Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Σε ότι αφορά το κορίτσι, έχω ξαναγράψει:
Υποστηρίξετε την κοπέλα να μείνει στην ομάδα μας, γιατί αν τα κάνει όλα καλά... θα αλλάξει κατηγορία και θα ξεμείνουμε με τα γνωστά παλτά!
Από την άλλη, υπάρχουν πιο πρόθυμες - έμπειρες στο ίδρυμα με εγγυημένη απόδοση! Κι εξίσου ερωτευσιμες απ' ότι διαβάζω! :wink:
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
87
Κριτικές
4
Like
545
Πόντοι
300
Κρίμα συνάδελφε.. μου έχει τύχει και πήρα την κατάσταση στα χέρια μου (κυριολεκτικά) για να μην πάει ακλαφτο το ραντεβού.
Δυστηχως είχα κλείσει μόνο μισάωρο γιατί δεν προλάβαινα λόγω δουλειάς … θα πω και εγώ πως δεν κάνει για την δουλειά η είναι πολύ άπειρη και δεν μου ταίριαξε ίσως εμένα …. Σορρυ αν στεναχωρούμε μερικούς αλλα το γαμησι είναι εγκεφαλικό και για τους άντρες και πολλές φορες δεν βγαίνει η χημεία με καποιες
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Ψηφίζω Αγάπη2 δαγκωτο
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Καλημέρα, η Αγάπη 2 έχει πολύ θηλυκό σώμα και υπέροχα καπούλια και πόδια
και εγώ έχω υπέροχα πόδια και καπούλια και τα κάνω όλα ακά....φιλάω με γλώσσα και φτύνω πολύ στην πίπα.....εγώ εμένα θα προτιμούσα και όχι την αποστείρωση της love2...άει σιχτήρ από κει.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: nzg

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Πωλίνα.....
Που εξαφανίστηκε ;
Ωραίο κορμί
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
149
Πόντοι
0
Δυστηχως είχα κλείσει μόνο μισάωρο γιατί δεν προλάβαινα λόγω δουλειάς … θα πω και εγώ πως δεν κάνει για την δουλειά η είναι πολύ άπειρη και δεν μου ταίριαξε ίσως εμένα …. Σορρυ αν στεναχωρούμε μερικούς αλλα το γαμησι είναι εγκεφαλικό και για τους άντρες και πολλές φορες δεν βγαίνει η χημεία με καποιες
Από εμφανιση αδερφέ σου αρεσεε?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.168
Κριτικές
33
Like
5.395
Πόντοι
4.096
Καλημερα κυριοι:hi:

Εχει επιστρεψει η Ζωη?
οποιος γνωριζει παρακαλω ας με διαφωτισει
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
και εγώ έχω υπέροχα πόδια και καπούλια και τα κάνω όλα ακά....φιλάω με γλώσσα και φτύνω πολύ στην πίπα.....εγώ εμένα θα προτιμούσα και όχι την αποστείρωση της love2...άει σιχτήρ από κει.
Εσένα μπορεί να σε πηδάνε ήδη κάποιοι από εδώ μέσα. Καθόλου δεν με ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες σου.
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
35
Like
3.169
Πόντοι
5.355
Οκ,αλλα στοματικο μονο με κρανος,νο κις,χωρις προκατακτικα,δεν γουσταρη επαφες,μονο τη τρυπα σου αφηνει να χωσεις το πουλακι! Για εμενα δε κανει για τη δουλεια. Κορυφες εκει ειναι Ειρηνη και Βαλεντινα,που πρεπει να δοκιμασουν οι συναδελφοι!!!!
Το ότι δεν μένει κάποιος ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες μιας κοπέλας δεν σημαίνει ότι δεν κάνει για τη συγκεκριμένη δουλειά που κάνει. Εξάλλου η ευχαρίστηση είναι προσωπική άποψη του καθενός, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν το ευχαριστουνται άλλοι πελάτες. Απλά εκφράζουμε την άποψη μας και τίποτα παραπάνω.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Καλημερα κυριοι:hi:

Εχει επιστρεψει η Ζωη?
οποιος γνωριζει παρακαλω ας με διαφωτισει
καλα εσυ τωρα πηρες στα σοβαρα τη μαλακια που εγραψε καποιος εδω?
πολλη σημασια του εδωσες.
 

JOSSS

Μέγας
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
261
Κριτικές
25
Like
961
Πόντοι
4.460
χθεσινη λοιπον επισκεψη στο ιδρυμα χαλαρωσης.
ο εγκυρος συναγωνιστης @professor x ενημερωσε για τις κοπελλες που εργαζοντουσαν και αναφερθηκε και μια νεα παρουσια την οποια δοκιμασα χθες.

Αντζελα λοιπον.

νεοτατη,20 ετων δηλωσε :smitten:εμφανισιμη,με πολυ ωραιο για τα γουστα μου αδυνατο κορμι,ομορφα ματια,αλλα και λιγο αμηχανη μαζι.
την πηρα πιο πολυ για το ομορφο παρουσιαστικο της αφου αναφορες εδω δεν υπηρχαν,λογω της πρωτης μερας που εργαζοταν οπως ανεφερε.

στο δωματιο τωρα ηταν αρκετα διαχυτικη,καταλαβα οτι θελει να γαμηθει,της αρεσει η δουλεια δηλαδη,αλλα οπως ολα τα πιπινακια της ηλικιας της εχει ακομα καποια ταμπου.
δεν κανει πιπα ακα ας πουμε,δεν κανει cim,πραγματα που θεωρουνται αυτονοητα σημερα,αλλα συμμετεχει ενεργα στο σεξ,φιλαει ωραια,της αρεσει περιποιηση χαμηλα και να ειναι στα τεσσερα.
εχει μετριο στοματικο,ακουει ομως συμβουλες και προσαρμοζεται.

αυτα σαν πρωτη εντυπωση απο μενα,αργοτερα θα γραψω κριτικη.
σιγουρα θα την ξαναδω μετα απο τις διακοπες,για να εχει κανει κι αλλες συνεδριες,λογω του νεαρου της ηλικιας της πιο πολυ παρα για το σερβις της.
ευελπιστω να βελτιωθει γρηγορα,γιατι αυτο μου εδειξε.

μια φωτο εδω για ενημερωση. για τα υπολοιπα που ειπα χθες,μονο εκει που νομιζω.

Φίλε η φωτογραφία σου αν κάνεις ΖΟΟΜ. Κάτι περίεργο έχει στον κωλο αριστερά.
Πρόσεξες κάτι από κοντά?
 

JOSSS

Μέγας
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
261
Κριτικές
25
Like
961
Πόντοι
4.460
Toυ Petergsp αν πας στον μνμ του θα δεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom