Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nektarios111

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
Επειδή ήμουν έτοιμος για καταδρομική για Ρίτα με όλα αυτά που διαβάζω γιατί όσες λίγες φορές έχω πάει δεν την έχω πετύχει ποτέ, τελικά αξίζει ή όχι..??
Δε λέω από υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση.
Όσοι την έχουν δει please ας κάνουν τον κόπο να απαντήσουν.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Επειδή ήμουν έτοιμος για καταδρομική για Ρίτα με όλα αυτά που διαβάζω γιατί όσες λίγες φορές έχω πάει δεν την έχω πετύχει ποτέ, τελικά αξίζει ή όχι..??
Δε λέω από υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση.
Όσοι την έχουν δει please ας κάνουν τον κόπο να απαντήσουν.
πρόκειται περι μιας petite ξερακιανής κορασίδας με υπηρεσίες πολύ μετριες για όσους θέλουν να απολαύσουν ωραιο σεξ ή υπηρεσίες πολύ καλές για τους αγαπούληδες. η εμφάνιση της δεν είναι κακή αλλά πέραν των πιο πάνω , είναι πολύ θεατράλε και κάνει το λεγόμενο πρόγραμμα "ΚΑΛΟΥΠΙ" δηλ. το ίδιο σε όλους από τον ηγούμενο μέχρι και τον προπροπροηγούμενο
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
για να μην το κουράζουμε...εκεί μέσα 3 αξίζουν από συνδυασμό εμφάνισης και υπηρεσιών.....η μαρίνα η μάρτα και η ζωή που έρχεται τρίτη και καταιδρωμένη(για την όχι και τόσο καλή εμφάνιση αν και έχει ωραία ποδια)
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Δεν εκανα συγκριση Ζωης με Ριτα..Συνολικα εννοουσα στο μαγαζι οτι η Ζωη ειναι κατω εμφανισιακα εκτος απο τις δεδομενες Μαρινα και Μαρτα ακομα και απο την Ριτα..
εμένα πάντως η ζωή μου αρέσει περισσότερο γιατί είναι γυναίκα ενώ η ρίτα μου θυμίζει την κόρη μου που πάει τρίτη λυκείου
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Κι εγω εχω γραψει οτι η Ριτα ειναι υπερεκτιμημενη..Το θετικο ειναι η φρεσκια παρουσια,αλλα δεν εχει κατι πολυ αξιολογο ουτε εμφανισιακα ουτε στο προγραμμα της..Δεν θα κλαψεις τα λεφτα σου εννοειται ομως
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Κατα καιρούς υπάρχουν κάποιες που ανεβαίνουν στο Θεό και μετα βέβαια η εικονα καταρρέει......θυμάμαι τι ειχα γίνει με ποστ και κριτικές για την Κατια....
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Τίς προάλλες έφαγα ξενερωμα από Κορίνα.
Έχω δοκιμάσει τις περισσότερες εκεί μέσα και περνάω από ικανοποιητικά εώς τέλεια.
Είχα κλείσει για μια ώρα αλλά στο μισάωρο το εληξα.
Την έδιωξα απλά γιατί θα έπαιρνα άλλη την επόμενη ώρα και ήθελα απλά να ηρεμήσω και να ξεχάσω το ατυχές περιστατικό.
Πήγα στη διεύθυνση, το ανέφερα και το παραδέχτηκαν ότι η κοπελιά έχει θέμα.
Έγινε επιστροφή ενός μέρους ( 20 ευρώ ), και απευθείας ξαναμπήκα με άλλη κοπελιά.
Αυτό για μένα είναι συν...για το μαγαζί.
Το θεωρώ σαν να μην έγινε και ότι η συγκεκριμένη περίπτωση έχει φτηνό ρεπερτόριο στην εξυπηρέτηση πελατών, είναι μικρή και άπειρη και επειδή κάνει σεξ, δεν δικαιολογείται ότι πρέπει να έχει και δίκιο....
Την επέλεξα απλά γιατί είχα όλη τη μέρα μπροστά μου να κάνω ότι θέλω κ με όποια θέλω, είχα πάρει πολλές από κει μέσα τίς τελευταίες μέρες, κ νόμιζα ότι θα βγει κάτι καλό με μια κοπέλα που δεν ήταν και πολύ τού γούστου μου.
Απλά, καμία φορά κάτι που δεν μας γεμίζει πολύ το μάτι μπορεί να βγει καλύτερο από τις πρώτες εντυπώσεις που δημιουργούνται.
Στα 7 ραντεβού, το ένα δεν έκατσε.
Συμβαίνουν και αυτά....
Δεν θα καταδικάσω, Δεν θα κρίνω....
Άνθρωποι είμαστε όλοι μας....
Να περνάτε καλά όλοι !


Συγχαρητήρια στη διεύθυνση
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Ρε παίδες αναρωτιέμαι ώρες ώρες όσοι γράφετε για την ρίτα διθυράμβους κλπ.....έχετε πάει με 2η,3η , 20η 1000η γυναίκα στις ζωές σας?
Έχεις δίκιο μεγάλε, έτσι είναι....
Ορισμένοι γράφουν διθυραμβικές κριτικές αλλά είναι άπειροι....
Για αυτούς μόνο είναι θρίαμβος να συνευρεθούν με Ρίτα στην ηλικία τους και να περάσουν ωραία με ένα μπουκιτσι και ωραίο Πιπίνι όπως η Ρίτα....
Είναι σαν να παραγγέλνεις εσκορτ που απλά ήρθε για την ξεπετα της....
Πολλά κορίτσια δεν βγάζουν γουστα, είναι άπειρα....
Απλά εγκεφαλικως ορισμένοι νομίζουν ότι κάτι κατάφεραν
Έτσι είναι αυτά....
Κ έτσι δημιουργούνται οι φολες για πιο έμπειρους....
Η Ρίτα είναι ένα πολύ όμορφο και γλυκό κορίτσι.
Για μένα όμως.... αυτό κ μόνο.... έχω δοκιμάσει
Απλά για μια φορά ήταν μια ικανοποιητική δοκιμή
Για κάποιον άπειρο μπορεί να είναι η Brigitte Bardot....

Καλά να περνάτε
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
971
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
6.745
Επειδή ήμουν έτοιμος για καταδρομική για Ρίτα με όλα αυτά που διαβάζω γιατί όσες λίγες φορές έχω πάει δεν την έχω πετύχει ποτέ, τελικά αξίζει ή όχι..??
Δε λέω από υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση.
Όσοι την έχουν δει please ας κάνουν τον κόπο να απαντήσουν.

Απο αυτα που διαβαζεις τα διθυραμβικα σχόλια περιμένεις καμία μουναρα, δυστύχως ειναι παραπλανητικές όλες οι κριτικες τουλάχιστον όσον αφορά την εμφάνιση. Στο δρόμο δεν θα την κοίταζες καν , είναι μικροκαμωμένη και πολύ αδύνατη, εμένα δεν μου έβγαλε να κάνω κατι δεύτερη φορά. Ώστοσο αν την τοποθετούν στο τοπ του μαγαζιού φαντάσου τι είναι οι άλλες!!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.765
Πόντοι
4.365
Γιατι τετοια επιθεση στην Ριτα...???!!
Ολοι λετε.. ομορφη.. γλυκια.. αλλα μεχρι εκει..!
ΟΚ! Δεν ειπε κανεις οτι ειναι καμια 2μετρη μουναρα με βυζαρες κ κωλαρα!
Ενα πετιτ κοριτσακι.. ομορφο.. γλυκο κ νεαρο..!!! Αυτα που θελει το 80% των πελατων...
Οποιος θελει μιλφ με κυταριτιδες κλπ... εχει κ απο αυτες το κατστημα.... οτι θελει ο καθενας!
Απο υπηρεσιες τωρα.. ειναι υποκειμενεικο το θεμα...
Τι της βγαινει με τον καθενα...
Εγω την εχω παρει παντως αρκετες φορες.... κ την εχω ''κουρασει'' αρκετα τις περισσοτερες... κ δεν εβγαλε κιχ... δεν διαμαρτυρηθικε..
Οποτε...
Για μενα ειναι μια καλη επιλογη... οπως κ η Ζωη κ η Μαρινα..
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Ερώτηση πάτε ποτέ Δευτέρη φορά με την ίδια κοπέλα;
Εγώ συνήθως κάθε φορά διαλέγω άλλη..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Ερώτηση πάτε ποτέ Δευτέρη φορά με την ίδια κοπέλα;
Εγώ συνήθως κάθε φορά διαλέγω άλλη..
Εννεοται πως παμε και δεύτερη και τρίτη φορά αν περνάμε καλά.. Ας γνώριζες τη Τζέσικα, 100 φορές σερί θα πήγαινες..
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.072
Κριτικές
191
Like
51.879
Πόντοι
41.443
Επειδή ήμουν έτοιμος για καταδρομική για Ρίτα με όλα αυτά που διαβάζω γιατί όσες λίγες φορές έχω πάει δεν την έχω πετύχει ποτέ, τελικά αξίζει ή όχι..??
Δε λέω από υπηρεσίες αλλά από εμφάνιση.
Όσοι την έχουν δει please ας κάνουν τον κόπο να απαντήσουν.
θα συμφωνησω με τον ΧΧΧ-Μan
το κοριτσι εχει καλη εμφανιση,ειναι πιπινακι,εχει ωραιο σωμα αλλα στο προγραμμα ειναι πιο μαζεμενη,δεν ειναι οπως πχ η Μαρινα.



σου βαζω τι ειχα γραψει σαν κλεισιμο στην κριτικη μου οταν την ειδα πρωτη φορα.



''ετσι λοιπον κυλησε η μια ωρα του προγραμματος χωρις να το καταλαβω.
δεν μπορω να πω οτι περασα ασχημα.
στο δωματιο λοιπον συνοπτικα,το κοριτσι δεν κανει παπαδες οπως αλλα βαρια ονοματα,τοσο στο μασαζ,οσο και στον αγωνα,αλλα εχει πιστευω τα φοντα και την εμφανιση να ξεχωρισει αμα θελει.
στα βασικα παντως δηλαδη συμμετοχη στον αγωνα,cim και γενικα την καβλα την εχει.
ο χρονος θα δειξει για τα υπολοιπα. εγω παντως θα την ξαναπαρω μετα απο λιγο καιρο που θα ξετριφτει,αφου οπως μου ειπε εργαζεται σχεδον δυο εβδομαδες μονο.''
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.072
Κριτικές
191
Like
51.879
Πόντοι
41.443
Τίς προάλλες έφαγα ξενερωμα από Κορίνα.
Έχω δοκιμάσει τις περισσότερες εκεί μέσα και περνάω από ικανοποιητικά εώς τέλεια.
Είχα κλείσει για μια ώρα αλλά στο μισάωρο το εληξα.
Την έδιωξα απλά γιατί θα έπαιρνα άλλη την επόμενη ώρα και ήθελα απλά να ηρεμήσω και να ξεχάσω το ατυχές περιστατικό.
Πήγα στη διεύθυνση, το ανέφερα και το παραδέχτηκαν ότι η κοπελιά έχει θέμα.
Έγινε επιστροφή ενός μέρους ( 20 ευρώ ), και απευθείας ξαναμπήκα με άλλη κοπελιά.
Αυτό για μένα είναι συν...για το μαγαζί.
Το θεωρώ σαν να μην έγινε και ότι η συγκεκριμένη περίπτωση έχει φτηνό ρεπερτόριο στην εξυπηρέτηση πελατών, είναι μικρή και άπειρη και επειδή κάνει σεξ, δεν δικαιολογείται ότι πρέπει να έχει και δίκιο....
Την επέλεξα απλά γιατί είχα όλη τη μέρα μπροστά μου να κάνω ότι θέλω κ με όποια θέλω, είχα πάρει πολλές από κει μέσα τίς τελευταίες μέρες, κ νόμιζα ότι θα βγει κάτι καλό με μια κοπέλα που δεν ήταν και πολύ τού γούστου μου.
Απλά, καμία φορά κάτι που δεν μας γεμίζει πολύ το μάτι μπορεί να βγει καλύτερο από τις πρώτες εντυπώσεις που δημιουργούνται.
Στα 7 ραντεβού, το ένα δεν έκατσε.
Συμβαίνουν και αυτά....
Δεν θα καταδικάσω, Δεν θα κρίνω....
Άνθρωποι είμαστε όλοι μας....
Να περνάτε καλά όλοι !


Συγχαρητήρια στη διεύθυνση
η Κορινα απλα δεν το 'χει.
δεν θελει να δουλεψει κατα τη γνωμη μου.
ειχα προειδοποιησει
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.072
Κριτικές
191
Like
51.879
Πόντοι
41.443
Ερώτηση πάτε ποτέ Δευτέρη φορά με την ίδια κοπέλα;
Εγώ συνήθως κάθε φορά διαλέγω άλλη..
και μια και δυο και τρεις και συνεχεια
Εννεοται πως παμε και δεύτερη και τρίτη φορά αν περνάμε καλά.. Ας γνώριζες τη Τζέσικα, 100 φορές σερί θα πήγαινες..
100 φορες με την Τζεσικα δεν φτανουν
δεν την βαρεθηκα ποτε και δεν ειμαι ο μονος πιστευω
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Αν ρωτησω ποια ειναι και που δουλευε η Τζεσικα θα με διαγραψουν απο το σαιτ?:cheesy:
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.792
Κριτικές
24
Like
3.835
Πόντοι
2.846
Εννεοται πως παμε και δεύτερη και τρίτη φορά αν περνάμε καλά.. Ας γνώριζες τη Τζέσικα, 100 φορές σερί θα πήγαινες..
Εννοείται ότι πάμε και 2η και 3η και 4η φορά , ειδικά με αυτές που πλέον έχουμε χημεία και βγάζουμε καλά γούστα μέσα στο δωμάτιο , για εμένα τα τοπ του μαγαζιού είναι 1η η Ζωή που είναι δοτική , δίνει το κωλι της άνετα και βγάζει ωραία καυλα μέσα και μετά ή Κάτια που είναι λίγο ανάλογος με τα φεγγάρια της , αν και ζορίζεται μερικές φορές στο αναλ αλλά είναι Οκει Αν έχει όρεξη , όσο για την Ριτα δεν έχω πάρει ακομα , οποτε βλέπουμε , από βδομάδα που γυρνάω απ το νησί θα δοκιμαστεί κι αυτή να δούμε αντοχές και όρεξη ???
 
Τελευταία τροποποίηση:

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
Εννοείται ότι πάμε και 2η και 3η και 4η φορά , ειδικά με αυτές που πλέον έχουμε χημεία και βγάζουμε καλά γούστα μέσα στο δωμάτιο , για εμένα τα τοπ του μαγαζιού είναι 1η η Ζωή που είναι δοτική , δίνει το κωλι της άνετα και βγάζει ωραία καυλα μέσα και μετά ή Κάτια που είναι λίγο ανάλογος με τα φεγγάρια της , αν και ζορίζεται μερικές φορές στο αναλ αλλά είναι Οκει Αν έχει όρεξη , όσο για την Ριτα δεν έχω πάρει ακομα , οποτε βλέπουμε , από βδομάδα που γυρνάω απ το νησί θα δοκιμαστεί κι αυτή να δούμε αντοχές και όρεξη ???
οχι ,κατσε εκει να εχουμε ησυχια ?
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
και μια και δυο και τρεις και συνεχεια

100 φορες με την Τζεσικα δεν φτανουν
δεν την βαρεθηκα ποτε και δεν ειμαι ο μονος πιστευω

και μια και δυο και τρεις και συνεχεια

100 φορες με την Τζεσικα δεν φτανουν
δεν την βαρεθηκα ποτε και δεν ειμαι ο μονος πιστευω
μην μας την θυμίζεις..:cry: κορυφαία!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom