Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
εκτός από την Αγάπη που δεν την πλησιάζω που να με χρυσώνουν...
όλες τις άλλες τις έχω εκτιμήσει ιδιαίτερα και πολλάκις με κορυφή την Μαρίνα... καμία πρωτοτυπία εδώ...
την Κάτια και Ζωή να παλεύουν σκληρά για την δεύτερη θέση και την Μάρθα να υπολείπεται μόνο στην απουσία πρωκτικού... για την Βίκυ να τονίσω τις υπέροχες καμπύλες και το πολύ καλό στοματικό! και για την Πωλίνα πώς είναι η επιτομή της ΜΙΛΦ ρωσίδας!!!
το συμπέρασμα... πρέπει επειγόντως να μάθουμε για την Βανέσσα!!!
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Την συνάντησα μια φορά.

Κάνει πολύ καλό μασάζ, καμία σχέση με χάδια, είναι στις κορυφαίες του μαγαζιού σε αυτό τον τομέα.

Στο δεύτερο μέρος, σε καυλώνει, έχει ωραία κωλαρα. Το μειονέκτημα είναι ότι δεν φιλάει και δεν κάνει ακαποτη πίπα.

Γνώμη μου, αξίζει σίγουρα για μια φορά, αφού σε ελκύει κιόλας...
Σέ ευχαριστώ πολύ συναγωνιστή!! μού εδωσες μία πολύ σαφή εικόνα της...σίγουρα είναι στά μείον της η μή ακάποτη πίπα καί τό ότι δέν δίνει φιλιά, αλλά έστω καί γιά μία φορά, έστω γιά τό παλμαρε θά τήν δοκιμάσω, αφου είναι ο σωματότυπος πού μού αρέσει περισσότερο...νά είσαι καλά!!
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Η βικυ συνεχιζει να μην κανει ακαποτη πιπα και να αποφευγει φιλια, ξερει κανεις?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.225
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Η βικυ συνεχιζει να μην κανει ακαποτη πιπα και να αποφευγει φιλια, ξερει κανεις?
μα τι λές...??? τα πάντα όλα εκτος πρωκτικού η Βίκυ... εκτός κι άλλαξε τροπάριο και δεν το ξέρω...
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
μα τι λές...??? τα πάντα όλα εκτος πρωκτικού η Βίκυ... εκτός κι άλλαξε τροπάριο και δεν το ξέρω...
Απο πότε εχεις να μπεις μαζι της?πριν 4-5 μηνες δεν τα εκανε αυτα που εγραψα
 

Tsapoukaisex

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαΐ 2021
Μηνύματα
432
Κριτικές
27
Like
1.716
Πόντοι
1.071
εκτός από την Αγάπη που δεν την πλησιάζω που να με χρυσώνουν...
όλες τις άλλες τις έχω εκτιμήσει ιδιαίτερα και πολλάκις με κορυφή την Μαρίνα... καμία πρωτοτυπία εδώ...
την Κάτια και Ζωή να παλεύουν σκληρά για την δεύτερη θέση και την Μάρθα να υπολείπεται μόνο στην απουσία πρωκτικού... για την Βίκυ να τονίσω τις υπέροχες καμπύλες και το πολύ καλό στοματικό! και για την Πωλίνα πώς είναι η επιτομή της ΜΙΛΦ ρωσίδας!!!
το συμπέρασμα... πρέπει επειγόντως να μάθουμε για την Βανέσσα!!
εκτός από την Αγάπη που δεν την πλησιάζω που να με χρυσώνουν...
όλες τις άλλες τις έχω εκτιμήσει ιδιαίτερα και πολλάκις με κορυφή την Μαρίνα... καμία πρωτοτυπία εδώ...
την Κάτια και Ζωή να παλεύουν σκληρά για την δεύτερη θέση και την Μάρθα να υπολείπεται μόνο στην απουσία πρωκτικού... για την Βίκυ να τονίσω τις υπέροχες καμπύλες και το πολύ καλό στοματικό! και για την Πωλίνα πώς είναι η επιτομή της ΜΙΛΦ ρωσίδας!!!
το συμπέρασμα... πρέπει επειγόντως να μάθουμε για την Βανέσσα!!!
Είδες την Βανέσσα εμφανισιακά; Αν την εχει δει κάποιος η ξέρει κατι παραπάνω μοιραστείτε τα νέα!!!!!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Απο πότε εχεις να μπεις μαζι της?πριν 4-5 μηνες δεν τα εκανε αυτα που εγραψα
Πριν 4 μερες που πήγα εγώ μαζί της τα έκανε.

Ολα εκτός πρωκτικού οπως γράφει ο clonarius παραπάνω.

Γενικά επειδή είναι ιδιαιτερα προσεκτική σε θέματα υγιεινής η Βίκη μπορεί στη φάση κορύφωσης του κορωνοιού να είχε κόψει τα γλωσσόφυλα.

Τις τελευταίες δυο φορές που πήγα μαζί της είχε και θερμόμετρο με lazer και με θερμομέτρησε πριν τη φάση. Γαμήθηκα στα γέλια τότε αλλά αργότερα συνειδητοποίησα οτι καλά έκανε.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
σε επισκεψη μου το μεσημερακι κατα τις 13:30 σημερα που δεν δουλευα και πηγα να ξαναδω το Μαρινακι,ηταν απασχολημενη σε προγραμμα μιας ωρας και ετερος συναγωνιστης την περιμενε στο δωματιακι να τελειωσει για να μπει αυτος.
νομιζα οτι θα ημουν τυχερος λογω του καυσωνα και σκεφτηκα ποσοι θα πανε?
χαχαχα επεσα εξω.
οι δε υπολοιπες οι καλες Κατια,Μαρτα,Ζωη κλπ κι αυτες απασχολημενες και μονο η Αγαπη παρελασε και φυσικα δεν την πηρα γιατι δεν ηταν του γουστου μου (sic) και εφυγα αναζητωντας δροσια στο κλιματιστικο του αυτοκινητου.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Tην καινουργια..Βανεσα...? δεν την ειδες ε...?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.989
Πόντοι
4.546
Είδα την Βίκυ την προηγούμενη εβδομάδα στο σαλόνι, την ρώτησα αν δίνει φιλιά και μου είπε όχι, γιατί κάτι την ενοχλούσε στο στόμα της εκείνη την ώρα (η απλά το αρνήθηκε πλαγίως).

Δεν την επέλεξα και πέρασα με άλλη κοπέλα, αν και ίσως θα έπρεπε έστω για μια φορά, καθώς διαβάζω θετικά σχόλια από συναγωνιστές για την Βίκυ.

Επεξεργασία:
Πάντως παίδες, αν κάποια κοπέλα αλλάζει τακτική από πελάτη σε πελάτη, από εμένα μαύρο, δεν πάει να είναι η ομορφότερη. Γιατί έχω την υποψία ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο; Μακάρι να κάνω λάθος.
Λεπρός, αγυμναστος, χοντρός, φαλακρός, βρωμιάρης δεν είμαι( όχι ότι είναι δικαιολογία η φαλάκρα η τα παραπανισια κιλά , αν βέβαια κάποιος βρωμάει ολόκληρος μαζί με τα ρούχα καλώς να φάει άκυρο).
 
Τελευταία τροποποίηση:

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Είδες την Βανέσσα εμφανισιακά; Αν την εχει δει κάποιος η ξέρει κατι παραπάνω μοιραστείτε τα νέα!!!!!
Ξανθιά γλυκούλα περίπου 1.60+/- με πιασίματα και tattoo στο πίσω μέρος του μηρού προς τα κωλομέρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

asteris1973(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
183
Κριτικές
8
Like
598
Πόντοι
301
Μήπως γνωρίζετε πού έχει πάει η Λειλα, γνωρίζω ότι δουλεύει με άλλο όνομα αλλά δεν θυμάμαι που ?
 

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411

kaavlas

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
145
Κριτικές
27
Like
1.692
Πόντοι
2.411
Είδα την Βίκυ την προηγούμενη εβδομάδα στο σαλόνι, την ρώτησα αν δίνει φιλιά και μου είπε όχι, γιατί κάτι την ενοχλούσε στο στόμα της εκείνη την ώρα (η απλά το αρνήθηκε πλαγίως).

Δεν την επέλεξα και πέρασα με άλλη κοπέλα, αν και ίσως θα έπρεπε έστω για μια φορά, καθώς διαβάζω θετικά σχόλια από συναγωνιστές για την Βίκυ.

Επεξεργασία:
Πάντως παίδες, αν κάποια κοπέλα αλλάζει τακτική από πελάτη σε πελάτη, από εμένα μαύρο, δεν πάει να είναι η ομορφότερη. Γιατί έχω την υποψία ότι συμβαίνει κάτι τέτοιο; Μακάρι να κάνω λάθος.
Λεπρός, αγυμναστος, χοντρός, φαλακρός, βρωμιάρης δεν είμαι( όχι ότι είναι δικαιολογία η φαλάκρα η τα παραπανισια κιλά , αν βέβαια κάποιος βρωμάει ολόκληρος μαζί με τα ρούχα καλώς να φάει άκυρο).
Δυστυχώς κάποιες αλλάζουν τακτική από πελάτη σε πελάτη .Για παράδειγμα όταν πηρα τη πρώτη φορά Κατια μου είπε ότι πρωκτικό δε κάνει ???. Κάποιοι συνάδελφοι με ενημέρωσαν ότι κάνει φουλ ,όποτε την επόμενη φορά που πήγα της τον ξετρυπησα.! Επισης η Αννα Μαρία ( ανεξάρτητη ) σε εμένα μου έλεγε μη αυτό μη το άλλο και σε άλλους έκανε παπάδες ! Παίζουν πολλά ρόλο .Διαβαζω κριτικές για CG aαπό γραφεία και άλλοι γράφουν τα καλύτερα και άλλοι τρώνε παλτό με τις ίδιες κοπέλες .Παιζει ρόλο η διάθεση της κοπέλας ,η συμπεριφορά μας ,αν είμαστε καθαροί ,εμφανίσιμοι ,αν είμαστε το τελευταίο ραντεβού ,όποτε είναι κουρασμένες κλπ .
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.989
Πόντοι
4.546
Δυστυχώς κάποιες αλλάζουν τακτική από πελάτη σε πελάτη .Για παράδειγμα όταν πηρα τη πρώτη φορά Κατια μου είπε ότι πρωκτικό δε κάνει ???. Κάποιοι συνάδελφοι με ενημέρωσαν ότι κάνει φουλ ,όποτε την επόμενη φορά που πήγα της τον ξετρυπησα.! Επισης η Αννα Μαρία ( ανεξάρτητη ) σε εμένα μου έλεγε μη αυτό μη το άλλο και σε άλλους έκανε παπάδες ! Παίζουν πολλά ρόλο .Διαβαζω κριτικές για CG aαπό γραφεία και άλλοι γράφουν τα καλύτερα και άλλοι τρώνε παλτό με τις ίδιες κοπέλες .Παιζει ρόλο η διάθεση της κοπέλας ,η συμπεριφορά μας ,αν είμαστε καθαροί ,εμφανίσιμοι ,αν είμαστε το τελευταίο ραντεβού ,όποτε είναι κουρασμένες κλπ .
Εμένα η Λειλα, όταν ακόμα δούλευε στο παρόν μαγαζί και την ρώτησα αν κάνει φουλ, μου είπε ότι δεν κάνει λόγω... κορωνοιου..
λες και τα βαθιά γλωσσοφιλα που δίναμε ήταν αθώα...

Τέλος πάντων, της τόνισα το παράλογο του θέματος, αλλά αν η άλλη πλευρά δεν θέλει
.. Πρέπει να ομολογήσω πάντως ότι πέρασα καλά μαζί της δύο φορές.
ΑΠΟΡΙΑ: Άραγε, εκεί που δουλεύει τώρα, κάνει φουλ η όχι;


Επεξεργασία:
Μάλλον πρέπει να αποδεχτώ το γεγονός ότι οι υπηρεσίες ΔΕΝ είναι τυποποιημένες. Λάθος βέβαια. Θα είχε ενδιαφέρον να μας πούνε τα κορίτσια γιατί λειτουργούν ετσι, αλλά αποκλείεται να μιλήσουν ακόμη και ανώνυμα, μην χαλάσει το όνομα τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Εμένα η Λειλα, όταν ακόμα δούλευε στο παρόν μαγαζί και την ρώτησα αν κάνει φουλ, μου είπε ότι δεν κάνει λόγω... κορωνοιου..
λες και τα βαθιά γλωσσοφιλα που δίναμε ήταν αθώα...

Τέλος πάντων, της τόνισα το παράλογο του θέματος, αλλά αν η άλλη πλευρά δεν θέλει
.. Πρέπει να ομολογήσω πάντως ότι πέρασα καλά μαζί της δύο φορές.

Επεξεργασία:
Μάλλον πρέπει να αποδεχτώ το γεγονός ότι οι υπηρεσίες ΔΕΝ είναι τυποποιημένες. Λάθος βέβαια. Θα είχε ενδιαφέρον να μας πούνε τα κορίτσια γιατί λειτουργούν ετσι, αλλά αποκλείεται να μιλήσουν ακόμη και ανώνυμα, μην χαλάσει το όνομα τους.
Εντάξει, δεν πουλάνε τυρόπιτες οι κοπέλες. Όσο κι αν (δικαίως σε έναν βαθμό) μας κακοφαίνεται, πάντα θα παίζει ρόλο η διάθεση και ο άνθρωπος που έχουν απέναντί τους.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Εντάξει, δεν πουλάνε τυρόπιτες οι κοπέλες. Όσο κι αν (δικαίως σε έναν βαθμό) μας κακοφαίνεται, πάντα θα παίζει ρόλο η διάθεση και ο άνθρωπος που έχουν απέναντί τους.
Συμφωνω σε μεγάλο βαθμό Πρέπει όλοι να παραδεχτούμε ότι είναι μια δύσκολη δουλειά, άλλος θέλει αγάπες, άλλος θέλει ξύλο, άλλος είναι καθαρός άλλος όχι....
Παρ ολα αυτά (και εδώ θα διαφωνήσω) είναι και μια υπηρεσία που λέγεται services! Υπάρχουν κάποιες που το έχουν πιάσει και βγάζουν πολλα και κάποιες άλλες που το παίζουν ραντεβου στο πάρκο! Αυτο που θέλω να πω είναι ότι καταλαβαινω ότι μπορει σε μια περίπτωση να προσφέρει την υπηρεσία με χαρα ή ευχάριστα και σε αλλη λιγότερο, αλλα παραμένει προσφορά υπηρεσιών και τα χρήματα που παίρνουν είναι ίδια και με το ίδιο χρώμα.....
Συνεπώς μπορει η διαθεση να διαφέρει αλλα δεν μπορει η υπηρεσία να είναι η μισή!! Κανεις δεν παει εκεί να παντρευτεί, να πάρουν μια υπηρεσία έναντι τιμήματος.....ή την προσφέρεις σωστα ή όχι, εκεί νομίζω είναι και η διαφορα στον βαθμό του επαγγελματισμού!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
Συμφωνω σε μεγάλο βαθμό Πρέπει όλοι να παραδεχτούμε ότι είναι μια δύσκολη δουλειά, άλλος θέλει αγάπες, άλλος θέλει ξύλο, άλλος είναι καθαρός άλλος όχι....
Παρ ολα αυτά (και εδώ θα διαφωνήσω) είναι και μια υπηρεσία που λέγεται services! Υπάρχουν κάποιες που το έχουν πιάσει και βγάζουν πολλα και κάποιες άλλες που το παίζουν ραντεβου στο πάρκο! Αυτο που θέλω να πω είναι ότι καταλαβαινω ότι μπορει σε μια περίπτωση να προσφέρει την υπηρεσία με χαρα ή ευχάριστα και σε αλλη λιγότερο, αλλα παραμένει προσφορά υπηρεσιών και τα χρήματα που παίρνουν είναι ίδια και με το ίδιο χρώμα.....
Συνεπώς μπορει η διαθεση να διαφέρει αλλα δεν μπορει η υπηρεσία να είναι η μισή!! Κανεις δεν παει εκεί να παντρευτεί, να πάρουν μια υπηρεσία έναντι τιμήματος.....ή την προσφέρεις σωστα ή όχι, εκεί νομίζω είναι και η διαφορα στον βαθμό του επαγγελματισμού!
Σωστά !!

Αλλά η υπηρεσία που προσφέρουν είναι πολύ ιδιαίτερη και δύσκολη. Για αυτό και αμοίβεται καλά βέβαια.

Και δεν πρέπει να ξεχνάμε οτι είναι και αυτές άνθρωποι. Οχι μηχανές. Αν αυτό το θυμάσαι μεσοπρόθεσμα βγαίνει εις όφελός σου οσον αφορά τη ποιότητα των υπηρεσιών που παίρνεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom