Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.831
Πόντοι
2.846
Μόλις την έφτιαξες όμορφα :wink:την νέα. Άς ελπίσουμε ότι δεν θά χαλάσει στην πορεία.
Το πορνοενστικτο μου δεν με πρόδωσε για άλλη μια φορά ..... και επειδή έχω εμπειρία απ το παρελθόν και ξέρω ότι οι Κουβανες δεν έχουν καμοια σχέση με τα παλτα απο Κολομβία και Βενεζουέλα που φέρνουν με τα μπουλουκια σε μασάζ και στούντιο και είναι τελείως αγγούρια και ακατάλληλες , στη συγκεκριμένη πόνταρα 2πλη μάρκα και μου βγήκε , όσοι φαν γουστάρουν σοκολάτα και ψηλες λάτιν κωλαρες χωθητε άφοβα , με εμένα έπαιξε πολύ καλή χημεία απ το πρώτο ραντεβού και θα κανονίσω και μια 2η επανάληψη να δω μην έτυχε
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
40
Like
24.860
Πόντοι
11.096
Το πορνοενστικτο μου δεν με πρόδωσε για άλλη μια φορά ..... και επειδή έχω εμπειρία απ το παρελθόν και ξέρω ότι οι Κουβανες δεν έχουν καμοια σχέση με τα παλτα απο Κολομβία και Βενεζουέλα που φέρνουν με τα μπουλουκια σε μασάζ και στούντιο και είναι τελείως αγγούρια και ακατάλληλες , στη συγκεκριμένη πόνταρα 2πλη μάρκα και μου βγήκε , όσοι φαν γουστάρουν σοκολάτα και ψηλες λάτιν κωλαρες χωθητε άφοβα , με εμένα έπαιξε πολύ καλή χημεία απ το πρώτο ραντεβού και θα κανονίσω και μια 2η επανάληψη να δω μην έτυχε
Έχει κάποιες λατινες που είναι δυνατά όπλα, όχι όλες εννοείτε.
Τό σημαντικό είναι ότι πέρασες εσύ καλά, καί όπως έχουμε πει γούστα και προτιμήσεις είναι διαφορετικά στον καθένα μας.
 

traxex21

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες,

Γνωριζει κάνεις που είναι η Ειρήνη;
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.919
Κριτικές
60
Like
24.241
Πόντοι
20.486
Έχει κάποιες λατινες που είναι δυνατά όπλα, όχι όλες εννοείτε.
Τό σημαντικό είναι ότι πέρασες εσύ καλά, καί όπως έχουμε πει γούστα και προτιμήσεις είναι διαφορετικά στον καθένα μας.
Μόνο σοκολάτα γάλακτος
Satisfying White Chocolate GIF by MasterChefAU


:tooth:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
40
Like
24.860
Πόντοι
11.096

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Το πορνοενστικτο μου δεν με πρόδωσε για άλλη μια φορά ..... και επειδή έχω εμπειρία απ το παρελθόν και ξέρω ότι οι Κουβανες δεν έχουν καμοια σχέση με τα παλτα απο Κολομβία και Βενεζουέλα που φέρνουν με τα μπουλουκια σε μασάζ και στούντιο και είναι τελείως αγγούρια και ακατάλληλες , στη συγκεκριμένη πόνταρα 2πλη μάρκα και μου βγήκε , όσοι φαν γουστάρουν σοκολάτα και ψηλες λάτιν κωλαρες χωθητε άφοβα , με εμένα έπαιξε πολύ καλή χημεία απ το πρώτο ραντεβού και θα κανονίσω και μια 2η επανάληψη να δω μην έτυχε
Να ετοιμαζόμαστε και εδω για κουφέτα δηλαδης
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Το πορνοενστικτο μου δεν με πρόδωσε για άλλη μια φορά ..... και επειδή έχω εμπειρία απ το παρελθόν και ξέρω ότι οι Κουβανες δεν έχουν καμοια σχέση με τα παλτα απο Κολομβία και Βενεζουέλα που φέρνουν με τα μπουλουκια σε μασάζ και στούντιο και είναι τελείως αγγούρια και ακατάλληλες , στη συγκεκριμένη πόνταρα 2πλη μάρκα και μου βγήκε , όσοι φαν γουστάρουν σοκολάτα και ψηλες λάτιν κωλαρες χωθητε άφοβα , με εμένα έπαιξε πολύ καλή χημεία απ το πρώτο ραντεβού και θα κανονίσω και μια 2η επανάληψη να δω μην έτυχε
Σκοπός φίλε μου είναι ότι πηγές Κούβα και όχι στον κουβά. :wink:
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Όχι απλά άλογο , όχι απλά όμορφουλα είναι και καυλα μέσα στο δωμάτιο . Την πήρα αυτή την Τετάρτη σε πρόγραμμα 1 ώρας και έρειξα 2 μανίκια και πήγαμε και για 3ο , την χαμουρεμα έπεσε την γλωσσιδια την γαμησια .... η μικρή μπήκε με το δεξί στη Λαγουμτζη , επεσε πολύ διαστημικό γαμησι με το άλογο και μου θύμισε εποχές Καρολίνας βραζιλιάνας στη καυλα που έβγαλε , από εμένα μια χαρά το περααε το τεστ και πάμε για 2ο καψουλι μέσα στη βδομάδα !!!
Λες την Καρολινα που ηταν μπακνανα παλια επι Ολγας?
 
  • Like
Αντιδράσεις: acab3

Christian Kenway

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
124
Κριτικές
20
Like
1.403
Πόντοι
1.011
Τη;ς προάλλες πέρασα με Γιάννα ή χειρότερη περίπτωση που μου έχει τύχει. Μασάζ χαλιά σε χαϊδεύει και το παίζει ότι κάτι κάνει, πίπα μονότονη και αδιάφορη το έχω ήδη ξεχάσει. Στο σεξ προσπαθεί να μην τον τρώει όλο και παίρνει άβολες στάσεις για να σε εμποδίζει. Το κορυφαίο είναι ότι μου λέει ότι εργάζεται μόνο 2-3 ημέρες την εβδομάδα :headbang:' κοπέλα μου κανονικά εσύ θα έπρεπε να είσαι στα τέσσερα και να πλένεις σκάλες σε πολυκατοικίες και όχι εδώ να κοροϊδεύεις τόν κόσμο :jerking2:' . Πέταξα μια ώρα από την ζωή μου άσκοπα.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.052
Κριτικές
191
Like
51.780
Πόντοι
41.443
Τη;ς προάλλες πέρασα με Γιάννα ή χειρότερη περίπτωση που μου έχει τύχει. Μασάζ χαλιά σε χαϊδεύει και το παίζει ότι κάτι κάνει, πίπα μονότονη και αδιάφορη το έχω ήδη ξεχάσει. Στο σεξ προσπαθεί να μην τον τρώει όλο και παίρνει άβολες στάσεις για να σε εμποδίζει. Το κορυφαίο είναι ότι μου λέει ότι εργάζεται μόνο 2-3 ημέρες την εβδομάδα :headbang:' κοπέλα μου κανονικά εσύ θα έπρεπε να είσαι στα τέσσερα και να πλένεις σκάλες σε πολυκατοικίες και όχι εδώ να κοροϊδεύεις τόν κόσμο :jerking2:' . Πέταξα μια ώρα από την ζωή μου άσκοπα.
κριμα γιατι μαλλον δεν ειχες ενημερωθει καλα συναδελφε.
προσφατα ειχε ενημερωσει ο κος καθηγητης για την κοπελλα οτι υστερει στο δωματιο και σχετικα προσφατα ειχε μπει και κριτικη.
για μενα ειναι απο τις περιπτωσεις που δεν θα προτιμουσα ποτε.

Μπορεί νά έτυχε, γενικά κάνει ωραία παρέλαση, σέ αλλά υστερεί.... στα ενδότερα δηλαδή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

 

Christian Kenway

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2023
Μηνύματα
124
Κριτικές
20
Like
1.403
Πόντοι
1.011
κριμα γιατι μαλλον δεν ειχες ενημερωθει καλα συναδελφε.
προσφατα ειχε ενημερωσει ο κος καθηγητης για την κοπελλα οτι υστερει στο δωματιο και σχετικα προσφατα ειχε μπει και κριτικη.
για μενα ειναι απο τις περιπτωσεις που δεν θα προτιμουσα ποτε.



Όχι αδερφέ είχα διαβάσει την κριτική του @professor x απλώς από της ελεύθερες κτλ ήταν η μόνη στα γούστα μου και γι'αυτό την επέλεξα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom