Νέα

Μασάζ Λαγουμιτζή 23 και Λεωφ. Συγγρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Φίλε η φωτογραφία σου αν κάνεις ΖΟΟΜ. Κάτι περίεργο έχει στον κωλο αριστερά.
Πρόσεξες κάτι από κοντά?
Ναι είχε μια μικρή ελαφριά κοκκινίλα αλλά δεν ήταν κάτι ύποπτο και επιλήψιμο.
Αν ήταν κάτι θα σταματούσα αμέσως τη συνεδρία.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
1
Like
4.794
Πόντοι
456
Στην προτελευταία μου επίσκεψη η θεραπεύτρια τσέκαρε το πέος μου με κίνηση του αντίχειρα για να δεί αν υπάρχει τυράκι στη βάση της βαλάνου.

Τί ζώα επισκέπτονται το ίδρυμα ρε σεις ???
Φανταστείτε λίγο τί αντιμετωπίζουν οι κοπέλες γι'αυτό σταματάνε ή κάνουν τσιμπούκι μόνο με καπότα.

Είσαι μαλάκας ?
Πας να ευχαριστηθείς γαμήσι να περάσεις καλά και δεν κάνεις μπάνιο ή ΔΕΝ ξέρεις να πλυθείς ????

Μαλάκα ε μαλάκα ...
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
Στην προτελευταία μου επίσκεψη η θεραπεύτρια τσέκαρε το πέος μου με κίνηση του αντίχειρα για να δεί αν υπάρχει τυράκι στη βάση της βαλάνου.

Τί ζώα επισκέπτονται το ίδρυμα ρε σεις ???
Φανταστείτε λίγο τί αντιμετωπίζουν οι κοπέλες γι'αυτό σταματάνε ή κάνουν τσιμπούκι μόνο με καπότα.

Είσαι μαλάκας ?
Πας να ευχαριστηθείς γαμήσι να περάσεις καλά και δεν κάνεις μπάνιο ή ΔΕΝ ξέρεις να πλυθείς ????

Μαλάκα ε μαλάκα ...
Τά ζώα είναι ποίο καθαρά από κάτι μαλακές πού έχουν τσακωθεί με το νερό.
Τό τί γίνεται από απλυσια άστο δεν τό φαντάζεσαι, έχεις δίκιο στο πόσα ραντεβού έχουν κοπεί από κοπέλες καί πόσες κριτικές ή σχόλια γράφτηκαν ότι ή τάδε κοπέλα δεν κάνει πίπα με καποτα κλπ..... ενώ οι ίδιες προσφέρουν ελεύθερες πίπες στό πρόγραμμα τούς.
Καί μετά τούς φταίει ή κοπέλα.

Καθαριότητα, σεβασμός, ανθρώπινη συμπεριφορά στην οποία κοπέλα καί τά οφέλη είναι παραπάνω από ένα απλό ραντεβού.
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Τά ζώα είναι ποίο καθαρά από κάτι μαλακές πού έχουν τσακωθεί με το νερό.
Τό τί γίνεται από απλυσια άστο δεν τό φαντάζεσαι, έχεις δίκιο στο πόσα ραντεβού έχουν κοπεί από κοπέλες καί πόσες κριτικές ή σχόλια γράφτηκαν ότι ή τάδε κοπέλα δεν κάνει πίπα με καποτα κλπ..... ενώ οι ίδιες προσφέρουν ελεύθερες πίπες στό πρόγραμμα τούς.
Καί μετά τούς φταίει ή κοπέλα.

Καθαριότητα, σεβασμός, ανθρώπινη συμπεριφορά στην οποία κοπέλα καί τά οφέλη είναι παραπάνω από ένα απλό ραντεβού.
Σε παλιότερη επίσκεψη στο ίδρυμα, πέτυχα πελάτη στην αναμονή και μπήκα αμεσως στο δωματιάκι.
Όταν τον έδιωξε η Σοφία, γιατι δεν "ψώνισε" και πήγα σαλόνι, με έπιασε η μποχα του ρε μάγκες! Με αυτόν δεν μπορούσες να σταθείς στον ίδιο χώρο! Τι να πλυθεί και να περιποιηθεί; Αυτός ήθελε κλίβανο.
Τόσα αρωματικά που μαστουρωνεις έχει εκεί μέσα... αλλά αυτός έφυγε και η μποχα έμεινε πίσω! Μετά φταίνε οι κοπέλες...
Τέλοσπάντων, προτείνω να επιστρέψουμε στις αγωνιστικές πληροφορίες!
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
Σε παλιότερη επίσκεψη στο ίδρυμα, πέτυχα πελάτη στην αναμονή και μπήκα αμεσως στο δωματιάκι.
Όταν τον έδιωξε η Σοφία, γιατι δεν "ψώνισε" και πήγα σαλόνι, με έπιασε η μποχα του ρε μάγκες! Με αυτόν δεν μπορούσες να σταθείς στον ίδιο χώρο! Τι να πλυθεί και να περιποιηθεί; Αυτός ήθελε κλίβανο.
Τόσα αρωματικά που μαστουρωνεις έχει εκεί μέσα... αλλά αυτός έφυγε και η μποχα έμεινε πίσω! Μετά φταίνε οι κοπέλες...
Τέλοσπάντων, προτείνω να επιστρέψουμε στις αγωνιστικές πληροφορίες!
Στίς σκάλες μου έχει τύχει τό ίδιο :vomit:βρωμα ό μαλακας ούτε από δίπλα τού δεν αντεχες νά περάσεις, φαντάσου νά γδυθεί κιόλας αυτός.

Ήρωες τά κορίτσια αν καί όι βρωμιάρηδες έχουν φάει πόρτα όσο γίνεται.
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
Σε άλλα νέα,
Μετά τον διχασμό για την Αγάπη2, βλέπω και άλλη διχογνωμία (2 κριτικές) για την Άντζελα..
Εννοείται ότι γούστα είναι αυτά κι όπως τα θέλει ο καθένας, εκφράζουμε ότι μας βγαίνει κι όποιος θέλει τα ακούει.
Αν το επιτρέψει το πρόγραμμα, θα περάσω κι εγώ σύντομα για έναν μεζέ, να συνεισφέρω με τον τρόπο μου στην κουβέντα μας..
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
Εγώ θά σταθώ σε κάτι πού προσωπικά με ενοχλεί αν καί τό βλέπω καιρό νά γίνεται.
Σαφώς και τά γούστα καί όι προτιμήσεις τού καθένα μας δεν είναι τελείως ίδια, όπως καί σαφώς για τόν χ.ψ λόγο μπορεί να μήν πάρουμε ίδιες υπηρεσίες από την κοπέλα καί όι λόγοι γνωστοί καί πολλοί που δεν έχει νόημα να τά ξανά λέμε.

Αλλά ή ενημέρωση είναι ενημέρωση όπως και νά τό κάνουμε καί ό @petergsp έχει συμβάλει στο μέγιστο εδώ με φωτογραφίες με πλήρη ενημέρωση τά πάντα όλα καί συνεχίζει να ενημερώνει με έγκυρες πληροφορίες, ΑΛΛΑ....ρε μάγκες ένας έστω ένας (εγώ δεν έχω δεί) δεν έχει βγεί νά τού πει ένα ευχαριστώ ρε φίλε για την ενημέρωση που βλέπω σέ φωτό κάποια κοπέλα καί τίς υπηρεσίες πού πρόσφερε καί ειδικά σέ ένα νήμα που τό μαγαζί δεν έχει καμία ενημέρωση όπως αλλά.
Παρόλα αυτά όμως κάποιοι πού την πετάνε την μαλάκια τούς εδώ στοχευμένα, ή ενημέρωση δεν είδα νά τούς χάλασε καί ψώνισαν κιόλας στό 23 :cool2:

Από εμένα τουλάχιστον ένα ευχαριστώ είναι λίγο προς τον φίλο Peter για την έγκυρη ενημέρωση.
:hi:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.187
Πόντοι
4.546
Εγώ θά σταθώ σε κάτι πού προσωπικά με ενοχλεί αν καί τό βλέπω καιρό νά γίνεται.
Σαφώς και τά γούστα καί όι προτιμήσεις τού καθένα μας δεν είναι τελείως ίδια, όπως καί σαφώς για τόν χ.ψ λόγο μπορεί να μήν πάρουμε ίδιες υπηρεσίες από την κοπέλα καί όι λόγοι γνωστοί καί πολλοί που δεν έχει νόημα να τά ξανά λέμε.

Αλλά ή ενημέρωση είναι ενημέρωση όπως και νά τό κάνουμε καί ό @petergsp έχει συμβάλει στο μέγιστο εδώ με φωτογραφίες με πλήρη ενημέρωση τά πάντα όλα καί συνεχίζει να ενημερώνει με έγκυρες πληροφορίες, ΑΛΛΑ....ρε μάγκες ένας έστω ένας (εγώ δεν έχω δεί) δεν έχει βγεί νά τού πει ένα ευχαριστώ ρε φίλε για την ενημέρωση που βλέπω σέ φωτό κάποια κοπέλα καί τίς υπηρεσίες πού πρόσφερε καί ειδικά σέ ένα νήμα που τό μαγαζί δεν έχει καμία ενημέρωση όπως αλλά.
Παρόλα αυτά όμως κάποιοι πού την πετάνε την μαλάκια τούς εδώ στοχευμένα, ή ενημέρωση δεν είδα νά τούς χάλασε καί ψώνισαν κιόλας στό 23 :cool2:

Από εμένα τουλάχιστον ένα ευχαριστώ είναι λίγο προς τον φίλο Peter για την έγκυρη ενημέρωση.
:hi:
Ευχαριστώ και εγώ τον φίλο @petergsp για τις πληροφορίες.
Γενικώς το λέω, μου αρέσει να διαβάζω στα νήματα καθημερινά(αν και δεν βλέπω τις επίσιμες κριτικές συχνά) .
Δεν επισκέπτομαι συχνά πλέον το μαγαζί, αλλά εξακολουθώ να διαβάζω τα νέα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.794
Κριτικές
24
Like
3.849
Πόντοι
2.846
Σε άλλα νέα,
Μετά τον διχασμό για την Αγάπη2, βλέπω και άλλη διχογνωμία (2 κριτικές) για την Άντζελα..
Εννοείται ότι γούστα είναι αυτά κι όπως τα θέλει ο καθένας, εκφράζουμε ότι μας βγαίνει κι όποιος θέλει τα ακούει.
Αν το επιτρέψει το πρόγραμμα, θα περάσω κι εγώ σύντομα για έναν μεζέ, να συνεισφέρω με τον τρόπο μου στην κουβέντα μας..
Θα τσεκαριστεί και από εμένα η Άντζελα , έχει μπει είδη στο πρόγραμμα ,διότι πέρα απ τις κριτικές φίλων και άλλων πελατών , τα ραντεβού για εμένα είναι και θέμα χημείας τι θα βγει μέσα στο δωμάτιο δεν δίνουν όλες σε όλους τα ίδια , οπότε και θα δείξει τι βγάζει η κορασιδα μεσα στο δωμάτιο , όσον αφορά για θέματα καθαριότητας είναι αυτονόητα κάποια πράγματα και μπράβο στα άτομα που τα υπενθυμίζουν γιατί απ ότι βλέπω υπάρχουν ακόμα ζωα και οργκ εκεί έξω και θέλουν να πηγαίνουν και σε χώρους ευεξίας τρομάρα τους .....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Σε άλλα νέα,
Μετά τον διχασμό για την Αγάπη2, βλέπω και άλλη διχογνωμία (2 κριτικές) για την Άντζελα..
Εννοείται ότι γούστα είναι αυτά κι όπως τα θέλει ο καθένας, εκφράζουμε ότι μας βγαίνει κι όποιος θέλει τα ακούει.
Αν το επιτρέψει το πρόγραμμα, θα περάσω κι εγώ σύντομα για έναν μεζέ, να συνεισφέρω με τον τρόπο μου στην κουβέντα μας..
οι κριτικες ολων μας λενε το πως περασαμε εμεις οι ιδιοι.
φυσικα,αλλα ψαχνει ο ενας παιχτης,αλλα ψαχνει ο αλλος.
η Αντζελα για μενα θελει καποιο χρονο να βελτιωθει αν το θελησει και η ιδια.
αυτο ανεφερα κι εγω.
προσωπικα εγραψα επ' ακριβως τι εισεπραξα απο την συνεδρια μου μαζι της και ανεφερα και τι ΔΕΝ κανει στο σερβις της.
ο συναδελφος εψαχνε διαφορετικα πραγματα οπως καταλαβα και οπως αναφερει στην κριτικη του, που η Αντζελα δεν τα εδινε.
και ηταν λογικο κατα καποιο τροπο να μην τα εδινε λογω πιστευω της ηλικιας της πιο πολυ και της απειριας που εχει.
δεν γινεται να ψαχνουμε εμπειρια νομιζω σε 20χρονα κοριτσια.
αρα για μενα -και χωρις παρεξηγηση- μαλλον κατι λαθος εψαχνε ο συναδελφος απο αυτο το κοριτσι.
τελος παντων ομως,εμπειριες καταγραφουμε και ειναι θετικο που γραφονται εδω ολες οι αποψεις.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.098
Κριτικές
191
Like
52.043
Πόντοι
41.443
Εγώ θά σταθώ σε κάτι πού προσωπικά με ενοχλεί αν καί τό βλέπω καιρό νά γίνεται.
Σαφώς και τά γούστα καί όι προτιμήσεις τού καθένα μας δεν είναι τελείως ίδια, όπως καί σαφώς για τόν χ.ψ λόγο μπορεί να μήν πάρουμε ίδιες υπηρεσίες από την κοπέλα καί όι λόγοι γνωστοί καί πολλοί που δεν έχει νόημα να τά ξανά λέμε.

Αλλά ή ενημέρωση είναι ενημέρωση όπως και νά τό κάνουμε καί ό @petergsp έχει συμβάλει στο μέγιστο εδώ με φωτογραφίες με πλήρη ενημέρωση τά πάντα όλα καί συνεχίζει να ενημερώνει με έγκυρες πληροφορίες, ΑΛΛΑ....ρε μάγκες ένας έστω ένας (εγώ δεν έχω δεί) δεν έχει βγεί νά τού πει ένα ευχαριστώ ρε φίλε για την ενημέρωση που βλέπω σέ φωτό κάποια κοπέλα καί τίς υπηρεσίες πού πρόσφερε καί ειδικά σέ ένα νήμα που τό μαγαζί δεν έχει καμία ενημέρωση όπως αλλά.
Παρόλα αυτά όμως κάποιοι πού την πετάνε την μαλάκια τούς εδώ στοχευμένα, ή ενημέρωση δεν είδα νά τούς χάλασε καί ψώνισαν κιόλας στό 23 :cool2:

Από εμένα τουλάχιστον ένα ευχαριστώ είναι λίγο προς τον φίλο Peter για την έγκυρη ενημέρωση.
:hi:
αγαπητε προσωπικα ενεργω ετσι,επειδη ετσι το αισθανομαι οσον αφορα την ενημερωση.
δεν περιμενω ουτε ευχαριστω,ουτε λαικς.
αυτα που ειναι να πω,θα τα πω. οχι ολα ομως,αλλα μονο αυτα που θελω.
επειδη ομως μεταξυ μας υπαρχουν και οι γνωστοι παρτακηδες,εφαρμοζω οπως οι περισσοτεροι την γνωστη οδο των πμ για πληρεστερη ενημερωση-πληροφορηση,για τον απλουστατο λογο οτι αυτοι ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ για να τους ενημερωσει καποιο μελος.
ισως να φαινεται ασχημο σε καποιους,αλλα οκ νο χαρντ φιλινγκς.
 

SB2023

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2023
Μηνύματα
55
Κριτικές
10
Like
531
Πόντοι
310
οι κριτικες ολων μας λενε το πως περασαμε εμεις οι ιδιοι.
φυσικα,αλλα ψαχνει ο ενας παιχτης,αλλα ψαχνει ο αλλος.
η Αντζελα για μενα θελει καποιο χρονο να βελτιωθει αν το θελησει και η ιδια.
αυτο ανεφερα κι εγω.
προσωπικα εγραψα επ' ακριβως τι εισεπραξα απο την συνεδρια μου μαζι της και ανεφερα και τι ΔΕΝ κανει στο σερβις της.
ο συναδελφος εψαχνε διαφορετικα πραγματα οπως καταλαβα και οπως αναφερει στην κριτικη του, που η Αντζελα δεν τα εδινε.
και ηταν λογικο κατα καποιο τροπο να μην τα εδινε λογω πιστευω της ηλικιας της πιο πολυ και της απειριας που εχει.
δεν γινεται να ψαχνουμε εμπειρια νομιζω σε 20χρονα κοριτσια.
αρα για μενα -και χωρις παρεξηγηση- μαλλον κατι λαθος εψαχνε ο συναδελφος απο αυτο το κοριτσι.
τελος παντων ομως,εμπειριες καταγραφουμε και ειναι θετικο που γραφονται εδω ολες οι αποψεις.
Για να μπω κι εγώ σφήνα στις κριτικές για την Άντζελα!
Σημερινό πέρασμα, η κοπέλα είναι πολύ μικρή, πολύ όμορφη, αμήχανη και σφιγμένη. Την περιποιήθηκα κυρίως εγώ. Που και που συμμετείχε και γουσταρε! Άλλες στιγμές σα να την έχανα.. σα να ήταν εκτός δωματίου...
Δεν τα έκλαψα, κορμάκι, μάτια, χαμόγελο και φρεσκάδα σε αποζημιώνουν, αλλά πρέπει να το πας μόνος σου το πρόγραμμα. Περισσότερα στην επίσημη κριτική.
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
40
Like
25.272
Πόντοι
11.096
αγαπητε προσωπικα ενεργω ετσι,επειδη ετσι το αισθανομαι οσον αφορα την ενημερωση.
δεν περιμενω ουτε ευχαριστω,ουτε λαικς.
αυτα που ειναι να πω,θα τα πω. οχι ολα ομως,αλλα μονο αυτα που θελω.
επειδη ομως μεταξυ μας υπαρχουν και οι γνωστοι παρτακηδες,εφαρμοζω οπως οι περισσοτεροι την γνωστη οδο των πμ για πληρεστερη ενημερωση-πληροφορηση,για τον απλουστατο λογο οτι αυτοι ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ για να τους ενημερωσει καποιο μελος.
ισως να φαινεται ασχημο σε καποιους,αλλα οκ νο χαρντ φιλινγκς.
Εσύ ενεργής έτσι καί πολύ καλά κάνεις, ή ενημέρωση είναι για ενημέρωση, καί τίμια δεν ψάχνεις λαικ κλπ... αλλά τουλάχιστον εγώ έτσι όπως τό βλέπω προσωπικά όταν μου δείχνεις τό μουνι στο πιάτο καί θά έχω μία ιδέα από πρίν τί θά πάρω καί δεν τραβιέμαι στό 23 για νά δω τί έχει από κοπέλες καί πώς είναι ε τότε από εμένα έχεις τό λιγότερο ένα ευχαριστώ για την ενημέρωση.
Δεν ξέρω τι κάνουν άλλοι καί πώς ενεργούν καί σίγουρα κάποιοι δεν αξίζουν την επιπλέον ενημέρωση σέ πμ αλλά όταν την λαμβάνω έτσι καί την δίνω στο πολλαπλάσιο.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
60
Like
25.188
Πόντοι
22.886
Εσύ ενεργής έτσι καί πολύ καλά κάνεις, ή ενημέρωση είναι για ενημέρωση, καί τίμια δεν ψάχνεις λαικ κλπ... αλλά τουλάχιστον εγώ έτσι όπως τό βλέπω προσωπικά όταν μου δείχνεις τό μουνι στο πιάτο καί θά έχω μία ιδέα από πρίν τί θά πάρω καί δεν τραβιέμαι στό 23 για νά δω τί έχει από κοπέλες καί πώς είναι ε τότε από εμένα έχεις τό λιγότερο ένα ευχαριστώ για την ενημέρωση.
Δεν ξέρω τι κάνουν άλλοι καί πώς ενεργούν καί σίγουρα κάποιοι δεν αξίζουν την επιπλέον ενημέρωση σέ πμ αλλά όταν την λαμβάνω έτσι καί την δίνω στο πολλαπλάσιο.
Προσυπογράφω :hi:
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.068
Κριτικές
60
Like
25.188
Πόντοι
22.886
Άλλος ένας γίγαντας τής ενημέρωσης.
Όταν ψωνίζες εσύ Christian Dior άλλοι πέταγαν αετό, νά τά λέμε καί αυτά έτσι;
:hi:
Όσο μπορώ και εγώ βάζω το λιθαράκι της ενημέρωσης ακολουθώντας όμως την τακτική του γίγαντα @petergsp , τα πολύ καλά θέματα σε λίγους και καλούς :wink: .
Οι περισσότεροι εδώ είναι μόνο για να μάθουν .
 

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
οι κριτικες ολων μας λενε το πως περασαμε εμεις οι ιδιοι.
φυσικα,αλλα ψαχνει ο ενας παιχτης,αλλα ψαχνει ο αλλος.
η Αντζελα για μενα θελει καποιο χρονο να βελτιωθει αν το θελησει και η ιδια.
αυτο ανεφερα κι εγω.
προσωπικα εγραψα επ' ακριβως τι εισεπραξα απο την συνεδρια μου μαζι της και ανεφερα και τι ΔΕΝ κανει στο σερβις της.
ο συναδελφος εψαχνε διαφορετικα πραγματα οπως καταλαβα και οπως αναφερει στην κριτικη του, που η Αντζελα δεν τα εδινε.
και ηταν λογικο κατα καποιο τροπο να μην τα εδινε λογω πιστευω της ηλικιας της πιο πολυ και της απειριας που εχει.
δεν γινεται να ψαχνουμε εμπειρια νομιζω σε 20χρονα κοριτσια.
αρα για μενα -και χωρις παρεξηγηση- μαλλον κατι λαθος εψαχνε ο συναδελφος απο αυτο το κοριτσι.
τελος παντων ομως,εμπειριες καταγραφουμε και ειναι θετικο που γραφονται εδω ολες οι αποψεις.
Από πην εμπειρία μου με την κοπέλα συμφωνώ σε μεγάλο βαθμό με τα λεγόμενα σου. Να σε ευχαριστήσω κι εγώ για την συμβολή σου αν και παλιότερα τα γούστα μας και οι εμπειρίες μας δεν ταυτιζόταν συχνά. Καλά να περνάς.
 

anavATIous

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Φεβ 2022
Μηνύματα
581
Κριτικές
20
Like
2.409
Πόντοι
1.196
αγαπητε προσωπικα ενεργω ετσι,επειδη ετσι το αισθανομαι οσον αφορα την ενημερωση.
δεν περιμενω ουτε ευχαριστω,ουτε λαικς.
αυτα που ειναι να πω,θα τα πω. οχι ολα ομως,αλλα μονο αυτα που θελω.
επειδη ομως μεταξυ μας υπαρχουν και οι γνωστοι παρτακηδες,εφαρμοζω οπως οι περισσοτεροι την γνωστη οδο των πμ για πληρεστερη ενημερωση-πληροφορηση,για τον απλουστατο λογο οτι αυτοι ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ για να τους ενημερωσει καποιο μελος.
ισως να φαινεται ασχημο σε καποιους,αλλα οκ νο χαρντ φιλινγκς.
petergsp είσαι πολύ μπροστά με την γραφή σου, είσαι από αυτούς που είναι παράδειγμα - θα έλεγα - με τις κριτικές τους κ γενικά μας βοηθάς.
Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom