Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.546
Κριτικές
200
Like
1.197
Πόντοι
2.310
Ήταν τα θέμα χρόνου.
As είμαστε ρεαλιστές.
Αυτή είναι η ελλάδα. Αγοραστική δύναμη μηδέν.
Όπως ακριβώς θα λέει ο ζερο ακρίβεια

Το θέμα είναι πόσα δίνεις και πόσα παίρνεις Αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Και τι ακριβώς ζητάς όταν πηγαίνεις εκεί.

Τα 80 τα έχουνε αυτοί που έχουν 45λεπτα. Παραπλάνηση είναι το ξέρετε. Ο νοών νοείτω.

Μπορείς να πας στο αυστηρό μισάωρο με 60 πιθανόν με πιτσιρίκες άπειρες που φωλιάζουν

Αυτός που ξέρει την πιάτσα πηγαίνει και πληρώνει. Δεν μπορείς να θέλεις με 60€, μισή ώρα full πρόγραμμα δύο φορές κτλ αυτό κάποια στιγμή θα σκάσει.
Ωραία θα ήταν να μας πλύνουν και τα σώβρακα και να μας μαγειρεύουν αλλά δεν πάει έτσι

Εγώ ελπίζω με τις καινούργιες τιμές να έρθουν κάποιες με καλό service καλή εμφάνιση περιποιημένες και καθαρές. Ας έχουν και ποικιλία από ηλικίες και θα διαλέγει ο πελάτης

Οι καλές φεύγουν βλπ Βαλεντίνα. Στα γραφεία ή ανεξάρτητες. Ποια θα δουλεύει τζάμπα?

Οι βίζιτες δεν κοστίζουν 100 η ώρα. Στην καλύτερη από 100 ξεκινούν. +50 το φουλ. Για 45-50 λεπτά. Μετά τηλεφωνεί ο οδηγός. Και δίνεις άλλα 25 για το hoteli. Κάντε τη σούμα εσείς.

Αρκετά είπα βαριέμαι. Μπορώ να πω πολλά περισσότερα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.546
Κριτικές
200
Like
1.197
Πόντοι
2.310
Φυσικά υπάρχει και η άλλη λύση:
Διαφοροποίηση προϊόντος/διαφοροποίηση υπηρεσιών

Δλδ διαφοροποίηση τιμών ανά μασέζ, όπου η μασέζ αποτελεί το πακέτο (=ηλικία, εμφάνιση, ονομαστικές υπηρεσίες, στυλ, υλοποίηση υπηρεσιών κτλ....)

Τα γραφεία π΄χ, ομαδοποιούν απότι διαβ΄άζω, όπως και κάποιες στουντιοκοπέλες

Θα άρεζε/ήταν αποδεκτό κάτι τέτοιο?

Αυτό δε λέγεται στις κριτικές? και τα σχόλια? ... τα αξίζει ... δεν τα αξίζει κτλ...
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
953
Κριτικές
33
Like
2.770
Πόντοι
5.345
Ας γαμιουνται μόνες τους σε κάθε μασαζερι
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
57
Like
19.883
Πόντοι
13.636
Όποιος πάει να γαμήσει και σκέφτεται ότι ένα εικοσάρι θα τον βγάλει εκτός μηνιαίου προϋπολογισμού καλύτερα να αράξει σπίτι του .
Το λυπηρό που πρέπει να επισημανθεί είναι ότι εδώ και πολύ καιρό έχει πέσει κατακόρυφα ο μέσος όρος της εμφάνισης των κοριτσιών και των παρεχόμενων υπηρεσιών .
Διαθέσιμη κωλοτρυπίδα στο κατάστημα έχει να παίξει από εποχη Μαρίνας - Κάτιας .
Εκεί γαμούσαμε Βικτώρια , Ρίτα , Λίζα κάποτε που ήτανε αφρός και τώρα έχουν μαζευτεί όλες οι μπαλότσες .
Αυτά θα πρέπει να μας "προβληματίζουν" .

Τώρα για το εικοσάρικο δύο σελίδες μουρμούρα ...

Πάρε δύο πακέτα τσιγάρα λιγότερα , φάε ένα σουβλάκι λιγότερο τα έβγαλες ... :hi:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.030
Κριτικές
31
Like
26.824
Πόντοι
7.046
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.864
Πόντοι
41.447

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
210
Like
4.639
Πόντοι
9.035
Τις προάλλες πήρα την Ιλόνα. Επειδή είχαν γραφτεί διάφορα, η κοπέλα παραμένει μια χαρά από εμφάνιση και διάθεση και πρακτικά τοπ σε σέρβις. Γενικά άψογη. Αυτά και άλλα λόγια δεν χρειάζονται.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
598
Like
996
Πόντοι
86
Το Λ 23 είναι ένα μικρό παλατάκι, στο παρελθόν έχω περάσει super.

Αν η αύξηση τιμών συνοδευτεί με περισσότερες εμφανίσιμες επιλογές τότε για εμένα δεν υπάρχει θέμα.
Είναι αξιοσημείωτο ότι τα δωμάτια διαθέτουν ΚΑΙ κανονικό κρεβάτι επιπρόσθετα του μασάζ. Διότι σε διαφορετική περίπτωση θα έπρεπε να κάνει κανείς τον ακροβάτη πάνω στο τραπέζι του μασάζ.

Μακάρι να συνοδευτεί
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
210
Like
4.639
Πόντοι
9.035
Παιδιά, ό,τι και να λέμε και καλά για "παροχές" στον συγκεκριμένο οίκο, η ουσία είναι ότι 80 και 100 ευρώ είναι πολλά αν δεν συνδυάζονται από την αντίστοιχη ποιότητα.

Τουτέστιν, να τα πληρώσουμε τα 100 για μια εμφανίσιμη, χαρούμενη, δεκτική, νέα και με πολύ καλές υπηρεσίες κοπέλα. Αλλά πόσες είναι αυτής της κατηγορίας σε αυτά τα μαγαζιά; Στην καλύτερη 1-2 ανά οίκο, οι άλλες είναι από μέτριες έως απαράδεκτες.

Αν μέχρι σήμερα επιλέγαμε και καμιά μέτρια με τις σημερινές τιμές, από αύριο με τις ανεβασμένες αποκλείω να επιλέγουμε τέτοιας κατηγορίας κοπέλες. Εκτός και αν είμαστε με την βούλα σαβουρογάμηδες και κορόιδα και τότε είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

Άρα το συμπέρασμα είναι αν έχουμε από Δευτέρα πλήρη ανανέωση στα μαγαζιά με κοπέλες επιπέδου πασαρέλας ευχαρίστως να δεχτούμε την αύξηση. Αν είναι όμως να ξαναβλέπουμε τις ίδιες τότε... απλά "Ευχαριστώ" και μεταβολή.

Η αγορά θα βρει τον δρόμο της...
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
598
Like
996
Πόντοι
86
Παιδιά, ό,τι και να λέμε και καλά για "παροχές" στον συγκεκριμένο οίκο, η ουσία είναι ότι 80 και 100 ευρώ είναι πολλά αν δεν συνδυάζονται από την αντίστοιχη ποιότητα.

Τουτέστιν, να τα πληρώσουμε τα 100 για μια εμφανίσιμη, χαρούμενη, δεκτική, νέα και με πολύ καλές υπηρεσίες κοπέλα. Αλλά πόσες είναι αυτής της κατηγορίας σε αυτά τα μαγαζιά; Στην καλύτερη 1-2 ανά οίκο, οι άλλες είναι από μέτριες έως απαράδεκτες.

Αν μέχρι σήμερα επιλέγαμε και καμιά μέτρια με τις σημερινές τιμές, από αύριο με τις ανεβασμένες αποκλείω να επιλέγουμε τέτοιας κατηγορίας κοπέλες. Εκτός και αν είμαστε με την βούλα σαβουρογάμηδες και κορόιδα και τότε είμαστε άξιοι της μοίρας μας.

Άρα το συμπέρασμα είναι αν έχουμε από Δευτέρα πλήρη ανανέωση στα μαγαζιά με κοπέλες επιπέδου πασαρέλας ευχαρίστως να δεχτούμε την αύξηση. Αν είναι όμως να ξαναβλέπουμε τις ίδιες τότε... απλά "Ευχαριστώ" και μεταβολή.

Η αγορά θα βρει τον δρόμο της...
Εάν υπάρχουν 2-3 κατηγοριών κοπέλες ίσως να υπάρχουν 2-3 κατηγοριών τιμές εισόδου πόρτας εννοώ. Χωρίς τα έξτρα 20ρικα.

Δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι πρακτικά. Αλλά για τη σαβουρα θα πληρώνω σαβουρα και θα το ξέρω εξαρχής. Άλλες θα βελτιωθούν (εάν γίνεται) και άλλες θα εγκαταλείψουν. Η αγορά ρυθμίζει
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
546
Κριτικές
19
Like
2.232
Πόντοι
1.196
Είναι αξιοσημείωτο ότι τα δωμάτια διαθέτουν ΚΑΙ κανονικό κρεβάτι επιπρόσθετα του μασάζ. Διότι σε διαφορετική περίπτωση θα έπρεπε να κάνει κανείς τον ακροβάτη πάνω στο τραπέζι του μασάζ. .......
Επιπρόσθετα και καναπέ.
.......
Η αγορά θα βρει τον δρόμο της...
Έτσι είναι και πάντα έτσι ήταν!
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
598
Like
996
Πόντοι
86
Επιπρόσθετα και καναπέ.

Έτσι είναι και πάντα έτσι ήταν!
Πρακτικά καναπέδες έχουν όλα τα μασαζ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κρεβάτια έχουν μονο το 23 το 40-42 κ το 108 κ το μπουζ2
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.741
Κριτικές
24
Like
3.526
Πόντοι
2.846
Πάντως για να μην αναλύουμε τα αυτονόητα , το θέμα δεν είναι η αύξηση στο ένα 20αρι , αν και 80αρι για μισαωρο είναι λιγο to much , το βασικό φάουλ είναι να έχεις απεναντι σου τις ίδιες κοπέλες 2ατζες και μπαλοτσες και να πρέπει να τις πληρώσεις και με +20 , αυτό είναι όντως τραγικό και νομίζω εκεί θα αποτύχουν τα μαγαζιά , αν φέρουν νέα τεμάχια και καυλερες λαδοκορες τότε το συζητάμε
 

ctlover

Μέγας
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
492
Κριτικές
35
Like
1.496
Πόντοι
3.625
70 η 80 έχουν οσα μαγαζιά προσφέρουν 45 λεπτά πρόγραμμα. Πολλά τα 80 για το μισάωρο. Το κατοστάρι στην ώρα θα πρέπει να συνοδεύεται με αναβάθμιση του ροστερ και των υπηρεσιών.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

100 ευρώ για αεροπιπα, μη μου απτου και βαριεστημενο γαμησι δεν λέει.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
572
Κριτικές
50
Like
2.450
Πόντοι
1.146
Ρε μαλάκες τώρα αλήθεια;;!! Περιμένατε να μην πάνε και αυτά στο 100αρι; Αφού όλοι παίζανε σε αυτά τα λεφτά πλέον. Μέχρι και μασατζιδικα με χοντρές και άσχημες!! Μην πω και 50++αρες!! Μόνο αυτά τα δύο είχανε μείνει και αυτό που είναι στην Ιερά Οδό! Τι να κάνουμε τώρα;;!! Πορευόμαστε έτσι λοιπον! +20€ και τέλος! Ας ασχοληθούμε λιγο με την ανανέωση του ρόστερ και όλα τα άλλα να'χαμε να λέγαμε. Εγώ έτσι κι αλλιώς δεν αλλάζω τις παρτενέρ μου εκεί. Έχω πάρει το 70% από τις κοπέλες περιστασιακά αλλά έχω γίνει πελάτης μόνο με Μαριναρα και Βικυ. Όπως και στο Λαγουμιτζή η καλύτερη από όλες ήταν η Ντιάνα που την είχα πάρει πολλές φορές αλλά σταμάτησε και από ότι λέει η κυρά Σοφία ξανά στις επάλξεις το Φθινόπωρο. Παρόλαυτα και η Βαλεντίνα ήταν καλή και η Ειρήνη καλή αλλά υπερεκτιμημένη και η Άντζελα ήταν φρέσκια και δροσερή. Αλλά στο τέλος όλοι καταλήγουν στους μύθους. Μαριναρα και Βικυ! Να δούμε όταν σταματήσουν αυτές τι θα κάνουμε εμείς οι παλιοί.....

Μη κολλάτε όμως ρε μάγκες με το 20αρι. Οποιαδήποτε call και να πάρουμε δίνουμε 100€ μαζί με το ξενοδοχείο. Κι εγώ δεν είμαι υπέρ των αυξήσεων, έχω μαλώσει πολλές φορές με κάποιους τύπους που προτείνουν σε κοπέλες αυξήσεις για να τις έχουν για πάρτη τους αλλά δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι τώρα. Αφήνουμε τη γκρίνια και πάμε δυνατά! Κοιτάτε τα κορίτσια να είναι καθαρά με τις εξετάσεις τους, μη μας κολλήσουν τιποτις, και μετά όλα τα άλλα σε δεύτερη μοίρα. Να'στε καλά κύριοι.
Ας παει 20 ευρω εξτρα..μικρη διαφορα ειναι...ομως..για να παει κατι εξτρα και να δικαιολογειται αυτο...πρεπει κι οι κοπελες να ειναι εστω ενα" τσικ" πιο δοτικες...θα ειναι πιο πολλα προκατακτικα? Θα ειναι εξτρα μασαζ? Πιο πλουσιο προγραμμα..καπως? Αλλιως τι..?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.707
Κριτικές
190
Like
49.295
Πόντοι
41.443
το παρον ροστερ πιστευω πλην ελαχιστων εξαιρεσεων,δεν υποστηριζουν,ουτε με την εμφανιση τους,ουτε με την ηλικια τους,ουτε με το προγραμμα που προσφερουν τις νεες τιμες που θα ισχυσουν.
δεκτο το επιχειρημα οτι ολα τα κοστη σε ενα μαγαζι εχουν ανεβει και το συγκεκριμενο ειναι το τελευταιο που κρατουσε τετοιες τιμες.
αυτο που πιστευω οτι θα γινει,ειναι ή οτι θα στριμοχνωμαστε να παρουμε στο 100ρικο αυτες τις πολυ λιγες που πραγματικα το δουλευουν,ή οτι θα προτιμησουμε εναλλακτικες επιλογες που ολοι λιγο πολυ εχουμε.
ειδικα στο μισαωρο ειναι ασυμφορο και θα παιξει μπαλλα μονο του αλλο μαγαζι που ναι μεν εχει νεοτερες κοπελλες αλλα συνηθως πεφτουμε στον σκοπελο της Λατινοφολας.
για να μην πω και το αλλο που ανεφερε ο @professor x
οτι δηλαδη και οι κοπελλες εχουν πλεον διαφορετικες επιλογες αν δεν βγει στο μαγαζι αυτη η κινηση.
ποιος θα πληρωσει αλλωστε 100€ για μια ωρα την Βαλ,οταν μπορει ιδιαιτερως σε χοτελ εξω να την εχει για μιαμιση ωρα?
ποιος θα δωσει 100€ στην Αγγελικη για μια ωρα,οταν μπορει μεσω μαμπα να την εχει με 50-60€?
ποιος θα δωσει 100€ για μια ωρα στην Μιρα με τετοια συμπεριφορα και τοσο ελλιπες προγραμμα?
ποιος θα δωσει 100€ στην Αγαπη γνωριζοντας οτι θα φαει φολα απο τα αποδυτηρια?

ο χρονος θα δειξει.
αυτο παντως που ολοι θα θελαμε,ειναι να συνοδευτει αυτη η αυξηση και με νεο ,ανωτερο ποιοτικα ροστερ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom