Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
Έχω την εντύπωση ,όταν πήγα μαζί με γνωστό μου πριν ένα χρόνο και πριν την απαγόρευση, ότι μου είπε η ευγενικότατη τσατσά και 50 χωρίς όμως δύο πυροβολισμούς . :think:
δεν θυμασαι καλα μαν
γιατι οι ρουμανες προτιμουν τη γερμανια :think:
ξεχασα.

και Ρουμανες θελουμε. :pipa1::pipa1::pipa1:
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
μια ερωτηση : Οταν απο τη διευθυνση γραφουν ποιες κοπελλες δουλευουν , διπλα απο το ονομα τους το full σημαινει οτι ειναι κλεισμενες ολη την ημερα? δλδ για να τις βρουμε πρεπει να κλεισουμε τηλεφωνικα ? απο ποτε? την ιδια μερα , ή την προηγουμενη?
Οχι , οτι κανουν full προγραμμα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.989
Πόντοι
4.546
Δίνουν πιό εύκολα κώλο
Για να επιμένει κάποιος για συγκεκριμένη καταγωγή, είχα στο νου μου ότι είναι ,γενικά και αόριστα, πιο πειθήνιες, υπάκουες.
Για να το διευκρινίζεις, ίσως κάτι ξέρεις παραπάνω.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Καλούνται κοπέλες αλβανικής καταγωγής για συνεργασία στο καταστημά μας. Άψογες συνθήκες, υψηλή ποιότητα υπηρεσίων και παροχές. Όλες οι πληροφορίες στο τηλ:
2109227776

2109244984

6988711479

6988711484
Έτσι και γεμίσετε Αλβανίδες, εγώ δεν ξαναπατάω.
Προτιμώ Ρωσίδια.
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Πέρασμα σήμερα και από τα δύο ιδρύματα.

Στο Λαγουμιτζή η Μαρίνα κλεισμένη, η Ζωή ρεπό. Οι άλλες δεν μου έκαναν κλικ.
Στο Συγγρού έφαγα πόρτα από τα αποδυτήρια. Όλες κλεισμένες. Ούτε για παρέλαση. Η Αλεξάνδρα ρεπό.

Καμίνι η Αθήνα, ούτε λόγος για βόλτα σε άλλα ιδρύματα.

Μείναμε με τον πούτσο στο χέρι. ΣΤΟΠ.
κι εγω το ιδιο σημερα...ωρα 3...
 

neasmyrni1965

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2016
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
0
Έτσι και γεμίσετε Αλβανίδες, εγώ δεν ξαναπατάω.
Προτιμώ Ρωσίδια.
Έτσι και γεμίσετε Αλβανίδες, εγώ δεν ξαναπατάω.
Προτιμώ Ρωσίδια
Μα και η Μαρίνα που είναι η τοπ του μαγαζιού Αλβανίδα είναι. Γαμιουνται καλά και τα κάνουν όλα!
 

iliasiliasilias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
85
Κριτικές
15
Like
607
Πόντοι
290
Γιατι αποκλειστικα αλβανικης καταγωγης? :think:
Και εμένα μου έκανε εντύπωση. Είχα την αίσθηση πως το μαγαζί είχε επιρροές ως επι το πλείστον απο Ρωσοφωνες χώρες. Τώρα 2 Λευκορωσίδες, δυνατά χαρτιά του μαγαζιού, την έκαναν και πήγαν στο ξεχασμένο της Μαρνης. Δεν νομίζω να ήταν επιλογή τους. Ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται με τα κυκλώματα που κινούν τα νήματα απο πίσω.

Επίσης, πρέπει να συνυπολογίσουμε την ζήτηση για νέες κοπέλες και το γεγονός οτι τώρα λογω πανδημίας, τα ταξίδια απο κοπέλες που μένουν σε Ρωσόφωνες χώρες χωρίς άδεια παραμονής ίσως είναι πολύ πιο δύσκολο να οργανωθούν/πραγματοποιηθούν. Ενώ Αλβανίδες έχει είδη η Ελλάδα πάρα πολλές.

Απο την άλλη, δεν ξέρω κατα πόσο υπάρχουν κορίτσια που "απο μόνες τους" ενδιαφέρονται να δουλέψουν σε τέτοια μαγαζιά, ξέρουν το Bou και διαβάζουν ανελειπώς τα διάφορα νήματα. Πιο πολύ μου κάνει για ερωτικό τιτίβισμα σε ανθρώπους που έχουν πρόσβαση σε κορίτσια, παρά στα ίδια τα κορίτσια.
 

e40s

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
18
Κριτικές
3
Like
99
Πόντοι
0
περασμα το μεσημερι κ πετυχα αμεσως την ριτα, την εκλεισα μια ωρα, μου ειπε η κυρια σοφια οτι σε μια ωρα θα ηταν ελεθερες κ αλλες κοπελες ρωτησα ποιες κ μωλις μου ειπε οτι θα ηταν κ η πωλινα την εκλεισα κ αυτην για την επομενη ωρα,
2 δυνατες συνεδριες,
αναλυτικα στις κριτικες
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.922
Πόντοι
3.346
Συνάντηση με την Άννα. Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ξανά ή αν είναι καινούρια. Είπα να κάνω ένα κασκαντεριλίκι. Θεωρώ ότι μια στο τόσο αξίζει να παίρνουμε ρίσκα. Άλλες φορές βγαίνουν σε καλό και άλλες όχι. Στη συγκεκριμένη περίπτωση η φάση είναι ντεμί.

Το σεξ δεν το ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα. Δε με τράβαγε και σαν παρουσία, αλλά είπαμε, κασκαντέρ. Αντιθέτως, το μασάζ ήταν σε πολύ καλό επίπεδο και ευτυχώς έσωσε την παρτίδα, ειδάλλως θα έκλεγα τα χρήματα. Πιέσεις σωστές και εκεί που χρειάζονται, χωρίς να αφήσει σημείο του σώματος παραπονεμένο και χωρίς να δίνει την εντύπωση ότι απλώς τρίβει.

Συνεπώς, Μασάζ - Σεξ 1-0.

Ελπίζω να βοήθησα.
 

SailorJerry

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Κυριοι η Μαρινα αξιζει οντως τοσο πολυ οσο διαβαζω στις κριτικες? εχω παει 2 φορες και δεν τη βρηκα διαθεσιμη ή δεν ηταν εκει... Περασα με Ριτα και Κατια...
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Κυριοι η Μαρινα αξιζει οντως τοσο πολυ οσο διαβαζω στις κριτικες? εχω παει 2 φορες και δεν τη βρηκα διαθεσιμη ή δεν ηταν εκει... Περασα με Ριτα και Κατια...
Καλημέρα τιμημένοι συναγωνιστές καί δοξασμένοι στρατιώτες τής καύλας!! πρίν από 4 μέρες, περιμένοντας γιά τήν Ζωή, πήρα μάτι τήν Έλενα/Ελένη, καί έπαθα ψυχολογικό ζίγκ-ζάγκ!! έχει ακριβώς τόν τύπο πού μού αρέσει, ψηλή, νταρντάνα, ξανθιά, ποδάρες κλπ...επειδή δέν βλέπω πρόσφατες κριτικές της, μήπως κάποιος έχει γνώμη γιά αυτήν? ευχαριστώ εκ τών προτέρων!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.989
Πόντοι
4.546
Καλημέρα τιμημένοι συναγωνιστές καί δοξασμένοι στρατιώτες τής καύλας!! πρίν από 4 μέρες, περιμένοντας γιά τήν Ζωή, πήρα μάτι τήν Έλενα/Ελένη, καί έπαθα ψυχολογικό ζίγκ-ζάγκ!! έχει ακριβώς τόν τύπο πού μού αρέσει, ψηλή, νταρντάνα, ξανθιά, ποδάρες κλπ...επειδή δέν βλέπω πρόσφατες κριτικές της, μήπως κάποιος έχει γνώμη γιά αυτήν? ευχαριστώ εκ τών προτέρων!
Την συνάντησα μια φορά.

Κάνει πολύ καλό μασάζ, καμία σχέση με χάδια, είναι στις κορυφαίες του μαγαζιού σε αυτό τον τομέα.

Στο δεύτερο μέρος, σε καυλώνει, έχει ωραία κωλαρα. Το μειονέκτημα είναι ότι δεν φιλάει και δεν κάνει ακαποτη πίπα.

Γνώμη μου, αξίζει σίγουρα για μια φορά, αφού σε ελκύει κιόλας...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Για να επιμένει κάποιος για συγκεκριμένη καταγωγή, είχα στο νου μου ότι είναι ,γενικά και αόριστα, πιο πειθήνιες, υπάκουες.
Για να το διευκρινίζεις, ίσως κάτι ξέρεις παραπάνω.
Αυτό πρέπει να συμβαίνει ! Τα περισσότερα κορίτσια από Αλβανία είναι αρκετά όμορφες ,πολύ δοτικές ,συνεργάζονται πολύ καλά ,κάνουν πολλά ,είναι θερμές στις υπηρεσίες τους και δέχονται ,δίνονται .
Μαρίνα εδώ ,παλαιότερα Νάνσυ (Μακεδονίας 5 κλπ), Έλενη (Φαλήρου,Olotropiki ) ,τα κορίτσια της Άννας στην Δάφνη ,η ίδια η Άννα στην Λ.Ποσειδώνος κοντά στην πλατεία Γλυφάδας , Στουρναρη κλπ
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
Καλές γκόμενες ναναι και να γαμιουνται καλά και ας είναι και από το Καρακορουμ.
που ειναι παλι αυτο?



Κυριοι η Μαρινα αξιζει οντως τοσο πολυ οσο διαβαζω στις κριτικες? εχω παει 2 φορες και δεν τη βρηκα διαθεσιμη ή δεν ηταν εκει... Περασα με Ριτα και Κατια...
ακομα καλυτερη κι απο τις κριτικες της.


Καλημέρα τιμημένοι συναγωνιστές καί δοξασμένοι στρατιώτες τής καύλας!! πρίν από 4 μέρες, περιμένοντας γιά τήν Ζωή, πήρα μάτι τήν Έλενα/Ελένη, καί έπαθα ψυχολογικό ζίγκ-ζάγκ!! έχει ακριβώς τόν τύπο πού μού αρέσει, ψηλή, νταρντάνα, ξανθιά, ποδάρες κλπ...επειδή δέν βλέπω πρόσφατες κριτικές της, μήπως κάποιος έχει γνώμη γιά αυτήν? ευχαριστώ εκ τών προτέρων!
εδω ειναι ο κριτικες της και ειναι σχετικα προσφατες ρε φιλε.


 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.641
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Αυτό πρέπει να συμβαίνει ! Τα περισσότερα κορίτσια από Αλβανία είναι αρκετά όμορφες ,πολύ δοτικές ,συνεργάζονται πολύ καλά ,κάνουν πολλά ,είναι θερμές στις υπηρεσίες τους και δέχονται ,δίνονται .
Μαρίνα εδώ ,παλαιότερα Νάνσυ (Μακεδονίας 5 κλπ), Έλενη (Φαλήρου,Olotropiki ) ,τα κορίτσια της Άννας στην Δάφνη ,η ίδια η Άννα στην Λ.Ποσειδώνος κοντά στην πλατεία Γλυφάδας , Στουρναρη κλπ
Γιατι δουλεουν σαν σκυλια και τις 30 μερες του μηνα να προσθεσω !!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γιατι δουλεουν σαν σκυλια και τις 30 μερες του μηνα να προσθεσω !!!!
Αν το ξέρεις καλά αυτό , τότε δικαιολογείται η προτίμηση του καταστήματος !
Αν και 30 μέρες τον μήνα είναι αδύνατον εφόσον κάποια στιγμή " θα κατέβουν οι Ρώσοι " όπως λένε μερικά κορίτσια στις δύσκολες μέρες τους ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom