Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.694
Κριτικές
190
Like
49.191
Πόντοι
41.443
Αλινα δεν είναι λατίνα αλλά δεν μου αφήσε καλές εντυπώσεις στο σαλοναρισμα δύο φορές που την είδα, πολύ πρόχειρα σέ όλα τής. Η ζωή επίσης δεν πρέπει να είναι λατίνα αλλά Ελληνίδα με μέτριες επιδόσεις όπως είχε γράψει και ο μύστης @Kaloeros αν θυμάμαι καλά :woldman:
Κυριακές για μπανάκι τά κορίτσια :sunglasses:

Υ.Γ θά πέσει σύρμα μόλις υπάρχει κάτι αξιόλογο δοκιμής.
Ναι.
Εκ των υστέρων πήγα λίγο πίσω στο νήμα και είδα το ποστ που είχε βάλει για την Ζωή ο συναγωνιστής Κaloeros
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.543
Κριτικές
210
Like
4.625
Πόντοι
9.035
Όπως τα λέτε είναι για την Ζωή, και χειρότερα!
Να φανταστείτε την έχω παντελώς ξεχάσει. Αρχικά είπα "Έγραψα εγώ κάτι για αυτήν, ποια είναι;"
Έτσι κάνω πάντα αυτόματα με τις αποτυχίες, την ξεχνώ ολοκληρωτικά, για ψυχική αυτοπροστασία! Αλλά μου την θυμίσατε και σιγά-σιγά ανέκτησα την ανάμνηση... και τώρα την ξανα-ξεχνάω...
 

Kylian mbappe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
46
Κριτικές
5
Like
412
Πόντοι
280
Μεταγραφή Καλοκαιριού η Βαλεντίνα στο gde

Θυμάμαι ήμουνα ο πρώτος πελάτης μόλις είχε έρθει το πρώτο της ραντεβού

Την γάμησα τόσο σκληρά που την επόμενη μέρα που πήγα δε με δέχτηκε μέσα

Για να δούμε τώρα θα με δεχτεί


IMG_4554.jpeg
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.106
Κριτικές
57
Like
19.752
Πόντοι
13.636
Μεταγραφή Καλοκαιριού η Βαλεντίνα στο gde

Θυμάμαι ήμουνα ο πρώτος πελάτης μόλις είχε έρθει το πρώτο της ραντεβού

Την γάμησα τόσο σκληρά που την επόμενη μέρα που πήγα δε με δέχτηκε μέσα

Για να δούμε τώρα θα με δεχτεί


IMG_4554.jpeg
Ποιανού καλοκαιριού ?

Από τον Φεβρουάριο έχει ξεκινήσει γραφείο για μερικές ημέρες της εβδομάδας :coffee:
 

Kylian mbappe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
46
Κριτικές
5
Like
412
Πόντοι
280
Έχουμε μία καινούργια κοπέλα σήμερα βανέσα από Σερβία λέει

Πήγε κάποιος από το ίδρυμα σήμερα να μας πει εντυπώσεις πως είναι το κορίτσι
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
464
Κριτικές
1
Like
481
Πόντοι
21
Απαράδεκτοι…το ίδιο θα συμβεί και στο συγγρου 42….εγω θεωρώ μ σ δεν πρέπει να πατήσει το πόδι του κανείς πλέον πουθενά ..σοβαρά παιδιά κοφτε και τα δυο μαγαζιά μαχαίρι με αυτο π κάνανε δε σέβονται τπτ πραγματικά…οποίος συνεχίζει και πήγαινε θα είναι τρομπας μεγάλος για μένα
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
653
Κριτικές
30
Like
4.063
Πόντοι
2.836
Απαράδεκτοι…το ίδιο θα συμβεί και στο συγγρου 42….εγω θεωρώ μ σ δεν πρέπει να πατήσει το πόδι του κανείς πλέον πουθενά ..σοβαρά παιδιά κοφτε και τα δυο μαγαζιά μαχαίρι με αυτο π κάνανε δε σέβονται τπτ πραγματικά…οποίος συνεχίζει και πήγαινε θα είναι τρομπας μεγάλος για μένα
Φυσικά κ θα έκαναν το ίδιο κ
στο Σ40-42 αφού έχουν το ίδιο αφεντικό. Αύξηση έκαναν κ αλλα 2 μασαζ αλλου ομίλου Όλα πλεον πλέον πάνε για 100 €/h .......τα 80/h θα αποτελούν παρελθόν.
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
464
Κριτικές
1
Like
481
Πόντοι
21
Για ποια λες ρε φίλε;εγώ πιο πολύ διαφωνώ για το μισαωρο π πάει 80…τεσπα ο καθένας κάνει τις επιλογές του…εγώ θεωρώ απαράδεκτο αυτο….κριμα για κάποιες κοπέλες αλλά δυστυχώς τις παίρνει η μπάλα …
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
197
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά και αλλά μασάζ έχουν το 100ρικο Οκευ αλλά έχουν σάιτ και αλλά πολλά πχ νιρβάνα αυτό με τα 5 αν θυμάμαι ένα δώρο που άμα κάτσεις και το βγάλεις είναι σαν να πληρώνεις 80ρι περίπου εδώ νομίζω το παρακανανε
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.680
Κριτικές
11
Like
12.508
Πόντοι
5.060
Τουλάχιστον ας βάλουν ένα πρόγραμμα χωρίς ελεύθερο στοματικό στα 60 ευρώ/μισάωρο.
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
3
Like
197
Πόντοι
1
Άμα όντως γίνει αυτό από Δευτέρα και δεν αλλάξουν ρόστερ και κρατήσουν αυτό το λιγοστό και γηραιό δεν έχουν τίποτα να χτυπήσουν τον ανταγωνισμό ίσα ίσα πλέον θα υστερούν θα προτιμήσεις να πάρεις μια 40+ ή ένα πιτσιρίκι που πλέον παίζουν πολλά στα ίδια λεφτά όλοι ξέρουμε την απάντηση κρίμα
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.263
Κριτικές
112
Like
17.956
Πόντοι
20.686
Το ζήτημα δεν είναι μόνο ότι αυξάνουν τις τιμές αλλά το τι μας φέρνουν
Γιατί τελευταία εκτός ελαχίστων περιπτώσεων πολλές δεν άξιζαν ούτε τις υπάρχουσες τιμές ...
 

badriver8543

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2015
Μηνύματα
464
Κριτικές
1
Like
481
Πόντοι
21
Η αύξηση αυτή είναι απαράδεκτη…τα υπόλοιπα είναι περιττά….εγω ξαναλέω πως κανεις δεν πρέπει να πάει ποτέ ξανά σε αυτά τα μαγαζιά…μόνο το μαρινακι ίσως να αξίζει αυτή την αύξηση αλλά και πάλι 1 είναι…..τεσπα δεν χρειάζεται υπέρ ανάλυση το θέμα….μαυρο από μένα και ελπίζω από όλους ώστε να πάρουν χαμπάρια…αλλά τι λέω τώρα…έχει μαλακες το σάιτ άπειρους….
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.036
Κριτικές
490
Like
36.858
Πόντοι
41.447
Να κάνω και εγώ τώρα τον συνήγορο του διαβόλου.
Ναι μεν γενικά σε όλα τα μαγαζιά μασάζ εδώ και μια γεμάτη πενταετία - μην πω δεκαετία - η ποιοτητα των κοριτσιών σε εμφάνιση ηλικία υπηρεσίες έχει πέσει κατακόρυφα . Και το κακο είναι πως δεν φαίνεται φως στο εγγύς μέλλον πως αυτό θα αλλάξει.
Ειδικά μετά το λοκνταουν όλες οι καλες η αποχώρησαν (στην πατρίδα τους οχ) η έμαθαν να δουλεύουν μόνες τους.
ΟΜΩΣ!:
Εδώ και 4 χρόνια που υπάρχει τρελή γενικότερη ακρίβεια στα πάντα. Το μασάζ σε αυτά τα μαγαζιά κοστίζει το ίδιο. Βασικά κοστίζει το ίδιο για πάνω από δέκα χρόνια.
Ελάτε όμως στη θέση του ιδιοκτήτη που καλείται να πληρώσει τα διπλα- σε σχέση με πριν λίγα χρόνια- για ρεύμα ασφάλεια αναλώσιμα καθαριότητα νοίκι.
Απλά δεν βγαίνει πλέον με τις παλιές τιμές και με λιγότερη πελατεία λόγω χαμηλής ποιότητας υλικού κοριτσιών...
Οπότε εγώ προσωπικά το περίμενα πως κάποια στιγμή θα γινότανε ανατιμήσεις και σε αυτές τις υπηρεσίες
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Κριτικές
31
Like
2.383
Πόντοι
4.655
Εγω προσωπικα με αυτες τις τιμες δεν ξαναπαταω στο συγκεκριμενο και στο πιο πανω.
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.142
Κριτικές
37
Like
21.467
Πόντοι
4.646
Είναι σίγουρο πλέον εκτός απίθανου απροόπτου από Δευτέρα 80 η μισή ώρα και 100 ή μια ώρα.
Ή σκέψη για αύξηση τιμής υπήρχε από αρχές τού χρόνου, ποίο πολλά τά έξοδα πλέον π.χ ρεύμα καθαρισμός αναλώσιμα κλπ.....
Όσοι πηγαίναμε στο 23 θά είχαν δει τά σημάδια σέ περιορισμό κάποιων εξόδων. Π.χ τά κεράσματα κλπ.
Όι κοπέλες δεν έμειναν αμέτοχες στήν σκέψη για αύξηση τιμής όπου όι περισσότερες έλεγαν ότι και τά 80 ή μια ώρα δεν είναι και λίγα. Κάποιες φυσικά έφυγαν πχ Βαλεντίνα Γιάννα.

Στο ρεζουμε όμως τό θέμα είναι ότι μέρος τής αύξησης θά περάσει και στά κορίτσια;
Με τό ρόστερ ελλειπή χωρίς σημαντικές αλλαγές με τά κορίτσια από Στριπ νά πηγαίνουν για έξτρα εισόδημα δεν είναι σοβαρή ανανέωση αυτή.
Στά 100 ή ώρα λοιπόν πώς θά γίνει ανταγωνιστικό τό 23 με ρόστερ μια Ειρήνη και Άντζελα μόνο ;:think:

Πλέον τό nirvana θά παίζει μπάλα μόνο τού στο μισάωρο στά 60 με μικρές σέ ηλικία κοπέλες και ανανέωση σχεδόν ανά τρίμηνο.
Για κάποιους έστω και αυτό το είκοσι παραπάνω είναι θέμα και ξέρω αρκετούς που δεν θά τό δώσουν και αν θέλουν μόνο μισάωρο θά πάνε αλλού, όπως και δυωρακια κλπ στά 200 πλέον σίγουρα δεν θά πάρουν όι περισσότεροι γιατί πολύ απλά θά έχουν καλύτερες επιλογές.

Τό μόνο πού θά τό σώσει κάπως τό θέμα όσοι θά πάρουν στά 100 είναι ότι δεν θά υπάρχουν όπως δεν υπήρχαν κρυφά έξτρα στο δωμάτιο εκτός καί αν αλλάξει και αυτό.
Μακάρι να βγω ψεύτης αλλά βλέπω κάποιες.... νά τό γυρίζουν σέ σόλο καριέρα καί από το Σ42 νά αρχίζουν πάλι τά Τουρ σέ νησιά.

Ταπεινή μου γνώμη κάπου δεν τά υπολόγισαν σωστά.

:hi:τα σέβη μου παίχτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom