Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
γιατί μέτρια ρε φίλε η Κάτια... λεπτό κορμάκι, σφιχτό βυζάκι, ωραία ματάκια... τι άλλο θές?
αν σου αρέσει η Αγάπη... ένα βήμα από το να πάς και με την Αλίσια...
Βοήθειά σου!
Μέτρια δεν είναι αλλά δεν είναι και κανένα μοντέλο.
Στραβά δόντια, λίγο δρακουμελ φατσουλα, και αρρωστιαρικο δέρμα.
Τελευταία φορά την κοιτούσα λίγο επιφυλακτικά γιατί έχει κάτι άσπρες κοιλιδες παντού.
Έχε χάρη που όπως λες έχει ωραίο βυζακι, λεπτό σωματακι και ωραία ματάκια να την κκοιτάς όταν παίρνει την καυλα μέσα στο στοματάκι του. :wink:
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Μπορει να αρχίζει τα Ντα Ντα αλλα σε εμφανιση είναι και αυτη πολυ μέτρια, δεν εχει κυτταρίτιδα και πάχη αλλα είναι πολυ μέτρια.....
Δεν έχω καταφέρει να δω την περίφημη Μαρίνα αλλα όλες οι άλλες εκεί εμένα δεν μου λενε τίποτα. Αντίθετα η αμφιλεγόμενη Αγάπη είναι πιο πουτανε.
Η Αγάπη μια μιλφ δεν είναι; ξανθιά;δεν έχουν γραφτεί και πολλά θετικά σχόλια...Αν είναι αυτή που νομίζω...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Μπορει να αρχίζει τα Ντα Ντα αλλα σε εμφανιση είναι και αυτη πολυ μέτρια, δεν εχει κυτταρίτιδα και πάχη αλλα είναι πολυ μέτρια.....
Δεν έχω καταφέρει να δω την περίφημη Μαρίνα αλλα όλες οι άλλες εκεί εμένα δεν μου λενε τίποτα. Αντίθετα η αμφιλεγόμενη Αγάπη είναι πιο πουτανε.
εχεις αδικο φιλε για την Κατια.
θα συμφωνησω με τον κλοναριους.
μια χαρα προγραμματακι κανει,το πρωκτικο το εχει πολυ ανετα,στη φατσα δεν ειναι μοντελο,αλλα δεν την λες και ασχημη.
με δυο λογια μια χαρα τα τιμαει τα λεφτα που παιρνει.

σε αντιθεση με την Αγαπη που για μενα ειναι οτι πιο χαλια στο μαγαζι.
παχυσαρκη,ατημελητη εντελως και με αμφιλεγομενο σερβις. προσωπικα δεν θα τη διαλεγα με τιποτα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:




αν καταφερεις και δεις και τη Μαρινα και την παρεις και δωματιο,τοτε εκει ειναι που θα τα δεις ολα.
δε θα βγεις ζωντανος.:grin::grin::2funny::2funny::2funny:
Η Αγάπη μια μιλφ δεν είναι; ξανθιά;δεν έχουν γραφτεί και πολλά θετικά σχόλια...Αν είναι αυτή που νομίζω...
σωστα νομιζεις:grin::grin::):)
 
Τελευταία τροποποίηση:

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Μέτρια δεν είναι αλλά δεν είναι και κανένα μοντέλο.
Στραβά δόντια, λίγο δρακουμελ φατσουλα, και αρρωστιαρικο δέρμα.
Τελευταία φορά την κοιτούσα λίγο επιφυλακτικά γιατί έχει κάτι άσπρες κοιλιδες παντού.
Έχε χάρη που όπως λες έχει ωραίο βυζακι, λεπτό σωματακι και ωραία ματάκια να την κκοιτάς όταν παίρνει την καυλα μέσα στο στοματάκι του. :wink:
δεν εχεις δικο ρε φιλε για το δερμα της.
αν μπορουσα θα εβαζα μια-δυο φωτο να δουνε ολοι,οσοι δεν την γνωριζουν,αλλα σεβομαι την επιθυμια της και την εμπιστοσυνη που μου εδειξε.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Πάντως εγώ πριν 20 μέρες που βρέθηκα με Μάρτα (έχω ανεβάσει κριτική ) , δεν την λες και άσχημη κοπέλα . Εγώ αν την έβλεπα στο δρόμο, μια χαρά θα γύριζα κεφάλι …. Και το πάνω, και το κάτω ..
κι η Μαρτα ειναι εμφανισιμο κοριτσι.
και σου γυριζει το κεφαλι (το κατω) για πλακα :2funny::2funny:
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
Η Αγάπη μια μιλφ δεν είναι; ξανθιά;δεν έχουν γραφτεί και πολλά θετικά σχόλια...Αν είναι αυτή που νομίζω...
ναι αυτη πρεπει να λες , εμενα μου θυμιζει τη σοφη ζαννινου :) τη μαρτα εχω παει στο μαγαζι πανω απο 15-20 φορες δεν την εχω πετυχει ποτε. η κατια για εμενα ειναι 4/10 σε εμφανιση αλλα αυτα ειναι γουστα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
κι η Μαρτα ειναι εμφανισιμο κοριτσι.
και σου γυριζει το κεφαλι (το κατω) για πλακα :2funny::2funny:
Προσωπικά την Μαρτα τη θεωρώ πολύ πιο όμορφη από Κάτια αλλά γούστα είναι αυτά.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.874
Πόντοι
41.443
Προσωπικά την Μαρτα τη θεωρώ πολύ πιο όμορφη από Κάτια αλλά γούστα είναι αυτά.
εμφανισιακα ναι,η Μαρτα ειναι πιο ομορφη,συμφωνουμε.
παραπανω σου εγραψα για το δερμα της Κατιας οτι διαφωνω με αυτο που εγραψες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
εμφανισιακα ναι,η Μαρτα ειναι πιο ομορφη,συμφωνουμε.
παραπανω σου εγραψα για το δερμα της Κατιας οτι διαφωνω με αυτο που εγραψες.
Εγώ το εγραψα, ίσως επηρεασμένος απο κριτικές που ειχα διαβασει και περιμενα να δω ένα μοντέλο και πηγαίνοντας ειδα μια αδύνατη Προς το skinny κοπέλα που ναι μεν δεν ειπε όχι σε τίποτα αλλα δεν μου εβγαλε και τίποτα το εξαιρετικό....
Ηταν απο αυτές που ειπα οκ δεν τα έκλαψα, πάμε τώρα!
Υποθετω ότι μπαίνουμε στο κομμάτι προσωπικα γούστα, όχι μόνο στην εμφανιση αλλα και στο στυλ πηδηματος, όποτε κάθε γνώμη σεβαστή!
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Η Κατια ειναι και γαμω τα τυπακια,καβλωνει,δινει κωλαρακι,και μαλλον πανω απ το 4,νομιζω
Παρεκτος κι αν εισαι ο Μπραντ κι εχεις λιωσει τη Τζολι στον πουτσο,οποτε σκληραινουν τα κριτηρια
 

Kwstasss123

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
0
..βεβαια τωρα τελευταια λεει οτι σταματησε το αναλ η Κατια...
Αν ισχυει αυτο... ειναι μια μετριοτητα.. που δεν αξιζει για πανω απο 2 αντε 3 φορες....
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
@clonarius Ευχαριστώ για την απάντηση. :)

αφού τις ξέρεις τι ρωτάς ρε φίλε?
Ρωτάω μήπως πεις και μάθω κάποια που δεν ξέρω, που δεν είναι γνωστή ή κάποια από άλλα μαγαζιά. :)

πιό light πρόγραμμα
Δεν είναι και τόσες τελικά. Κάποιες έχουν σταματήσει. Κάποιες είτε δεν τις πετυχαίνεις, είτε το πρόγραμμα τους είναι πιο light, είτε και τα δύο.

και σε άλλα μαγαζιά υπάρχουν κελεπούρια αλλά δεν μιλάω για να μη μου τις μαγαρίσετε λιγούρηδες...
Πες ντε καμία και από άλλο μαγαζί. Μην φοβάσαι, δεν θα τις μαγαρίσουμε … δεν θα ασχοληθούμε με το μουνί … μόνο κώλο … :grin:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Nipper

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
Προτιμω να κρατησω τη σκεψη μου για τον εαυτο μου, αλλωστε δεν ειπα "ρε μαλακες, ειναι γνωστο σε ολους γιατι η Αλισια εχει κοινο".
Ειναι παντα χαμογελαστη, αλλα πραγματικα δεν βλεπεται δυστυχως . Ας πουμε οτι τα εξτριμ που κανει, της φερνουν πελατεια.
@Bleach
Οκ. Δεκτό.
Όπως και να ‘χει, ευχαριστώ για την απάντηση. :)
Πάντως, νομίζω πως αρκετοί κατάλαβαν τι εννοείς …
Θα κρατήσω όμως και εγώ τη σκέψη μου για τον εαυτό μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Η Κατια ειναι και γαμω τα τυπακια,καβλωνει,δινει κωλαρακι,και μαλλον πανω απ το 4,νομιζω
Παρεκτος κι αν εισαι ο Μπραντ κι εχεις λιωσει τη Τζολι στον πουτσο,οποτε σκληραινουν τα κριτηρια
Τι δίνει η Κάτια;;
Από πότε έχεις να πας φίλε;
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.835
Πόντοι
2.846
..βεβαια τωρα τελευταια λεει οτι σταματησε το αναλ η Κατια...
Αν ισχυει αυτο... ειναι μια μετριοτητα.. που δεν αξιζει για πανω απο 2 αντε 3 φορες....
Μια χαρά το δίνει το κωλαράκι της η Κάτια , κι έχει και πολύ ελαστική κωλοτρυπιδα , την ξαναπήρα αρχές Σεπτέμβρη μόλις γύρισα από τις διακοπές , απίστευτο σώμα λες και είναι 22χρονη , απίστευτο στήθος εφηβικό και κωλοτρυπιδα που αντέχει άνετα δυνατό γαμησι , για εμένα Κάτια και Ζωή τα δυνατά χαρτιά του μαγαζιού για φαγωμα κωλοτρυπιδας !!!
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Τι δίνει η Κάτια;;
Από πότε έχεις να πας φίλε;
μια χαρά τον δίνει... εγώ τον έχω 18 πόντους μήκος και 5,5 πόντους διάμετρο οπότε μη μου πείτε πως είμαι μικροψώλης θα σας πάρει ο διάολος...
προχθές τον έσκισα...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
@Bleach
Οκ. Δεκτό.
Όπως και να ‘χει, ευχαριστώ για την απάντηση. :)
Πάντως, νομίζω πως αρκετοί κατάλαβαν τι εννοείς …
Θα κρατήσω όμως και εγώ τη σκέψη μου για τον εαυτό μου.
όλο υπονοούμενα... και κανείς δεν μπορεί να εξηγήσει το φαινόμενο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom