Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
είδα αυτή την περιβόητη Ντιάνα σε πρόσφατο πέρασμά μου.....χμμμ....πολύ χτικιό ρε παιδι μου και ένα κεφαλάκι μικρότερο και από μπαρμπουνιού!!!!!!!!!!! ποιός τις γαμάει αυτές ρε πούστη μου????? τον είδα τον έναν και μου φάνηκε οκ τύπος.....αλλά πως θα σε καυλώσει αυτή η εμφάνιση????? μιλάμε για τηλεγραφόξυλο όχι μαλακίες τώρα!!!!!!!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
είδα αυτή την περιβόητη Ντιάνα σε πρόσφατο πέρασμά μου.....χμμμ....πολύ χτικιό ρε παιδι μου και ένα κεφαλάκι μικρότερο και από μπαρμπουνιού!!!!!!!!!!! ποιός τις γαμάει αυτές ρε πούστη μου????? τον είδα τον έναν και μου φάνηκε οκ τύπος.....αλλά πως θα σε καυλώσει αυτή η εμφάνιση????? μιλάμε για τηλεγραφόξυλο όχι μαλακίες τώρα!!!!!!!
Οι γυναίκες είναι και γούστα φίλε μου.Εγω πχ την βρήκα οκ την Ντιάνα και την πήρα και πέρασα ωραία.
Εσύ πχ βρήκες ωραία τη Ζιζελ στο Νιρβάνα και είπα αφού είναι τόσο αυστηρός με όλες ο bixterious αυτή θα λέει πολλά.
Και την πήρα και αυτή και μόλις έβγαλε τα ρούχα είδα κοιλιες και πεσμένα βυζιά παρόλο το νεαρό της ηλικίας
Άμα συγκρίνω το σώμα των δυο άστα .Και η πρώτη καλύτερο σέρβις .Θα γράψω και κριτικες.Εσύ είδες το αντίθετο.Ειπαμε αντίθετα γούστα.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.558
Κριτικές
40
Like
24.850
Πόντοι
11.096
Οι γυναίκες είναι και γούστα φίλε μου.Εγω πχ την βρήκα οκ την Ντιάνα και την πήρα και πέρασα ωραία.
Εσύ πχ βρήκες ωραία τη Ζιζελ στο Νιρβάνα και είπα αφού είναι τόσο αυστηρός με όλες ο bixterious αυτή θα λέει πολλά.
Και την πήρα και αυτή και μόλις έβγαλε τα ρούχα είδα κοιλιες και πεσμένα βυζιά παρόλο το νεαρό της ηλικίας
Άμα συγκρίνω το σώμα των δυο άστα .Και η πρώτη καλύτερο σέρβις .Θα γράψω και κριτικες.Εσύ είδες το αντίθετο.Ειπαμε αντίθετα γούστα.
Αναμένουμε κριτική :hi:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
20
Like
2.386
Πόντοι
1.196
Την παλεύεις;
Σου γράφει ότι πάει για πρώτη φορά και θέλει συμβουλή για αυτή την πρώτη φορά.
Και εσύ του λες πήγαινε και μετά πρότεινε κοπέλα για να σου προτείνω και εγώ;
Εντελώς άσχετη απάντηση με αυτό που ζήτησε το παιδί.
Καλύτερα να μην έγραφες τίποτα.
Μάλλον με παρεξήγησες γιατί γράφω ακριβώς για: "όνομα κοπέλας με την οποία να έχεις περάσει καλά"
και όχι με όνομα κοπέλας που θα περάσεις καλά!

Όμως, όπως και να 'χει το πράμα, αν επισκεφτεί το 5άστερο αυτό μαγαζί, όλο και κάτι θα βρει.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
Οι γυναίκες είναι και γούστα φίλε μου.Εγω πχ την βρήκα οκ την Ντιάνα και την πήρα και πέρασα ωραία.
Εσύ πχ βρήκες ωραία τη Ζιζελ στο Νιρβάνα και είπα αφού είναι τόσο αυστηρός με όλες ο bixterious αυτή θα λέει πολλά.
Και την πήρα και αυτή και μόλις έβγαλε τα ρούχα είδα κοιλιες και πεσμένα βυζιά παρόλο το νεαρό της ηλικίας
Άμα συγκρίνω το σώμα των δυο άστα .Και η πρώτη καλύτερο σέρβις .Θα γράψω και κριτικες.Εσύ είδες το αντίθετο.Ειπαμε αντίθετα γούστα.
Βρε συμφωνώ. Η Ζιζέλ έχει λίγα κοιλάκια στην περιοχή της κοιλιάς αλλά σε σχέση με άλλες εκεί είναι οκ από σέρβις.....άλλωστε έπρεπε κάπου να τον "χωσω" και δεν υπάρχουν καλές επιλογές γενικά......αλλά κάτι σου βγάζει στο γαμήσι...εμένα τουλάχιστον μου έβγαλε κάτι και πέρασα καλά.....για την ντιάνα δεν διαφωνώ για το σέρβις...άλλωστε ανατολικού μπλοκ προέλευση δε συγκρίνεται με λατινική αμερική....αλλά πολύ αδύνατη ρε παιδί μου δεν είναι??? όταν γδύθηκε δηλ. δεν είδες μόνο κόκκαλα??
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Μάλλον με παρεξήγησες γιατί γράφω ακριβώς για: "όνομα κοπέλας με την οποία να έχεις περάσει καλά"
και όχι με όνομα κοπέλας που θα περάσεις καλά!

Όμως, όπως και να 'χει το πράμα, αν επισκεφτεί το 5άστερο αυτό μαγαζί, όλο και κάτι θα βρει.
Τίποτα δεν έχει, λάθος κάνεις.
Εκτός και αν ψάχνεις χοντρές ή μεγαλοκοπελες, σπάνια βρίσκεις κάτι αξιόλογο πια στην τύχη.
Όλες οι τελευταίες επισκέψεις μου ήταν χάσιμο χρόνου.
Εσύ πόσο καιρό έχεις να πας;
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
574
Κριτικές
20
Like
2.386
Πόντοι
1.196
Τίποτα δεν έχει, λάθος κάνεις.
Εκτός και αν ψάχνεις χοντρές ή μεγαλοκοπελες, σπάνια βρίσκεις κάτι αξιόλογο πια στην τύχη.
Όλες οι τελευταίες επισκέψεις μου ήταν χάσιμο χρόνου.
Εσύ πόσο καιρό έχεις να πας;
Νομίζω ότι είμαστε στο ίδιο "στρατόπεδο" και μπαίνουμε στο bou, ψάχνοντας το καλύτερο vfm.
Το ίδιο ισχύει και για το(α) μαγαζί(α), θέλουν να έχουν κοπέλες vfm.
Τα μαγαζιά για να έχουν καλά έσοδα και εμείς για να φεύγουμε με καλές εντυπώσεις,
Υπάρχει και ο παράγοντας "γούστα είναι αυτά".

1 μήνα περίπου.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.332
Κριτικές
112
Like
18.566
Πόντοι
20.686
Βρε συμφωνώ. Η Ζιζέλ έχει λίγα κοιλάκια στην περιοχή της κοιλιάς αλλά σε σχέση με άλλες εκεί είναι οκ από σέρβις.....άλλωστε έπρεπε κάπου να τον "χωσω" και δεν υπάρχουν καλές επιλογές γενικά......αλλά κάτι σου βγάζει στο γαμήσι...εμένα τουλάχιστον μου έβγαλε κάτι και πέρασα καλά.....για την ντιάνα δεν διαφωνώ για το σέρβις...άλλωστε ανατολικού μπλοκ προέλευση δε συγκρίνεται με λατινική αμερική....αλλά πολύ αδύνατη ρε παιδί μου δεν είναι??? όταν γδύθηκε δηλ. δεν είδες μόνο κόκκαλα??
Συμφωνώ μαζί σου στο κομμάτι ότι πολλές και super επιλογές δεν έχουμε .Super ίσως και καθόλου .Αλλά με τις υπάρχουσες πρέπει να πορευτούμε και σε αυτές πάνω κάτω ψάχνουμε τι μας ικανοποιεί.
Η Ντιανα είναι λεπτή αλλά έχει βυζάκι στητο με ανταποκρινόμενη ρώγα και κωλαρακι καλό στην όψη και στην αφή.Δεν θα έλεγα ότι είναι όλο κόκκαλα.
Για τα δικά μου γούστα είναι οκ και έχει τον σωματότυπο που μαρεσει.
Αυτά είναι γούστα όπως είπα .
Αν εσένα σου αρέσουν οι πιο τροφαντες μάλλον δεν σε ικανοποιεί .
Μπορεί επίσης να μην σε τραβάει το πρόσωπο της η κάτι άλλο δεν ξέρω .
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Ας μας πουν και οι επισκέπτες τη γνώμη τους! Ρε δε μου γαμιέστε που θα πείτε και τι γνώμη σας μουνόπανα :buck2::birdman:
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.448
Κριτικές
42
Like
7.840
Πόντοι
4.666
Συμφωνώ μαζί σου στο κομμάτι ότι πολλές και super επιλογές δεν έχουμε .Super ίσως και καθόλου .Αλλά με τις υπάρχουσες πρέπει να πορευτούμε και σε αυτές πάνω κάτω ψάχνουμε τι μας ικανοποιεί.
Η Ντιανα είναι λεπτή αλλά έχει βυζάκι στητο με ανταποκρινόμενη ρώγα και κωλαρακι καλό στην όψη και στην αφή.Δεν θα έλεγα ότι είναι όλο κόκκαλα.
Για τα δικά μου γούστα είναι οκ και έχει τον σωματότυπο που μαρεσει.
Αυτά είναι γούστα όπως είπα .
Αν εσένα σου αρέσουν οι πιο τροφαντες μάλλον δεν σε ικανοποιεί .
Μπορεί επίσης να μην σε τραβάει το πρόσωπο της η κάτι άλλο δεν ξέρω .
δεν με τραβάει το πρόσωπο της γιατί έχει πολύ μικρό κεφάλι ρε φίλε....το ότι είναι πολύ πολύ αδύνατη οκ το ξεπερνάω κάποιες φορές αν μου αρέσει αυτό που αποπνέει γενικά και το πρόσωπο φυσικά.....βέβαια δεν έχει κάτι το έκφυλο που θα σε κάνει να γουστάρεις να την ξεσκίσεις αλλά οκ....
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.558
Κριτικές
40
Like
24.850
Πόντοι
11.096
Εφτά κοπέλες διαθέσιμες σήμερα, τιμήθηκε μια από αυτές που δεν έχουν γραφτεί πολλά για τίς επιδόσεις τής.
Θά υπάρξει ενημέρωση (και για άλλα νέα φρέσκα) πρώτα σέ προσωπικά επίπεδο και ύστερα σέ κριτική.
Αν ξεχάσω κάποιον συγνώμη, μπορεί να μου στείλει πμ.

Θά ήθελα νά κάνω πλήρως την ενημέρωση δημόσια και με λίγο χαβαλε στά όρια τού επιτρεπτού αλλά Απεχθάνομαι τούς γύπες, τά αρπακτικά, τους παρτακιδες, και ειδικά όσους νομίζουν ότι κάποιοι είναι.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Νέα άφιξη στον οίκο. Καμίλα από Αργεντινή!
Ψιλή, ψιλοκάπουλη, κρεβατογεμίστρα, γύρω στα 35 την έκανα. Δοκιμάστηκε με αρκετή επιτυχία. Πιθανότατα να είναι η πρώτη μου κοπέλα από Αργεντινή, μεγάλωσα... και έχω χάσει τον λογαριασμό... Θα ακολουθήσει και κριτική με περισσότερες πληροφορίες.
 

JohnWayne

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2009
Μηνύματα
43
Κριτικές
3
Like
288
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν λίγες ημέρες στο μαγαζί, σε ραντεβού με την Ειρήνη. Στο διαδρομο έπεσα σε δυο νέες παρουσίες… δεν μου έκαναν εντυπωση.
Με τις Λατίνες πάντως δεν τα πάω καλά…
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.985
Πόντοι
4.546
Πέρασμα πριν λίγες ημέρες στο μαγαζί, σε ραντεβού με την Ειρήνη. Στο διαδρομο έπεσα σε δυο νέες παρουσίες… δεν μου έκαναν εντυπωση.
Με τις Λατίνες πάντως δεν τα πάω καλά…
Δεν περνάω συχνά πλέον. Γέμισαν Λατίνες όλα τα μαγαζιά; Και εγώ, λίγες θετικές εμπειρίες έχω μαζί τους.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.236
Πόντοι
9.846
Πέρασμα πριν λίγες ημέρες στο μαγαζί, σε ραντεβού με την Ειρήνη. Στο διαδρομο έπεσα σε δυο νέες παρουσίες… δεν μου έκαναν εντυπωση.
Με τις Λατίνες πάντως δεν τα πάω καλά…
Πες μας ρε αδερφέ λίγα λόγια για την Ειρήνη;! Μη μας αφήνεις έτσι;!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.558
Κριτικές
40
Like
24.850
Πόντοι
11.096
Νέα άφιξη στον οίκο. Καμίλα από Αργεντινή!
Ψιλή, ψιλοκάπουλη, κρεβατογεμίστρα, γύρω στα 35 την έκανα. Δοκιμάστηκε με αρκετή επιτυχία. Πιθανότατα να είναι η πρώτη μου κοπέλα από Αργεντινή, μεγάλωσα... και έχω χάσει τον λογαριασμό... Θα ακολουθήσει και κριτική με περισσότερες πληροφορίες.
Για το Αργεντινή υπάρχουν αμφιβολίες από έγκυρες πηγές αλλά μικρό τό πρόβλημα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom