Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Γιατί ρε μάγκες να κλείσουν τα στούντιο;

Εγώ τα βλέπω ότι προσφέρουν διαφορετικού τρόπου υπηρεσίες.
Θες να ρίξεις ένα γρήγορο; Πας στο στούντιο με 20-30-40ευρώ.
Θες πιο καλή υπηρεσία; Πας στο μασατζίδικο με τα 60-80ευρώ.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Γιατί ρε μάγκες να κλείσουν τα στούντιο;

Εγώ τα βλέπω ότι προσφέρουν διαφορετικού τρόπου υπηρεσίες.
Θες να ρίξεις ένα γρήγορο; Πας στο στούντιο με 20-30-40ευρώ.
Θες πιο καλή υπηρεσία; Πας στο μασατζίδικο με τα 60-80ευρώ.
Σωστός! Όλα έχουν τη δικιά τους γλύκα!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.069
Πόντοι
4.546
Γιατί ρε μάγκες να κλείσουν τα στούντιο;

Εγώ τα βλέπω ότι προσφέρουν διαφορετικού τρόπου υπηρεσίες.
Θες να ρίξεις ένα γρήγορο; Πας στο στούντιο με 20-30-40ευρώ.
Θες πιο καλή υπηρεσία; Πας στο μασατζίδικο με τα 60-80ευρώ.
Πού τα βρήκες τα στούντιο με 20-30-40€ τύπε μου; Εγώ σε 3-4 που πήγα, 50€ για απλό μου ζήτησαν. Βοήθησε αν θες (και π.μ., αν δεν θες εδώ).

Μήπως στα πολύ φθηνά είναι τίγκα στο αλλοδαπό ή είναι μέτρια από καθαριότητα; Είδα έναή δύο(μόνο) τέτοια στούντιο, αλλά δεν ξέρω αν πράγματι αξίζουν... Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Πού τα βρήκες τα στούντιο με 20-30-40€ τύπε μου; Εγώ σε 3-4 που πήγα, 50€ για απλό μου ζήτησαν. Βοήθησε αν θες (και π.μ., αν δεν θες εδώ).

Μήπως στα πολύ φθηνά είναι τίγκα στο αλλοδαπό ή είναι μέτρια από καθαριότητα; Είδα έναή δύο(μόνο) τέτοια στούντιο, αλλά δεν ξέρω αν πράγματι αξίζουν... Κάθε γνώμη ευπρόσδεκτη.
Νομίζω ότι αναφέρεται στα στουντέλα στη λιοσίων και στα στούντιο της Κωνσταντινουπόλεως που είναι 20 και 40 γιούρος αντίστοιχα.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Νομίζω ότι αναφέρεται στα στουντέλα στη λιοσίων και στα στούντιο της Κωνσταντινουπόλεως που είναι 20 και 40 γιούρος αντίστοιχα.
στα στουντέλα οι πουτάνες είναι επιπέδου φυλής, στα κανονικά στούντιο παίζουν ενίοτε και μουνάρες ή και ξέμπαρκα σίτυ τουρ, στρίπερς και καμία φορά και πορνοστάρ... για να πάρεις ανάλογες υπηρεσίες μασάζ στο στούντιο χρειάζεσαι τουλάχιστον μια 100ρου
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
στα στουντέλα οι πουτάνες είναι επιπέδου φυλής, στα κανονικά στούντιο παίζουν ενίοτε και μουνάρες ή και ξέμπαρκα σίτυ τουρ, στρίπερς και καμία φορά και πορνοστάρ... για να πάρεις ανάλογες υπηρεσίες μασάζ στο στούντιο χρειάζεσαι τουλάχιστον μια 100ρου
Ναι, αυτό ισχύει. Δεν είναι καθόλου vfm.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.883
Πόντοι
3.846
Νομίζω ότι αναφέρεται στα στουντέλα στη λιοσίων και στα στούντιο της Κωνσταντινουπόλεως που είναι 20 και 40 γιούρος .
Ακριβώς.
Κάποτε παίρναμε Ρωσίδι στα 20€ ή 2 μαζί στα 30€ στη Λιοσίων.
Με ντουζάκι και σφραγισμένη πετσέτα.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Μάγκες καλησπέρα περασε κανεις σήμερα να μας πει ποιες αποτελουν το ρόστερ ευχαριστώ προκαταβολικά
 

antep

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
183
Κριτικές
5
Like
214
Πόντοι
1
καλησπερα,
Αγγελικη, Ζωη και μια ακομα που δεν θυμαμαι ονομα στο δωματιο. εκεινη την ωρα εμπαινε σε δωματιο και η
Κατια, ελευθερη μονο η Αγαπη, δεν περασα
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
καλησπερα,
Αγγελικη, Ζωη και μια ακομα που δεν θυμαμαι ονομα στο δωματιο. εκεινη την ωρα εμπαινε σε δωματιο και η
Κατια, ελευθερη μονο η Αγαπη, δεν περασα
Σ'ευχαριστώ πολυ φίλε μου να είσαι καλά!
 
  • Like
Αντιδράσεις: antep

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
οχι φιλε τσαμπα δρομο εκανα. ολες ηταν πιασμενες και η 1η εβγαινε σε μιση ωρα (χωρις να ξερω αν περιμενε κι αλλος συναγωνιστης σε καποιο δωματιο)
Οκ φίλε αλλη φορά
Μήπως πρωινή ώρα είναι πιο ήσυχα δε ξερω
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
497
Κριτικές
35
Like
1.529
Πόντοι
4.392

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα πέρασα το Σάββατο το απόγευμα κατέφερε κ ανέβηκε ένας συναγωνιστής πριν από εμένα.. εγώ μπήκα μέσα κ με έβαλαν σε άλλη αίθουσα να περιμένω... Άκουσα 3 ονόματα... Όταν αποφάσισε.. με φώναξαν κ πέρασα στο σαλόνι.. ήταν 2 μόνο οι κορασίδες η Κορίνα κ η Έλλη... Επειδή ήθελα μασάζ κ επειδή από εδώ μέσα έχω διαβάσει αρκετά αρνητικά πήγα με την Έλλη.. πριν αποφασίσω βέβαια ρώτησα να μάθω αν υπάρχει καμία άλλη... Οι ποιο πολλές είχαν ήδη κλεισμένο κ το επόμενο ραντεβού... Κ από όλες η πιο κοντά να τελειώνει από πελάτη ήταν σε μισή ώρα.. αν είχα ώρα γιατί έπρεπε να προλάβω αεροπλάνο θα περίμενα..
Πέρασμα με Έλλη λοιπόν... Πολύ καλή στο μασάζ...
Πολύ καλήστην επικοινωνία..
τπτ άλλο καλό... Ούτε σε εμφάνιση.. ούτε σε τπτ.. γιατί αν δεν σου αρέσει κ η κοπέλα όσο να ναι.. παίζει ρόλο.. μια χαρά τελείωσα μεν.. αλλά κράτησα το καλό μασάζ .. κ έμεινα εκεί ώστε να φύγω χαρούμενος.. αυτά..
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.913
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Καλησπέρα πέρασα το Σάββατο το απόγευμα κατέφερε κ ανέβηκε ένας συναγωνιστής πριν από εμένα.. εγώ μπήκα μέσα κ με έβαλαν σε άλλη αίθουσα να περιμένω... Άκουσα 3 ονόματα... Όταν αποφάσισε.. με φώναξαν κ πέρασα στο σαλόνι.. ήταν 2 μόνο οι κορασίδες η Κορίνα κ η Έλλη... Επειδή ήθελα μασάζ κ επειδή από εδώ μέσα έχω διαβάσει αρκετά αρνητικά πήγα με την Έλλη.. πριν αποφασίσω βέβαια ρώτησα να μάθω αν υπάρχει καμία άλλη... Οι ποιο πολλές είχαν ήδη κλεισμένο κ το επόμενο ραντεβού... Κ από όλες η πιο κοντά να τελειώνει από πελάτη ήταν σε μισή ώρα.. αν είχα ώρα γιατί έπρεπε να προλάβω αεροπλάνο θα περίμενα..
Πέρασμα με Έλλη λοιπόν... Πολύ καλή στο μασάζ...
Πολύ καλήστην επικοινωνία..
τπτ άλλο καλό... Ούτε σε εμφάνιση.. ούτε σε τπτ.. γιατί αν δεν σου αρέσει κ η κοπέλα όσο να ναι.. παίζει ρόλο.. μια χαρά τελείωσα μεν.. αλλά κράτησα το καλό μασάζ .. κ έμεινα εκεί ώστε να φύγω χαρούμενος.. αυτά..
Προσωπική μου αποψη είναι ότι αυτο το εχει κλεισμένο και το επόμενο ραντεβου απο την ώρα που τηλεφωνικά πρακτικα δεν κλείνουν και δεν υπαρχει κόσμος να περιμένει είναι τρικ για να δώσει δουλειά σε όλες.....
Προσωπικα θα έφευγα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Προσωπική μου αποψη είναι ότι αυτο το εχει κλεισμένο και το επόμενο ραντεβου απο την ώρα που τηλεφωνικά πρακτικα δεν κλείνουν και δεν υπαρχει κόσμος να περιμένει είναι τρικ για να δώσει δουλειά σε όλες.....
Προσωπικα θα έφευγα....
Σου λέει ότι βγαίνει σε 15 λεπτά πχ και λες οκ πάω δωμάτιο και την περιμένω.. Μου έχει τύχει γιαυτό το λεω
 

nayarxosTK2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε μάγκες καλησπέρα νέο μέλος στη σελίδα ψαχνω για μασαζακι βραδυνο με στοματικο αλλα βλεπω ολα κλεινουν 10 η ωρα εχετε να προτεινετε τιποτα αξιολογο στην αθηνα?
 

peloma

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2014
Μηνύματα
4.530
Κριτικές
6
Like
30.755
Πόντοι
6.186
Ενημερωση για την Αγγελικη.

Ουκρανη μεταξυ 45-50+, ξανθια, σωμα μπαμπατσικο, έως αρκετά μπαμπατσικο. Προσωπο σχετικα καλο, στηθος μεγαλο, κωλαρα πολυ ωραια στο στησιμο στα τεσσερα.
Μιλαει σχετικα καλα ελληνικα.
Πιπα πολυ καλη, πολυ βαθια και καλο παιξιμο με το χερι. Φιλαει με γλωσσες και της αρεσει. Γουσταρει να την γλυφουν. Πολυ καθαρη και μυρωδατη.
Χυνει ευκολα και γρηγορα και με γλυψιμο και με γαμησι. Σφιχτο το μουνακι της αρκετα και πολυ υγρο. Δεχεται δαχτυλα και μαλιστα της αρεσει και χυνει και με αυτα.
Τα παιρνει στο στομα και τα αγηνει να τρεχουν στις βυζαρες της και τα παιρνει και στο προσωπο και στον κανει λαμπικο μετα.
Απο μασαζ, μετριο προς το σχεδον καλο. Δεν το λες χαιδεμα.
Και ο δευτερος γυρος εξισου πολυ καλος. Πιπα βαθια, δαχτυλα στο μουνι και βογγητα και εχυσε ξανα, γαμησι ανασκελα στο κρεββατι και χυσιο στομο, προσωπο, βυζια.

Σε συνολο, δεν ειναι μουναρα απο εμφανιση, δεν ειναι κορμαρα. Βεβεαι εζουμε δει και τις μουναρες - κορμαρες τι υπηρεσιες προσφερουν.
Οι δικες της ειναι πολυ τιμιες και κανει οτι ζητησεις.

Υ.Γ. με ενημερωσε η σοφια οτι δεν κανει φουλ (βλ. κωλο), ομως το δαχτυλο το δεχτηκε ανετα στον κωλο της και της αρεσε. Ισως ηταν η στιγμη και η φαση. Για γαμησι απο τον κωλο δεν ρωτησα, δεν τρελαινομαι κιολας.

Τελος ενημερωσης
Ακριβώς έτσι είναι. Τόσο σωστός που νόμιζα ότι το είχα γράψει εγώ...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.331
Πόντοι
28.786
Πέρασμα σήμερα απο το μαγαζί.

Δούλευαν οι Αγάπη, Βαλέρια, Μαρίνα, Βίκη, Ζωή, Αναστασία, Αγγελική, Κορίνα, Ελλη, Αννα.

Ετιμήθη η Βίκη για άλλη μια φορά με θετικές εντυπώσεις. Δεν έχει νόημα να γράψω νεα κριτική, οσοι ενδιαφέρονται ας ανατρέξουν στις παλιές.
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Πέρασμα σήμερα απο το μαγαζί.

Δούλευαν οι Αγάπη, Βαλέρια, Μαρίνα, Βίκη, Ζωή, Αναστασία, Αγγελική, Κορίνα, Ελλη, Αννα.

Ετιμήθη η Βίκη για άλλη μια φορά με θετικές εντυπώσεις. Δεν έχει νόημα να γράψω νεα κριτική, οσοι ενδιαφέρονται ας ανατρέξουν στις παλιές.
Τυπε πόσες ήταν πιασμένες όταν πήγες?
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Πέρασμα σήμερα απο το μαγαζί.

Δούλευαν οι Αγάπη, Βαλέρια, Μαρίνα, Βίκη, Ζωή, Αναστασία, Αγγελική, Κορίνα, Ελλη, Αννα.

Ετιμήθη η Βίκη για άλλη μια φορά με θετικές εντυπώσεις. Δεν έχει νόημα να γράψω νεα κριτική, οσοι ενδιαφέρονται ας ανατρέξουν στις παλιές.
Από τις παραπάνω ήταν καμιά διαθέσιμη;εκτός της Βίκυς;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε πόσες ήταν πιασμένες όταν πήγες?
Αυτή την απορία είχα και εγώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom