Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
βρε Dr εισαι απο το 2007 εγγεγραμμένος καιδεν ξέρεις την τζέσικα , θα μας τρελάνεις.
Ακουστα την εχω μόνο σοβαρα..
Σε μασαζ ηταν?Πιο παλια εστιαζα σε στουντιο και cg και οχι σε μασαζ φαση..
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Επειδή ήμουν έτοιμος για καταδρομική για Ρίτα με όλα αυτά που διαβάζω γιατί όσες λίγες φορές έχω πάει δεν την έχω πετύχει ποτέ, τελικά αξίζει ή όχι..??
Δε λέω από υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση.
Όσοι την έχουν δει please ας κάνουν τον κόπο να απαντήσουν.
Νεκτάριε από εμφάνιση αξίζει και με το παραπάνω η κοπέλα, άλλωστε η Ρίτα με την Κορίνα είναι οι μόνες <25 στο κατάστημα (έτσι τουλάχιστον εκτιμώ, δεν θυμάμαι κάποια άλλη). Και από εμφάνιση είναι Α η Ρίτα (αν και μικρόσωμη). Τώρα από υπηρεσίες (αν και δεν ρωτάς) μια χαρά είναι η κοπελίτσα για την ηλικία της.

Κατ΄ εμέ είναι άδικο να συγκρίνουμε στις υπηρεσίες τις κοπελίτσες 20-25, που εκ των πραγμάτων δεν μπορούν να έχουν πολλές εμπειρίες (δηλαδή και με πόσους να πήγαν πριν βγουν στο κλαρί; 2,3,5;), με τις μιλφάρες 30, 40+. Οι δεύτερες έχουν φάει τον άμπακο από πούτσες στο χώρο (μια 40άρα λογικά είχε τουλάχιστο 5-10 φίλους, και ~500 πελάτες για κάθε έτος εργασίας), και που εφόσον έχουν και μια βασική νοημοσύνη και θέλουν να επιβιώσουν είναι απόλυτα λογικό να ξέρουν πολύ καλύτερα πως να περιποιηθούν έναν άντρα, και στις υπηρεσίες να σκίζουν.

Όπως αντίστοιχα είναι άδικο να συγκρίνουμε τις μιλφάρες σε εμφάνιση με τα πιπίνια... Έκαστος στο είδος του βρε παιδιά!

ΥΓ> Έχω τον δικό μου στα 18+, που άρχισε πριν λίγο καιρό τα νταραβέρια, με συνομήλικες φιλενάδες... Δεν τον κρατάω! οι ορμόνες στο μέγιστο (κάπως έτσι και εμείς δεν είμασταν άλλωστε;). Τον έχω από κοντά και γενικά "μου τα λέει"... Κάθε τόσο μου περηφανεύεται "πόσο καλός είναι στο σεξ". Προσπαθώ να τον προσγειώσω, αν και πάντα ενθαρρύνοντάς τον (μην του κόψω και την φόρα).

Συμπέρασμα: το να περιμένεις πολύ καλές υπηρεσίες από μια νεαρή κοπελίτσα είναι σαν να πάρεις έναν άριστο νεαρό από τις ακαδημίες ποδοσφαίρου στα Σούρμενα (Ελληνικό) και να περιμένεις να παίξει σε 1-2 χρόνια στην Premier League. Εεε, αυτό απλά δεν γίνεται... Άρα οι καλές υπηρεσίες από μια νέα και πολύ εμφανίσιμη κοπέλα (βλέπε Ρίτα) είναι πρακτικά το μέγιστο που μπορείς να περιμένεις. Λαχεία φυσικά θα υπάρχουν πάντα, αλλά εμείς θα παίζουμε πάντα με τις πιθανότητες...
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Ακουστα την εχω μόνο σοβαρα..
Σε μασαζ ηταν?Πιο παλια εστιαζα σε στουντιο και cg και οχι σε μασαζ φαση..
Ναι σε μασάζ ήταν...Είχε δουλέψει σε δύο τρία μασάτζιδικα.
 

Dimitris Kapetanios

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
35
Like
20
Πόντοι
0
καλησπέρα...υπάρχει κάποιο τηλέφωνο στο μαγαζι για να ρωταω ποιες εινια χωρις να τραβιέμαι;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965
καλησπέρα...υπάρχει κάποιο τηλέφωνο στο μαγαζι για να ρωταω ποιες εινια χωρις να τραβιέμαι;

Στο πρώτο post του θέματος …

Ξεκινάει άυριο πρωί την λειτουργία του το καινούργιο πολυτελές μασαζ επι της οδού Λαγουμιτζή 23 ακρίβως δίπλα απο το κλαμπ Fever δίπλα στο Πάντειο. στην πλευρά καθόδου της Λ. Συγγρού.
Ωρες λειτουργίας 11.00 με 21.00 κάθε ημέρα και Σάββατοκύριακα.
τηλέφωνα:
2109227776
2109244984
6988711479
6988711484

Το μαγαζί διαθέτει 17 μεγάλα δωμάτια με όλες τις ανέσεις.
[...]

Κι εδώ:

Τα προγράμματα του SPA

Τα 30 λεπτά -60 € (2 εκτονώσεις )

Τα 60 λεπτά -80 € ( 2 εκτονώσεις )

Ώρες λειτουργίας 11-21 καθημερινά και τα Σάββατοκύριακα.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο κατάστημα

2109227776

2109244984

6988711479

6988711484
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
περασμα σημερα απο το ιδρυμα, καθως εμπαινα, εβγαινε συναγωνιστης μασκοφορος, πισω μου ακολουθουσαν 2 νεαροι για να εισελθουν και αυτοι.
εισοδος στο σαλονι και ανακοινωση οτι 9/9 ειναι γεματα, σε μιση ωρα βγαινει η πρωτη ... εφυγα χωρις συνουσια
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.071
Πόντοι
4.546
περασμα σημερα απο το ιδρυμα, καθως εμπαινα, εβγαινε συναγωνιστης μασκοφορος, πισω μου ακολουθουσαν 2 νεαροι για να εισελθουν και αυτοι.
εισοδος στο σαλονι και ανακοινωση οτι 9/9 ειναι γεματα, σε μιση ωρα βγαινει η πρωτη ... εφυγα χωρις συνουσια
Βλέπω ότι συνεχίζεται ο κακός χαμός από κίνηση στο μαγαζί... Σκεφτόμουν μήπως ήρθε η ώρα να πάω μια βόλτα από εκεί, έπειτα από μερικούς μήνες, αλλά αν κρίνω από τις τελευταίες ενημερώσεις...

Δεν πειράζει όμως, πάω και σε πολλά άλλα ελαιοτριβεία πλέον, να γυρίσω/να τα γνωρίσω και λιγάκι, καθώς και σε στούντιο.

Επεξεργασία:
Απολαμβάνω επίσης να βλέπω φάτσες διάφορες και διαφόρων ηλικιών, κυρίως σε στούντιο (και σε ορισμένα μικρά μασατζίδικα), με κούρασε ΟΛΗ η κρυψινίαση(επικίνδυνη φλεγμονή) που κυριαρχεί στο χώρο, θέλω να βλέπω και να κόβω φάτσες ανεμπόδιστα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
περασμα σημερα απο το ιδρυμα, καθως εμπαινα, εβγαινε συναγωνιστης μασκοφορος, πισω μου ακολουθουσαν 2 νεαροι για να εισελθουν και αυτοι.
εισοδος στο σαλονι και ανακοινωση οτι 9/9 ειναι γεματα, σε μιση ωρα βγαινει η πρωτη ... εφυγα χωρις συνουσια
Κατάφερες να δεις κάποια από τις κοπέλες;
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
Κατάφερες να δεις κάποια από τις κοπέλες;
οχι φιλε τσαμπα δρομο εκανα. ολες ηταν πιασμενες και η 1η εβγαινε σε μιση ωρα (χωρις να ξερω αν περιμενε κι αλλος συναγωνιστης σε καποιο δωματιο)
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
115
Like
479
Πόντοι
21
Ενημερωση για την Αγγελικη.

Ουκρανη μεταξυ 45-50+, ξανθια, σωμα μπαμπατσικο, έως αρκετά μπαμπατσικο. Προσωπο σχετικα καλο, στηθος μεγαλο, κωλαρα πολυ ωραια στο στησιμο στα τεσσερα.
Μιλαει σχετικα καλα ελληνικα.
Πιπα πολυ καλη, πολυ βαθια και καλο παιξιμο με το χερι. Φιλαει με γλωσσες και της αρεσει. Γουσταρει να την γλυφουν. Πολυ καθαρη και μυρωδατη.
Χυνει ευκολα και γρηγορα και με γλυψιμο και με γαμησι. Σφιχτο το μουνακι της αρκετα και πολυ υγρο. Δεχεται δαχτυλα και μαλιστα της αρεσει και χυνει και με αυτα.
Τα παιρνει στο στομα και τα αγηνει να τρεχουν στις βυζαρες της και τα παιρνει και στο προσωπο και στον κανει λαμπικο μετα.
Απο μασαζ, μετριο προς το σχεδον καλο. Δεν το λες χαιδεμα.
Και ο δευτερος γυρος εξισου πολυ καλος. Πιπα βαθια, δαχτυλα στο μουνι και βογγητα και εχυσε ξανα, γαμησι ανασκελα στο κρεββατι και χυσιο στομο, προσωπο, βυζια.

Σε συνολο, δεν ειναι μουναρα απο εμφανιση, δεν ειναι κορμαρα. Βεβεαι εζουμε δει και τις μουναρες - κορμαρες τι υπηρεσιες προσφερουν.
Οι δικες της ειναι πολυ τιμιες και κανει οτι ζητησεις.

Υ.Γ. με ενημερωσε η σοφια οτι δεν κανει φουλ (βλ. κωλο), ομως το δαχτυλο το δεχτηκε ανετα στον κωλο της και της αρεσε. Ισως ηταν η στιγμη και η φαση. Για γαμησι απο τον κωλο δεν ρωτησα, δεν τρελαινομαι κιολας.

Τελος ενημερωσης
 

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Πάντως συναγωνιστές ενημερωτικά έχω πάρει κ στα 4 τηλέφωνα που υπάρχουν κ δεν το σηκώνει κάνεις... Προσπαθώ να κλείσω ραντεβού γιατί έρχομαι από ταξίδι κ καπάκι φεύγω σε ταξίδι την Αθήνα θα την δω για λίγες ώρες.. βέβαια λύσεις υπάρχουν κ μάλιστα κ στην γύρω γειτονιά.. αλλά ειλικρινά με ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα αλλά κ από προσωπική εμπειρία τις υπηρεσίες κ την καθαριότητα του μαγαζιού αυτού δεν νομίζω ότι της πιάνει κανένα άλλο... Πέρα από το ρόστερ που κάποια μπορεί να έχουν κ καλύτερο απλά σαν VFM νομίζω είναι η κορυφή...
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Βλέπω ότι συνεχίζεται ο κακός χαμός από κίνηση στο μαγαζί... Σκεφτόμουν μήπως ήρθε η ώρα να πάω μια βόλτα από εκεί, έπειτα από μερικούς μήνες, αλλά αν κρίνω από τις τελευταίες ενημερώσεις...

Δεν πειράζει όμως, πάω και σε πολλά άλλα ελαιοτριβεία πλέον, να γυρίσω/να τα γνωρίσω και λιγάκι, καθώς και σε στούντιο.

Επεξεργασία:
Απολαμβάνω επίσης να βλέπω φάτσες διάφορες και διαφόρων ηλικιών, κυρίως σε στούντιο (και σε ορισμένα μικρά μασατζίδικα), με κούρασε ΟΛΗ η κρυψινίαση(επικίνδυνη φλεγμονή) που κυριαρχεί στο χώρο, θέλω να βλέπω και να κόβω φάτσες ανεμπόδιστα.
Πήγαινε σε στούντιο να κάτσετε όλοι μαζί στο σαλόνι να περιμένετε λες και είστε στην φυλής..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.071
Πόντοι
4.546
Πάντως συναγωνιστές ενημερωτικά έχω πάρει κ στα 4 τηλέφωνα που υπάρχουν κ δεν το σηκώνει κάνεις... Προσπαθώ να κλείσω ραντεβού γιατί έρχομαι από ταξίδι κ καπάκι φεύγω σε ταξίδι την Αθήνα θα την δω για λίγες ώρες.. βέβαια λύσεις υπάρχουν κ μάλιστα κ στην γύρω γειτονιά.. αλλά ειλικρινά με ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα αλλά κ από προσωπική εμπειρία τις υπηρεσίες κ την καθαριότητα του μαγαζιού αυτού δεν νομίζω ότι της πιάνει κανένα άλλο... Πέρα από το ρόστερ που κάποια μπορεί να έχουν κ καλύτερο απλά σαν VFM νομίζω είναι η κορυφή...
Έχεις δίκιο. Από χρηματική άποψη, είναι το κορυφαίο, μιας και ΔΕΝ χρεώνονται οι επιπλέον υπηρεσίες(cim,cif,anal) όπως σε άλλα μασάζ. Από άποψη χώρων και καθαριότητας, επίσης.

Τι να το κάνω όμως, όταν, πλέον, έχει τόση πολλή κίνηση και κλεισμένες με ραντεβού κοπέλες όλη την ημέρα που, τις καλές και τις κορυφαίες, δεν θα τις δεις ΠΟΤΕ ελεύθερες;;;; Σε άλλα μαγαζιά, τις βλέπεις όλες, μέτριες, καλές και αστέρια, μια στο τόσο, έχεις επιλογή, εδώ; (είναι δυνατόν να κλείνουν κάποιες κοπέλες για ορισμένους, ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ;;;;; )

Όσο για τις επιπλέον υπηρεσίες, μπορεί σε κάποια άλλα μαγαζιά να χρεώνται, αλλά έχω επίσης συναντήσει κοπέλες που βγάζουν φωτιά και λαύρα για να σε ευχαριστήσουν και δίνονται απλόχερα, χωρίς να είναι απλά μηχανικές στον αγώνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.071
Πόντοι
4.546
Πήγαινε σε στούντιο να κάτσετε όλοι μαζί στο σαλόνι να περιμένετε λες και είστε στην φυλής..
Εγώ δεν έχω κανένα θέμα, άλλοι έχουν για δικούς τους λόγους, φαντάζομαι. Λίγο με ενοχλεί όλη αυτή η μυστικοπάθεια, αυτό είναι όλο.
Δεν έχω πάει στην φυλής, δεν έχω άποψη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

odyr16

Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2007
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο. Από χρηματική άποψη, είναι το κορυφαίο, μιας και ΔΕΝ χρεώνονται οι επιπλέον υπηρεσίες(cim,cif,anal) όπως σε άλλα μασάζ. Από άποψη χώρων και καθαριότητας, επίσης.

Τι να το κάνω όμως, όταν, πλέον, έχει τόση πολλή κίνηση και κλεισμένες με ραντεβού κοπέλες όλη την ημέρα που, τις καλές και τις κορυφαίες, δεν θα τις δεις ΠΟΤΕ ελεύθερες;;;; Σε άλλα μαγαζιά, τις βλέπεις όλες, μέτριες, καλές και αστέρια, μια στο τόσο, έχεις επιλογή, εδώ; (είναι δυνατόν να κλείνουν κάποιες κοπέλες για ορισμένους, ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ;;;;; )

Όσο για τις επιπλέον υπηρεσίες, μπορεί σε κάποια άλλα μαγαζιά να χρεώνται, αλλά έχω επίσης συναντήσει κοπέλες που βγάζουν φωτιά και λαύρα για να σε ευχαριστήσουν και δίνονται απλόχερα, χωρίς να είναι απλά μηχανικές στον αγώνα.
Κοίτα και σε αυτό το μαγαζί οι περισσότερες σε τιμούν ως πελάτη.. κ προσπαθούν να είναι όσο πιο GFE από εκεί κ πέρα βλέπουμε... Θα ενημερώσω το συντομότερο δυνατόν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.071
Πόντοι
4.546
Κοίτα και σε αυτό το μαγαζί οι περισσότερες σε τιμούν ως πελάτη.. κ προσπαθούν να είναι όσο πιο GFE από εκεί κ πέρα βλέπουμε... Θα ενημερώσω το συντομότερο δυνατόν
ΦΥΣΙΚΑ και σε τιμούν, αλοίμονο! Αν αυτό κατάλαβες, που δεν ήταν πρόθεσή μου να πω κάτι τέτοιο, λάθος δικό μου! 'Εχω περάσει δεκάδες και δεκάδες ωραίες ώρες σε αυτό το μαγαζί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: odyr16

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.432
Πόντοι
11.836
Πήγαινε σε στούντιο να κάτσετε όλοι μαζί στο σαλόνι να περιμένετε λες και είστε στην φυλής..
Αν και off topic να πω ότι τώρα στα studios πάντως δεν έχει και τόσο κοσμοσυρροή ώστε να περιμένεις μαζί με άλλους.
Τις προάλλες πήγα πρωινή ώρα και ήμουν μόνος πριν,κατά τη διάρκεια και τέλος κατά την αποχώρηση.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.070
Κριτικές
191
Like
51.875
Πόντοι
41.443
Αν και off topic να πω ότι τώρα στα studios πάντως δεν έχει και τόσο κοσμοσυρροή ώστε να περιμένεις μαζί με άλλους.
Τις προάλλες πήγα πρωινή ώρα και ήμουν μόνος πριν,κατά τη διάρκεια και τέλος κατά την αποχώρηση.
πιο vfm το μασαζ απο το στουντιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom