαζί με πελάτη που άλλα ακούει και άλλα του προσφέρει.
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Ρε την Κάτια που το παίζει παρθένα και από πίσω μπαίνουν τρένα.
Τι μαλακιες είναι αυτές και το δίνει όπου θυμηθεί.

Έτσι και μαθευτεί αυτό θα γίνει καμία φασαρία στο μαγαζί με πελάτη που άλλα ακούει και άλλα του προσφέρει.
No offense φίλε αλλά νομίζω ότι μπορεί να επιλέγει που το δίνει. Άλλωστε δεν το προσφέρουν όλες εκεί.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.067
Πόντοι
4.546
No offense φίλε αλλά νομίζω ότι μπορεί να επιλέγει που το δίνει. Άλλωστε δεν το προσφέρουν όλες εκεί.
Έτσι κατάλαβα και εγώ, από την Σοφία: αν θέλει εκείνη και όταν.

Υ.γ.: με την ευκαιρία, να αναφέρω αρκετές φορές που πέτυχα κορίτσια σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση, από την κτηνώδη και απάνθρωπη συμπεριφορά ορισμένων ζώων, ναι ΖΩΩΝ, γιατί τα κάνουν εκεί που τους παίρνει. Μιλάμε να βουρκωνουν.

Άλλες φορές, κάνουν ακόμα και ότι είναι με πελάτη σε δωμάτιο, για να αποφύγουν μερικούς που τις συμπεριφέρονται σαν κρέας και δεν θέλουν να ξαναβρεθούν με τον τύπο (εδώ όμως δεν ξέρω πόσο τις υποστηρίζει το εκάστοτε μαγαζί και τις προστατεύει από τέτοιες συμπεριφορές).
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Αυτή η Άννα με τα κόκκινα γυαλιά (Μπέλα από Στουρνάρη) ....... η κοπέλα δεν το έχει από πολύ έως καθόλου, πραγματικά βαριότανε.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Πέρασμα χθες απο το μαγαζί γύρω στις 7:30 το απόγευμα.

Δούλευαν οι Ρίτα, Κάτια, Ελλη, Εύα,Αννα,Βαλέρια,Ζωή,Αναστασία, Αγγελική, Μιλένα ( η Μαριάνα ).

Ζωή και Ευα στα δωμάτια. Οι άλλες διαθέσιμες. Επελέχθη η Μιλένα η Μαριάνα με καλές εντυπώσεις. Εχω ήδη γράψει μια κριτική οπότε δεν εχει νόημα άλλη.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
19
Like
13.908
Πόντοι
3.246
μια χαρά τον δίνει... εγώ τον έχω 18 πόντους μήκος και 5,5 πόντους διάμετρο οπότε μη μου πείτε πως είμαι μικροψώλης θα σας πάρει ο διάολος...
προχθές τον έσκισα...

Μια χαρά το δίνει το κωλαράκι της η Κάτια , κι έχει και πολύ ελαστική κωλοτρυπιδα , την ξαναπήρα αρχές Σεπτέμβρη μόλις γύρισα από τις διακοπές , απίστευτο σώμα λες και είναι 22χρονη , απίστευτο στήθος εφηβικό και κωλοτρυπιδα που αντέχει άνετα δυνατό γαμησι , για εμένα Κάτια και Ζωή τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού για φαγωμα κωλοτρυπιδας !!!
Μύστες Τσιτσαρίτο και Χόρχε, μάλλον είστε παλαιοί πελάτες της Κάτιας, από τότε που ανακοίνωνε κώλο
στο σαλόνι, οπότε σας τον δίνει απλόχερα. Εγώ που δεν έχω περάσει παλιά μαζί της δεν ρισκάρω το 80ρικο
για να πάρω το κωλί της. Και θα ήθελα πολύ να βλέπω το γαλάζιο βλέμμα της την ώρα του σοδομισμού.
Είναι σαν να παίζεις τη ρουλέτα του κώλου...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
αγαπητοι επισκεπτες οπως καταλαβατε εδω και δυο σελιδες εχουμε συζητηση του κωλου :grin::grin::2funny::2funny:
δεν φταίμε εμείς αν οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν ξέρουν να γαμάνε κώλο...
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Οντως χρειάζεται ανανέωση! Και η συζήτηση αλλά περισσότερο οι κοπέλες που είναι εκεί.. ποσες φορές να πας με την ίδια..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Μύστες Τσιτσαρίτο και Χόρχε, μάλλον είστε παλαιοί πελάτες της Κάτιας, από τότε που ανακοίνωνε κώλο
στο σαλόνι, οπότε σας τον δίνει απλόχερα. Εγώ που δεν έχω περάσει παλιά μαζί της δεν ρισκάρω το 80ρικο
για να πάρω το κωλί της. Και θα ήθελα πολύ να βλέπω το γαλάζιο βλέμμα της την ώρα του σοδομισμού.
Είναι σαν να παίζεις τη ρουλέτα του κώλου...

δεν φταίμε εμείς αν οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν ξέρουν να γαμάνε κώλο...
μας ζηλευουν επειδη ειμαστε γλυκοτσουτσουνοι και βρισκουμε προθυμες τις κορασιδες να μας τα δωσουν ολα :2funny::2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Ρε τύποι σε λίγο θα μας πείτε ότι χυνετε και την Κάτια στο στόμα, ενώ είναι γνωστό ότι δεν της αρέσει να ακουμπάει σπέρμα στον ουρανίσκο της. ?
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Ποιο ήταν το μελος που χθες στις 17:30 περασε την πορτα του παραδείσου χαχαχαχ για τους κακόβουλους που θα πουν ότι την στηνω απέξω απλά γυρνουσα από την δουλειά και η πειραιως είχε πήξει εκείνη την ώρα οπότε έστριψα το κεφάλι μου προς τα αριστερά και είδα τον μυστη ελπίζω να πέρασε καλά...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Ποιο ήταν το μελος που χθες στις 17:30 περασε την πορτα του παραδείσου χαχαχαχ για τους κακόβουλους που θα πουν ότι την στηνω απέξω απλά γυρνουσα από την δουλειά και η πειραιως είχε πήξει εκείνη την ώρα οπότε έστριψα το κεφάλι μου προς τα αριστερά και είδα τον μυστη ελπίζω να πέρασε καλά...
Τυπε η χαμόστέρνας είναι εκεί, όχι η Πειραιώς..
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.835
Πόντοι
2.846
Μύστες Τσιτσαρίτο και Χόρχε, μάλλον είστε παλαιοί πελάτες της Κάτιας, από τότε που ανακοίνωνε κώλο
στο σαλόνι, οπότε σας τον δίνει απλόχερα. Εγώ που δεν έχω περάσει παλιά μαζί της δεν ρισκάρω το 80ρικο
για να πάρω το κωλί της. Και θα ήθελα πολύ να βλέπω το γαλάζιο βλέμμα της την ώρα του σοδομισμού.
Είναι σαν να παίζεις τη ρουλέτα του κώλου...
Zurax χώσου και μια χαρά πιστεύω θα στο δώσει το κωλι της η Κάτια , χώσου αξίζει πολύ το κωλογαμησι με την Μιλφαρα Κάτια με το ωραίο κωλι και το εφηβικό κορμί , μια χαρά θα περάσεις , αν είσαι και γλυκοτσουτσουνος ακόμα καλύτερα ???
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.595
Κριτικές
19
Like
13.908
Πόντοι
3.246
Zurax χώσου και μια χαρά πιστεύω θα στο δώσει το κωλι της η Κάτια , χώσου αξίζει πολύ το κωλογαμησι με την Μιλφαρα Κάτια με το ωραίο κωλι και το εφηβικό κορμί , μια χαρά θα περάσεις , αν είσαι και γλυκοτσουτσουνος ακόμα καλύτερα ???
Αν της κάνω ένα καλό γλυφομούνι και βαθύ γλυφοκώλι :kissass:, κατά πόσο βέβαιο είναι ότι θα δώσει κώλο
από την πρώτη φορά, κατά τη δική σου εκτίμηση?
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
βλέπει μακρυά και καλά ο πιλότος... από την γωνία της Πειραιώς τον έκοψε...
Εκεί στη γωνία Πειραιώς και Χαμοστέρνας, λίγο μετά τη γέφυρα, έχει μια ωραία καντίνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom