Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
ψάχνω μασατζου 45 + πληθωρική με μεγάλο κωλο που να κάνει και να γουστάρει χωρίς αναστολές γλειψιματα , γλωσσοφιλα , φτυσιματα , ακαποτη πιπα κλπ . Δεν με ενδιαφέρουν κοριτσάκια η πιπίνια . Υπάρχει κάποια περίπτωση εκεί;
επισης αν υπάρχει σαιτ με φώτο από το εν λόγω μαγαζι
Τυπε περνά καλύτερα από Συγγρού 40-42 και ζητά την αλεσια. 90% ταιριάζει σε αυτά που λες.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
:hi::hi:Τυπε περνά καλύτερα από Συγγρού 40-42 και ζητά την αλεσια. 90% ταιριάζει σε αυτά που λες.
Κάποιοι ρε φίλε είστε πολυ μα πάρα πολύ μερακλήδες.???

Καθένας ομως με τα γούστα του !
:hi::hi::hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cursed

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.069
Πόντοι
4.546
Κάποιοι ρε φίλε είστε πολυ μα πάρα πολύ μερακλήδες.???

Καθένας ομως με τα γούστα του !
:hi::hi::hi:
Εγώ με την Αλέσια πέρασα φανταστικά πάντως, η κοπέλα ούτε γκόμενά μου να ήταν, έτσι ακριβώς μου συμπεριφέρθηκε. Θα την ξαναδώ κάποια στιγμή. Βέβαια, μετά έφαγα και ένα πιπινάκι λαχταριστό σε στούντιο...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Εγώ με την Αλέσια πέρασα φανταστικά πάντως, η κοπέλα ούτε γκόμενά μου να ήταν, έτσι ακριβώς μου συμπεριφέρθηκε. Θα την ξαναδώ κάποια στιγμή. Βέβαια, μετά έφαγα και ένα πιπινάκι λαχταριστό σε στούντιο...
Αν έτρωγες πρωτα το πιπινάκι και μετά την Αλέσια μπορείς ...έστω περιφερειακά... να φανταστείς την
... "επίγευση" ;;??
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Σίγουρα !!???

Αλλά και λίγη πλάκα καλό κάνει.??
Τυπε αν όλα τα τεμάχια περναγαν εκπαίδευση από αλεσια, ο κόσμος θα ήταν διαφορετικός, με πολύ χαμόγελο και άδειες τσέπες..
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Τυπε αν όλα τα τεμάχια περναγαν εκπαίδευση από αλεσια, ο κόσμος θα ήταν διαφορετικός, με πολύ χαμόγελο και άδειες τσέπες..
Πιθανόν. Ας γίνει λοιπόν εκπαιδεύτρια. Προσωπικά αν με έβαζαν να "εκπαιδεύσω" σε demo μαζι της θα ζητούσα επίδομα ανθυγιεινής εργασίας !!??
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
ψάχνω μασατζου 45 + πληθωρική με μεγάλο κωλο που να κάνει και να γουστάρει χωρίς αναστολές γλειψιματα , γλωσσοφιλα , φτυσιματα , ακαποτη πιπα κλπ . Δεν με ενδιαφέρουν κοριτσάκια η πιπίνια . Υπάρχει κάποια περίπτωση εκεί;
επισης αν υπάρχει σαιτ με φώτο από το εν λόγω μαγαζι
αμέ...από δευτέρα στο...αδελφό μαγαζί της συγγρου θα βρίσκεται η πρώην γραμματέας του μπρέζνιεφ, μαιρούλα.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Η Αγγελική κάνει ακαπωτο και είναι σαρανταφευγα και τσουπωτη.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
δεν βλέπεται η Αλίσια... στα 5-6 δευτερόλεπτα που την βλέπω στο σαλονάρισμα θέλω να ξεράσω... φαντάζομαι πόσο αγάμητοι και σκατάσχημοι θα είναι αυτοί που περνάνε μαζί της... Ειλικρινά παίδες δεν εξηγείται αλλοιώς... είστε Κουασιμόδοι του Μπήχτορος Ουγκώ που δεν έχετε ξαναγαμήσει...
αυτό που κάνετε απλά δεν γίνεται... τι μαλακίες μερακλήδες και έτσι... σαβουρογάμηδες στην καλύτερη των περιπτώσεων και να πληρώνετε κιόλας?????
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.069
Πόντοι
4.546
δεν βλέπεται η Αλίσια... στα 5-6 δευτερόλεπτα που την βλέπω στο σαλονάρισμα θέλω να ξεράσω... φαντάζομαι πόσο αγάμητοι και σκατάσχημοι θα είναι αυτοί που περνάνε μαζί της... Ειλικρινά παίδες δεν εξηγείται αλλοιώς... είστε Κουασιμόδοι του Μπήχτορος Ουγκώ που δεν έχετε ξαναγαμήσει...
αυτό που κάνετε απλά δεν γίνεται... τι μαλακίες μερακλήδες και έτσι... σαβουρογάμηδες στην καλύτερη των περιπτώσεων και να πληρώνετε κιόλας?????
Πήγε στο Λαγουμιτζή η Αλίσια; Γιατί εδώ είναι το νήμα της Λαγουμιτζή, για αυτό ρωτάω.

Τώρα για τα γούστα και την ομορφιά, αλλά και για τις υπηρεσίες της κάθε κοπέλας, αν δεν δει κάποιος τον άλλο συναγωνιστή από κοντά, δεν μπορεί και δεν πρέπει να βγάζει συμπεράσματα, κατά την γνώμη μου.

Θα μπορούσα και εγώ να πω πολλά για το παρουσιαστικό και την καθαριότητα πάμπολλων πελατων και τι ΗΡΩΙΔΕΣ είναι αυτές οι γυναίκες που τους ανέχονται, αλλά προσπαθώ να είμαι διακριτικός και να μην χαρακτηρίζω, όσο μπορώ, θνητός είμαι όχι Θεός.
Το ίδιο και για το πόσο έχει γαμησει κάποιος.

Υ.γ. να μην αναφέρω καν τις ανωμαλίες που κάνουν "δήθεν" αντρακλες και βαριά αρσενικά με τις κοπέλες (πολλές φορές μου τα λένε οι ίδιες), αλλά στις γυναίκες τους κοτευουν να κάνουν η να πουν, δεν συμφωνείς φίλε μου;

Υ.γ.2: γενικώς μιλάω, δεν έχουμε κάτι προσωπικό. Διαβάζω με ενδιαφέρον τις αναρτήσεις σου, άρα υπάρχει εκτίμηση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
το μόνο που έχω να πώ είναι... πως εδώ ξεκίνησε η κουβέντα για τους μερακλήδες που δεν ξέρω πως βρίσκουν το θάρρος... να πηδήσουν την Αλίσια...
Λένε όλοι για τις υπηρεσίες... την φαλαινο-κυτταρίτιδα πως και δεν την βλέπουν? Πληρώνουμε για να γαμήσουμε όμορφες πουτάνες που προσφέρουν καλές υπηρεσίες
η Αλίσια και κάποιες άλλες θα έπρεπε να πληρώνουν εμάς για να τις γαμήσουμε... το ότι έχει πελατολόγιο γυναίκα με αυτή την εμφάνιση με ξεπερνά... να μην παρεξηγηθώ δεν επιτίθεμαι στην γυναίκα! να επιβιώσει προσπαθεί και καλά κάνει! τους πελάτες της δεν καταλαβαίνω...
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.152
Πόντοι
5.595

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Εγώ νομίζω ότι καταλαβαίνω γιατί την διαλέγουν κάποιοι . Με τέτοια εμφάνιση δεν χωράει άλλη εξήγηση στο μυαλό μου.
Εκεί τώρα εκτός αυτής ποιες άλλες δουλεύουν;;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
ψάχνω μασατζου 45 + πληθωρική με μεγάλο κωλο που να κάνει και να γουστάρει χωρίς αναστολές γλειψιματα , γλωσσοφιλα , φτυσιματα , ακαποτη πιπα κλπ . Δεν με ενδιαφέρουν κοριτσάκια η πιπίνια . Υπάρχει κάποια περίπτωση εκεί;
επισης αν υπάρχει σαιτ με φώτο από το εν λόγω μαγαζι
Έχεις δίκιο δεν πρόσεξα τη παρατηρηση για το σαιτ , ειμαι πρεσβυωψ κιολας ! Αν ξέρεις καμμια κοπελα με αυτά τα χαρακτηριστικά να προτείνεις πες μου αν θες !
Επίσης αν κάποιος άλλος έχει να προτείνει κάτι , καλοδεχουμενο
Ίσως η Αγάπη; Κάνει και πρωκτικό.
Μια φορά βρέθηκα μαζί της, αλλά δεν ταίριαξε πολύ η χημεία μας.
Η Αγάπη ταιριάζει σε αυτό που ζητάει ο @Fet_jim.
Αλλά είναι με τις μέρες της και η συνάντηση μαζί της είναι λαχείο. Η συνάντηση μαζί της μπορεί να είναι από χάλια, ως πολύ καλή. Συνήθως είναι ένα από τα δύο (κακή ή καλή) και σπάνια μέτρια.
@Fet_jim θα σου πρότεινα να πας να την δεις και αν σου κάνει και νοιώθεις τυχερός να περάσεις μαζί της.
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
ψάχνω μασατζου 45 + πληθωρική με μεγάλο κωλο που να κάνει και να γουστάρει χωρίς αναστολές γλειψιματα , γλωσσοφιλα , φτυσιματα , ακαποτη πιπα κλπ . Δεν με ενδιαφέρουν κοριτσάκια η πιπίνια . Υπάρχει κάποια περίπτωση εκεί;
επισης αν υπάρχει σαιτ με φώτο από το εν λόγω μαγαζι
Τυπε περνά καλύτερα από Συγγρού 40-42 και ζητά την αλεσια. 90% ταιριάζει σε αυτά που λες.
Σε υπηρεσίες λογικά θα του κάνει, αλλά εμφανισιακά δεν ξέρω αν είναι αυτό που ψάχνει (πληθωρική).
@Fet_jim θα σου πρότεινα να πας Συγγρού 40-42 να την δεις και να αποφασίσεις μόνος σου.

Γενικά, για το Λαγουμιτζή 23 (και για τα υπόλοιπα), θα σου έλεγα να πας και να δεις ποια από τις "διάσημες" σου κάνει εμφανισιακά και να διαλέξεις.
Όσο για το "διάσημες", δες κριτικές και τις τελευταίες αναφορές στο φόρουμ και θα δεις ποιες έχουν καλές υπηρεσίες, σαν κι αυτές που ψάχνεις.
Π.χ. μπορεί να σου κάνει και η Ζωή, αν αλλάξεις λίγο τα εμφανισιακά κριτήρια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

starxidiams

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
106
Κριτικές
3
Like
644
Πόντοι
81
Γιατί την διαλέγουν;
Γιατί κάνει τσιμπουκαρα γλύφει αρχιδια,σαλιοματα στο φουλ, γλύφει κωλο στον γυαλιζει όλα στο φουλ!
Δίνει κωλο με προθυμία!!
Τα παίρνει στο στόμα και σε στραγγίζει μένει εκεί μέχρι να αδειάσεις τελείως και να χαλαρώσεις..
Σε χαλαρώνει με μασάζ..

Για αυτά τα "λίγα" τη διαλέγουν
"τίποτα σημαντικό"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom